• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 15 - Petrovice, Hostivař

13. března 2013 
ahojky, neni tu nejaka maminka nebo tehulka z Petrovic a okoli? :sweat_smile:
ja bydlim primo v petrovicich a za mesic na vanoce porodim holcicku tak ze bych mela s kym kocarkovat...... pripadne skocit na kaficko :slight_smile:
28. lis 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo? skoda :frowning2:
30. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja asi budu trpet samomluvou :slight_smile: ale nejak se mi blizi termin porodu tak jsem trochu nervozni :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz je ze me maminka....... bohuzel diky pocasi jeste nekocarkujem ale uz se tesime na teplicko..... neni tu nekdo kdo by se pridal ????
23. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam narvano :slight_smile:
7. dub 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, sice je to už dost stará diskuze, ale třeba to ještě platí :slight_smile:. Já se budu do Petrovic stěhovat někdy koncem roku a mimčo bude na jaře. Docela by se mi hodila zkušená maminka, která by mi řekla, kde je dobrý dětský doktor a nejlepší trasa na kočárek :slight_smile:
10. srp 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo - asi už je to pasé, ale my jsme z Hostivaře a taky půjdu na MD s druhým dítětem :slight_smile: .
7. únor 2012 ve 03:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misahe ahojky, tak tipu v petrovicich a mecholupech mam plno :slight_smile: kdyz se budes chtit poptat dej vedet :slight_smile:
@svija a jak zatim zvladas tehu, u me dost masakr diky amalce ktera mi v poledne nespi, me je zle a jsem utahana a ditko to ne a ne pochopit :slight_smile:
7. únor 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo - jsem na tom stejně, taky mi už přes den nespí :unamused: . Špatně mi naštěstí není, ale bývám dost unavená. Naštěstí mám Martínka dvakrát týdně ve školce (u manžela mají firemní), tak alespoň něco.
7. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. únor 2012 ve 13:51 • majdakotkova
@hypo Koukám, že se diskuze malinko rozeběhla :slight_smile:. Já jsem od pondělí na MD, tak přípravy na mimi finišují :slight_smile:. Začínám z toho být trochu nervózní. Chtěla jsem se Tě zeptat k jakému dětskému doktorovi chodíš a jak jsi s ním spokojená. A taky by ě zajímalo jestli se dá dojít z Petrovic na Háje s kočárkem (respektive jaká cesta je nejlepší :slight_smile:). Přeji Ti, aby Ti bylo brzy zase dobře.
8. únor 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misahe sice už tam nebydlím, ale když byla malá miminko, chodila jsem na háje pěšky s kočárkem z měcholup, přes lesopark, kolem přehrady a byla to hezká dlouhá procházka :slight_smile:
8. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mates22 děkujuvza tip. A na jak dlouho to byla prochajda? A kde se pak na těch Hájích vyšlo? Někde u konečné autobusu?
8. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky prochazka z mecholup na prehradu (popripade pak nekam k metru) lesoparkem je opravdu na dlouho :slight_smile: my tam chodili v lete kdyz byla amalka mimi a je to 4 km (zmereno na tachometru na kole) k prehrade tam je kousek restaurace kam jsme chodili na jidlo k metru na haje je to minimalne dalsi 2km :slight_smile:
jinak z petrovic kocarkem bych na haje asi nesla.... musis po te hlavni a to je na houby :slight_smile: autobusem jsi tam za 5 min :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misahe my chodime k dr. Pokornymu na polikliniku Pterovice.. jsou tam 3 detsky dve zensky a on, me vyhovuje nevadi mi, nemeli jsme nikdy zadny velky zdravotni problem takze vse vzdy probiha ok
8. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svija ja davam amalku do skolicky jednou tydne jen na dopo, tady do soukrome pakuz to moc leze do penez :slight_smile: aspon chvilka klid.....
8. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misahe no opravdu na dlouho, jakože prostě odpolední procházka, se zastávkou na kojení, zpátky jsem už jezdila busem. A na Hájích vždycky jsem vyšla zedola mezi těma barákama, jakoby jak je hřiště na házenou, ale o pár ulic dál :slight_smile:, takže blíž to pak bylo ne na konečnou, ale na tu další zastávku 271 a 154..... pokud teda ještě ty autobusy jezdí jak jezdili, je to už 5 let dozadu :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo já jsem právě na netu o něm nečetla moc dobré komentáře, tak jsem si vybrala doktorku na poliklinice....tak uvidím jaká bude, po telefonu zněla moc mile :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misahe no po pravde tyhle dikuze o jakemkoli lekari jsou na houby.... me dr. sedi, nic nezanedbal, vzdy vse vyvetlil, na otazky odpovidal a to jich nechylo malo.... takze ja jsem spokojena... samozrejme nemuze sedet vsem, ja zas slysela spatnby zpravy na melicharovou.. to je proste o lidech :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hypo - no ale jedno dopoledne v týdnu je příjemné mít chvíli klid :slight_smile: . Já si právě říkám, kde jsem udělala výchovnou chybu, nespí mi, sám si absolutně nevyhraje, pořád vyžaduje pozornost, no doufám, že to druhé bude samostatnější :slight_smile: . Teď zrovna řešíme přihlášky do školky, jsem zvědavá jestli mi ho vezmou, když pak budu na mateřské s druhým.
8. únor 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svija tak ver ze ja premyslim o tom samem, amalka je desnej panovacnej despota.... doufam ze je to jen obdobi vzdoru nebo neceho podobneho a ne povahou jinak me odvazeji do blazince....
taky resime skolky a je mi jasne ze amalku nikde nevemou protoze se narodila v lednu tak je v poradniku kdesi hluboko dole,i kdyby nevedeli ze jsem tehotna
8. únor 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo - a kam budete dávat přihlášku? My do Horolezecký, to je v Hostivaři na sídlišti a pak na Trhanovské náměstí, to je skoro až u Interspaaru. Podle nových kritérií přijímání dětí, která platí letos nově, nesledují jestli je matka na RD nebo jde do práce, mělo by to být jedno. Ale i tak pro jistotu nahodím volnou mikinu a budu doufat, že si břicha nikdo nevšimne :grinning: .
8. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija - a koukala jsem na tvoje alba, jestli vás podle fotky třeba neznám. Neznám, ale zaujalo mě, že je A. narozená po vyvolávačce 11 dní po TP. Tak u nás 10 dní po TP bez vyvolávačky, ale samozřejmě, že už jsem byla objednaná na další den na příjem :slight_smile: .
8. únor 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svija my do parmsky.. je to v hornich mecholupech.... mame tu celkem 6 skolek ale pri sondovani mi vetsina napsala ze to ani nemam zkouset :frowning2: ze berou 3 lete deti ze maji narvano
8. únor 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svija ja jsem 10 den nastupovala druhy den se narodila, vlastne presne 24 hodin po vyvolavaci tablete...
8. únor 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hypo - a kam se chystáš do porodnice? Já zase do Krče, jako poprvé...
8. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svija ja rodila v podoli tak jsem registrovana zase tam :slight_smile: kdyz uz to tam tak znam :slight_smile:
8. únor 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo V tom máš naprostou pravdu. Co člověk to názor.
9. únor 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Psala jsi tu, že se chystáš do Podolí :slight_smile: Taky tam půjdu. Chtěla jsem se Tě zeptat jak je to s dotazníkem na jméno dítěte a oddacím listem. Opravdu se musí dávat na matriku už tři týdny dopředu? A navíš jestli stačí obyčejná kopie oddacího listu, nebo musí být ověřená?
9. únor 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misahe clovece to jsi me dostala, jestli se nic nezmenilo tak ja urcite nic na matriku nenesla, naopak jsem k porodu sla s tema papirama dotaznikem a uz ani nevim co tam bylo... odevzdavala jsem to pak urcite az v podoli... kdyz pak jsi na pokoji sestinedeli tak tam prijde pani vse ti vrati (doklady) a rekne kdy si dojit pro rodny list... manza mezi tim musel akorad nahlasit narozeni na zdravotni pojistovnu... vim ze byli zmatky s rodnym cislem ditete, jsme ho jeste nemeli protoze matrice vse trva a tak jsme ani nemohli dite zaregistrovat u pojistovny i kdyz to mas udelat snad do tri dnu.... jako na to se uz asi nehraje :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Právě to mě taky zarazilo. Rodný list dítěte ti dají na úřadě myslím do 14ti dnů, ale na pojišťovnu se musí dítě nahlásit do 8 dnů.... a právě musí už mít rodné číslo....mají to nějaké nevychytané, ale to není nic neobvyklého :wink:.
10. únor 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek