Praha 13 Nové Butovice/Hůrka. Kočárkování, kroužky

Ahoj všem,

mám měsíčního chlapečka, bydlíme na Nových Butovicích a hledáme kamarády na procházky. Chodíme pravidelně po obědě mezi 13-14, malej spinká v kočárku.

Případně hledáme i tipy na nějaké dětské kluby, kroužky nebo plavání. Budu ráda, když se podělíte o zkušenosti.

Vím, že jsou tu již podobná témata, ale Praha 5 je velká a je fajn mít někoho v úplné blízkosti, přeci je cestování s prťouskama není úplně jednoduché.
lujzinka88
13. lis 2012
ahoj holky, najdou se nejake maminky, ze bychom udelali nejaky srazik a vyrazili s miminy na prochazku?
lucille85
19. lis 2012
@lujzinka88 ahoj já bydlím na Hůrce a mám 3měsíčního chlapečka 🙂...kde bydlíš?
petulapl
11. pro 2012
ahoj holky, kazdym dnem ocekavam narozeni prvniho mimca, nejaka maminka z Prahy 13, ktera je na tom podobne? Nebo ma prcka a ma zajem vyrazit na pokec, na prochajdu a tak?
lujzinka88
2. led 2013
tak dame srazik nekde co rikate holky?Omlouvam se,ale vubec tu nechodim...pokud mate fb tak si me pridejte tam....lujzinka drabkova, tak me tam najdete
petulapl
2. led 2013
tak jsem si te pridala 🙂 tak se ozvi a vyrazime ven 🙂
petulapl
13. lis 2013
ahoj holky, za chvili nam bude rok a shanim nejake kamarady ci kamaradky pro meho Kubicka 🙂 a nejake fajn maminky pro me 🙂

Nechcete nekdy nekdo nekam vyrazit? bydlim na Stodulkach, ale nemam problem nekam dojet 🙂
petulapl
13. lis 2013
@lucille85 ahojky nechces nekdy vyrazit s prckem nekam ven?

Začni psát odpověď...

Odešli