• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 15 - Petrovice, Hostivař

13. března 2013 
autor
ahojky holky,tak jak se mate? my byli tyden na horach a po horach amalka chytla 40C a antibiotika.... to byl desny tyden, ted je snad uz ok ale je s ni uknucenej trpajzlik.... zacalo nam mamankovstvi tak se ode me nehne a vsechno musim delat ja, oblekat, podat piti, podat jidlo, utrit nos.... hruza
4. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo - my jsme byli taky na horách a teď jsme první týden zpátky doma. Naštěstí to u nás proběhlo bez problémů. Máme podanou přihlášku do dvou školek. Do jedné už teď vím, že to byly vyhozené peníze za přihlášku, tak uvidíme ještě, co druhá. No uvidíme.
23. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
obnovuju diskuzi. Hledám nějakou mamku z Hostivaře nebo Petrovic na společné kočárkování. Nějak nejsou lidi, hodně mých kamarádek už se zase vrátilo z mateřské zpět do práce.
6. bře 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svija jsem stale tu \.-) a koukam ze ditka mame skoro stejne stare... a jsem na tom podobne, vsichni se uz vratili do prace a jsem na kocarkovani sama..... i kdyz v tomhle pocasi nikam moc nechodim :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo - tak až bude trošku lepší počasí, tak můžeme vyrazit třeba někam na hřiště. Jestli teda tvým dvěma slečnám nevadí, že já mám jenom kluky :slight_smile: . Ale v tomhle věku to snad ještě tolik neřeší.
11. bře 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svija slecnam je to fuk ze mas kluky :slight_smile: amalka je stejne 2x tydne ve skolce a rozarka kocarkovani prospi :slight_smile: snad se do velikonoc dockame trochu slunicka
12. bře 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo - tak až opadnou mrazy a sleze sníh, tak můžeme zkusit nějaké společné kočárkování.
13. bře 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek