• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v únoru 2013

15. února 2013 
Ahoj maminky :slight_smile: máte tu některá termín v Únoru? Já mám 22.2. a akorát nastupuji mateřskou, tak bych si ráda pokecala s někým komu se to už taky pomalu blíží :slight_smile:
8. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inka227 Ahoj, my máme termín 26.2. :slight_smile:
9. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Huráááá :slight_smile: a co budeš mít? Zrovna si říkám, že už bych měla začít prát, abych pak měla vše připravené až se vrátíme s malou z porodnice. A jak vám to jinak jde? Já jsem teď začala docela ponocovat, nějak nemůžu vůbec zabrat, furt se převaluju, tak snad to nebude takhle celý měsíc až do porodu :slight_smile:
9. led 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se, já mám termín 25.2. Už jsem přes týden na MD, musela jsem nakonec nastoupit o týden dříív, protože mi tvrdlo břicho a měla jsem zkrácený čípek 25mm, tak abych neprovokovala. Teď beru Utrogestan a zatím držím 2v1 :slight_smile:
Vypráno už téměř mám, i vyžehleno, včera jsem byla na kurzu o kojení, příští čt jdu na klasickou přípravu porodu i s mm.
Na miminko už se moc těším :slight_smile:
18. led 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: já se také chystam příští týden na kurzík o kojení a poporodní péči. Držíme pohromadě dobře, prý se malá zatím ani nikam nechystá, i když mě poslední dva dny teď docela bolí podbřišek, ale bříško netvrdne, tak se tam špuntík asi jenom natahuje :slight_smile: Tak to by jste měli být teď víc v klidu aby jsme si nakonec ty termíny ještě neprohodily :slight_smile:
18. led 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333
@inka227
Ahojky holky, jak jste na tom, pořád 2v1?
10. únor 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar Ahoj, jo jo, my pořád 2v1 :slight_smile:
10. únor 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 A jak je? Já už se docela těším, až bude malá venku, už jsem strašně zvědavá :grinning: Jinak mi teda nic není, břicho mám pořád malý, takže si nemůžu stěžovat, jen spíš, že už mě nebaví to čekání :unamused:
10. únor 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, my taky stále 2v1 :slight_smile: bez příznaků, malá je prý ještě vysoko, další kontrolu máme v úterý,tak uvidíme. Už se také moc těším, až bude maličká venku a jak bude vypadat :slight_smile:
10. únor 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, čekám druhé kloučka, první termín máme 21.2. posl. 6.3. , tak jsem zvědavá jestli bude únorový nebo březně. Ale popravdě bych to nejradší už měla za sebou dnes :o))
11. únor 2013 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u mě je to podle Dr. na spadnutí, ale dneska už ani necítím tolik poslíčky jako včera, tak nevím no :confounded: Už aby to bylo, jinak příští týden pomalu začnu vyhánět
15. únor 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkar U mě žádní poslíčci, tak doufam že se tam malá nehodlá vykrmovat do Března :slight_smile:
A jaké máš vyháněcí metody? :slight_smile: Mě bylo doporučeno chození do schodů, horká vana a sex, tak jestli poradíš ještě něco?
15. únor 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek