Porodnice Karlovy Vary, Ostrov. Máte zkušenost?

annavlnata
15. kvě 2010

Ahojte jestli máte vyskoušen porod v Karlovarské nemocnici nebo Ostrov tak klidně pište budu velice ráda 😉 🙂

pugie
16. kvě 2010

Ahoj, každým dnem netrpělivě čekáme mimčo, chtěla bych do Ostrova, tak doufám, že to bude v pohodě 😕 určitě se pak ozvu...

tercie
9. črc 2010

Vary si mamky moc nechválí, vzhledem k přístupu tamního personálu, takže ani já jsem tam nešla. Rodila jsem v Ostrově a naprostá spokojenost, super přístup, vstřícnost, ohleduplnost, prostě samý klady, můžu jen doporučit 😉.
Dotazy týkající se podrobností ráda zodpovím 🙂

pehaka
10. črc 2010

Rodila jsem ve Varech - můžu jen doporučit maximální spokojenost 🙂 do Ostrova bych nešla už jen kvůli tomu, že nemají dětskou JIP /člověk nikdy neví co se může stát!/ ! Na vary se hází špína jen kvůli dětských sestrám což je škoda jsou to prostě starší ženský co mamince řeknou vše na rovinu a nejsou ňunu ťutu jako v Ostrově. Co se týče porodníků Vary u mě jednoznačně vedou sice to tam není krásný jako v ostrově ale dala jsem přednost před kvalitou než kvantitou. Záleží na osobní zkušenosti 🙂

m.r.
22. črc 2010

Ahojky,já rodila ve Varech a můžu říct,že jsem byla spokojená 🙂

petra.happyday
15. dub 2011

Ahojky, já rodila v Ostrově....a byla jsem maximálně spokojená.....perfektní přístup lékařů, porodních asistentek a ostatního personálu. 😉 Na naší vymodlenou dcerunku jsem si počkala nekonečných sedm let a nakonec nám jí nadělil přímo ježíšek 🙂

balbala
12. črc 2013

já rodila ve varech a už tam v životě nechci vkročit a opravdu to neni kvůli dětským sestrám ale kvůli personálu přímo u porodu,,,

jennyska
10. led 2014

Ahoj @annavlnata @balbala @petra.happyday @m.r. @pehaka @tercie @pugie a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s Ostrovskou a nebo Karlovarskou porodnicí do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-ostrov/ a nebo https://www.modrykonik.cz/porodnice-karlovy-vary/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru