• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 13 Nové Butovice/Hůrka. Kočárkování, kroužky

13. listopadu 2013 
Jé, hvezdicko, vy chodíte na ten Barandov,jo? Tak to bychom pak mohly někdy vyrazit společně. Já to tam neznám, tak bych byla ráda, kdyby to se mnou nejdřív někdo prubnul, kdo to tam zná.
My máme teda už asi měsíc rýmu, ale začínám mít pocit, že je to alergická rýma. Je jen bílá a takhle dlouho. Nebo jsou to klasicky zuby, protože když lezou, tak máme rýmu skoro pravidelně a teď nám vylezly dvě stoličky. Nejdřív to měla posazený vzadu, takže to nešlo vůbec odsávat a přitom to měla chudinka všude. Teď se to alespoň odsát už dá, tak možná, jak se proklubaly zuby, tak sliznice splaskly a spustilo se to....no, nevím.
Ale plavat už půjdem, to bychom takhle mohly s plaváním skončit, navíc to podle mě ani není infekční. Teď jsme byly s dětmi na chalupě a nikdo to nechytnul a je to jen průhledná rýma.
26. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky akras, tak super, muzem domluvit na to plavani, napis mi na mailika: vesela.pavlina@seznam.cz kdy by se vam hodilo. my mame plavani zitra v te betynce, ale jinak muzem dneska, ve ctvrtek nebo v patek.
26. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jestli to nevadí, nechala bych to třeba až za 14 dní. Tento týden budeme nahrazovat zameškané plavčo a příští taky, takže budem plavat 2x týdně, což je myslím až až. Ale pak určitě Můžem celkem kdykoliv kromě úterý a pátku, pokud není něco neočekávaného. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jasne, v pohode, my bysme taky mely nahrazovat, ale nejak jsem se jeste nerozhoupala tam zavolat a domluvit se. My chodime klidne kazdy den, Eliska se vzdycky tesi, takze nechame cas na vas, jakmile se vam bud chtit, tak napis a domluvime se:slight_smile:.A kouknu kde je to hriste, jak jsi psala, nic mi to nerika.
26. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Bezva.
To hřiště je, když púrojdeš z Lužin od metra tím obchod.centrem nahoru, tak tam po levé straně je průchod skrz paneláky a dostaneš se mezi paneláky a před tebou jsou nízké budovy té ZŠ. tak když jdeš zprava za tu školu, tak se tam dostaneš.
27. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
akras, tak tam kolem toho hriste chodim dost casto a byla jsem tam i s tchyni a manzelovym malym brachou :wink: byly tam nejaky mamina :grinning: treba jsi to byla ty :grinning: ja chodim do parku posedet blizko te ,,posilovny ,, tam je stinek:slight_smile:
30. dub 2010 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holciny, jestli mate skype, pisnete mi ho do IP, ja tam jsme cely dny a tak bychom se dohodly na nejakym kocarkovani tam :slight_smile: popr. icg, facebook. diiik, tesim se na vas, uz mi je venku smutno :frowning2: ja bydlim na zastavce Raichlova, stanice za Amforovou smerem do Reporyj, takze to mam kousek na Luziny atd...
30. dub 2010 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,
koukam, ze se stranka konecne trochu rozjela :wink:
dlouho jsem sem nekoukala a najednou je tu plno lidicek.
koukam, ze vekove nejbliz je nam pipii s amalkou, adamkovi je 4,5 mesice. a jak jste na tom s casem na prochajdy? ja ted zacala davat malyho kolem obeda spat do postylky, abych mela taky trochu casu na sebe a pak kolem treti zhruba vyrazime na prochajdy. ale klidne se prizpusobime. bydlime primo u metra nove butovice a vetsinou davame kolecko az k hornimu rybniku a zpatky. nekdy zajdeme do prokopaku, proste ruzne podle nalady.
co se pristi tyden nekde potkat???
11. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
miso, ahojik, tak co pristi stredu, planuji jeste neco s jednou maminou z Prahy(nevidela jsme ji jeste) ze bychom udelali srazik :slight_smile: ja mam za 14 dni nastup na operaci zlucniku, tak bych to chtela jeste stihnout :grinning: ale dneska je taaak hnusne:frowning2: snad bude lepe :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
pipiii a jak ti je? a co mala? doufam, ze vam je obema holky uz lip :slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj pipii,
jejej, tak to ti vubec nezavidim adrzim palecky, at vsechno dobre dopadne.
Nam se zatim trochu zaplnil diar a mohli bysme jen ve ctvrtek. Co ty na to?
To pocasi je hruza, taky se tesime zase na slunicko.
15. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pipii: tak jak dopadl srazek? pocasi moc nepralo :confounded:, ja jsem tu mela kamosku taky s miomcem a zustali jsme cely den doma.
kdyby se ti to hodilo, dej vedet, zitra odpolko urcite pujdeme na prochajdu, snad uz bude lip nez dneska.
19. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik, zadny srazek nebyl :frowning2: a pozitri jdu na operaci, takze ve se kazi :frowning2:
25. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem teprve tehotna, budu rodit v listopadu, bydlim na Lukach, bohuzel tady neznam zadne tehule nebo maminky na budouci prochazky s kocarkem..
estrellita: taky jsem registrovana u Apolinare :slight_smile:
26. kvě 2010 v 00:38  • Odpověz  • To se mi líbí
pipiii na operaci moc moc drzim palce, at to dopadne dobre a at uz mas konecne klid a jste obe zdrave :slight_smile:

ksu: ja jsem na Luzinach :slight_smile: jsme od sebe jen par tydnu, tak pak muzeme kocarkovat spolu :slight_smile:
26. kvě 2010 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj pipiii, taky moc drzime palecky, neboj, vsechno dobre dopadne a srazky se zvladnou potom!!! Urcite nam dej vedet, co a jak, budeme na tebe myslet.
26. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
estrellita: parada, tak to jsem rada, ze pak muzeme spolu kocarkovat :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: narazila jsem na materske entrum Andelky u druheho rybnika na Luzinach :slight_smile: www.andelky.cz

mate jeste nejake tipy na centra, kurzy, setkavani maminek? :slight_smile:

@ksu koukam, ze uz to mas taky za par :slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@estrellita ahoj, zajimave, podivam se na stranky. Ano, uz se to blizi :slight_smile: co budu delat zbyvajici 2 mesice, uz ted mam nespavost :grinning: ale ty to mas opravdu za par :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ksu no ja vecne nespim mezi 2. a 5. hodinou, i kdyz ted je to poseldnih par dnu lepsi :slight_smile: ale zas me maly tlaci uplne vsude a vystrkuje nohy :grinning:
ty andelky se mi moc libi, na nektere aktivity ani neni potreba nejake predplatne, nebo X kurzu zaplacenych, to mi vyhovuje :slight_smile:
8. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@estrellita taky rodis u Apolinare ? Ted jsme tam byly na predporodnim kurzu, mam z porodnice fakt dobry pocit :slight_smile:
10. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@ksu jj, taky rodim tam :slight_smile: my jsme byli na predporodnim kurzu s manzelem jeste pred prazdninama, protoze nebylo jiste, jak budou od zari. ale mam z Apoli taky moc dobry pocit, uvidime, jak to bude vypada pri porodu a pak nasledne na 6nedeli :slight_smile:
11. zář 2010 v 01:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@estrellita tak pak prosim poreferuj jaky bude porod :wink: budes chtit epidural ? Ja urcite ano :wink:
14. zář 2010 v 00:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ksu to nevim, nejsem takhle rozhodnuta, jestli chci, nebo ne :slight_smile: proste kdyz bude potreba, nebudu ho odmitat, ale ze bych uz mezi dverma kricela, ze bez epi to nedam, to ne, ale uvidime az na miste cinu :grinning:
urcite pak napisu :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@estrellita ja asi budu ihned kricet ze ho chci :grinning: .. jak Ti je pred porodem ? Ted jsem chytla nejakou virozu a dost kvuli tomu stresuji :unamused:
15. zář 2010 v 00:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ksu jeste mas cas na vyleceni, neboj :slight_smile: hlavne zadne stresy, at jsi co nejdriv fit :slight_smile:
mne je ted dobre, jen bych strasne rada aspon jednu noc spala uplne v kuse :slight_smile: uz hodinu cumakuju v posteli, tak me to prestalo bavit a za pul hodky stejne musim vstavat, takze si jdu udelat aspon snidani :grinning:
ale jinak je mi v ramci moznosti fajn, az na ty bezne neduhy :slight_smile:
15. zář 2010 v 05:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@estrellita diky moc :slight_smile: To je dobre, ze jsi pred porodem v poradku :slight_smile:
15. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipiii Díky za tip na Zohořánek, ve srovnání s Prahou je to jako z jiného světa. Navíc mi to na čas vychází stejně, po dálnici je to ze Zličína necelých 15 minut
13. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@marietu taky jedzime do Zahoranku, je to tam super :slight_smile: my tam jsme za 25 min ze stodulek, malej se vzdy v aute prospi, tak je to taky fajn :slight_smile:
@ksu koukam, ze jsem tu psala pred rokem mesic pred terminem :grinning:
5. lis 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,mam 4 mesicni holcicku a vubec nikoho tady na Praze 5 neznam a rada bych se seznamila s nejakou maminkou,abych mohla chodit s nekym ven kocarkovat........ted v zime uz se to neda,ale az v tech dalsich mesicich.bydlim na Hurce :slight_smile:A jeste jsem se chtela zeptat,kam jste chodili tady s miminky plavat?:slight_smile:
9. lis 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek