• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 4 Libuš, Kamýk :-)

27. září 2014 
Ahoj maminy :slight_smile: Stěhujeme se na Prahu 4 do Pšenčíkové ulice, takže opuštím kamarádky maminy z P9 :cry: . Moc ráda poznám někoho mě věkem blízkého nebo kdo má prcka aspoň trochu stejně starého :slight_smile: Těšíme se :dizzy_face:
25. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt nikdo :frowning2:?
28. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rowan, bohužel jsem Tvůj příspěvek objevila až teď. Já bydlím kousek od Pšenčíkovy ulice, cca 10 min pěšky. Taky hledám v Praze kamarádku, protože původně z Prahy nepocházím a všechny známé mám tudíž daleko. Já mám 4-měsíčního syna Vikyho. Jestli ještě objevíš můj příspěvek, tak se ozvi.
7. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo jinej z Prahy 4???
12. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@giraafje ahooj :slight_smile:! Nějak jsem to vzdala a už jsem ani nenakukovala :slight_smile: Tak to jsem ráda že konečně někdo :slight_smile: !
28. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rowan: Já jsem tady taky delší dobu nebyla, až dneska, protože malej celý odpoledne spí. Tak co, půjdeme někdy na vycházku? Já už pracuju na částečný úvazek - úterý, čtvrtek, pátek jsem v práci. Ostatní dny můžu. Co Ty?
28. kvě 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasky24: Do Chodova jezdím docela často a taky tam pracuju :slight_smile:
28. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@giraafje tý jo ty už makáš? Já jsem ráda že se "flákám" doma :grinning: jj dáme spicha, akorát s náma je problém že malá nevydrží v kočárku a chce někde lézt, takže bych to asi viděla buď na procházku, dětský koutek kde můžem dát třeba kafe a vypustit jí k hračkám a nebo na deku :slight_smile:
28. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rowan: Tak jo, domluvíme se. Začala jsem chodit do práce, ale chci zase skončit, protože se to fakt nedá, byla to pěkná hovadina. V úterý se dohodnu, ke kdy skončím a půjdu na rodičovskou. Je tady v okolí nějaký dětský koutek? Já znám jenom ten na Chodově. Na Kamýku je takový ten lesopark a dětské hřiště, tam můžeš taky malou "vypustit".
5. čer 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@giraafje
@rowan nákupní galerie Fenix-nejhezčí dětský koutek opravdu doporučuji :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hasky24 no jo ale to máme trochu z ruky :grinning:
@giraafje tak ju, tak se ozvi až budeš mít čas :slight_smile: já jsem ráda že mám od práce pokoj, užívám si malou, napracuju se ještě dost :grinning:
5. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rowan já vim no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt super :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hasky24 z P9 jsem se přestěhovala :slight_smile:
6. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rowan já zase z Bráníka na Chodov :wink:
6. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to není zas takovej kus :slight_smile:
6. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rowan na Libuši mám prababičku z manželovi strany :slight_smile:
6. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My tam máme babičku - mámu přítele :grinning:
6. čer 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rowan ulice Na Domovině :wink:
6. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak oni Na Šejdru :grinning:
6. čer 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenašla by se tu maminka, která by tak jednou týdně nechala večer děti doma manželovi a vydala se odreagovat do fitka? Sama se tam nemůžu donutit.. :sweat_smile:
19. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasky24 ahoj,ake stare mas dieta?ja mam 19mes. holcicku byvame na Hajich:slight_smile:
24. led 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka4343 ahojky chlapečka 2 roky a 2 měsíce :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasky24 tak to je uz velky kluk:slight_smile: a kde byvate?
24. led 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka4343 jsme kousek od metra Opatov :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasky24 az by si mala niekedy cas mozme sa stretnut vonku zahrat sa s detmi alebo na kafe:slight_smile:
25. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka4343 to by bylo fajn nikoho tady neznáme pořád :unamused: :frowning2:
25. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasky24 ahoj :slight_smile: my bydlime na Budejarne, tak pokud by nevadil 3 letej rostak tomu tvymu tak muzeme klidne nekam ven vyrazit :slight_smile:
27. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky ráda někam zajdu, zajdem : ) Dopoledne jsme k dispozici s 1,5 ročním synkem a pak odpoledne ještě (v únoru) se čtyřletým :slight_smile: Ta dopoledne můžem v pondělí a ve středu a odpoledne v úterý. Bydlíme vedle Ikemu, ale jsme hodně mobilní : )
1. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. únor 2012 ve 13:53 • majdakotkova
Ahoj holky, zkouším obnovit téma.

Přestěhovala jsem se na Prahu 12 – Kamýk a nemám tu nikoho známého, s kým bych mohla chodit ven.

Mám 9,5 měsíční holčičku a ráda bych potkala maminku s podobně starým cvrčkem na procházky, pokec, třeba sport, prostě našla si tu zpřízněnou duši, abych se tu necítila tak sama a čas trochu líp utíkal:o) Nejlépe taky z Kamýku, abychom to k sobě měly s maminkou/maminkami blízko a nenaháněly se po celé Praze.

Hezký den :slight_smile:
B.
27. zář 2014 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek