• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v únoru / březnu 2013

11. listopadu 2012 
Ahoj, najde se tu někdo kdo má podobný termín porodu? Ráda bych se dělila o zážitky s mimi v bříšku. A taky co máte a nemáte nakoupeno :slight_smile:
6. říj 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacak_kk Ahooj :slight_smile: tak já mám termín podle PM 5. března a podle utz 14. března :wink:
7. říj 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám termín 27 a 29.3. :slight_smile:
7. říj 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, my mame trenim 4.3.. + dle UTZ 27.2. :slight_smile: Cekate prvni miminko nebo uz 2., 3.,,,,?:slight_smile:
5. lis 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina ahoj, my čekáme 2.mimčo. Těhotná jsem potřetí. Ty čekáš první? Už nakupuješ?:slight_smile:
5. lis 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj cekame prvni mimi:slight_smile: pomalu uz nakupuji, nejdriv teda vzdy takova ta faze samostudia, kdy brouzdam po netu, zjistuji informace, prohizim obrazky, ctu recenze a pak pripadne sup koupit:slight_smile: prijde mi toho straaasne moc a cele uplne nove, uplna spanelska vesnice:slight_smile:
6. lis 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina takhle jsem si u prvního taky připadala :slight_smile: Teď nenakupuju zatim nic. Musim zkouknout jestli máme aspoň nějaké oblečení v neutrálních barvách... Necháme si teď pohlaví miminka jako překvapení nejspíš :grinning:
7. lis 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen doufam, ze na nic nezapomenu a ze mi nic duleziteho nezustane utajeno:slight_smile: A u prvniho mimca jste si to nechali rict? Copak to je: holcicka nebo chlapecek?:slight_smile:
8. lis 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina Minule jsme si to nechali říct, máme holčičku, bude jí 2,5r. Vy víte pohlaví? :slight_smile: Když Ti něco bude utajeno, tak pak dokoupíš :wink: .
8. lis 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by se tedhodil klucina:slight_smile: Nam pan doktor rikal, ze to vypada spise na holcicku, ale s jistotou to pry neni....tak to i nadale asi bude takove prekvapko:slight_smile:
9. lis 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina tak kupuješ růžovou? :slight_smile: Mě přišla první věc na miminko - prostěradlo do kočárku. Až budu mít příští týden po genet. utz, tak se asi dojedu kouknout na nějaký oblečky...
9. lis 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spis se porad snazim kupovat neutralni barvicky, precejen kdyby to byl kluk, tak ho mit pak v ruzove by asi nebylo to prave orechove:slight_smile: Dnes mi priseltakovy novorozenecky setik - takova kremova barvica s zirafkou:grinning:. Juj ono se kupuje prosteradlo do kocarku??? ha,to mi bylo utajeno:slight_smile:
9. lis 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina ja ho na prvni nemela. Mela jsem tam danou zavinovacku, jako podložku. Tak teď to bude novinka :grinning:
9. lis 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tak to doufam, ze pak poreferujes jake je:wink: chodis do prace, nebo jsi doma?:slight_smile:
11. lis 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizulina jsem doma, na rodičáku, malý bude o vánocích 2,5r. Ty pracujes? To prostěradlo je klasický frote http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46818073&tab=1 Bude mít mimčo hygieničtější poležení v kočárku, že se to dá snadno přeprat a nebude tam mít naducanou tu zavinovačku, jak jsem měla minule...
11. lis 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem teda tyden doma, ale jinak pracuji a do konce roku bych jeste mela, ale...:-/ mo nejak se to musi zvladnout:slight_smile: Tak to prosteradlo bude urcite praktictejsi...
11. lis 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek