• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
paulie,tak to jsme vstávali stejně :grinning: holky,doufám,že to nějak uděláme a budou prckové spát až do sedmy,protože mě jinak zničí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teri,tak tobě nezávidím :unamused:
jinka,nám vyhovuje pondělí i úterý :grinning:
ps.dnes to vypadá,že bude hezky,hurááááááááááá
9. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se moc neraduj, alespoň podle předpovědi se má odpoledne zatáhnout a mají být bouřky. Tak snad to přijde až večer
9. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pondělí se snad taky přidám! :grinning:

Moje zviřátko se probudilo v půl šestý, asi do osmi sem se jí snažila přesvědčit, že ještě budeme spát, pak sem to už vzdala a madam si spinká teď, asi čekala, až vylezu z postele, aby měla jistotu, že já už spát nebudu a ona si bude moct zdřímnout v kočárku.. :grinning:
9. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to neeeeeeeeeeeeee :frowning2: nedívala jsem se na počasí,ale příště už asi budu :unamused:
9. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,všeeeeeechno nej Karolínce k dnešním 5-měsícům :slight_smile:
9. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdete dneska někdo do té Stromovky? Nakonec mám vozící službu já, tak se asi půjdu mrknout :slight_smile:

Luci, hezké pětiměsíčiny :slight_smile:
9. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie: my se asi půjdem mrknout.-)
9. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, v kolik tak vyrazíš? :slight_smile: Já půjdu nejdříve tak okolo druhé ...
9. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie:asi tak nějak..jdeš s mužem ? kde vy to bydlíte?:slight_smile:
9. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, jdu sama ... na Osadní u Orteňáku :slight_smile: Dáme někde srazík?
9. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie:joo,to bychom mohly..i když se to tam pěkně zatahuje..:slight_smile: mohly bychom rovnou na Orteňáku u tramvaje,to mám kousíček..
9. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki, u tramvaje směr Výstaviště :slight_smile: Ve dvě?
9. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli: tak doufám,že Martínek usnul v pohodě a nezlobil.. pusu mu posílám, broukovi.. a zas to musíme někdy zopáknout..ale ty radši pro jistotu s přibaleným nosítkem a já šátkem :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, usnul, ani nemuknul ... byl totálně kaput :grinning: To nosítko si vážně přibalím ... celou cestu bych ho asi nebyla schopná nést :grinning:
Jak Niky? To je tak úchvatný broučínek, že jsem neměla slov ... ten až jednou mrkne na nějakou babu, tak bude naprosto jeho :grinning:
Už se těšíme na příště :wink:
9. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli..se nedivím..jak byl brouček naštvanej,že se nevyspal:slight_smile:)chuďátko..ale teda taky mu chutná.. a s těma ponožkama to bylo kouzelný :slight_smile:
Nikouš už taky chrápe,jsme ještě potkali kamarádku,tak jsme zkejsli v tom dětským parku u školy :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, no chutná ... on je hrozný žrout :slight_smile: Ale vždycky se chlácholím tím, že to ze sebe fakt vymlátí ... než přeleze celý byt, zdolá všechny překážky, atd., tak už má zase hlad :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy, tak jako to vidíte s tím zítřkem?
9. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar madlen..my můžem.. jen holky budete muset udělat kompromis ohledně toho času :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to znamená?
9. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znamená..že mně je to jedno..ale Lucka tu nějak psala,že vyrážej zcela v odlišný čas než vy.. :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlen, já asi zítra nebudu moci - buď budu s malým u mudry nebo s kamarádkou :slight_smile: Takže se ráda přidám příště :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to vim. Taky se ptám těch ostatních. Ty máš omluvenku :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak jak jste si to užili ve stromovce????myslela jsem na vás a záviděla :slight_smile:
kdy a kde a v kolik se teda sejdem????
9. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám až se Terka vyjádří k tomu kompromisu. S místem nevim, já pojedu 15 od nás, takže si můžeme dát sraz před výstavištěm a nebo třeba na orteňáku, ale nepamatuju si, kde která bydlíte
9. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale Madleeen, já se vyjádřila.. já půjdu kdykoli..jen jsem psala,že tu bylo něco,že Lucka chodí už kolem jedné a ty kolem třetí,ne? tak se musíme dohodnout.. takže co třeba dvě hodiny?:slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlen,my bydlíme U uranie,kousíček od orteňáku,ale můžeme dát sraz i u výstaviště,my se přispůsobíme :wink:
jo,já souhlasím :wink:
mě je celkem jedno, kde z tý tramvaje vylezu. To se spíš dohodněte vy. A jak to vydíš s tim časem?
9. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kveti, ve Stromovce bylo báječně (jen ty služby pro maminky jsme nějak nenašly :slight_smile:), ale sama tam bez mapky nejdu :grinning: Dvakrát jsem se otočila a už jsem byla totálně ztracená :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo,chudák Pavlínka nevěděla,kde je :grinning:
bylo tam moc lidu a kluci střídavě řvali :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek