• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
hlavně ta spálenina má fakt zajímavej tvar,já vám to snad zejtra vyfotím :wink:

joo?tak super.. doufám,že se k nám třeba ještě někdo přidá..taky se na Vás těšíme :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se teda těším na tu fotečku :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
drobeček ti už spinká????
8. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčoo..tak jenom kvůli tobě:wink:))
8. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to pak smažu, abych tu nikoho nepohoršovala..Nikouš spí už od osmi..měla bych dneska ještě udělat něco do školy :unamused:
Květi, a začal s nějakým konkrétním mléčným jídlem nebo to dělal už dříve po koju/UM?
Teri, ty vytváříš na vlastním těle nějaká mála umělecká dílka? :grinning:
jé,já si dělala srandu,tos nemusela.Ale vypadá ošklivě,myslím tím,že to muselo pěkně bolet :cry:
8. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já si taky dělala srandu:wink:))
no bolelo to..ale tak zas ne tak hrozně..ale překvapil mě ten tvar.. přijde mi to jak mořský koník :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie ne,prostě ze dne na den začal blinkat.Ale blinkal z každého mlíčka,tak proto tam je ten nutriton.zahušťovadlo
8. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,teď když jsem se na to podívala ještě jednou,tak to ten koník bude :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
viď? prostě fakt umění :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :slight_smile: když už spálenina,tak hezká a koník je hezký :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi, mě napadlo, jestli to není po ml. kaši, apod. - jestli nemá problém s kravskou bílkovinou ... ALe uvidíte po vyšetření. Budu na vás myslet!
8. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie,to mě napadlo taky a proto jsem koupili mlíčkoHA(už ze zoufalství).Když začal blinkat jak malé mimi,tak nám to taky dali v lékárně.Když jsem včera dala mlíčko ,tak neblinkal(ale bylo zahuštěné tím nutritonem) a dnes když ho měl tak blinkal(ale dnes bylo bez zahušťovadla) tak už nevím :cry:
jsi hodná a děkujeme :slight_smile: už se nemůžu dočkat toho vyšetření a doufám,že nám řeknou důvod hned.
8. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dostala jse se k počátači až teď. Teri, vítej zpátky. Koukal jsem na fotky a je úžasný. Níkouš už má krásně dlouhý vlásky. Vypadá jako o dost starší mimi. Jinak já v tý popálenině vidim jadně mořskýho koníka :slight_smile:
Dneska jsme byli za dědou a byl to děs, ani se mmi o tom nechce psát. Zjistila jsem, že když položíš starýho člověka do postele, tak vypadá jako mrtvý i když mu třeba nic neni. Děda je ještě dost hubený a nemá falešný zuby v puse, takže má propadlý tváře. Ale určitě mě poznal a nakonec mě uklidňoval, když jsem se rozbrečela. Víc už o tom psát nechci.
Pak jsme se zbavili malý udělali si s manželem po dlouhý době rande. Šly jsme do Mekáče, kde jsem nebyla už strašně dlouho na zmrzlinu do cukrárny u Myšáka. Jejich karamelový pohár je naprosto vražedný a naprosto úžasný.Vřele doporučuju :wink:
8. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlenko,celý den jsem na tebe myslela,jak to dopadne.Tak doufám,že tonakonec všechno dopadne dobře.

zmrzlinka,to bych si dala :grinning: mňaaaaaaaaaaaam
8. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlen.. dědečka je mi líto..ale držím pěsti.. buď silná.. posíláme pusu a energii s Nikouškem.. jinak já to znám,dědu jsem měla radši než tátu.. achjo..radši na to nemyslet..ale zas to rande je paráda:slight_smile:

Jinak Nikouš má dost vlasů no.. jen se mu to začlo kudrnatit a nemá to žádnou formu :grinning: ale je fakt,že nevypadá jako čtyřměsíční..jak jsme byli u doktora,tak mi tam nikdo nevěřil,že mu jsou jen čtyři měsíce..jak by ne,když má asi tak přes 70 cm a 9 kilo :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
70 cm,????tak to je teda chlap :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nosíme všechno 9-12 měs:slight_smile:))já chci malý miminko :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky pomalu dostáváme na 9-12 ale zatím,to máme jenom připavené ve skříni :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,musím končit,manžel chce na počítač.
tak hezký večer,dobrou noc a ozvu se zítra,paaaaaaaaaaa :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu. Je to fakt děs ho tam vidět, jak leží na přístrojích, snaží se trochu komunikovat, ale už to tak nějak není on. Je původem slovák a jak člověk neslyčí tu slovenštinu, tak ho fakt nepozná. Asi to bude znít blbě, ale byla bych radši, kdyby umřel než aby takhle bezmocně ležel. Alespoň by měl klid. Ale nechci na to myslet, to bych se zbláznila.
Jo Teri, když máte malýho žrouta, tak se nediv :slight_smile: My v 7 měsících nosíme bundičkku 62 a Tesco věci 3-6 měsíců :grinning: Jestli chceš drobka,tak si můžeme děti vyměnit.
Jinak ještě musim říct, jak mě Majda vypekla. Když jsme byli pryč, tak byla s mýma rodičema a byla v pohodě, ale asi se urazila, že jsem jí nechala samotnou, takže když jsme se vrátili, tak se na mě ani nepodívala a normálně trucovala. I když jsem jí vzala do náruče a snažila se navázat oční kontakt, tak hlavu otáčela všude možně, jen aby se na mě nemusela kouknout. A to jsem měla obličej 10 cm od jejího. Prostě mi to dala pěkně sežrat :grinning:
8. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlen:Stejný pocity jsem měla u dědy..když měl rakovinu..jak ho to úplně vyžíralo,ale na to se fakt nemůže myslet

hahá..tak ta tě má pěkně na háku :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rakovina je hrozná věc. Tchán s ní už několik let bojuje a je to děs. Za poslendní rok zestárnul o 10 let. Je šedivej, takovej oplácanej a na svůj věk dost sešlej. A to mu je 56.Ale už to tom nechci psát, za chvíli půjdu spát a takhle bych neusnula.
Koukala jsemna předpověď a líp by asi mělo být v pondělí, tak co ten sraz uděla v pondělí?
8. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi, snad na to brzy přijdou!
Teri, pane jo, to jsou míry Martina :grinning:

Madlenko, drž se! :frowning2:
8. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie:No prostě obr.. :grinning:

OK,dáámy,tak pondělííí.. takže kdo se hlásí? a žádný výmluvy:slight_smile:)) Já, ivča, madlenka:slight_smile:..kdo dál?
8. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se domlouvejte, já du chrnět. Pokud jde o čas, byla bych ráda za třetí hodinu, ale jsem ochotna ještě vyjednávat :grinning:
Dobrou dobrou
8. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Dneska jsem extrémně vyspinkaná, jelikož malý spal až do čtvrt na sedm :slight_smile:
V pondělí nemůžu - buď pojedu s malým za mudrou, jelikož se po něčem brutálně osypal, nebo mi přijde kamarádka ohledně zařízení a výzdoby jeho pokojíku :slight_smile:
9. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také zdravím, to jsme spali skoro stejně dlouho, my vstávali před třičtvrtě na sedm. Doufám, že se to ještě nebude posouvat. Na začátku týdne vstávala ještě v osm.
Jestli se ti pondělí nehodí, tak můžeme úterý, vždyť je to jedno
9. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo.. dneska vyhrávám..my vstávali o půl šestý :grinning:
9. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek