• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 3 - Žižkov. Hledám maminky na kočárkování

30. prosince 2011 
Ahoj, hledám maminku/y, které také nebaví jezdit samotné s kočárkem po Židovských pecích, Balkáně, Parukářce atd. Mám 4měsíční dvojčátka a ráda bych se bavila také o něčem jiném než o pokakaných plínkách, kojení a brečení :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žádná maminka ze Žižkova? :frowning2:
14. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja byvam na Zizkove... :slight_smile:
Kedy ideme von?
3. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím Žižkovandy a přidávám se k vám. Taky korzuji většinou sama a občasné pokecáníčko by bodlo :wink:
5. led 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlásím ze Žižkova...nechcete se dneska někdo cournout a pokecat ???
6. led 2010 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem sem sedla až teď, ale zítra by to klidně šlo :wink: (nebudu-li muset na oční :confounded: )
6. led 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to budu moc ráda! Kdyžtak písni do IP, já mám počítač zapnutý skoro celý den. Bydlím kousek od Ohrady, ale kdyžtak někam přiklušem :wink:
6. led 2010 ve 23:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby tak kedy ideme von?
17. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tasha: vždy připravena :grinning:
18. led 2010 v 00:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase nikde nikdo :frowning2:
zkusím to takhle...sraz ve čtvrtek 28.1. v 15hod. třeba u hlavní pošty v Olšanské ????
21. led 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My úplně odpadli s PC, ale už jsme opět tu :wink:
Náš zájem pořád trvá, ale tento týden nám asi nevyjde. Dnes nás přijede navštívit na celý týden těhu kamarádka s tříleťákem a máme si toho tolik co říct :wink: , ale někdy příště určitě.
Asi to s námi nebude jednoduchý až do cca 20.2. neb jedem na hory a před tím musím chystat, tak nechci nic slibovat :zipper_mouth:

Ale Olšanská je ok, dá se odtamtud projít na Parukářku?
25. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
azet: jj, na Parukářku jde projít kousek za tou olšanskou poštou... No kdyby Ti to vyšlo i před tím 20.2: bylo by to fajn...třebas jen na dvě hodiny se projít, stejně teď v tom mrazu s malou na dýl ven nechodím...
Já mám zase problém, že v Praze budeme už jen do konce února - půli března, pak se stěhujeme do baráčku za Prahu...tak bych do té doby chtěla poznat nějáké nové duše ze Žižkova :slight_smile:
25. led 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já uvidím, jak se s kámoškou dohodnem na ten čtvrtek a ev. dám vědět, my ještě vybíráme školku, tak máme nějak moc pochůzek :confused: , ale to je taky po Žižkově :wink:

Úplně mi vypadl příští týden, to bychom si volno určitě udělaly, až ten další máme narvaný...
Jen je škoda, že se sotva slezem a zase "rozejdem".
Ještě se ozvu, jak se to vyvine.
25. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Azet: dobře... dej vědět a případně se budeme těšit buď už teď ve čtvrtek nebo příští týden! :slight_smile:
25. led 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, musím ten čtvrtek zrušit...resp. přeložit. Máme problémy s karmou a ve čvrtek odpo jí přijdou opravit!
Stejně se nikdo krom azet neozval... :frowning2:
26. led 2010 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja by som buduci tyzden mohla dakedy, sice nemame pojazdny kociar lebo mame defekt ale pesi by sme troska zvladli, aspon hodinku-hodinku a pol..
miesto je ok, a datum?

a inak my tiez budeme len do konca februara-marca tu, potom uz mozno mimo Zizkova, ale mozme sa aj tak vidiet :wink:
30. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám by čtvrtek nakonec taky nevyšel, měly jsme toho nějak moc v plánu a nestíhaly...

Tento týden bychom teoreticky mohly, ale od včerejška se mě pokouší skolit nějaký bacil, tak nevím jak to rozchodím, co opět čtvrtek? To už bych mohla být OK.
31. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy, teda už to vypadá nadějně...čtvrtek je OK. Co tedy zase v 15hod. u hl. pošty v Olšanské ?
1. únor 2010 v 01:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžeme se přidat?? Taky bydlíme kousek od Ohrady... :wink:
1. únor 2010 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronika.m: no jasně...čím víc tím lépe :slight_smile: ve čtvrtek se těšíme! :grinning:
1. únor 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně je čím dál hůře :frowning2: , ale čtvrtek je zatím daleko, tak to snad ještě zaženu.
1. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, za mě zítřek platí...sice na mě taky něco leze, ale procházku potřebuju...takže zítra v 15hod. před hl. poštou v Olšanské...budu mít hnědou bundu, černý kočár -casualplay a v něm růžovou holčičku :grinning:
Těšíme se...
3. únor 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my se omlouváme, ale dnes to nedáme. Já mám stále rýmu jak trám (teplota je naštěstí už pryč) a dnes začala taky Hanče, tak nechceme riskovat, že na vás nějaký bacil přeskočí.
Krom toho mi usnula až teď :frowning2:

Hezky si to užijte a příště se snad přidáme :wink:
4. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj azet: tak se asi budeme muset sejít sami dvě až Ti bude lépe, protože dneska jsem u pošty stála sama :frowning2:
A jak mi z toho bylo smutno, vzala jsem to domů kolem cukrárny, koupila si dortík a teď ho baštím u kafíčka...
Dej vědět až Ti bude lépe. Mě se teda dneska rýma spustila taky a tipuju, že Adrianka to chytne taky...
4. únor 2010 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priorito, to mě mrzí :frowning2: ale jaksi jsem se nestihla dostat dřív na PC, takže jsem psala až takhle pozdě. Doufala, jsem, že přijde Veronika a nebude to tak "bolet".
No ale fakt mi ještě není nic moc a na courání by to tedy nebylo. Tak aspoň, že byla po ruce ta cukrárna, že? :grinning:

Jedeme o víkendu popřát babi k 85tinám do Jizerek a příští týden do Alp, tak se nutně potřebuji dát do kupy, ale vypadá to, že už bude jen líp.
Samo se ozvu, jakmile budu "provozuschopná". Zatím se měj fajn a držíme palce Adriance, ať odolá :wink:
4. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, založila jsem tohle téma a jako ostuda se na něj koukám až po tak dlouhý době. Bydlím taky kousek od Ohrady, na Strážní. Vyrazíme tedy někdy? Už je venku pěkně, kavárny a cukrárny volají :grinning:
27. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carodejnice: my urcite rady prijdeme, klidne i jen na prochajdu ve "dvou". Bydlim u zastavky Biskupcova:slight_smile: coz je kousek!
28. únor 2010 v 00:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hledám kamarádku ze žižkova a okolí, která je cca ve 4 měsíci těhotenství. Ráda bych to všechno prožívala s někým kdo je na tom stejně jako já. Mé kamarádky zatím nic nebo už mají děti větší. Vychajdy, pokec, nákupy, zařizování a potom i tlačení kočárku. Napište.
25. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak po dlouhý době jsem zase tady. Ještě pořád platí ty společné procházky?
3. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....bydlíme kousek od Ohrady a na společnou procházku bych někdy vyrazila,třeba Vítkov nebo Parukářka?Snad bude ještě trochu pěkně..
15. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně někdo ze Žižkova už jsem se bála,že tady není nikdo. :grinning: Hlásím se taky jsem kousek od Olšanského náměstí :grinning:
4. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek