Praha 7

Ahoj maminky,
jsem v 16 tt a rada bych se seznamila s někym z Vás. Jelikož je to moje první těhotenství, mam jak obavy tak jsem i plna nadseni, o které se v podstate nemam s kym podelit. Pokud budete chtit ozvete se.

Hezký den
kvetinkaivanka
9. kvě 2010
paulie,tak to jsme vstávali stejně 😃 holky,doufám,že to nějak uděláme a budou prckové spát až do sedmy,protože mě jinak zničí 😃 😃 😃 😃
teri,tak tobě nezávidím :-|
jinka,nám vyhovuje pondělí i úterý 😃
ps.dnes to vypadá,že bude hezky,hurááááááááááá
madlena
9. kvě 2010
Jen se moc neraduj, alespoň podle předpovědi se má odpoledne zatáhnout a mají být bouřky. Tak snad to přijde až večer
lucie777
9. kvě 2010
V pondělí se snad taky přidám! 😃

Moje zviřátko se probudilo v půl šestý, asi do osmi sem se jí snažila přesvědčit, že ještě budeme spát, pak sem to už vzdala a madam si spinká teď, asi čekala, až vylezu z postele, aby měla jistotu, že já už spát nebudu a ona si bude moct zdřímnout v kočárku.. 😃
kvetinkaivanka
9. kvě 2010
aha,tak to neeeeeeeeeeeeee 😞 nedívala jsem se na počasí,ale příště už asi budu :-|
kvetinkaivanka
9. kvě 2010
Luci,všeeeeeechno nej Karolínce k dnešním 5-měsícům 🙂
paulie
9. kvě 2010
Holky, jdete dneska někdo do té Stromovky? Nakonec mám vozící službu já, tak se asi půjdu mrknout 🙂

Luci, hezké pětiměsíčiny 🙂
teriskaa
9. kvě 2010
paulie: my se asi půjdem mrknout.-)
paulie
9. kvě 2010
Teri, v kolik tak vyrazíš? 🙂 Já půjdu nejdříve tak okolo druhé ...
teriskaa
9. kvě 2010
paulie:asi tak nějak..jdeš s mužem ? kde vy to bydlíte?🙂
paulie
9. kvě 2010
nene, jdu sama ... na Osadní u Orteňáku 🙂 Dáme někde srazík?
teriskaa
9. kvě 2010
paulie:joo,to bychom mohly..i když se to tam pěkně zatahuje..🙂 mohly bychom rovnou na Orteňáku u tramvaje,to mám kousíček..
paulie
9. kvě 2010
oki, u tramvaje směr Výstaviště 🙂 Ve dvě?
teriskaa
9. kvě 2010
Pavli: tak doufám,že Martínek usnul v pohodě a nezlobil.. pusu mu posílám, broukovi.. a zas to musíme někdy zopáknout..ale ty radši pro jistotu s přibaleným nosítkem a já šátkem 🙂
paulie
9. kvě 2010
Teri, usnul, ani nemuknul ... byl totálně kaput 😃 To nosítko si vážně přibalím ... celou cestu bych ho asi nebyla schopná nést 😃
Jak Niky? To je tak úchvatný broučínek, že jsem neměla slov ... ten až jednou mrkne na nějakou babu, tak bude naprosto jeho 😃
Už se těšíme na příště 😉
teriskaa
9. kvě 2010
Pavli..se nedivím..jak byl brouček naštvanej,že se nevyspal🙂)chuďátko..ale teda taky mu chutná.. a s těma ponožkama to bylo kouzelný 🙂
Nikouš už taky chrápe,jsme ještě potkali kamarádku,tak jsme zkejsli v tom dětským parku u školy 🙂
paulie
9. kvě 2010
Teri, no chutná ... on je hrozný žrout 🙂 Ale vždycky se chlácholím tím, že to ze sebe fakt vymlátí ... než přeleze celý byt, zdolá všechny překážky, atd., tak už má zase hlad 🙂
madlena
9. kvě 2010
zdar ženy, tak jako to vidíte s tím zítřkem?
teriskaa
9. kvě 2010
zdar madlen..my můžem.. jen holky budete muset udělat kompromis ohledně toho času 🙂
madlena
9. kvě 2010
A to znamená?
teriskaa
9. kvě 2010
to znamená..že mně je to jedno..ale Lucka tu nějak psala,že vyrážej zcela v odlišný čas než vy.. 🙂
paulie
9. kvě 2010
Madlen, já asi zítra nebudu moci - buď budu s malým u mudry nebo s kamarádkou 🙂 Takže se ráda přidám příště 🙂
madlena
9. kvě 2010
jj, to vim. Taky se ptám těch ostatních. Ty máš omluvenku 🙂
kvetinkaivanka
9. kvě 2010
ahojky holky,
tak jak jste si to užili ve stromovce????myslela jsem na vás a záviděla 🙂
kdy a kde a v kolik se teda sejdem????
madlena
9. kvě 2010
čekám až se Terka vyjádří k tomu kompromisu. S místem nevim, já pojedu 15 od nás, takže si můžeme dát sraz před výstavištěm a nebo třeba na orteňáku, ale nepamatuju si, kde která bydlíte
teriskaa
9. kvě 2010
ale Madleeen, já se vyjádřila.. já půjdu kdykoli..jen jsem psala,že tu bylo něco,že Lucka chodí už kolem jedné a ty kolem třetí,ne? tak se musíme dohodnout.. takže co třeba dvě hodiny?🙂
kvetinkaivanka
9. kvě 2010
madlen,my bydlíme U uranie,kousíček od orteňáku,ale můžeme dát sraz i u výstaviště,my se přispůsobíme 😉
kvetinkaivanka
9. kvě 2010
jo,já souhlasím 😉
madlena
9. kvě 2010
mě je celkem jedno, kde z tý tramvaje vylezu. To se spíš dohodněte vy. A jak to vydíš s tim časem?
paulie
9. kvě 2010
Kveti, ve Stromovce bylo báječně (jen ty služby pro maminky jsme nějak nenašly 🙂), ale sama tam bez mapky nejdu 😃 Dvakrát jsem se otočila a už jsem byla totálně ztracená 😃
teriskaa
9. kvě 2010
joo,chudák Pavlínka nevěděla,kde je 😃
bylo tam moc lidu a kluci střídavě řvali 😃

Začni psát odpověď...

Odešli