• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Zuziik,díky poslední dobou se mi zdá,že nás z prahy na koníku moc není :sweat_smile:
1. srp 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No taky jsem si toho vsimla......
1. srp 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jinak na Noweber /listopad a z prahy je nás tam 5 nebo 6 takže nic moc :unamused: Jak jinak snášíš těhotenství? Já už si poslední dobou připadám jako malej hrošík :grinning:
1. srp 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak byla jsem na obede, tak jsem zpet. Jinak to snasim zatim dobre. Nekdy poboliva bricho ale neni to nijak hrozny. Dneska jdu na kotrolu a zitra na genetiku. Tak uvidime jak to dopadne. Mam termin v lednu....takze mam jeste cas:slight_smile:
1. srp 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko a ty chodis na gyndu na sedmicce?
1. srp 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo chodim do lekařskýho domu u vystaviste......
1. srp 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tam ja chodila na ortopedii :wink: (kdysy). Btw. ja chodim do Gyo na Strossmayerak.
1. srp 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ani nevim ze to tam je........a jak dlouho se snazite o mimco??
1. srp 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to jako nad byvalymi zachrankami (jestli vis), ted nad Lekarnou Na Zachrance.
No u me je to trochu slozitejsi. Ja otehotnela loni na 3.pokus. V 11tt jsem o mimi prisla a ted se snazime 2.cyklus, tak uvidime.
1. srp 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak snad to dopadne dobre.....budu drzet palce
1. srp 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky v to doufame.... (co nam tkay zbyva jineho ze :unamused: ?)
1. srp 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja doufam ze bude s malym vse v poradku.....moc kvalitnim zivotem jsem totiz nez jsem vedela ze jsem tehotna nezila :frowning2:
1. srp 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klid Zuzko, hlavne jestli ted zijes lepe nez pred tim.
1. srp 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No trochu jo........ale rikam si jiny zijou hur a deti maj v pohode....
1. srp 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis. Tak pryc s tema negativnima myslenkama, mimi chce veselou maminku :wink: .
1. srp 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo......uz se tesim na tu dovolenou...nemuzu se dockat.....
1. srp 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,já se musím přiznat ,že víkend před tím než jsem zjistila,že jsem těhotná,tak jsem to trošku přehnala s oslavou narozenin,ale mám za sebou všechny testíky a snad je všechno ok
1. srp 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky maminy.........tak jsem se vratila z dovolene :frowning2: navrat do reality byl kruty........no a jak se mate vy?? Me brisko uspesne roste a genetické testy vysli v poradku... :grinning:
15. srp 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzík,to je tak většinou,teda myslím s tou realitou :unamused: ,gratuluju k testům,já už mám bříško jak mičudu a malej(nebo malá) už kope tak že to cejtí i manža :slight_smile:
15. srp 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ty mas termin uz zachvili......to ja si jeste pockam.....ale uz se na to moc tesim......uz ho taky ale citim......zjistila jsem ze hrozne rad me kopek do močového mechyre......ale zatim to citim jenom ja.....na dotyk to jeste poznat nejde.....
15. srp 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhule! mohu se taky přidat? bydlíme kousek od letné, takže na hranici P6 a P7 :wink: na P7 je gennet, byli jste tam některá? a v jakém tt?
19. srp 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziik,z toho si nic nedělej,mě tam malá kope tak že občas myslím že se počůrám :grinning: ,ale ještě lepší je když tě kope do žeber,taky velice příjemné :wink:
20. srp 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jsem aspon rada ze ho citim.......precejenom aspon vim ze tam to maly je a ne ze mi jen tak roste bricho :slight_smile: Ty budes rodit na Bulovce?? Do kolikatyho tydne se tam musim prihlasit?? Skoro vubec nic nevim kdy a kam se mam prihlasit...od kdy cvicit a tak.....doktorka nic nerekne a v okoli nikoho nemam kdo by mi to rekl...
20. srp 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukam ze nas tady moc z Prahy 7 neni :frowning2:
29. srp 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,já bych určitě chtěla rodit na Bulovce,jenže teď jsme to s holkama probírali na Porodnice Bulovka,že jí asi budou dávat do pořádku a že možná bude zavřená. Jenže ani sám ředitel neví kdy :frowning2: každopádně kurzy jsou objednaný až do prosince,já se tam na první chystám už příští úterý :wink: tak potom poreferuju,jinak mám pocit,že tam se hlásit dopředu nemusíš.
Jinak co se týká cvičení,buď na bulovce a stojí 50kč jedna hodina,nebo doma podle knížky. Jsou to spíš takový cviky na uvolnění. Cvičit můžeš pokud nemáš zdravotní komplikace od ukončeného 3 měsíce. Teda to my apoň řekl můj doktor
29. srp 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha ja mam rodit prelom leden unor.......tak to by meli dat co nejdriv vedet, vsude jinde chtej prihlasovat okolo 16tt.........ale co ......odrodit nas nekde musej...
29. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziik, já myslím,že musej mít njákou náhradní porodnici kam nás přinejhorším pošlou,přece nás nenechaj rodit na vrátnici :grinning:
V úterý se zeptám porodní asistentky jak to vypadá ,každopádně jsem z toho trošku na nervy že ani nevím kde budu rodit :frowning2: jinak jestli chceš ty kurzy na bulovce tak se tam musíš přihlásit už okolo 20 týdne aby měli volno.
29. srp 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a me rekli az po 34 tt..........tohle fakt nechapu, pokazdy reknou nekomu neco jinyho
29. srp 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je divný,mě řekli objednat předem,ale začínám chodit až v 30 týdnu a to mi taky nabízely později,jenže už teď mám ladnost a pohyblivost hrocha(20kg nahoře se někde odrazit musí) :grinning: takže jsem ráda,že to stihnu dřív
29. srp 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja uz taky pekne kynu......taky zacnu chodit nekam cvicit.....ja mam zatim jenom 5 KG ale uz ted to citim ze to jsou kila na vic.....ale proste tu cokoladu si dam a uz dneska od rana v praci porad do sebe neco laduju....i kdyz to byla polivka nebo paprika......ale ted to zrovna byl balicek bonbonu PEZ :slight_smile:
29. srp 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek