• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
HK je taky velkotovárna ... navíc měly okolní porodnice od jara do podzimu postupně sanitární dny, či co, tak se to všecno vozilo do HK. Je fakt, že je taky něco jiného přijít do porodnice s kontrakcema, než s taštičkou a úsměvem a la "mám se tady hlásit :slight_smile:" (je fakt, že mě úsměv velmi brzy přešel :slight_smile:).
Ale boxy nebo pokoje ... některé maminky jsem dost litovala, protože jsem je slyšela i přes zavřené dveře a chodbu ... tep jsem měla pak asi o stovku vyšší :slight_smile:
Ani nevím, jak to funguje tu v Pze ... jestli existují nějaké "spádové" porodnice (a nem. obecně) nebo je to na člověku a momentálním rozhodnutí ...
5. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Co já vím, tak se všude musí registrovat a když je někde plno, tak ho pošlou tam, kde mají zrovna volno.. Mně už u Apolináře taky málem nevzali, sem je tam musela ukecávat, že mám termín podle ultrazvuku vlastně jindy, než co mám napsaný v těhu průkazce. Když sem konečně začla rodit, tak bylo zrovna plno, teda vešla sem se na box, ale rodilo se na všech, takže sem to všechno dost slyšela, ale v tu chvíli sem jen záviděla, že už tlačí a mají to za sebou, ale ten box měl tak 3 krát 2 metry.. :sweat_smile:

Příští týden se taky hlásím! Ve Stromovce sme každý den! Jen asi pátky budu mimo.. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já už měla v těhu průkazce napsaný termín podle ultrazvuku :slight_smile: taky jsem se pokoušela ukecávat v Podolí,ale nepovedlo se mi to a u Apolináře jsem to už nezkoušela.Já když jsem rodila,tak bylo taky plno,ale na porodních boxích ne.Ještě nějaká sestřička vtipně poznamenala,že jich je málo,tak ať nezačneme rodit najednou :unamused: byla jsem ráda,že vůbec stojím,ležet jsem nemohla a pořád bolesti,ale vůbec jsem se neotvírala :confounded:

holky,tak doufá,že nám to vyjde ten příští týden :slight_smile:
5. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky pro příští týden, jen ve středu nemůžu, jdeme na nastřelování náušnic.
Jinak v Motole jsou jenom porodní boxy a musim říct, že mi to tolik nevadilo. I když... Šla jsem tam jako druhá, ostatní byli prázný a postupně se zaplňovali. Ale nějaj jsem se neotvírala, takže jsem slyšela, jak se postupně rodí 5 dětí a na jednom boxu stihli za tu dobu i děti dvě. Jen já stále nic :angry: .Ale nakonec jsem se i já dočkala. Když jsem šla na box, tak sestra říkala, že se šestinedělí zrovna vyprázdnilo, takže tam je plno místa. Jenže než se slečně uráčilo na svět, tam měli zase plno a já první noc byla na normální gyndě a překládali mě až další den odpo.Bylo to docela fajn, alespoň jsem se vyspala. Trochu blbý bylo, že dopoledne mi tam dali dvě holky, který shodou okolností šly na revizi dělohy po MA.A já do telefonu mámě popisovala, jaký byl porod. Takže trochu nepříjemný :unamused: A pak jsem nemohla Majdu najít, protože jsem si nepamatovala, na kterým oddělení je, protože to mi sestra řekla asi hodinu po porodu, takže jsem moc nevnímala. Ale to už byl jenom detail :wink:
Sakra, nějak jsem se rozepsala :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
noo každej porod je prostě jinej,ale výsledky jsou všechny super :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
souhlas teri,výsledky jsou všechny super.Jak jde učení?????
ahojky madlen :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ale joo..myslím,že jde.. jen už se těšíím domůůů:slight_smile: a taky by mohlo bejt hezčíí počasí :slight_smile:
co vy,ivčoo? Davídek už spí?
5. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo,to počasí je děs :confounded: neboj,to uteče rychle a jste tady :slight_smile:
my dobrý,Davídek už spinká :slight_smile: chodí spinkat mezi osmou devátou,ale poslední dobou to zalomí už před osmou,za to ráno je v šest vzhůru :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
a co blinkání?už je to lepšíí?
No Nikouš taky chodil kolem devátý,ale poslední dobou je to tak o půl devátý..jen se teď budíme daleko častějc v noci....dřív to bylo maximálně dvakrát,teď i čtyřikrát
5. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
takže holky,
teri nemůže ve čtvrtek,madlen ve středu a lucie v pátek.máme na výběr : PONDĚLÍ A NEBO ÚTERÝ.
takže jaaaak.......??????????????
5. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jeden den jsem mu nedávala mlíčko a dobrý,potom jsem začala dávat večer a napadlo mě,jestli nemůže mít alergii na mlíko,tak už ze zoufalství jsme koupili mlíčko HA a zatím ho měl ráno a pro jistotu i se zahušťovadlem a dobrý.Blinkal hooooodně,to jsme ho pořád jenom převlíkali,protože se poblinkal a všechno kolem.V úterý musíme na ten sperciální ultrazvuk,tak uvidím,co řeknou tam.Davídek se taky často budí,čtyřikrát a někdy i víc :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, vy jste strašně rychlý, člověk na chvíli odejde, a vy se rozjedete. :slight_smile: Nám je celkem jedno, jestli pondělí nebo úterý, teda alespoň zatim. Můžeme to ještě nechat a uvidíme podle počasí.
Majdu dáváme spát po osmý a zatim docela dobrý. Myslela jsem, že si tak rychle nezvykne chodit spát dřív. I když je pravda, že jí teď usínání trvá dýl, dneska to byla asi půl hodina. Jinak se mi poslední dobou taky trochu bůdí, pobrékává a pořád se kroutí. Včera to bylo ve dvanáct a v pět, nakonec vstávala v osm. nevim, čím to je, jakoby jí něco budilo, pořád se převaluje a tak. Nevíte čím by to mohlo být. Dřív spala jako zabitá a i přes den to je dobrý
5. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,jasně já jsem to napsala jenom tak,jestli se někdo neozve,že mu to nevyhovuje :slight_smile: tak doufám,že to počasí bude mnohem lepší než tento týden :unamused:
madlen,to Davídek taky,pořád se kroutí,teď se mi po asi hodine probudí a začne brečet a musím k němu,protože jinak vzbudí celý barák a potom usne.Já vůbec nevím,čím to bude,ale jestli to někdo zjistí,sem s tou informací :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
A to se říká, že víc hlav víc ví. Asi máme málo hlav :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
asi jo :grinning: já myslela,že to jenom Davídek tak blbě spinká a jak čtu tak ne
5. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
madlenko,tak co zahrada u tchýně???
5. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,musím končit.Manžel potřebuje na počítač.
hezký večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zahrada atchýně se nakonec nekonaly. Děda měl dneska mrtvici a vypadá to s nim docela blbě, tak jsme to samozřejmě zrušila. I tak se u nás chtěla stavit cestou z práce, že prý jenom a chvilku a nedokázala pochopit, že na to fakt nemám náladu. Naštěstí jí to manžel vysvětlil. Takže asi tak
5. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Podařilo se mi narychlo přelouskat celou diskusi ... škoda, že tu fakt není víc mamin ze sedmičky :slight_smile:

Madlenko, to mě mrzí :frowning2:

PS - ehm, já ještě ve Stromovce nikdy nebyla ... co se tam dá nalézt jiného kromě zeleně a asfaltu pro in-liny? :grinning:
6. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj :grinning:
madlenko,tak to mě mrzí,promiň.
6. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky.. Manžel dneska volal do nemocnice a nevypadá to dobře. Má odumřelou celou půlku mozku, bohužel se ucpala jedna z hlavních tepen. Takže má půlku těla ochrnutou, což by nebyl zas takový problém, ale bohužel i myšlení není nic moc, nemůže mluvit a asi ani nerozumí řeči. Babče to řeknou až dneska odpoledne, ona si zatim myslí, že je jenom ochrnutý a ona s ním bude doma cvičit a všechno bude v pohodě. Asi to pro ní bude dost zlý.
Naštěstí mi Majda nedává moc prostoru o tom přemýšlet, je to prostě zlatíčko. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Madlen, to je ale hrozný, to mě mrzí, kolik je dědovi? tak snad se to ještě zlepší.. chudák babička.. :pensive:

Paulie, tys nebyla nikdy ve Stromovce??? :astonished: A kam chodíš nebo co děláš celý dny? :grinning: Já mám teda psa, takže sem tam chodila i dřív, ale nedokážu si to představit bez procházek.. :sweat_smile:

V pondělí i v úterý budu ve Stromovce.. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Paulie, no a krom zeleně a asfaltu tam sou prolejzačky, houpačky, spouta trávy (to je asi taky zeleň, co :grinning:), rybníky,Vozovna, super hospoda, Planetárium, pak tam sou tenisový kurty, no víc mě asi nenapadá..občas tam řve pouť, ale před tím se dá utéct.. :grinning:
6. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
madlen,tak to je mi líto.Vím co prožíváš,stalo se to mojí babičce,takže vím,jaké to je.
6. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky všem, uvidíme, jak se to vyvine, ale moc dobře to nevidim. Nevim, co si o tom mám myslet. Je pravda, že je dědovi 85, což je docela požehnaný věk, ale doteď byl víceméně v pohodě, takže to je docela šok. Ještě jsem neměla odvahu za nim jít, fakt se na to necítim. Ale jinak mi je celkem dobře, venku jsem pěkně zmokla, i když jsem měla deštník, Majda mi do toho v kočárku kňourala, protože se jí nelíbila plášťěnka, prostě den jako malovaný.:slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme chtěli s Davídkem ven,jenomže mi usnul doma a potom začalo pršet,tak jsem byla ráda,že jsme zůstali doma.Dnes to na procházku nebylo :unamused:
6. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám se taky moc nechtělo, ale volali mi z obchodu, že pro mě mají jednu náhradní součástku ke kočárku, tak jsme vyrazili. Déšť nnás chytnul až později, ale i tak to stálo za to. Taky jsem zjistila, že i přes plášťenku mi do kočáru teče. Ještě to nandavání pláštěnky budu muset vychytat
6. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Květi, zrovna jsem koukala na fotky a a Davídek je naprosto k sežrání. :grinning: Koukám, že už pěkně sedí a stojí. Nechápu jak můžeme mít stejně starý děti, Majda se ještě ani neplazí, natož seděla nebo tak něco :rolling_eyes: Prostě to je náš malý povaleč :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
aha,byli jste někde daleko????My musíme reklamovat slunečník,ale až na chodov a vůbec se mi tam nechce :unamused: už to odkládáme asi pět dní.My jsme měli pláštěnku na kočárku jenom jednou a zatím to bylo docela v pohodě,ale Davídkovi se to moc nelíbilo :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem skoro všechno kupovala u nás v Dětskym ráji, který je kousek od Vysočanský, takže jsme si jenom udělali procházku. Pak jsem šla nakoupit do Galerie Fénix na Vysočanský a tam nás tam chytlo. Potřbovala jsem, aby Majda ještě spala, a tak jsme ještě chodili v parku. Nakonec to bylo uplně zbytečný, protože se slečně až moc líbil děšť. Co člověk nadělá.
Chodov je fakt daleko, ještě že tam jede metro. Já jsme schválně kupovala všechno (nebo skoro všechno) u nás, abych to neměla daleko při vyzvedávání a při řešení různých problémů. Nehledě na to,že i ceny mají docela pěkný. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek