• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
též se chystám na kutě :slight_smile: Když mi pošlete do IP maila, tak vám pošlu tu knížku v osekané wordové verzi :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to čtu, tak máme opravdu zlatou holku. Ona doteď probllémy se spaním neměla, spala jak zabitá (teda skoro, asi do 6 měsíce nás trápily střívka, takže jí to ráno už bude), jen teď se to prostě změnilo. Snad to zmizí
6. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké sny holky :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou dobrou
6. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:
7. kvě 2010 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie,co děláš v tuto hodinu na pc???no vlastně mě taky vzbudil Davídek :grinning:
7. kvě 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,taky DOBRÉ RÁNKO :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda hooolky, vy jste se včera rozjely!!! :grinning:
7. kvě 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi, já bych spala, ale dítě se rozhodlo vstávat v 5 :slight_smile:
7. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie,v 5????jé,tak to nezávidím :unamused: já bych taky spala,ale taky Davídek vstával ještě před šestou.Tím vstáváním mě ničí :unamused: poslední dobou vstává takhle brzo,nemůžu ho nastavit na jinou hodinu :grinning:
ahoj teri :slight_smile:
7. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata dobré ráno.Teda to vstávání vám nezávidim. My jsme byli vzhůru v šest, v sedm a v osm vstávala definitivně. Lepší než u vás, ale taky mě to ničí. Já mám problém večer usnout, usnula jsem tam v půl dvanáctý, takže nic moc. Už se těšim, až bude Majda velká a budu jí moct šoupnout k rodičům, pak budu spát minimálně do dvanácti :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlen,zkoušela jsem si s ním ještě lehnout do postele,ale neuspěla jsem :unamused: on mě chce zničit :grinning: já se taky těším,až pojedeme k našim,tam budu spát taky dlouho,hurááááá :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já od začátku říkám, že dítě je vlastně strašně dokonalá biologická zbraň, která má za úkol mě zničit :grinning:
7. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se ti povedlo :grinning:
7. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my dříve vstávali mezi půl sedmou a sedmou, ale to jsme spolu dospávali po ranním koju ... před dvěma týdny jsem ho začala nekompromisně vracet zase zpátky do pelechu a od té doby jsem nevyspaná :slight_smile: Už i manža mi dneska říkal, jestli se nechci vrátit zpět ke společnému dospávání, že ho to odnaučíme někdy "později" :slight_smile:

Madlen, to je fakt výborné :slight_smile: Já říkám o malém tak maximálně, že by si ho měla půjčit armáda, když vidím (a cítím) ty jeho výrobky v plence :grinning: To je zbraň hromadného ničení ...
7. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

Moje zlaté miminko někdy chce vstávat ve 4 ráno, ale to jí teda neprojde, ale dýl jak do 7 jí nedonutím spát, dneska se probudila v 6, ale já byla úplně mrtvá..
7. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když je dnes tak hezky, nechcete jít někdo s náma ven? Tak kolem 12-13h, neplánovaně sem ještě v Praze..
7. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy mááte v Praze hezky?Achjoo..to tady je to takvé chvilku tak,za chvilku jinak :confounded:
7. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my určitě ne, touhle dobou Majda plánuje spát a já budu připravovat oběd pro nás :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlen, v kolik chodíte tak ven? :slight_smile:
7. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. kvě 2010 v 17:19 • humbuk
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. kvě 2010 v 17:20 • humbuk
Humbuku, stejně tě smažou! :grinning:
7. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: zlej admin :angry: :grinning:
7. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
je tady někdo??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata,co se nám to tu děje? Člověk je chvíli pryč... :slight_smile:
Luci, chodíme ven mezi druhou a třetí (záleží, jak se slečna vyspinká :slight_smile:) a jsme venku tak do pěti. Dneska jsem myslela, že jak vylezu ven tak začne pršet a nebyla ani kapka. Počasí mě dnes vyloženě potěšilo
7. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi, koukám, že máme asi telepatický spojení, že píšeme ve stejnou chvíli :grinning:
Jak se vede? Byli jste dneska venku?
7. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj madlenko,no čteme si myšlenky :grinning: taky jsem chtěla napsat,co se to děje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
byli jsme venku a Davídek hezky usnul,takže paráda.Byli sme i nakoupit,už jsme to potřebovali :slight_smile: jinak zatím vše ok a co vy????jinak,taky jsem měla strach,kdy začne pršet :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli v parku a nějaký kluci tam křičeli tak, že mi Majdu vzbudili :angry: Takže se chuděra moc nevyspala. Teď si jí manžel vzal na chvíli k babče, trochu jí povzbudit. Bylo by to fajn, kdyby za 15 minut zase nemusel jet na volejbal. Takže mě čeká báječný večer o samotě :unamused: A to se vrátil před půl hodinou. Člověk si ho fakt užije
7. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je někdy jak můj manžel :slight_smile: ten teda volejbal nehraje,ale taky občas dorazí domů a za půl hoďky zmizí :unamused:
7. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek