• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Takže u Stromovky, někde před vstupem na Vástaviště, u těch nefungujícíhc fontán budete tak v 14:15? :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my krapet nestíháme, Majda nechce spát, takže budeme ve 14:14 vystupovat na Výstavišti z patnáctky.Takže se tam Luci asi potkáme
10. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdááár :slight_smile:

Žádná romantika není,kluci spěj spolu a objímaj se :grinning:

Dnes to bylo fájn. Luci,kde ses nám toulala?
10. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě ukázka,jak řádil Martínek s ponožkama..Pavlínko,tobě to odesílám na mail:wink:
10. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,krásné fotečky :slight_smile:
souhlas,dnes to bylo fajn :slight_smile: ale ten můj malý ďáblik se ukázal,jak umí řvát :grinning: byli jste nakoupit,nebo jenom manžel????
Martínek,je skvělej s ponožkama :grinning: a nebylo mu zima na nožky????
10. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že snad řvali všichni,ne? Pak zas krááásně spinkal:wink:
Byli jsme nakoupit,Nikoušek to ještě nějak zvládnul..
Jinak nožky měl ve fusaku,tak snad ne.. :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,ale můj to možná odstartoval :wink: možná kdyby nezačal,tak by byl klid :wink:
júúú,tak to je Nikoušek zlatíčko :slight_smile:
aha,no jo,tak to bylo teploučko na nožky,to jo :slight_smile: byla jsi si i po knížky,nebo to už ne???
10. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčo: noo myslím,že by klid nebyyl :grinning:
nebyla..noha mi to nedovolila..ještě jsem dostala vynadáno,že místo toho,abych odpočívala,tak trajdám.. :confounded:
10. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,teri,tak jsi měla říct,že tě hodně bolí nožka!!!!!!!! tak bychom si jenom někam sedli a nebo to přesunuli na jiný den
10. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - dítě spí, já už poklidila a stihla vše v domácnosti, tak si jdu užít svoji chvilku s jídlem a pc :grinning:

Dneska to bylo bezva - jen jsem se otočila na křižovatce zpátky na mlaďocha, tak byl totálně kaput :grinning: Tak jsem ho doma přendala do jídelní židličky, že ho nechám chvilku prospat a pak ho nakrmím .. no a za 15min jela dole na ulici sanitka, tak se vzbudil, juknoul kolem sebe: na židličce, na stole sváča, tak otevřel pusu a řekl "ham" :grinning: Vypadal naprosto čile, jak kdyby prospal celé odpoledne :grinning:

Teri, bezva fotky :grinning: Manžovi se moooc líbily :grinning: Hlavně si zajdi k tomu mudrovi ... :frowning2:
Ivi, to myslím ukázaly všechny děti :grinning: Jen Martin má reakční dobu 14dní :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Dneska nám to dospávání nějak nevyšlo, tak se snažíme přežít do dopo spánku :slight_smile:
11. kvě 2010 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdooo? :grinning:
Dneska nemůžu ven, neb mi má dorazit balík plný hraček a samozřejmě mi doteď ještě nevolali :-/
11. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj paulie
jééééé,balík plný hraček :slight_smile: pro Martínka???
My jsme dnes byli na ten ultrazvuk a naštěstí nám žádná operace nehrozí.Davídek byl celou dobu vysmátý jak sluníčko a všechny paní doktorky byli skvělé a moc milé.Jinak jsme vstávali v šest a do nemocnice jsme dorazili kolem desáté a Davídek usínal,jenomže se vzbudil,tak nakonec absolvoval všechny vyšetření a až potom hajal.Udělali jsme si hezký den a stavili jsme se ve Valdštejnské zahradě,která je nádherná :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi, dneska jsem na vás myslela - to je super, že to dopadlo takhle dobře :slight_smile: A už víte komplet výsledky nebo to bylo jen vyloučení operace?
Každopádně je prima, že jste to takhle hezky zvládli :slight_smile:

Jj, hračky pro Martínka ... celý ten balík má asi 11kg :grinning: Nějak jsme se rozšoupli a nakoupili spoustu hraček, které by podle nás mohly projít :grinning: A když ne, tak mě asi klepne :slight_smile:
11. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak to se bude mít,brouček,tolik hraček :slight_smile: závidím :grinning: my taky pořád něco kupujem,hlavně tatínek :grinning: někdy to koupí víc pro sebe,než pro Davídka :grinning: :grinning: :grinning:

jsi hodná,že jsi n nás myslela.No hlavně to bylo vyloučení operace,ale taky nám paní doktorka řekla výsledky a to,že před každým mlíčkem máme dát kousíček banánu,malinko kašičky,nebo rohlík a po mlíčku taky.Tak uvidíme,jaký efekt to bude mít :grinning:
jak jsme seděli v té zahradě,tak tam bylo tak perfektně,že se nám ani nechtělo domů a tak náhderně svítilo sluníčko :slight_smile:
11. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, nějak jsem neměla náladu nic psát. Nějak to na mě s tim dědou dolehlo. Taky závidíme 11 kg hraček, Martínek se má. Ja koukám, tak jsme o Lucku definitivně přišli, asi se ztratila v propadlišti dějin. :slight_smile: Snad se tu objeví někdo nový pro dodržení počtu.
11. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, abyste nemyslely - ono to zase tolik nebylo, když se to vezme na kusy :slight_smile: Něco dostane malý teď, něco k narozkám, něco v létě na zahradu, ... klasika :slight_smile: Viz foto :slight_smile:

Ivi, tak holt bude mít Davídek mlíčko s bonusem, aby si ho pořádně vychutnal :slight_smile: Martin míval dlouho reflux jen po kojení (ještě před měsícem mě občas ohodil, ale pevnou stravu drží skvěle :slight_smile:

Baru, to je v pořádku :slight_smile: Jak se držíte? :frowning2: Myslím na vás....
11. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jasný,já bych taky neměla náladu nic psát.Já pořád doufám,že bude dědečkovi líp.Myslíme na vás,držte se!

Pavli,tak to byla maxi krabice a tolik krásných hraček :slight_smile: nad tou želvičkou jsme taky uvažovali a taky nad tím chodítkem(nebo co to je) od fisher price,jsou to skvělé hračky.To bude mít Martínek radost :slight_smile: já chci být taky miminko :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Bohužel tim, jak mám za muže doktora vim, že se fakt o moc nezlepší. Asi bych byla radši, kdyby rovnou umřel, protože koukat na něj několik let, jak jenom leží někde v LDN, moc nevnímá a ze života nemá nic je fakt děsivý. Uvidíme, jsem asi zbabělá, ale nechce se mi o tom vůbec přemýšlet, pak mám depku ještě větší.

Pavli, myslim, že se bude mít Martínek jako v sedmým nebi.
Doufám, že se ještě tenhle týden uvidíme, mužík má v pátek a neděli službu, tak tu budu sama. Snad vyrazíme na další prochajdu do stromovky. A nebo Pavla sebere odvahu a pustí se přes most :grinning: . Mimochodem jak jsem to včera šla, tak jsem zjistila, že to je docela dálka, takže jsem nakonec z mostu jela tramvají
11. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si říkal,že jsi odvážná holka :slight_smile: já bych jela tramvají už z orteňáku :grinning: :grinning: :grinning:
těšíme se na další procházku s vámi holky :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, já bych taky chtěla být mimi :grinning: Nejlépe moje, aby kolem mě mamka pořád běhala, konejšila, ... :slight_smile:))))
Jsem zvědavá, co se uchytí za hračky :slight_smile:

Baru, vypadá to, že tu asi budeme i přes víkend, tak se můžeme domluvit :wink: Pochopila jsem, že přes most jedině tramvají :grinning:
A drž se - jsou věci, se kterými nic (bohužel) neuděláme :frowning2:
11. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,to já taky :grinning: a co jsi mu nechala za hračky,nebo si vybral něco sám???? Já bych brala všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kostky, želvu, hrnec a mluvící knížku jsem dala mezi hračky, chodítko dostane k narozkám, nafukovací věci budou v létě na zahradu a nějaké drobnosti jsme koupili k prarodičům, abychom to netahali pořád s sebou :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééé,maminko já chci taky :grinning: želva je skvělá.Ten hrnec je taky ten od fisher price,co mluví????
ty jo,tak toho bylo fakt hodně :grinning: my taky kupujeme hračky nějaké k nám a nějaké k rodičům.
11. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Ivi, jj, skoro všechno je od Fisher Price, jak jsem večer pohledem na hračky zjistila :slight_smile: Ale je fakt, že u nás asi docela tahle značka frčí ... kdysi jsem kupovala pár věcí od Lamaze a dodneška je ignoruje nebo s nima tříská :slight_smile:

Btw - teď momentálně zkoumá tu mluvící knížku a hýká u toho :slight_smile:
12. kvě 2010 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

tak my dneska vstávali v 7:45 :grinning: to čumíííím :slight_smile:
Fisher Price má moc hezké hračky.My máme od nich takové klíče a je fakt,že když Davídka neberou jiné hračky,tak klíče jsou pořád in :grinning: od Lamaze mám pejska a ten je někdy dobrý a někdy úplná ignorace :grinning: :grinning: jeho teď každá hračka zajímá jenom chvíli a potom začne v postýlce cestovat,vstávat a nejraději by byl,kdybych ho z ní vytáhla :grinning: :grinning: :grinning: jenomže to může jenom pod mím dohledem,jinak máme byt vzhůru nohami :slight_smile:
jééé,sluníčko malé,tak zkoumá knížku :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravim :slight_smile: Tak jsem právě zjistila, že mám v pračce už dva dny vypraný prádlo a nějak jsem na něj zapomněla :unamused: .Ta hlava už není co bývala :slight_smile:
My máme doma světlušku od Lamaze a musim říct, že je to velký oblíbenec. Každý dítě to má jinak. Taky už budu muset koupit nový hračky, některý už přestávají být zábavný.Třeba takový bezvadný kousátko, který měla strasně ráda už ignoruje.
Pavli, bylo by fajn, kdyby jsme se přes víkend viděli, vždycky mi to leze na mozek, když jsem tu sama
12. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se už stalo i mě,že jsem zapoměla na prádlo,ale jenom jeden den,ne dva :slight_smile: to se stává :grinning:
poslední hračku co jsme kupovali si vybíral taťka pro Davídka,ale jemu se nějak nepozdává,tak je to hračka pro tatínka :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásim, že už je Majda plnohodnotná holčička. Dneska jsme byli na nastřelování náušnic a bylo to překvapivě docela v poho. Sice chvilku křičela, ale jinak to zvládla na jedničku.
Jen mi řekněte,to vás ta pondělní prochajda tak vyděsila že tu je od tý doby prakticky pusto a prázdno? :unamused:
Pavli, napíšeš mi značku těch křupek, co dásváš Martínkovi, resp. kde je kupuješ. Hlavně myslim ty jak jsi říkala, že jsou extra rozpustný. Zkusila bych je Majdě dát. Díky
12. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Dneska jsme se byli s mlaďochem podívat u mě v kanceláři - je to zvíře! :grinning: Pokukoval po všech babách a nejvíc balil naši sekretářku (fešnou holčinu :slight_smile:)

Ivi, knížka byla nakonec přebita bouchací želvou :slight_smile: Ani nepotřebuje kladívko :grinning:

Baru, o víkendu budu mít asi zase "službu", tak se určo můžeme pak domluvit na procházce :wink: Třeba na tvojí straně Libeň.mostu :grinning: A gratulace k náušničkám :slight_smile:
Jo, ty křupky jsem koupila v Hradci Králové v Bazalce, což je takový obchod se zdravou výživou ... a je na nich napsáno toto: Statek Únanov s.r.o., Kukuřičné křupky vhodné pro děti ... možná by se to dalo nějak vygooglit
12. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek