• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Teri promiň, asi jsem něco přehlídla. Jen jsem prolítlato, co jsem nečetla. Už trochu blbnu a nebo jsem slepá. :unamused: Druhá by asi šla, ono to hodně záleží na tom, kdy Majda vstane a jak bude spát dopoledne. Kdybych nestíhala, tak se přidám někde ve stromovce nebo tak
9. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlenko,mě je to taky jedno,s tím časem taky,ale aby byl nějaký kompromis tak můžeme i ve dvě :wink:
paulie,tak super,že jste si to užili :slight_smile: to jsem ráda.Docela jsem potom litovali,že jsme taky nebyli.Na holešovicích u metra bylo hoooodně lidí a všichni mířili do stromovky :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
však joo madlen.. přidat se můžete klíďo..takže dámy.. zítra dáme sraz ve dvěě.. kde? Na Orteňáku či Výstavišti? Mohly bychom na Orteňáku a na Výstaviště dojít společně pěšky,hm?
9. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, holky, hodím Vám do IP telefonní číslo..kdyby něco.. :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, já tenhle (ne)smysl pro orientaci nemám od mala ... občas mám pocit, že se ztratím i ve vlastním bytě :grinning:
No v té Stromovce bylo opravdu mooooc lidí ... aspoň jsem konečně Martinovi zblízka ukázala pejska, když už na něj hafám a vrčím a ukazuju mu jakýsi obrázek :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,tak ve dvě na Orteňáku :slight_smile: tak už se těšíme,taky pošlu číslo,kdyby něco :wink:
9. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si dejte sraz na orteňáku a já vystoupím tam a nebo kdybych nestíhala, tak dojedu na výstaviště až tam dojdete.Ještě mi řekněte, jaký máte kdo kočár, třeba ivču bych podle její fotky asi nepoznala. My máme oranžový X-lander sporťák
A to jsi si Pavli ještě nezvykla, že v Praze je moooc lidí všude :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mááme modrý Quinny speedi.. :slight_smile: a jestli je jich hodně,tak mám 175 cm, velkej zadek, vlastně velký všechno a dlouhýý hnědý vlasy.. :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlenko,my máme jane tmavě modrý a na kočárku máme SPZ DAVID,takže si myslím,že nás pozná každý :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie,na tebe se budeme těšit příště :wink:
9. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluju, když hubený holky povídají něco o velkym zadku. Koukala jsem na tvoje fotky, a nic velkýho jsem teda neviděla. :slight_smile: Možná tak prsa Až uvidíž mě, tak to teprve zjistíš, co to je velký zadek :rolling_eyes:
9. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky blafujou.. :grinning: já si rozhodně nepřijdu hubená..zvlášť po dnešku,když vedle mě byla Pavlínka jak tintítko :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak to raději s vámi ani nejdu,moje fotka tady je pěkně stará(2 roky) a to už vůbec nejsem já :cry:
9. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri tvůj kočárek jsem si našla na vašich fotkách, ale tebe bych asi pozanal i bez něj. Můžu tě potěšit, že oproti mě si přijdete každá hubená.
9. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, já vím, že je v Pze mooc lidí .. ale nikdy jsem nebyla s tou masou takhle natěsno :grinning:
Teri, cože máš velkého? :grinning: Já si všimla tak max. velkého úsměvu :grinning: A díky za poklonu, ale tintítko už nějakou dobu taky fakt nejsem :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínka kecáá..má takovýhle malinkatý nožičky :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš nebo, moje fotka je taky asi před 20 kily. I váš kočár jsem si našla na vašich fotkách, vlastně jsem se ani nemusela ptát. Říkám, nějak my to dneska nemyslí. Náš oranžový určitě nepřehlédnete, zas tolik jich nejezdí
9. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oranžová je kráásná barva.. :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude hezké fáro,oranžová je moc hezká barva :slight_smile:
no právě,ta moje je taky před 20 kily před porodem,před otěhotněním a na krásné dovolené :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
devčata děvčata, vaš eproblémy mít.... :slight_smile: No nic, jdu spát, potřebuju nabrat trochu sil. Uvidíme se zítra :wink:
teri,ty mi čteš myšlenky :grinning:
ok,madlenko,pa zítra a přejeme ti krásné sny a těšíme se na vás :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemáme problémy..já teda ne.. mám svůj velkej zadek ráda :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,tak to jsem teda na tebe zítra zvědavá :wink:
9. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčo.. seš zvědavá na můj zadek? Jako popáleninu jsem ti ukázala..ale.. no.. :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvědavá,ale tak normálně :grinning: :grinning: :grinning: protože kecáš,viděla jsem tě na fotkách,takže pochybuju,že máš velký zadek :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ivčoo, nebooj,taky jsem na tebe zvědavá :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nemáš teda na co :grinning:
9. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosímtě.. :wink: sama posoudím.. a hlavně taky na brouka tvýho .. :sunglasses:
9. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo :grinning: no aj se strašně tším na toho tvýho drobečka :slight_smile: ten bude určitě kouzelnej :slight_smile: bude spinkat,když vyrazíme???
9. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek