• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 13 Nové Butovice/Hůrka. Kočárkování, kroužky

13. listopadu 2013 
Ahoj všem,

mám měsíčního chlapečka, bydlíme na Nových Butovicích a hledáme kamarády na procházky. Chodíme pravidelně po obědě mezi 13-14, malej spinká v kočárku.

Případně hledáme i tipy na nějaké dětské kluby, kroužky nebo plavání. Budu ráda, když se podělíte o zkušenosti.

Vím, že jsou tu již podobná témata, ale Praha 5 je velká a je fajn mít někoho v úplné blízkosti, přeci je cestování s prťouskama není úplně jednoduché.
28. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj míšo,

je tady téma praha 13 - luka, lužiny ...

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=107642&vGroupOffset=80

tam určitě nějaké tipy najdeš ... my chodily s dcerou plavat nejdřív do Juklíka, teď chodíme do Betynky, "cvičení" pro miminka a aktivity pro starší děti dělá třeba DDM Prahy 13
30. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa:ahojky! my už si psaly na Praha 5... Můžem se klidně sejít někdy příští týden..My chodíme taky kolem 13. hod :slight_smile: Co třeba ve čtvrtek???
30. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, konecne jsem se dostala k pc. tenhle tyden je spatny. nejak se mi nashromazdilo moc aktivit. volno mam jen zitra (pondeli) a to asi nestihneme domluvit ??? na prochazku po obede ale urcite pujdeme. jak jsi na tom ty?
31. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
salikova:
zdarek, jak jsi na tom pristi tyden pondeli nebo streda?
5. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondělí by se ni to hodilo! :wink: V kolik a kde??? Dala bych to tak na jednu na metru?
5. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok, super, doufam, ze to jeste stihnes precist. byli jsme cely vikend pryc.
v jednu u metra je optimalni, na te strane co je plosina pro kocarky, doufam, ze je jen na jedne. budu cekat nahore u turniketu. mame cerny kocarek Jane trojkolku a ja cerny kabat a modrou salu. no on tam asi nikdo jiny s kocarkem nebude - haha :grinning:
tesime se!!! kdyztak jen prosim pisni, ze to plati.
7. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, ja si to myslela, skoda, ze jsem o vikendu nebylu na netu.
Ale preventivne jsem v jednu prosla kolem metra :sunglasses: .
Tak zkusime druhy pokus? co pristi pondeli nebo utery?
8. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chodíte někdo do Modrásku?
Právě jsme oslavily 1. narozeniny, tak uvažuji o tom cvičení s dětmi v pondělí od 9h...máte někdo zkušenost?
díky
14. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My bohuzel jeste ne, chci zkusit od dubna cviceni v jukliku, to je asi jedine, co je tady v okoli pro nejmensi deti
18. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam holcicku (rok a ctvrt), bydlime na stodulkach a nikoho tu nezname. Hledame nejaky kamosky na prochazky do parku, poklaboseni nebo i klidne na vylety do prirody nekam dal...
Shanime taky malou zahradku k pronajmuti,nekde v dojezdu autem, tak do tech 15 minut, klidne v prilehlych vesnickach, na letni dovadeni:slight_smile:
Pavlina
19. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja jsem tedy teprve tehotna, ale taky moc rada poznam maminky z Prahy 13 :slight_smile:
hvezdicko a kde jsi rodila? jak tu douho zijete? ja tu bydlim od svych 5 let :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja rodila na bulovce a byla jsem moc spokojena, uzasny doktori a sestry, takze urcite doporucuju. Ziju tady asi 7 let, ale nez jsem porodila, tak jsem chodila domu jenom spat, takze proto tady nic neznam. A z ktere casti stodulek jsi? My bydlime "nahore" :slight_smile:, kousek od kostela a skoly, tedka nam tady rekonstruuji ten maly park a snad tam zas bude i hriste.
20. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdicko: ja bydlim primo u metra Luziny, kousicek od parku :slight_smile:
jsem registrovana u Apolinare, tak doufam, ze to bude dobry :slight_smile:

a poznala jsi uz par lidi s detmi? :slight_smile: prijde mi, ze jich tam jezdi strasne moc :slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrellito: jojo, park je plny kocarku:slight_smile:. tady zatim zadny kamaradky s detma nemam, vetsina mych kamaradek deti jeste nema anebo bydli na opacnem konci prahy.
22. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já rodila také na Bulovce a super spokojenost, ale Apolináře prubly některé kamarádky a ségra a taky dobrý. Ono je to asi spíš o tom, na jaký lidi zrovna narazíš :wink: Všude jsou lepší i horší.
My bydlíme u metra Hůrka a na hřiště teď chodíme skoro denně. Jsme o 2měsíce mladší hvezdicko.
Někoho tu znám, ale parťáků na hřiště nebo na výlet není nikdy dost :slight_smile:
24. dub 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že se tu dubluje diskuse spolu s Lužinami a Luka.
Chtěla jsem se zeptat, co je tu v okolí pro malá mimča?
Já narazila akorát na plavání v Juklíku - tam uvažuju, že bychom chodili po hexavakcíně, i když je to pekelně drahé. Je tu i něco dalšího?
24. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

pokud hledáte nějaku nabídku pro děti od 4 měsíců mohu Vám nabídnout náš DDM Stodůlky, Chlupova 1800 www.mddm13.cz, kde máme Klub POhádka www.pohadkaaskolicka.webnode.cz. Máme zde i hernu, která je v odpoledních hodinách od 15 hodin. Pokud budete mít zájem a ozvete se na náš meil, můžeme od září vyčlenit některý den jen pro mrňata do 1 roku. Nabízíme i Baby masáže či plavání miminek doma ve vaně. Stačí jen napsat. Pokud máte dítka nad 1 rok, nabízíme "Klub Pohádka" , což je 3 hodinový dopolední program, kde se určitě seznámíte, děti si pohrají, něco namalují a samozřejmně i zacvičí. Poslední týden v květnu máme týden otevřených dveří, kdy se můžete k nám přijít podívat a podat přihlášku na další školní rok. A samozřejmě se tu najde i nějaká aktivita pro maminky, bez dětí (hlídání zajišťujeme) . Pokud vás moje nabídka zaujala budeme se těšit. Jinak plavání pro mrňata najdete i v Betynce,která plave, krom jiného, i v gymnázium Heyrovského na metru Hůrka. Stránky mají www.betynka.cz. Přeji hezký den Helena
24. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik papu :slight_smile: ja bydlim v novostavbach mezi luka a luziny a chtela jsme chodit do juklinu ale malem jsem dostala infarkt z ceny a opravdu jsme si to nemohli dovolit dat 5tis za 12lekci :grinning::grinning::grinning: takze dojizdime na plavco do uplne moderniho uzasneho bazenku v rodinne vile u Berouna(zahorany) jsem tam autem za do 20min :wink: pristup uplne mega uzasny!!!! a cena 2250KC za 10lekci, moznosti nahradym herna k dispozii, vse nove, moderni...no jsem uchvacena :slight_smile:

tady je odkaz tak mrkni:slight_smile:

http://www.zahoranek.cz/kurzy-plavani/

je tam i fotogalerie :slight_smile:
24. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
od te doby co jsme navic videla reportaz cerne ovce primo o tomhle Juklikovi na Lukach ze je to tovarna na penize a pristup je stejne mnohem lepsi v tech mimo prazskych a mnohem levnjesich, tak jsme se hned rozhodla a nelituji! jestli budes chtit poslu ti do IP fotecky co mam na rajceti z plavani, tak mi dyztak pisni do IP..nebo kdokoliv jiny :slight_smile: a rada se s nekym treba sejdu v parku mezi hurkou a luzinama, chodim tam dost casto, potkavam spousty kocarku a je mi lito ze nemam s kym pokecat :slight_smile: :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipiii: super, dekuju za odkaz, sice mam jeste mrne v brise :grinning: ale z kraje pristiho roku bych to vyuzila. ja bydlim primo na Luzinach za postou :slight_smile: a budeme kupovat auto, takze budu mobilni i s ditetem :slight_smile:
25. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
estre, ahojik...koukam ze mas terminek v rijnu, ja jsme take rodila v rijnu,,ty jo kdyz si predstavim ze pred rokem jsem byla jako ty v 17tt a ted tu mam detatko co se skoro plazi, seda si, smeje se..nemuzu tomu uverit :-O kolem posty chodim casto, kdyby ses nekdy chtela s nama projit tak muzes, nevim zda jsi na necschopence nebo pracujes :slight_smile: tak papa a at mimi krasne roste :slight_smile: budete si nechavat rict pohlavi? my jsme ho vedeli prave od 17tt :slight_smile: :dizzy_face:
25. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipiii: mne to taky prijde neuveritelne, ze za par mesicu bude u me v naruci :slight_smile: ale moc se tesim :slight_smile:
ja pracuju, ale koncim na kkonci cervence, tak pak se s vama budu moc rada prochazet, aspon mi das rady co a jak s podzimnim miminkem :slight_smile:
kdy presne se mala narodila? :slight_smile:
ja sama mam v polovine rijna narozeniny :slight_smile:
25. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, urcite si ho nechame rict, na kontorlu jdu 4.5, tak jsem zvedava, ja bych to nevydrzela :grinning:
dekuju a at mala taky hezyk roste a dela vam jen samou radost :slight_smile:
25. dub 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipii -
Děkuju za tip - vypadá to moc pěkně a mají pěkné webovky. Jenže já mám naopak problém v tom, že nemám auto :confounded:. Možná, že časem mít budeme, ale ne v nejbližší době. Ach jo!
Od kdy jste začaly chodit plavat? A chodíte jen na plavčo nebo i někam jinam?
25. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu..ahojik :slight_smile: ja jsme tam byla jednou, ale chodi tam moje kamoska uz dlouho, je to kamoska te majitelky. Takze o tom vim vse, ohledne kvality vody atd. takze zatim nikam nechodime, ale nejsou ted ani penizky. Ja jsme se nausila ridit teprve ted-musela jsem, mam ridicak asi 5 let, ale jela jsme od autoskoly tak 4 krat, ale ted uz ridim rada :slight_smile: pozitri jedu do Kladna tak snad to zase bude ok :grinning:
25. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, k tomu plavani:ja jsem byla spokojena s plavanim u nas doma ve vane (jde do 6ti mesicu), pani chodila k nam, asi jednou za dva tydny, levny to sice nebylo, ale bylo to moc prakticky a hlavne staci, ze to pani jednou ukaze a muzes s mrnousem plavat sama zas nejaky tyden.Takze myslim, ze jsme mely asi takovych 6 lekci, od 2 mesice cca do pul roku.Pak od 8.mesicu jsme chodily plavat do cordeusu na dlouhem lanu.tam je to docela dobry, tepla voda i vzduch.nicmene drahy, jedna lekce stala urcite vic jak 300kc.tedka chodime tady do betynky na hurce a jsem tam spokojena. je tam sice dost studena voda, ale kdyz si mimi zvykne od mala, tak jim to neva a pristup je tam moc fajn, jsem spokojena. Podle me je nejlepsi jit jen na par hodin (pokud jse platit jednotlive) a pak chodit plavat sama, ja chodim na barrandov do aqauparku. na vsech kurzech se stejnak dela porad to same, takze neni problem pak trenovat samostatne.
Do jukliku jsem chodila ke konci tehotenstvi na plavani a to me moc pomahlo. ovsem s mimi bych nesla, cena je desiva.
25. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akras:to chodite asi na to hriste dole u rybnika, co je pod tubusem metra, vid? ja tam jeste nebyla, bydlime na stodulkach az nahore, tak to mame dal, ale muzeme zajit. Kdy tam tak byvate?
25. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik hvezdicko:slight_smile: y jsme take chteli chodit do Betynky, ale bohuzel ta voda se mi zdala opravdu dost malo. maji tam 28stupnu. a chodim do toho parku kdyz je hezky... jestli tam nekdy pujdes, tak se dopredu muzeme domluvit, rada se s nekym poznam :slight_smile: (pisni dyztak do IP) :dizzy_face:
25. dub 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my chodíme i k to,mu rybníku, ale momentálně víc frčí hřiště za ZŠ poblíž Lužin. Je tam houpajda i pro malá mimča a je tam někdy trochu stín, což se u rybníka říct nedá, tam se paříš na výhni, což mi docela vadí. Chodíme tak kolem 15h. Podle toho, ja přes poledne spíme.

Jinak s plaváním - my chodíme do Lavody ke Smíchovskému nádraží do fitka Holmes Palace. Je to moc fajn, akorát Bára teda nezvládla potápění, takže jsme rezignovaly. Prořvala kvůli tomu celý první kurz. Teď už se nepotípíme a Bára je šťastná. Ale už to máme jen do června - je to dost drahý a Bára už je velká, takže od prázdnin začneme chodit samy do normálního bazénu. Prý je něco na Barandově. Tady na Smícháči je skvělý, že šatny jsou velké, můžeš si tam nechat kočár, jsou tam podložky na přebalování a vůbec je to uzpůsobené pro ty děti. Po plavču jdete do vířivky, tam je i malý hrací koutek, prostor , kde můžete mimčo nakrmit.... fakt fajn :slight_smile:
26. dub 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To hřiště je u MŠ Mohylová, vedle je i ZŠ, ale nevím, jak se jmenuje - je to taková nová hezká barevná stavba (jedna budova je červená s bílými proužky)
26. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek