• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Všichni chlapi jsou asi stejný. On se mi snaží vysvětlit, že 3x týdně mu běhání do práce nestačí, takže jako další relax potřebuje ještě v pátek chodit hrát volejbal. Já bych taky nějaký relax potřebovala, ale asi ne tolik jako on. Vždyť být s dítětem doma je taková pohodička :angry:
7. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě dnes a včera jsem využila manžela a je s malým a já jsem konečně delší dobu na pc :slight_smile:
já chci taky nějaký relax :grinning:
7. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš dobrý, nás teď můj drahý mužík opustil. Takže se jdeme koupat, aby jsme to už měli za sebou a já měla klid.
Všimla jsi si, že jsme už na straně 14 :slight_smile:
7. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už jsme po koupání,papání a hajáme :grinning:
no,takhle to u nás nebývá často :slight_smile: .Teď jak už Davídek neposedí,tak ho musím hlídat a už nechce být ani v postýlce,tam má málo místa :slight_smile:
7. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem uložila Majdu teď. Uf. Ještě že má svojí postýlku ráda a ráda se v ní válí. Není nad to bít malého povaleče. :slight_smile: Jsem zvědavá co bude dělat až bude umět stát. Ale ono to ještě dlouho nenastane, takže nač se stresovat.
Zítra jdu poprvé za dědou, tak jsem na to zvědavá. Ani si nejsem jista, jestli ho chci takhle vidět. :unamused: Babča u něj dneska byla a říkala, že hýbe oběma rukama i nohama. Ale nemůže být uplně v pohodě, protože má odumřelou tam 1/3 mozku, tak někde se to projevit musí. Dost se toho bojim :frowning2:
7. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu oprava: je samozřejmě lepší povaleče mít a ne ho bít. Aby jste si někdo nemyslel, že naši kočičku bijeme :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: dneska bylo venku skvěle ... nebylo parno, ale ani nijak zima :slight_smile: A mládě to zalomilo hezky brzy :slight_smile: Tak jsem mu za odměnu koupila nočník, aby si ho osahal, než ho někdy v budoucnu začneme používat :slight_smile:
O manžovi a jeho pracovním nasazení ani nemluvím ... jsem taková polo-osamělá matka :slight_smile:

Madlen, zítra přeju hodně sil!
7. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paulie, díky za podporu. Taky si někd ypřipadám polo-opuštěná. Zvlášť když má manžel službu. Příští týden má pátek a neděli a za 14 dní taky. Zrovna na moje narozky :unamused: .A ještě je nadšenej, že z toho budou peníze.K čemu mi to je, když se mi víkend smrskne do dvou dnů, kdy jsem s malou sama a do dvou odpolední. A to ani nechci vědět, jyk to má v červnu, to do toho bude mít ještě nějaký víkendový školení. :angry:
7. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, manža neustále cestuje po služebkách a když je v Pze, tak přichází dom nejdříve po páté ... jenže my v šest jdeme s malým blbnout a pak koupat, protože v sedm už je tuhý :frowning2:
Chci chodit na cvíčo, ale bez hlídání nemám šanci ... a cvíčo s hlídáním je přes den v době, kdy Martin jí, nebo se snaží usnout :frowning2: Manža mi prostě nezaručí, že přijde dom včas, a nikoho z rodiny a bližších přátel tu v Pze nemám ... takže degeneruju hezky doma s malým :grinning: Jazyky se domluvím čím dál tím méně, ale zato znám spoustu básniček a písniček :grinning:
Prostě jsem si zvykla, že jsem na malého víceméně sama, a už mě to tak netrápí ... některé mamky jsou samy doopravdy a zvládají to, tak já musím taky :slight_smile:

PS - narozky jsem měla nedávno a ani jsme je nijak zvlášť neslavili ... třeba čeká na víkend (i když - já jsem neslavící typ, takže mě chce víceméně ušetřit :grinning:)
7. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Dneska jsem kapitulovala a nabídla mlaďochovi společné ranní pospávání u mě v posteli ... a on odmítl :angry: Tak nic, jdu se snažit nějak začít fungovat :slight_smile:
8. kvě 2010 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak koukáme, že ti malý dává fakt zabrat. Říkala jsem si, v kolik budete dneska vstávat. Na mě se naše kočička začala smát z postýlky v sedm. Manžel nebyl moc nadšený, ani nevim, v kolik se včera vrátil. Takže teď hezky dospává. :slight_smile: Ještě že Majda je dobře naložená a nechá mě se v klidu nasnídat.
Koukám Paulie, že ty jsi taková zelená vdova uprostřed velkoměsta. Pěkný :grinning:
8. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlen, no zabrat ... on je ranní ptáče po tatínkovi :slight_smile: Což je pro mě, jakožto sovu, naprosto zničující :grinning:
No, zelená vdova ani ne ... manža je dost často doma, ale jsou prostě měsíce, kdy lítá po republice a doma je tak max. na víkendy :slight_smile: Ale já tohle věděla, už když jsme spolu chodili, že to není typ na práci od-do, takže si nemůžu stěžovat :slight_smile:
8. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
my opět vstávali v 5:45 a jsem hotová.Do toho se mi po ránu šíleně točila hlava a tak jsme Davídka nakonec uspala a já usnula s ním.Jinak opět na něho nezabralo společné ranní spaní :unamused:
hezký den holky a madlenko budu na tebe myslet
8. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdáár děvčata naše :slight_smile:
tak už jsme konečně v Holešovicích..ach.. :grinning:
nejdete se někdo podívat zejtra na ten dětský den? Já vím,že to pořádá ODS..ale tak :slight_smile:

Jinak jsem přihodila nováá fota,tak kdo chce,mrkněte :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla na procházce kolem Vltavy a došla jsem až k Marině a Libeňskému mostu ... dost jsem koukala na ty novostavby :slight_smile: Jsou docela i hezké, jen nechápu tu křiklavou barvu (je vidět až z vlaku, co jede na Hlavák :grinning:), ale když jsem tak koukala na ty domy, tak jsem jukla směrem jejich výhledu a docela jsem se zhrozila - oni tam vlastně všichni koukají na ty rozmlácené baráky, rezavé lodě, apod ... no to musí být fakt něco :frowning2:

Teri - úúúúžasné fotky :slight_smile: Malý je prostě k sežrání :slight_smile:
Já jsem o tom dětském dni zítra uvažovala - ještě řeknu manžovi (neb jde vozit on :slight_smile:), jestli nechce na společnou procházku :slight_smile: Zaujala mě poznámka o možnosti úpravy zevnějšku maminek - ale když si představím tu frontu .... :grinning:
PS - vítej doma :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooooooooooj teri a vítej v Holešovicích-doma :slight_smile: a ahoj paulie a ahojky holky :slight_smile:
no k Marině se občas dostanu s kočárkem taky a taky jsem se divila,když jsem viděla ten výhled.Ještě že tam nebydlím,určitě by mi bylo líto těch peněz za byt,když bych měla takový výhled :angry:
tak na dětský den asi nepůjdeme :confounded: kde to vlastně je,já jsem o tom ani neslyšela ?????

teri,jdu se podívat na tvoje fotečky,už se těším :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě právě taky zaujala ta úprava zevnějšku no..ale asi tam fakt bude náával :slight_smile:
jinak ivčoo..je to ve Stromovce:wink:
8. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,dík za info :slight_smile:
teri,dívala jsem se na fotečky,je kouzelnej,sladkej a nádherné fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jak zvládal jízdu vlakem???
8. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
oo holky,děěěkuju moc :slight_smile:
Jinak ivčo..k mému překvapení..úplně výborně..tam jsme jeli tři hodiny,čehož jsem se děsila tejden dopředu,ale byl skvělej..na všechny se usmíval,povídal si,koukal z okna..na půl hoďky usnul.. a zpátky taky úplně pohoda :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je paráda,krásně jste to zvládli :slight_smile: no,já jsem chtěla taky vlakem s Davídkem,ale mám obavy,jak by to dopadlo :unamused: nevím,nevím jestli to někdy riskneme
8. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčoo..riskněte..Davídek už je velkej kluk..a některý vlaky maj speciálně kupéčka i pro matky s kojencema,kde maj přednost ty do jednoho roku.. jak je mu vlastně,broučkovi malýmu?
8. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,tak dík za podporu a hezké slovíčka :slight_smile: my to někdy riskneme :grinning:
no je to pořád stejné,jakmile mu dám mlíčko,tak blinká a blinká :unamused: tak mu dávám mlíčko jenom na noc,protože mi ho nevyblinká a když jsme venku,tak tam taky,jinak ne.jsem zvědavá,co zjistí v úterý paní doktorka.
a co vy,jak se daří vám?
8. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš,to je ale chuďátko.. doufám,že mu bude dobře už..to musí bejt děsný..Nikouš taky občas blindí,ale on je otesánek..taky podle toho tak vypadá a potom to nadbytečný jde ven no...My jsme rádi,že jsme doma.. ulevilo se mi :slight_smile: Jinak se mi ale skřípl nerv u pánevní kosti,takže kulhám a taky jsem se u mamky nepěkně spálila olejem.. nemá takovou tu vymoženost co zabraňuje oleji prskat,takže mám pěknou spáleninu na prsu..ještě tak debilní místo :unamused:
8. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ivčoo,takys přidala fotky..krasavec je to
8. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme teri,jsi zlatíčko :slight_smile: jo,někdy je to už fakt děs,ale nějaké mlíčko musí pít.
júúúú,na prsu spáleninu,to musí pěkně bolet,ne??? spálenina a ještě skříplí nerv,no to nezávidím.Tak ať jsi taky v pořádku.Dala jsi si na tu spáleninu něco???
8. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme,konečně jsem měla na fotky čas :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi, co se děje s malým, jestli se můžu zeptat? :frowning2:
Teri, au au :frowning2:
8. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčo.. mám rakytníkový olej..mamka mi dala nějakej dermochlorofyl nebo co.. doufám,že to aspoň časem trochu zmizí.. no připadám si jak menší invalida:slight_smile:)

Jo,jak to s Váma všema vypadá příští tejden?:slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie,nedávno začal hoooodně blinkat mlíčko.A potom mi blinká i jídlo,ale hodně :frowning2: byli jsme u paní doktorky a ta nás poslala na speciální ultrazvuk do nemocnice pod petřín(v úterý tam musíme) do mlíčka mu dávám nutriton-zahušťovadlo a blinká i tak :cry:
8. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš velkou tu spáleninu???? trpím s tebou,už teď jak ti to píšu :unamused: bolí,bolí,bolí :frowning2:
nebooooj,nejsi invalida!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

tak my jsme k dispozici :grinning: :grinning: :grinning: a těěěěěěěěěěěěšíííííííííííííííííme se na vás :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek