• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 3 - Žižkov. Hledám maminky na kočárkování

30. prosince 2011 
Ahoj holky...teda koukám nové žižkovandy :slight_smile: super! :grinning:

@carodejnice Marti, jak se máte? Co Vojtíšek a Viktorka?

@michala26 Jééé, tak to bydlíme kousek. Na prochajdu se hlásíme rády :slight_smile:

@petulak Ahoj i Tobě :slight_smile: nedaleko Olšanského náměstí teď otevřeli nové mateřské centrum, byla jsi tam už?
4. lis 2010 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@priorita ani nevím kde :frowning2:
4. lis 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak : teď nemůžu najít ty stránky, ale mělo by to být někde v té ulici co je úřad městské části P3
4. lis 2010 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@priorita my chodíme do Palečka,ale kouknem procházkou až půjdem po novém :grinning:
5. lis 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak to je někde u Flory, viď?
5. lis 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@priorita jo kousek od ní v takové postranní uličce.Jinak jsem dopo šla obkouknout to nové centrum,ale moje velká skleroza zapracovala a jen co jsem přešla Olšanské náměstí už jsem nevěděla kam a proč jdu.Tak jsem si aspon vzpoměla,že jsem slíbila kamarádce koupit ruský černý čaj tak jsme nakoupily v Rokycanové :slight_smile:
5. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak :tak už jsem to našla... http://www.mcveverka.cz/kavarna.html
Je to přímo na Seifrtce, 50m od Olšanského náměstí
5. lis 2010 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@priorita ty tam chodíš?Já byla teda kousek od Lupáčovky takže jinde :grinning:
5. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak : nene, ještě jsem tam nebyla, ale chystám se tam už asi měsíc...já vlastně nikde v žádným MC tady na Žižkově nebyla, jen na Smíchově v Medvídkovi...
5. lis 2010 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@priorita my chodily od 6 měsíců do Karlína na cvíčo a ted chodíme do paletky do Malešic a plavání máme v Libni :grinning: Jsem ráda,že jsme sa dostaly do Palečka,ale nemůžu se trefit časově do kurzu který chci :sweat_smile:
7. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tu nekdo z Jarova a okoli? :slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Priorito, Ty ještě bydlíš na Žižkově??? Já myslela, že se máte stěhovat? W se mají dobře, rostou jako z vody. Gratuluju k těhotenství, to je hezká novina.

HOlky, nechcete se někdy sejít a vyrazit do nějakého centra společně?

Ija1 - já bydlím skoro na Jarově, naproti kolejím VŠE.
8. únor 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejnice - ja kousek od te zelene vysoke budovy - koleje VSE...
8. únor 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ija1 - tak to jsme skoro sousedky :slight_smile: Co spolu vyrazit na flám s kočárkama po Pecích? :grinning:
9. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, urcite, stejne chodim bud sama nebo s manzelem, nikoho tu neznam.........
9. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ija1 - napiš mi kdyžtak na email bumbovka@seznam.cz
Dneska zrovna Vojtíšek dostal rýmu, kterou vylepšil ještě teplotou, tak zítra ven nepůjdeme.
Taky tady nikoho neznám, i když tady bydlím už spoustu let.
9. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jestli by to nevadilo, tak bych se k vám přidala :slight_smile:, bydlím též na Jarově a na vysokou zelenou budovu vše koukám z okna :grinning:
10. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A po Pecích také občas lítám sama :slight_smile:
10. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jsem prave tady taky porad sama na prochazky........... manzel mi chodi na odpoledni, tak odpoledne byvam venku sama........... bydlim hned u skolky - vysoky hnedy panelak......
10. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 Super, tak co třeba zítra? já razím ven tak kolem jedný-půl druhý :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 -zitra musim k nasim jet blahoprat, tata ma narozeniny, o vikendu pojedem nekam na vylet...., v pondeli jdu k zubari, ale v utery jsem doma :slight_smile:....
10. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 ok, tak v úterý to také nic nemám :grinning:
10. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v utery v pul 2 nahore pred skolkou?.........mam cerveno cernej sportak, takze neprehlidnutelny :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 dobrá :slight_smile: já mám oranžovo-černej sporťák x-lander :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejnice : Marti, no trochu se to protáhlo...nevyšel ten prodej bytu a tak jsme tu zkejsli až vlastně do dneška. Ale už se stěhujeme. Za dva měsíce mám termín a potřebuju si to v baráčku zařídit na druhé miminko a i ten prodej vypadá teď slibně, tak snad se na nás usměje trocha štěstí i v tomhle.
A letošní zimu jsme teda taky promarodily jak jsme mohly...už aby bylo jaro a trochu tepleji...
Pohlaď za nás dvojčátka :slight_smile:
28. únor 2011 ve 23:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my bydlime v Jeseniový je nám 26+ mesicu a nechcem chodit samy po Pecich :slight_smile:
10. bře 2011 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my bydlime na Jarove, je nam 11m a taky nas to nebavi chodit samy, kdyz je takhle krasne :slight_smile:
7. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, prosím, nemohly byste mi doporučit nějakého dobrého dětského lékaře v okolí Olšanského náměstí, popřípadě nám. Jiřího z Poděbrad? Díky moc.
26. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie my chodíme k Mudr.Šmelhausové jsme spokojený je vedle ZŠ Chelčického.
1. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak Díky moc za tip, Dr. Šmelhausová zatím unikala mé pozornosti... Zatím jsem se rozhodovala mezi Fabiánovou na Floře a Rakušanem na Chmelnici...
1. lis 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek