• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
no právě že jsem to zjistila až když jsem tu kašičku koupila,že je s cukrem :unamused: Nestlé se mi taky nepovedli nikdy pořádně rozmíchat a ty od Hippu byli právě nedávno v DM dvě za 90kč nebo tak nějak.Dík za tip,to ještě zkusíme od Babylove :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci..taky teď kojíme někdy po dvou hodinách..
12. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste divošky :slight_smile: Jen si odskočím, tak je tu plná stránka :grinning:
Baru, dělala jsem vzdělávání zaměstnanců (jazyky, odborné vzdělávání, …) – jsem státní zaměstnanec :slight_smile:

Křupky z DM jsem koupila jednou – byly hrozně tvrdé, ale na ocumlávání jsou dobré :slight_smile: A kaše jsem kupovala nemléčné od Sunaru (Hera) – malému hrooozně chutnaly (nebo to bylo mým mlíkem? :slight_smile:). Teď kupuju mléčné Hami, Sunarku a klidně i ty Babylove … jen si čtu víc vzadu složení :slight_smile: Jinak hrudky drtím lžičkou o stěny, pže se mi občas dělají v každé kaši.
Ivi, každá kašička v sobě má cukr (nebo nějaký dextrin) … ono to těm dětem pak prostě víc chutná :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemléčný kaše cukr nemají a mléčný kaše babylove mají hroznovej, aspoň o trochu lepší varianta než normální.. :slight_smile: Babylove mi hrubky nedělají, ale nestlé ať sem drtila, jak sem drtila, pořád nějaká hrudka byla..
12. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: To dítě se mě rozhodlo zničit ... chudáčka asi celou noc bolely ty rostoucí zoubky, tak jsem nějak moc nespala :-/ Jsem zvědavá, jak přežiju celý den ... zvlášť, když mi dneska přijde kamarádka a budeme vymýšlet výzdobu Martinova pokojíčku :slight_smile:
13. kvě 2010 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Pavli,já vím,že každá kašička má v sobě cukr,jinak by nebyli slaďoučké,ale snažím se kupovat ty,do kterým není přidáván klasický cukr.
Martínkovi rostou zoubky,drobeček malej :slight_smile: tak ať ho moc netrápí. No jo,tak ať vymyslíte nádhernou výzdobu do pokojíčku :slight_smile: to se mu bude potom krásně spinkat,když bude větší :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také zdravím.
pavli, jistě že se tě Martínek rozhodl zničit :slight_smile: To mají vsobě všechny děti už od narození.
Zoubky jsou prevít, snad vám brzo vyrostou. Koukal jsem na předpověď na neděli a má být pěkně hnusně. My teda ven půjdeme určitě, ty máš hromadu času na to se rozmyslet. Doufám,že to ještě změní
13. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, když mu rostly ty dva dole (taky současně :grinning:), tak to bylo ok, ale tyhle 4 nahoře jsou občas horor. Před chvílí asi začal testovat, co že to tam má, protože se pořád kousal do ruky a přišlo mu to veselé :slight_smile:

Baru, uvidíme v neděli ... meteorologové občas kecají :grinning: Podle nich prší celý týden, teploty jsou okolo desítky a skutečnost je totálně jinde :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám rostly ty dva dole taky současně a taky to bylo docela v pohodě,tak doufá,že ty nahoře budou taky ok :slight_smile: jo,tak to mě kouše už dávno a pěkně to bolí a to má jenom dva dole,tak nechci vědet co to bude až bude mít plnou pusu :grinning:
13. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, uvidíme.
13. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě teda (zatím) nekouše - myslím, že jsem mu dala jasně najevo, že to bolí :slight_smile: Ale nedivila bych se, kdyby začal :slight_smile: Ale pak ho kousnu taky :grinning:

Baru, jasně ... domluvíme se v neděli, ju?
13. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli,dnes jsme byli na procházku a byli jsme i v Osadní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, jeee, škoda, že jsme se nepotkaly :slight_smile: Já dneska mazala jen okolo bloku a po Martinově usnutí na nákup, protože jsem čekala na tu kamarádku, a ona nakonec nedorazila, pže si ji nechali na pohovoru delší dobu, než čekala :slight_smile: Tak to zkusíme příští týden :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si to říkala :slight_smile: tak příště někdy :slight_smile:
sluníčko ti usnulo,to je zlatíčko :slight_smile: já taky letím nakoupit,když mi Davídek usne :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, usnul i včera, ale šla jsem v obvyklý čas :slight_smile: Tak jsme dneska šli o 15min dříve, aby se postupně začal zvykat na dřívější odchody ven a neměl z toho trauma :slight_smile:

Já občas chodím na nákup i po spánku, ale on je pak vyjukaný, neustále mi vyhazuje zboží okolo kočárku a pořád chce okusovat moji peněženku, takže chodím raději, když spí :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dnes brzy do hajan - snad bude klidnější a spavější noc než včera :slight_smile: Dobrou noc všem :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé,tak to jsou akční nákupy s Martínkem :grinning: v kolik chodíte ven????my jak kdy,někdy ve dvě,někdy ve tři :slight_smile:
hezké sny,Pavli :wink:
13. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: na rozdíl od včerejší noci byla ta dnešní naprosto fantastická :slight_smile: A dítě spalo až do půl šesté, takže jsem dostala ještě půlhodinový bonus :slight_smile: Tak se tu na něj křením a pozoruju ho, jak se snaží pořád vstávat a dostat se na nohy ... no, trpělivosti moc nepobral :grinning:

Ivi, my normálně chodíme cca po půl třetí, okolo tři čtvrtě, tak se to snažím teď protáhnout, pže jsem dřív ještě v tenhle čas kojila a teď mu nabízím max. malou svačinku :slight_smile:
14. kvě 2010 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
já to mám taky s malým bonusem :wink: vstávali jsme v sedum :grinning: ale musela jsem si ho vzít k sobě do postele,jinak bychom byli vzhůru už v pět :unamused:
Pavli,tak Martínek je zlatíčko,jak tě nechal vyspinkat :slight_smile: a neboj,on bude stát za chvíli a potom pozooooooor :grinning: Davídek mi už malinko chodí kolem nábytku a všeeeeeechno ho zajíma a nejvíc pantofle :frowning2:
jééé,to chodíme ve stejnou dobu ven :slight_smile: ale teda nevím,jak to bude dnes,počasí je děs :confounded:
14. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, ten déšť má asi nějaké pozitivní účinky na spaní, protože Majda se začla převalovat až v šest a nakonec vstala v půl osmý. Což je o celou hodinu později než jindy. Možná to taky bylo tim, že manžel dneska vstával později, protože šel do služby, tak jí ráno nebudil. Bohužel jsem šla včera spát až po holeji, takže spánekk nic moc, ale dneska si to vynahradim. Jsme doma sami, tak půjdu spát už s Majdou. Už se těšim :slight_smile:
Pavli, jestli ta neděle bude vapadat jako dneska , tak budu fakt naštvaná.
Dneska jdeme za dědou, tak se fakt těšim. Majda pláštěnku moc ráda nemá, tak jsem na ní zvědavá
14. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
drž se ,budu na tebe myslet
14. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, jeee, v sedm ... hmmm, škube se mnou závist :grinning: Jinak podle toho, jak urputně trénuje, tak stát bude zřejmě brzy ... dokonce se teď ráno pokoušel i o první krůček, když už se mě tak hezky držel :grinning: To bylo furt nic nic a najednou se plazí, stoupá si, pokouší se sednout si ... no uf :slight_smile:
Ale pantofle ho taky zajímají až moc :grinning:

Baru, no, nevypadá to venku úplně nejlépe ... ale do neděle se to snad umoudří a aspoň přestane pršet ... Na návštěvě se drž - budu na tě myslet!
14. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo v sedum,ale to bylo zázrakem :grinning: jinak vstáváme v šest a někdy by chtěl i v pět,ale to mu zatím neprojde :grinning: :grinning: :grinning:
no to je šikovnej chlapeček Martínek :slight_smile: vidíš,on chtěl všechno najednou a ne postupně :slight_smile: když už,tak šup všechno spojíme,sedíme,lezeme,stojíme....... :grinning: :grinning: :grinning: sluníčko malé :slight_smile: tak jsem ráda,že nejsme sami,koho tak šíleně zajímají pantofle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no to počasí je příšerné,to jsem dnes chtěla vystartovat do Palladia,hmmm,tak uvidíme :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám denní šichtu za sebou :grinning: Dítě spí, před sebou mám večeři, žehlení jsem odložila na zítra a z venku na mě svítí slunko :slight_smile:

Ivi, dopadlo to Palladium? :slight_smile:
14. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídek už taky spinká a doufám,že bude spinkat až do sedmy :slight_smile:
Pavli,dobrou chuť !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jo,jo,nakonec byl manžel doma,tak jsem ho ukecala a byl s námi.Ještě jsme museli na poštu a koupit tašku na dárky,zítra je ta oslava prvních narozenin,je to Davídkova sestřěnice.Vůbec,ale vůbec se mi tam nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Pavli,žehlení nesnáším,brrrrr :confounded:
14. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, děkuju :slight_smile:
Já byla v Palladiu zatím jednou - dokonce s Martinem :slight_smile: Měl překvapivě dobrou náladu, tak jsem mu koupila dvě čepice a sobě klasicky nic :slight_smile: A pak jsem šla naproti do Kotvy a tam mě to tak s prominutím zprudilo, že už tam asi nepůjdu :-/ Přišlo mi, že se tam snaží vypadat jako prodavači pro horních deset tisíc (chápu, je to v centru :slight_smile:), takže se na mě koukali všelijak (byla jsem spíše sportovně oblečená). Nakonec jsem tam nesehnala nic, neustále jsem musela čekat na výtahy a do toho jsem nemohla najít východ ven mezi těmi stánky v přízemí :grinning:
Btw - pro mě je žehlení vždycky za trest .. takže pokaždé, když v pondělí peru, tak už jsem předem naštvaná, že zase strávím večer u prkna :slight_smile: To i manža ví, že kolem mě má chodit obloukem a po špičkách :grinning: Zvlášť, když vidí, že se hodinu mořím s jeho košilemi :grinning:

Zítra si to užijte :wink:
14. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nerada chodím do Palladia,ale byla tam moje kolegyně z Chodova,tak jsme jí pozdravili a byla ráda,že vidí Davídka,jinak bych tam taky nechodila.Do Kotvy taky moc nemusím.Je to delší doba,ale byla jsem tam s manželem(v té době byl jenom přítel) a prodavačky taky nebyli moc příjemné :frowning2: Já teď chodím většinou jenom sportovně oblečená,je to praktické,když jdu ven s dítětem :slight_smile: ty výtahy v kotvě jsou příšerné,čekáš na ně půl hodiny,brrrr :confounded:
ty jsi můj človíček s tím žehlením :wink: ale já jsem tak lína,že si to žehlením pořád odkládám a potom mám takovou hromadu prádla a sedím u toho do té doby,než nic nezůstane,fuuuuj :unamused: manžel moc košil nemá,ale trička tak těch má až až :confounded:
To ti nezávidím ty košile,já nadávám,když tam mám dvě a ne ještě nějaké větší množství.
no,jo,já dám vědět,jak tam bylo,ale kdyby se mi chtělo,tak jak se mi nechce :unamused: a až do Radotína :confounded:
14. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, tak já jsem taky konečně po šichtě. Už se nedivim, že vám děti vstávají tak brzo, když chodí spát už v sedm. Už jsem myslela, že máme nějakýho spáče, ale vy to máte jen posunutý.
Koukám, že rodinné návštěvy jsou oblíbené všude stejně :slight_smile: Ivi, předpokládám, že to je sestřenice od manželova sourozence. Já manželova bráchu taky nemusim, ale co se dá dělat, je to rodina :slight_smile: A to my nejezdíme do Radotína, ale za Hradec. Ale je pravda, že autem, takže to ještě jde.
Palladium jsem měla docela ráda, dokud jsem tam nemusela jezdit s kočárem. To už zas taková sranda neni. Ale stějně už mě nakupování nebaví zdaleka tolik jako před těhu, takže to vlastně ani neva.
Pavli, nevim,jestli jste byli dneska venku, ale zjistila jsem, že chodit s plášťěnkou a kočárem není zas tak hrozný. Hodně nudný, ale ne hrozný. Už se těšim na neděli :grinning: Zítra se tomu snad vyhnu
14. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak - už jsem i doklidila kuchyň a mlsně chodím okolo čerstvě upečeného chleba :grinning: To je normální masochismus :grinning:

Ivi, já jsem dokonce našla v Kotvě nákladní služební výtahy :grinning: Normálně jsem zabloudila a jak jsem tam ten výtah hledala, tak jsem našla tyhle (což mě samo v první chvíli nedošlo :grinning:) ... no a až ve 4. patře /jezdila jsem do každého na čumendu :slight_smile:) mě teprve zastavila nějaká Ruska s tím, že svůj výtah mám jinde :grinning:
Mě by žehlení zas tak nevadilo, ale manžel je "kravaťák", tak jich má plno ... grrrr! Já jsem totiž tak líná, že každé prádlo ze sušky hned vypínám a rovnám na žehlící prkno tak, aby proschlo a dorovnalo se ... no a druhý nebo třetí den domácí věci rovnou skládám :grinning: Ony jsou totiž tak vypnuté, že je není potřeba nějak víc žehlit :slight_smile: Věci na ven ještě pro jistotu přejedu, ale nijak se s tím nemorduju :grinning: Ovšem ty košile .....

Baru, jj, my máme brzkého spáče a bohužel tím i brzkého vstávače :grinning: Jinak jsem dneska byla taky venku - bohužel nemám pláštěnku, ale jen deštník, nicméně kočárek jsem jednou rukou uřídila :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru,už jsem dávala Davídka spát i v půl deváté a tak či tak se mi vzbudil v šest ráno,no tak si vyber :grinning:
jo,jo,je to sestřenice od manželova sourozence.Bude tam hodně lidí,do toho tři malé děti,asi si budem šlapat na nohy,brrrrr a právě tam budei jedna osoba,kterou vůbec nemusím :frowning2: ach jo,jak se mi tam jenom nechce :confounded: doufám,že nebude pršet.

Pavli,ty výtahy jsem taky viděla a málem jsem je používala,až potom jsem se někoho ptala :grinning:
jo,tak to naštěstí můj manžel kravaťák není,protože kdyby byl,tak nevím nevím :grinning: domácí věci taky rovnou skládám a ručníky taky :slight_smile: můj manžel právě hodně nosí trička,tak pořád žehlím jenom to :confounded: co dělá tvůj manžel,jestli se můžu zeptat???

jééééééééééééééééééé,Pavli,ty jsi pekla chlebííííííček,mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam,ty ale provokuješ :grinning: tak co,odolala jsi,nebo ne?
14. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek