• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
děkujeme Madlenko :slight_smile: jo,on jednoho dne zjistil,že může stát a ne sedět :slight_smile: položím ho do postýlky za chvíli tam stojí a kouká na mě a kolem :grinning: neboj,Magdalenka to vše dožene,protože je to šikovná holka!!!! ona zase umí kásně usnout sama a to sa nám teda nedaří :frowning2:
6. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak to není daleko.Já jsem kočárek kupovala přes internet,protože tam byl nejlevnější a přivezli mi ho domů.Jenom originál příslušenství ke kočárku Jané jsem kupovala na chodově,kde je prodejna a tam musím.Počkám na manžela a pojedeme tam někdy společně a podívám se i do práce za holkami,kde jsem dělala :slight_smile:
taky jsem chtěla dnes skočit na nákup,tak až zítra :grinning:
6. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda. Ono to asi bude i tim, že ona je dost drobná´, 7 kilo ještě asi mít nebude. Ale jinak je dost čilá, asi to lezení prostě ještě nepotřebude. Koukala jsem i na vaše starší fotky a ty jsi pracovala v nějakym obchodě s dětskýma věcma nebo tak něco. Koukala jsem na tu fotku od tebe z práce
6. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,to je drobeček :slight_smile: jo,jo,dělala jsem na chodově v Mothercare :slight_smile: takže většinu oblečení máme ode mě z práce,samozřejmě z výprodeje :grinning: Davídka tam právě drží moje skvělá kolegyně.
6. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jsi měla dobrý, výbavičku jsi měla přímo pod nosem. I když ty ceny tam jsou na můj vkus fakt dost vysoký. Ale z výprodeje taky máme pár kousků.:slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kveti, tos neměla žádnou zaměstnaneckou slevu? Já dělala chvíli v Pietro Filipi a tam sme měli 40%, ale jen na omezený množství..

Madlen, to je ale drobeček, kolik měří? :slight_smile: Ona se najednou zvedne a půjde, to neboj..

Kočár máme taky Jané, jednou už byl manžel na Chodově s rozbitým kolečkem..ani nevím, kde to tam ale je..
6. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem v Pze teprve třetí rok a teprve teď v posledním roce začínám prozkoumávat okolí :slight_smile: Takže mám momentálně prochozené „území“ od Argentinské po Libeňský most :slight_smile: Martin moc kočárek rád nemá, zvyká si na něj v podstatě až teď, jinak byl jen na spaní :slight_smile:

Květi, procházka v dešti nebyla opravdu moc dobrá :slight_smile: A chlapečka máš úžasně šikovného … já jsem ráda, že mi Martin začal aspoň s plazením :slight_smile:
dělám tam už šest let,takže za tú dobu jsem si udělala výbavičku a právě jsme toho měli hoooodně na chlapečka,takže jsem dokoupila jenom pár drobností. ale když máme výprodej,tak to je paráda,to nakupujeme a nakupujeme :grinning: to se nedá nekoupit si to :slight_smile: když jsem tam byla na poslední výprodej(konec výprodeje) tam jsme tam nechali tisícovku :wink: byli tam věcičky za stovku a holky mi tam i něco odložili,takže skvělý nákup :slight_smile:
Luci,slevu mám 30% ale výprodeje jsou mnohem lepší než zaměstnanecká sleva
paulie děkujeme
6. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi, no není zač :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majda měla v 6 měsících 68 cm, což je uplně normální. Jen s tou váhou bojujeme.I když teď už kyne dobře, problém byl první asi 3 měsíce, kdy nám nešlo kojení a ona přibrala třeba 40 g za týden. :unamused: Taky proto jsme chodili každý týden na převážení k Dr. Chuděra byla jak kuřátko, uplně jí lezly žebra až jsem se docela bála. Ale má to i výhodu, protože jak je lehká, tak se jí dobře hejbe. Jen prostě ještě podle ní není potřeba se začít plazit. :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paulie, to když to znáš k Libeňskému mostu, tak ho stačí jenom přejít a jsi u nás. Bydlíme kousek od Palmovky :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlenko, Martin se začal plazit okolo Velikonoc, takže před měsícem ... a to je nemotorný chlapeček :slight_smile: Třeba bude malá rovnou běhat :grinning:
Na Palmovce znám tu zastávku a výlez z metra, protože velmi blízko bydlí moje kolegyńka z práce :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my máma říká taky, sígra i teta nelezli a v 8 měsících rovnou začli chodit. Ale když vidim Majdiny nohy, tak ty by jí zatim neunesly ani omylem. Dneska teda už párkrát podsunula nožičky a zvedla zadet, ale tak trochu při tom ryla držtičkou v zemi, takže ztratila rovnováhu a přepadla. Ještě to bude muset pilovat :grinning:
My bydlíme jednu stanici tramvají od Palmovky směrem od řeky. Za vysokym železníčním mostem, jestli víš. By jste klidně při vašich procházkách mohli zavítat až k nám
6. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlenko, určitě :wink: Jen co se oteplí tak začneme cvičit přechod přes most :grinning:
No, když vzpomenu na Martina, tak dělal zhruba totéž, ale na koberci mu to moc nešlo .. jakmile se dostal na plovoučku, tak se velmi rychle naučil využívat klouzavosti a dostat se po celém bytě :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj,ona je Magdalenka šikovná za chvíli se budeš jenom divit,co všechno umí :slight_smile:
takže bydlíš jak jzdí tramvaj 3,8 a tak tímm směrem,nebo si to pletu??
6. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu, věsi se mají dělat postupně, nejdřív prozkoumat prostor před mostem, potom pomalu přes něj a za něj. Není kam spěchat. :grinning:
My máme parkety a na těch Majdě lezení nejde, protože jí to podkluzuje. Ale jakýkoliv jiný pohyb je v podobě, otáčení se kolem dokola, plazení vzad a tak. Koupila jsem jí takový ty pěnový puzzle na zem, aby jí to neklouzalo a naučila se odrážet dopředu, ale výsledek je zatím nulový. Zato se na nich ráda válí :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo ta plovoucí podlaha působí i u nás :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty puzzle máme taky a Davídek když je viděl,tak se mu rozjasnili očička a hned se k nim plazil :slight_smile: už je nepožívám,udělal jsem mu z nich kostičky :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to puzzle máme taky - výborná věc pro rodiče, aby jim netáhlo na těla :slight_smile: Naše dítě je všude kolem, ale na něm ne :grinning:
No, já jsem s kočárkem opatrná, protože mi v něm malý nechtěl nikdy moc být a byla jsem ráda, že v něm aspoň začal spát :slight_smile: Ale poslední dva týdny zkouším prodlužovat dobu v kočárku a zatím to jde :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie a jak dlouho ti vydrží v kočárku???
6. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska v něm byl od 14.45 do 16.30, takže skoro 2h (ale hodinku z toho spal :slight_smile:)
6. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikula :slight_smile: nám taky jistou dobu dělal scény,že tam nebude,ale už je to naštěstí pohoda :slight_smile:
tak to jste byli venku v tom dešti???
6. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paulie, to jsme byli venku ve stejnou dobu.:slight_smile: Sice se Majda ještě neplazí a nestojí, zato má svůj kočárek ráda a spí v něm i dvě hodiny. Máme prostě báječné děťátko :sunglasses:
Ta mě napadlo když už tu jsi: neměli jste v našem věku problémy se spaním, jak jsme tu o tom včera mluvili s Květinkou?
6. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi, já se stavovala v práci a do Holešek jsme přijeli zrovna ve chvíli bouřky, tak jsem musela :slight_smile: Ale zvládli jsme to dobře - malý koukal, co nad sebou mám za věc, a taky kolem, takže jsme to zvládli :slight_smile: A úplateček ve formě křupinky taky ušel :grinning:
6. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,právě jsem si říkala,že to nebylo na procházku :slight_smile: to je zlatíčko jak se dá uplatit :slight_smile:
jo,na to jsem taky zvědavá,co se ptá madlen na to spaní :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlenko, my máme problém se spaním v podstatě doteď - bez pláče se to rozhodně neobejde, ale co jsem s ním absolvovala "spánkový trénink" podle knížky Kažé dítě může dobře spát (nebo tak nějak), tak je to asi o 1000% lepší :slight_smile:
Martin se narodil sice v 40tt, ale pro něj předčasně (CS), takže první 4m se snažil adaptovat se na náš svět nepříjemným urputným pláčem, kolikami (spíše každovečerním excesivním pláčem) a do toho od konce prvního měsíce nemohl nějak usnout, takže se časem dopracoval do stavu chronické únavy z nevyspání :-/ Ve snaze uspat ho jsem s ním skákala na míči, ležela s ním v posteli, cokoli, co mu mohlo jen trochu pomoci, ale většinou to bylo peklo ... takže jsem začátkem 6. měsíce ze zoufalství navštivila i naši homeopatku, která mu cosi předepsala a malinko se to zlepšilo (v tomhle se moc nevyznám, ale ten posun byl opravdu viditelný - vedla jsem si spánkové přehledy i pro naši mudru, tak to srovnání bylo neuvěřitelné), no a začátkem 7. měsíce jsem zkusila tenhle spánkový trénink a během dvou týdnů se na něj chytnul tak, že spinká docela dobře i přes den, i v noci :slight_smile:

fuj, jsem se nějak rozepsala .. pardon :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, křupkové úplatky u nás fungují skvěle ... zrovna minulý týden jsme takhle absolvovali 10m poradnu :grinning: Paní doktorka i její sestřička byly velmi pobavené :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, jdu spát. Jsem hotová. Paulie, doufám, že nám poradíš, už jsemz toho docela nešťastá.
Dobrou noc
6. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň, nenačetla jsem si znova stránku než jsem začala psát. Jste prostě hrozně rychlý
6. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek