Porod v únoru / březnu 2013

Ahoj, najde se tu někdo kdo má podobný termín porodu? Ráda bych se dělila o zážitky s mimi v bříšku. A taky co máte a nemáte nakoupeno 🙂
mimibar
7. říj 2012
@kacak_kk Ahooj 🙂 tak já mám termín podle PM 5. března a podle utz 14. března 😉
leni5
7. říj 2012
Ahoj holky, já mám termín 27 a 29.3. 🙂
vizulina
5. lis 2012
Ahojda, my mame trenim 4.3.. + dle UTZ 27.2. 🙂 Cekate prvni miminko nebo uz 2., 3.,,,,?🙂
leni5
5. lis 2012
@vizulina ahoj, my čekáme 2.mimčo. Těhotná jsem potřetí. Ty čekáš první? Už nakupuješ?🙂
vizulina
6. lis 2012
jj cekame prvni mimi🙂 pomalu uz nakupuji, nejdriv teda vzdy takova ta faze samostudia, kdy brouzdam po netu, zjistuji informace, prohizim obrazky, ctu recenze a pak pripadne sup koupit🙂 prijde mi toho straaasne moc a cele uplne nove, uplna spanelska vesnice🙂
leni5
7. lis 2012
@vizulina takhle jsem si u prvního taky připadala 🙂 Teď nenakupuju zatim nic. Musim zkouknout jestli máme aspoň nějaké oblečení v neutrálních barvách... Necháme si teď pohlaví miminka jako překvapení nejspíš 😃
vizulina
8. lis 2012
no jen doufam, ze na nic nezapomenu a ze mi nic duleziteho nezustane utajeno:) A u prvniho mimca jste si to nechali rict? Copak to je: holcicka nebo chlapecek?🙂
leni5
8. lis 2012
@vizulina Minule jsme si to nechali říct, máme holčičku, bude jí 2,5r. Vy víte pohlaví? 🙂 Když Ti něco bude utajeno, tak pak dokoupíš 😉 .
vizulina
9. lis 2012
Tak to by se tedhodil klucina🙂 Nam pan doktor rikal, ze to vypada spise na holcicku, ale s jistotou to pry neni....tak to i nadale asi bude takove prekvapko:)
leni5
9. lis 2012
@vizulina tak kupuješ růžovou? 🙂 Mě přišla první věc na miminko - prostěradlo do kočárku. Až budu mít příští týden po genet. utz, tak se asi dojedu kouknout na nějaký oblečky...
vizulina
9. lis 2012
no spis se porad snazim kupovat neutralni barvicky, precejen kdyby to byl kluk, tak ho mit pak v ruzove by asi nebylo to prave orechove🙂 Dnes mi priseltakovy novorozenecky setik - takova kremova barvica s zirafkou😃. Juj ono se kupuje prosteradlo do kocarku??? ha,to mi bylo utajeno:)
leni5
9. lis 2012
@vizulina ja ho na prvni nemela. Mela jsem tam danou zavinovacku, jako podložku. Tak teď to bude novinka 😃
vizulina
11. lis 2012
teda, tak to doufam, ze pak poreferujes jake je😉 chodis do prace, nebo jsi doma?🙂
leni5
11. lis 2012
@vizulina jsem doma, na rodičáku, malý bude o vánocích 2,5r. Ty pracujes? To prostěradlo je klasický frote http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46818073&tab=1 Bude mít mimčo hygieničtější poležení v kočárku, že se to dá snadno přeprat a nebude tam mít naducanou tu zavinovačku, jak jsem měla minule...
vizulina
11. lis 2012
ted jsem teda tyden doma, ale jinak pracuji a do konce roku bych jeste mela, ale...😕 mo nejak se to musi zvladnout🙂 Tak to prosteradlo bude urcite praktictejsi...

Začni psát odpověď...

Odešli