• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 3 - Žižkov. Hledám maminky na kočárkování

30. prosince 2011 
Rakusana vrele doporucuju, chodim k nemu s dcerkou, a nemuzu si vynachvalit.................
1. lis 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie k Fabiánové chodí dvě moje kamarádky a jedna je nadšená druhá nespokojená :grinning:
2. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 Díky moc za doporučení, zatím pan doktor vede, ale je od nás trochu dál, tak ještě váhám....
@petulak Hm, taky zkušenost... a víš, jaké jsou důvody té nespokojenosti a onoho nadšení (třeba je pro každou z Tvých kamarádek podstatné něco jiného). Díky.
2. lis 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie - ja verim ze je kousek dal, ale zase pece naprosto super, dcerka mela reakci na atb, a byli jsme tam co tyden a super pece, nemuzu si stezovat........... jen.... pan doktor je trosku kojo fanatik, a ja nemohla kojit, bojovali jsme, tak mi to parkrat zminil, jak je to dulezity,.............. ale jinak opravdu profik na svem miste........navic kolikrat poradi i po telefonu........ maji dlouhe ordinacni hodiny a hlavne velky plus - uzasna sestricka............
2. lis 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 Teda, to zní fakt skvělě a ještě mi ho dnes doporučovala mámy kamarádka (rozuměj někdo nevirutální, někdo z masa a kostí :grinning: :grinning: :grinning: ), před chvílí jsem to probírala s manželem a asi zkusíme oslovit pana doktora, je to sice dál, ale máme to jednou tramvají až tam, tak 15 minut, tak to je ještě snesitelné... Opravdu moc díky za doporučení.
2. lis 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie - jo to je rozumna vzdalenost, to je jak nic........ hlavne jsou fakt ochotni.........., tady vetsina deti co znam, chodi k nemu, je tam jeste pani doktorka, tu bych nedoporucila ani za nic, dceri nepoznala prdicky, honila nas po nemocnicich.......no desny..............
3. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 Už jsem tam dneska volala, sestra opravdu ochtoná a v úterý se na ně jdu podívat :slight_smile:.
3. lis 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie no já už přesně nevím co která řešila :frowning2:
9. lis 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak tam to máme kousek, akorát jsem četla nějaké rezence, že má nepříjemnou sestru :( je to pravda? Děkuji
14. pro 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eniciatko já chodím k doktorce Šmelhausové pak je tak ještě jedna hned v ordinaci vedle.Ale Šmelhaousová má dobrou sestřičku jen se tváří jak sola mola,ale jinak v poho.Nikdy jsem s ní problém neměla i když řešíme něco po telefonu je ochotná.A to jsem docela na lidi náročná a rychle rychle bych to měnila kdyby něco bylo za problém nebo neochotu :angry: .Prostě se nevykecává zbytečně a jede si svou práci :wink:
19. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak tak ja ji asi zkusim :slight_smile: mám to kousek, s mimčem bych tam mohla i sama pěšky.... děkuji za info! :slight_smile:
19. pro 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eniciatko tak doufám,že budeš spokojená tak jako já :slight_smile:
29. pro 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se nakonec přihlásili k Sýkorové na Floře a zatím jsme spokojení - byla u nás doma, přišla nám oběma moc milá a v ordinaci se mi líbí, že má oddělené čekárny pro zdravé a nemocné pacienty... a je ze zvažovaných variant pro nás nejblíž...
30. pro 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek