• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
ivčoo:Právě,že moc nejsem..sice jsou obě milé..ale paní doktorce se chvilku zdáme malí a pozve nás na kontrolní převážení,pak zas moc velký a odesílá nás na neurologii,kde se nám vysmějou,že když má osm kilo,tak ho paní doktorka nemůže porovnávat s tříměsíčním dítětem.. o ničem nedává vědět nějak dopředu.. naočkovala nám Hexu,o prevenaru ani muk.. nevíím no..vechno jde podle tabulek a když ne, začne posílat po doktorech..

Jináč dobrýý,jsme pořád v Krkonoších, včera jsem úspěšně složila zkoušku ve škole,ale ty těžšíí přijdou,ale taky se moc těšíme domůů, stýská se nám po tatínkovi..co vy?
4. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to jo :unamused: .To mi zatím dobrý s tou naši doktorkou,taky jsem dostali hexa a ještě před tím se nás zeptala,jestli chceme prevenar,takže tři krát dostal dvě včeličky a pěkně u toho ječel :wink: Já nevím,no tak je Nicolas větší,protože mu chutná,maminka má skvělé mlíčko a je to!
Gratulace obrovská!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: učit se a starat se ještě o prcka je paráda! A kdy máš další zkoušky????Jak dlouho tam ještě budeš s malým????Aha,já myslela,že tatínek je s vámi,tak to vás chápu.
my v pohodě,děkujeme.V úterý musíme s Davídek na speciální ultrazvku,kde by měli zjistit,proč tolik blinká :unamused: jinak máme taťku v práci a dnes se nám(konkrétně mě) nic nechce :frowning2: to počasí mě ničí :frowning2:
a jak je u vás???
4. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčo: A hlavně oni mulati jsou všeobecně většinou většíí:slight_smile:
další zkoušku mám příští čtvrtek a pak 26. května..a ještě uvidíme,ještě jedna přibude :confounded:
jee,tak doufám,že Davídek bude OK.. jinak tady ráno svítilo slunííčko,ale taky se to nějak zkazilo..
4. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co na to doktorka???Neřekla si jí to???a už sji zkoušela tu doktorku na Milady Horákové,nebo ještě ne???
No on je Nicolas nádherný,já jsem se do něho zamilovala už na fotkách a to jsem ho ještě neviděla :grinning:
fúúú,tak to budeme na tebe myslet ve čtvrtek a 26.května (to musí Davídek doktorce na 8 měsíční kontrolku :grinning: ) takže tam budeš s malým ještě celý květen???
děkujeme,teri taky doufáme,že to bude OK.
já musím vytáhnout žaluzie a zjistím jak bude :grinning: jsem prostě líná něco dělat a to musím dnes na karlák do jednoho obchodu.ach jo,jak mě se nechce :confounded: :unamused: :frowning2:
4. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
když paní doktorka tohle neřeší..tabulky jsou tabulky no:slight_smile: Kdepak,nezkoušela.. teprve teď až se vrátíme,tak ji zkusím zavolat,ale ona prej už nebere pacienty..má úplně narváno:frowning2:
teda.. vám už bude osm měsíců? To je velkej kluk..i když ono to tak letí..Nikoušovi bude taky pět měsíců a přitom to ještě před chvílí byl takovej uzlííček..
do jakýhopak obchodu se chystááš?
4. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je děs,když se drží tabulek :confounded:
aha,tak to bude asi dobrá,když má narváno!To si dostala tip od někoho koho znáš,nebo si jí objevila náhodou?Tak budu držet palečky,ať vás ještě zaregistruje!
no,jo nám bude osum měsíců 25,května.Ono to fakt letí,není dne kdy nemyslím na den,kdy se narodil (teda porod byl příšerný :confounded: :confounded: :confounded: ),to byl drobeček,sladkej.Ale teď je s ním větší sranda :slight_smile: Vidíš,vám už bude taky pět měsíců a jenom nedávno jsme blahopřáli ke 4 měsícům :slight_smile:
ale,kámoška chce hrozně nějakou sadu na pečení(je blázen do pečení) z TV shopu a kdyby si to nechala poslat poštou,tak by jí to stálo hodně,tak mě poprosila.Ten tv shop byl i v kotvě,ale tam teď předělávají celé přízemí,takže tam ten nejsou obchody dole,ale jenom od 1.patra
4. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko,
Orteňák se má rekultivovat ... v místním občasníku byly vizualizace, jak to jednou bude vypadat (a když si vzpomenu na webovky, dám je sem :slight_smile:).

Teri, skládám poklonu - u děťátka ještě studovat ... to bych asi nedala :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo dostala jsem tip od kamarádky i na netu jsem četla samé pozitivní reakce..ona je taková,že i prosazuje dát antibiotika v krajním případě a ne hnedka.. a spíš takovou tu přírodní medicínu a léčbu,což mi vyhovuje,jsem v tomhle taková alternativníí:slight_smile:

Kde si rodila? No já při porodu ztratila 600 ml krve..e za začátku to vypadalo na rychlovku,jenže malej v děloze usnul a bylo :grinning: noo já si taky říkám,že je to svým způsobem čím dál tm lepší..ze začátku to byl jen takovej ňuňánek,co ani oči neotevřel :slight_smile:

joo aha..o tom obchodě víím,ale nikdy jsem si nic nepořídila..mně ty TV upoutávky nějak neláákaj:slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo ahooj paulie, mě jenom děsí to slovo jednou..ale třeba si tam v důchodu budem sedat na moderní lavičky :grinning:

Jinak já to studium vidím jako pozitivum,jak už jsem tady psala.. nutí mě to něco dělat.. mě by to nebavilo,kdybych neměla nic..ještě k tomu pracuju a všechno dohromady mě to naplňuje:wink:
4. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším, až se nebudu muset bát projít skrz :grinning: A kavárnička se taky bude hodit :grinning:

Já jsem původně měla spolupracovat se zaměstnavatelem z domu, ale nedopadlo (malý byl a občas ještě je trochu nerváááák :grinning:, tak jsem za to byla chvílemi i ráda, ale teď už taky hledám nějakou duševní aktivitu pro mě ... zatím se jen šťourám v kojení a vše kolem :grinning:)
4. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,ty ještě pracuješ?????tak to ti nestčí dítě,škola???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to abych začala taky něco dělat :grinning:
no já taky nechci cpát Davídkovi hned něco.I kapičky na bříško jsme měli čistě přírodní a byli lepší než sab simplex :slight_smile:
Já rodila na Bulovce a vůbec nemám dobré vzpomínky.Vyvolávali mi porod,brrrrr :unamused: :unamused: :unamused: a co ty??? Já jsem chtěla do Podolí,ale tam se těžko dostane člověk :cry:
taky s tím Orteňákem počítám tak xxx let :grinning:
4. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je nádhera ten Orteňák,jenom jak dlouho to potrvá,než to začnou dělat a tak :unamused:
4. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
však ivčo ti říkám,že tam spolu budeme sedět na lavičkách v důchodu :grinning:

nee,mně to nestačí.. já buď dělám všechno nebo nic..heleď, Sab simplex jsme ochutnali jednou.. nejvíc to chutnalo našemu taťkovi.. a pak jsme párkrát použili Baby calm,ale jinak jsme nahřívali a masírovali a cvičili..on to stejně člověk musí přetrpět..

já rodila u Apolináře no.. tam jsou profíci..ale podle mě těch pár dnů člověk vydrží všude.. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,teri,taky to vidím na důchod :grinning:
my jsem taky měli Baby calm a bylo to super.Davídka hodně trápilo to bříško :frowning2:
Apolináře jsem taky zkoušela,ale taky bylo plno.Když jsem se chtěla zaregistrovat,tak jsem nemohla,protože jsem ještě nebyla 14+0 a potom mě vzali už jenom na Bulovce.Já tam trčela pět ,skoro šest dní :cry:
4. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda žen, vy jste se docela rozjeli. :slight_smile: Kveti, co ten zítřek, jak to vidíš?
4. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Květi, vim, že to je blbý, ale mohli by jsme to přesunout? Tchýně se rozhodla, že k nim musíme zítra nebo ve čtvrtek přijet, a ve čtvrtek já nemůžu.Když jsem řekla, že něco mám, tak mi řekla, že to můžu zrušit, protože musim vidět, jak u nich kvete zahrada. Asi víš, jak mi je :rolling_eyes:
4. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jó, tady to ale žije.. :grinning:

Tak já rodila taky u Apolináře, taky mi porod vyvolávali, až třetí den si slečna Karolínka rozmyslela, že teda vyleze, asi se začla bát skalpelu.. :grinning: Příště bych asi chtěla rodit v Podolí, sice sem tam neměla žádnej problém, ale třeba ty porodní boxy nic moc.. :confused:

K doktorce chodíme k MUDr. Tesařové v ul. Fr.Křížka, dole u Letný, takže to máte trochu z ruky, ale je to skvělá doktorka, já, ségra i brácha sme k ní chodili, rozhodně není tabulková, ale nezanedbá to.. :slight_smile:

Já sem vážně zvědavá, jestli se někdy srazíme.. :sunglasses:
4. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo musíme,přifrčíme do Prahy v nedělii,tak příští týden kdykoli..krom čtvrtka..to máám moc těžkou zkoušku a následně to buď nějak oslavím nebo nevím:slight_smile:

je fakt,že u apolináře ty porodní boxy nic moc..při porodu jsem to nijak nevnímala,ale následně,když neměli místo na šestinedělí a já tam ležela do druhýho dne odpoledne a poslouchala ten frmol za zástěnama..no.. :confounded: :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy ty vaše zážitky z pražských porodnic nezní moc optimisticky :slight_smile: Já jsem nakonec kapitulovala a odjela do Východních čech blíž ke zbytku rodiny, takže jsem se nedočkala překvapení v podobně stopstavu i přes registraci, apod. (i když - tři hodiny po mém přijetí jej vyhlásili i v HK :grinning:)

Na ten Orteňák se fakt těším - a když nebudou prolejzačky na něm, tak jsem si všimla, že je nějaké dětské hřiště u té základky za silnicí (TGM? :slight_smile:).

Ještě mě napadlo - chodíte některá v Holeškách cvičit? Já jsem asi trošku neschopná, ale nemůžu najít nic kloudného na internetu :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, tos byla den na boxu? Nikyho ti dali k sobě nebo jak? To je teda mazec, to mě naštěstí hned šoupli na šestinedělí, byla sem na P3, chtěla sem nadstandart, ale bylo plno, ale měli sme sprchu hned u pokoje, 2 sprchy na 6 lidí, tak to šlo..

Paulie, ještě že porod nepřišel nečekaně dřív, to bys asi nestihla.. :grinning: Cvičit nechodím, sem lemra líná (bohužel teda i tlustá, takže cvičit bych potřebovala) a navíc nemám hlídání, tak jen chodím venčit zvířata po Stromovce..

Viděly ste, jaký super hřiště udělali ve Stromovce u Vozovny? :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co se toho cvičení týče, tak je tu aerobik Heleny Jarkovské, to je na Bubenský. A pak ještě Arnika, u Strossmayeráku, tam je taky aerobik a spinning, co já vím.. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem "naštěstí" šla na plánovaného císaře, takže jsem to měla relativně jednodušší :slight_smile:
To cvíčo jsem tam taky našla ... ještě hledám třeba pilates :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paulie, tak to jo.. My sme se pořád děsili, aby to na mě nepřišlo v dopravní špičce, by manžela kleplo po magistrále a nakonec to taky dopadlo jinak.. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
madlenko,včera večer jsem se nedostala na počítač :unamused: v pohodě,domluvíme se jinak :slight_smile: zahradu prostě musíš vidět :grinning: drž se a dej vědět,jaké to bylo :slight_smile:
na Bulovce jsou docela hezké porodní boxy,až na pár detailů,ale taky jsem poslouchala co se děje kolem.Mě taky vyvolávali porod a Davídek se na rodil po 20 hodinách bolesti :frowning2: měla jsem i epidurál,ale jak kdyby ani nebyl :unamused: personál nic moc,chytla jsem pěkne blbou směnu a na šestinedělí taky žádná sláva.Jasně,že se tam našlo prár dobrých sestřiček,ale jenom pár :frowning2:
Luci,tak na to hřiště se musím podívat,jsem zvědavá :grinning:
5. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak abych se taky přidala do porodní debaty: já si po vyškrtnutí všechno možností zvolila Motol a musim říct, že to bylo super. Mají to hezký, nový, společná sprcha a záchod vždy pro 2 pokoje, přístup taky dobrej. I když je to trochu velkotovárna, ale nemůžu si stěžovat. Taky jsem se děsila toho, jak pojedeme ve špičce přes celou prahu, ale nakonec jsme jeli v neděli v 11 večer. Sice jsem rodila až v pondělí v půl osmý večer, ale alespoň jsem se nebála, že to nestihneme :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: Noo asi takhle..porodila jsem v 01:17 a na šestinedělí jsem šla cca v 16.00.. Nikouška mi ale přivezli jen na chvilku ten den,protože jsem měla obrovskou ztrátu krve a on pořád ublinkával plodovou vodu..takže jsem ho měla až druhej den od půl šestý ráno:slight_smile:
Jinak se sprchama jsem taky neměla problém..jen nám asi den netekla vůbec voda..což bylo dost debilní,ale za to porodnice nemohla :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlenko,ty jo,Motol,tak ten jsem vyškrtla,protože je daleko.Ale rodila tam moje známa a taky byla spokojena :slight_smile:
jo,na Bulovce je jedna sprcha pro šest lidí :unamused:
5. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to nějak rozjelo,doufám,že to nezakřiknu :slight_smile:
holky,jdu se učit..
ale s tím příštím týdnem..jak by se Vám to hodilo?Nooo? :grinning:
5. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,nám se to hodí každý den,zatím :slight_smile: už se na vás těšímeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek