• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
noo nevím..to podle nálady..on jak kdy..ale určo se vzbudí :grinning:
9. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se ptám,protože Davídek,když byl takhle malý,tak jak jsme vyrazili,tak usnul a spinka a spinkal a spinkal................ :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, kéž by spinkal,spinkal a spinkal :grinning:
9. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
on nechce venku moc spinkat???
9. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
on nechce spinkat nikde :grinning:
9. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé,brouček :slight_smile: takže ti přes den moc nenaspí???
9. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti toho broučka půjčím,chceš? :grinning: noo má vždycky tak patnáct minutek relax..po dvou hodinách cca :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo chci :slight_smile: je tak slaďoučkej :grinning: a už nevrátím :grinning: :grinning: :grinning: ten můj prďola nechtěl doma spinkat,tak jsem hodně chodili na procházky
9. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,končím už tady začínám usínat :sweat_smile: uvidíme se zítra,hezký večer,hezké sníčky a pa pa pa
9. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
tak nám ten den moc hezky nezačal :unamused:
10. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Holky, já jsem tak vyspalá ... dítě dnes pochopilo a ještě to s námi ráno zalomilo, tak jsme vstávali až o půl sedmé :slight_smile:
Naštěstí taky nemusíme v tomhle počasí razit za mudrou - mám pokračovat v bez-pečivové "dietě" a jak se malý naprosto zlepší, tak mu mám na zkoušku něco dát (jestli se zase osype, tak ho testy neminou :-/)
10. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj paulie,
co je drobečkovi????
10. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, já myslim, že dneska je přímo krásné počasí na procházku :rolling_eyes:
Majda se dneska překonala, od šesti se v posteli vrtěla, v půl sedmý se začla nahlas smát a do čtvrt na osm jsem se jí ve vlastní posteli snažila přesvědčit, že by ještě měla spát. Zívala že si málem roztrhla pusu, mnula si očička, ale spánek veškerý žádný. To by jí člověk zabil :angry:
10. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi, hrozně se osypal po zavedení snídaní (a mně dost trvalo, než jsem našla viníka) ... měl to po celém těle, krku, rukách a protože už dřív se u něj občas objevily atopické projevy, tak se to snažím řešit co nejdříve ... :frowning2:

Madli, ano ano - dnes je přímo procházkový den :grinning: Musela jsem se smát tomu rannímu popisu - Martin si tak max. jednou za čas chvíli pohraje se spirálou na posteli, ale po pár minutách začne ječet, kde jako jsme ... smích jsem nikdy nezažila :slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky madlen,
to jo,to počasí je ukázkové :confounded: no,já už to ani nezkouším si vzít Davídka k sobě do postele,protože je to zbytečné :unamused:
nejvíc mě rozčiluje,když ve tři ráno vstane v postýlce a dívá se kolem,co se děje,tak to mě ničí!!!
10. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,dobeček.A už je to dobrý????
Davídek taky ze začátku po ránu ječel,ale teď naštěstí už ne a tayk se směje.Ječí jenom když má hlad :grinning:
10. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, naše holčička je strašně mazaná, je jí jasný, že když se bude smát, tak se na ní vůbec nemůžu zlobit, protože je prostě sladká. Ženský jsou prostě mrchy. :slight_smile: Taky má kolem postýlky nalepený zvířátka, který miluje, takže je ráno prostě ráda vidí. Ale samozřejmě kdybych delší dobu nevstala, taky by protestovala.
S tou snídaňovou vyrážkou mi to je líto, snad se to zlepší
10. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, už 4. den nedostal nic z pečiva a pro jistotu se snažím nedávat nic, kde je třeba lepek, a dost se to zlepšilo, tak jen čekám, kdy bude naprosto čistý, abych to zkusila ještě jednou, jestli je to skutečně z pečiva :-/
Takhle jsem zjistila, že třeba nesnáší Hollandii, která je jedním z nejlepších jogurtů ... tehdy mě to dost překvapilo, že zrovna ta dělá problémy :slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,drobeček.Ale to je umění zjistit,co nesnáší,co????
10. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
áchjo..to na procházku moc nevypadá,že? :confounded:
10. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,končím :slight_smile:
manžel je dnes doma,tak musíme koupit dárek pro holčičku,která v pátek slaví první narozeniny .jsem zvědavá,co vybereme :grinning:
10. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,vůůůůůbec :unamused:
10. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri, nesmíš to hned vzdávat. Mě je to teda jedno, ven stejně půjdeme, Majda by jinak nespala. Pláštěnku máme a deštník taky :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevzdávám,ale doufala jsem,že se vzbudím a bude aspoň nepatrně hezky:slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, člověk míní a počasí mění:slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kamarádka zalehla se střevní chřipkou, takže jestli se vyčasí, hlásím se do vozícího klubu :grinning:

Květi, já normálně testuju jednu potravinu 4dny, ale teď jsem byla nějak hrr a dala hned tři (chlebík, máslo, sýr), a navíc jsem myslela, že to má z nového pracího prášku :slight_smile: No, jsem poučena :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že už přestalo pršet, takže se vyčasilo :slight_smile: ne že bych tvý kamarádce přála něco špatnýho, ale jsem ráda, že zalehla, alespoň se všechny uvidíme
jj. pospíchat se nevyplácí
10. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Takže jak se to domluvilo? Ve dvě na zastávce Orteňáku? :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, mělo by to tak být
10. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oki, budu tam :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek