• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Bezva, já bych byla pro neděli, protože v sobotu bude mužík doma, tak si užijeme chvilku ve třech. U nás je taky obchod se zdravou výživou, tak se kouknu, co tam mají. Vím, že jsem je někde viděla, ale bohužel si nemůžu vzpomenout kde.
Co jsi dělala jako práci?
12. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
sem tu, neztratila sem se! :grinning:

Já sem Káje dneska dala piškot a mohla se po něm utlouct, sem jí ho držela a ona cucala jak divá, tak asi taky nakoupím ty křupky, až je někde najdete, dejte vědět! :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
já jsem dnes neměla moc času na počítač.
Baru,ty mi čteš myšlenky,taky jsem se dnes chtěla zeptat na ty křupky :grinning: jinak,taky gratulace k náušničkám.Už se těším,kdy tu slečnu uvidím :slight_smile:

brouček malinkej,to víš,želva byla lepší než knížka :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár děvčata..já se omlouvám,že Vás tak zanedbávám,ale nevím,kde mi hlava stojí :grinning:
rozkošník už spí a já se jdu ještě podívat na něco z té zkoušky.. :wink:
12. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodně štěstíčka na zítra,teri :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčoo,dík,drahááá :wink: ale nevidím to valně,každopádně mám ještě dva pokusy,tak co..svět se nezboří..ještě si skočím koupat něco na sebe,když už budou kluci doma.. :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt to vidíš tak blbě???? jo,když se to nepovede,tak to neva,já si myslím,že jsi i tak skvělá,že zvádal Nikyho,školu a práci :slight_smile:
jo,jo tak si udělej radost něčím hezkým :slight_smile: zítra dej vědět,když budeš chtít,jak jsi dopadla.
12. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, předběžně počítám s nedělí a ještě se domluvíme, ju? :wink:
Ahoj Luci :slight_smile:
Ivi, to víš, že se mu líbila želvička - nezřízeně ji řezal :grinning:
Teri, já si říkala, kde jsi :slight_smile: Tak zítra good luck zítra a ať ulovíš krom dobré známky i něco hezkého na sebe :wink:
12. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo..díííky..slova chvály..ona ta zkouška je fákt moc těžká..ale cooo:slight_smile:
Co vy? Už Davídek neblindí?
12. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlí.. :slight_smile:

Teri, já si vždycky říkám, že zkouška je od slova zkusit, ale ono to klapne! :wink:
12. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli,tak on Martínek na želvičku takhle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: brouček jeden malinke :slight_smile:

ale,blinká ještě.I včera když jsme byli na ten ultrazvuk,tak se nám dva krát poblil :slight_smile: ještě že nosím náhradní oblečení pro něho :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Luci,promiň, že jsem neodepsala,dneska jsem toho měla moc..ty taky studuješ?jak se máte s Karolíínkou?:slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,na ty křupky se zkusím podívat u nás na orteňáku,když budou,dám vědet :slight_smile: jinak mi jsme začali dávat sušenky od nestlé a paráda,hlavně s jablíčkem,nebo banánem :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že ty křupky budou mít skoro v každé zdravé výživě..počínaje Country lifem,konče těmi menšími..i když na Orteňáku toho ve zdravé výživě moc nemaj,mi přijde:-/
12. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,já jsem tam dlouho nebyla na orteňáku.Zkoušela jsem dnes křupky co jsou v dm a jsou malinké a hlavně dost tvrdé,ale Davídkovi chutnali i tak a ještě se u toho smál :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda, tak jste neumřeli :grinning: Teri já uplně zapomněla, že má tu zkoušku už zítra. Budeme držet palečky, třeba budeš mít štěstí a dopadne to dobře. Třeba ségra skoro vždycky říká, že to moc nevidí a nakonec má A.
Luci, vítej vítej. Kampak jsi se v pondělí poděla?
Ivuš, to bude ono, ty křupky jsme asi viděla u nás v DM. Jsem to ale hlava děravá. :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo DM v Holešovicích..nejmilejší prodavačky tam jsou :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru,jsou dobre,ale raději jsem Davídkovi dávala jenom půlku z každé,protože jinak by si je narval celé do pusinky a nevěděl by potom co má dělat a bylo by :grinning: ale jsou tam i takové delší kukuřičné křupky a ty se budou líp držet a papat :slight_smile:
já jsem si taky nemohla vzpomenou,kde jsem je viděla.Věděla jsem,že v obchodě,ale tam jsou solené a to jsem nechtěla
12. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, studuju, ale teď sem přerušená, nastoupit mám v září, ale přemýšlím, že přerušení ještě prodloužím, no uvidíme.. :confused: Jinak se máme S Karolínkou fajn, jen přes den nespí, ale řve, dneska jí musela slyšet celá Stromovka..

My sme to v pondělí nějak nezvládli a na nikoho z vás sem neměla číslo, tak sem se nemohla ozvat..pardon.. :slight_smile:

Kde je ještě DM? Já chodím na Strossmayerák nebo na Miladu Horákovou..
12. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo DM Holešovice,ráda tam nakupuju :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já DM taky zbožňuju, můj vůbec nejoblíbenější obchod.. :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepší DM je U průhonu :grinning:

Luci..a co studuješ?Jinak my přes den taky neradi spíme,nic si z toho nedělej :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím Luci :slight_smile: já mám nejraději to DM v Holešovicích,je docela velké,většinou je tam vše,co potřebuji a dá se tam jezdit s kočárkem,co se nedá všude :frowning2:
12. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, práva, ale bohužel v Plzni a čekám, že ten kretén Pospíšil třeba vypadne nebo tak něco a situace se opět zklidní.. :rolling_eyes: tak mě nasral, vyházel skvělý učitele, že sem se dnes definitivně rozhodla, že ODS volit nebudu! :angry: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
DM na Strossu je dost malý, ale kupodivu sem tam sehnala nemléčný kaše, to třeba na Chodově ani v DBK neměli..
U Průhonu je to veliký?
12. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo je veliký.Taky jsem byla pár krát na Strossmayeráku a nebylo to špatné,ale to naše je lepší :slight_smile: jakou kašičku baští Karolínka???Taky kupuju nemléčný kaše :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme teď asi 8 kaší, ale většinu máme Babylove, i když dneska měla Hami nemléčnou s babylove UM a lžičkou hruškový kaše Nutrilon, aby jí to chutnalo..to je vždycky alchymie to namíchat.. :grinning: Ale Nutrilon je děsná cukrová srágora, sem ho vzala jen proto, že sem měla slevovej kupon.. :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme většinou kupovali on Nestlé,ale jendou jsem zkusila i Nutilon kaši a byla dobrá,ale je fakt,že je dost sladká.Teď jsme zkusili od Hipp a taky dobrý :grinning: Ty Babylove jsem ještě nezkoušela. joooo,ten slevový kupon na 50% :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: Vy už jedete kašičky a tak,jo? To my jsme v tomhle pozadu,furt jedem jen na prsou :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, Nutrilon je plnej cukru, tak dávám jen lžíci a ostatní bez cukru, Nestlé sme měli, ale nikdy se mi to nepodařilo rozmíchat, pořád tam byly hrudky a Hipp je docela drahý, Babylove je dobrý a poměrně levný.. :sweat_smile:

Teri, ještě je čas, i my sme ještě mohli počkat, ale Kája pak usne, sice jí musím ukozit, ale spí, to předtím nebylo a brzy začnu i přes den mrkvičku a tak, protože poslední dobou kozíme tak po 2 hodinách a nechce spát, dneska spala dopoledne 20 minut a odpoledne 25 minut.. :rolling_eyes:
12. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek