Praha 7

Ahoj maminky,
jsem v 16 tt a rada bych se seznamila s někym z Vás. Jelikož je to moje první těhotenství, mam jak obavy tak jsem i plna nadseni, o které se v podstate nemam s kym podelit. Pokud budete chtit ozvete se.

Hezký den
paulie
15. kvě 2010
Dobré ránko 🙂 Tak to vypadá, že bychom mohli malinko posunout dobu vstávání ... už potřetí jsme vstávali až o půl šesté 😃 Možná by to šlo prodloužit až třeba do šesti .... 😃

Ivi, tak to já se neptala ... a kupodivu mě ani nikdo nestavěl a nevynadal mi 🙂 Manža pracuje v auditu 🙂 A neodolala jsem 😃 Bylo to silnější jak já ...
kvetinkaivanka
15. kvě 2010
Dobré ránko 🙂
no my dnes taky vstávali až v 7:20,ale opět jsem si vzala Davídka k sobě do postele,protože to na mě zkoušel v pět 😃 😃 😃
Včera večer usnul jak malé miminko,byl úplně vyřízený 🙂
To je Martínek zlatíčko,že mamince dává půlhodiné bonusy 🙂 🙂 🙂 ale byla by to paráda,kdyby vstával až v šest,protože v pět je za trest 😃 to tě obdivuju,že vůbec vstaneš,já bych byla asi úplně mimo celý den 😃 😃 😃
To je jasný,Pavli,děkuji za odpověď 🙂
paulie
15. kvě 2010
Jeee, já fakt lituju, že jsem se snažila zrušit to ranní dospávání 😃 Teď už u mě nechce ležet a spát, ale chce si hrát 🙂
Obdivovat nemusíš 😃 Kdysi jsem v pět vstávala do práce - já jsem totiž po ránu tak strašně nemožná, že na všechno potřebuju dvojnásobek času ... 😃 A protože jsem jezdila v 6 tramvají na Smíchov, tak to jinak nešlo 🙂
Nejpozději během Martinova dopo spánku se vždycky dávám do kupy, takže už nejsem za čarodějnici 🙂

Btw - před chvílí dítě asi pochopilo, že to vstávání, co aplikuje na mně, by mohlo vést k zajímavé činnosti ... 😃
kvetinkaivanka
15. kvě 2010
jéééééé,ten je sladkej na fotkách 😃 musí prozkoumat všechny věcičky 🙂 no je kouzelnej 🙂 nemá ten proužkovanej overálek na spinkání z tesca???My je máme a jsou skvělé.
paulie
15. kvě 2010
jj, je to zvědavka 🙂 Málem jsem nestihla doběhnout pro foťák 😃
A ten overálek jsi poznala na jedničku 😉 Měli jsme dřív i taková trička - byla super 😃
kvetinkaivanka
15. kvě 2010
děkuji,tak to máme v noci stejně prožkované dětičky 😃 ráda nakupuju Davídkovi věcičky v tescu,jsou hezké a levné 🙂 overálky mu kupuju jenom v tescu,jsou nejlepší 🙂
ty dvě fotečky jsou z dnešního rána 😃
paulie
15. kvě 2010
Ivi, to jo 🙂 Já mu vždycky říkám "malý trestanec" 😃 Zvlášť, když si ještě chvilku hraje a vykukuje zpoza šprušlí 😃
Výborné fotečky - tomu se říká velké prádlo? 😃
kvetinkaivanka
15. kvě 2010
to mu taky říkám 😃 😃 😃 😃
jo,jo,to je velké prádlo a těžké 😃
paulie
15. kvě 2010
Hoj, hoj 🙂
Malý opět bez keců usnul, já tu konzumuju pizzu, co dneska manžel upekl (mňam ) a přemýšlím, kde sehnat pevnější dětské knížky, aby je ten můj malý ničitel nezdemoloval při prvním použití 😃 Nevíte, kde sehnat knížky s tlustými stránkami?

Tak jak jste dneska přežily den? Byla jsem i venku a docela to šlo ... snad to zítra vyjde, Baru 😉
kvetinkaivanka
15. kvě 2010
ahooooooooooooooooj,
no to jsem ještě ani nezkoušela dát Davídkovi knížku,protože by jí hned zdemoloval a nacpal do pusinky 🙂 ale zkusila bych knihkupectví někde
paulie
15. kvě 2010
Ivi, to já mám pořád snahu si s malým číst, ale jeho to moc nebaví (z čehož mám občas trauma 😃), ale rozhodně se mu mooooooc líbí, když může ty stránky trhat a cupovat 😃 Potvůrka 🙂
kvetinkaivanka
15. kvě 2010
no já už se asi dva měsíce snažím občas dělat s Davídkem paci,paci a vůbec ho to nebere :-|
když vidí noviny,časopis... tak letí přes celý byt,jenom aby to trhla,strkal do pusy..... 😃 jsou to čísla,ty dětičky 🙂
ale když objevíš někde tu knížku,dej vědět,koupím taky pro Davídka,ať má nějakou novinku 😃
paulie
15. kvě 2010
Ivi, z toho si nic nedělej ... Martin absolutně nesnáší cokoli spojeného s rukami 😕 Je mu skoro 11m a občas mě nechá udělat Vařila myšička kašičku 🙂 Už jsem si zvykla ... 🙂
kvetinkaivanka
15. kvě 2010
dík,Pavli za podporu,jsi hodná.Právě ta malinká Davídkova sestřenice-Evička,ta to uměla už v jeho věku a jeho maminka je příšerná pečlivka,tak už jsem měla obavy z těch keců,ale naštěstí se nic nekonalo.Dnes ráno volali,že jsou nemocné,tak jsme tam nemuseli na tu oslavu.
jinak přejeme hezký večer 🙂
paulie
15. kvě 2010
Ivi, na to opravdu nekoukej - co já poslouchám keců ohledně toho, co všechno ostatní (a mladší) děti už umí, co ty starší v jeho věku už uměly, atd. atd. Na rovinu - občas mě tak trošinku ten červík zahlodá, že bych se mu měla ještě více věnovat, aby dokázal někomu udělat třeba "malá, malá", ale pak se na něj kouknu a pošlu všechny dopr... 😃 Je zdravý, chytrý, velmi pohyblivý a to je mi přednější než poučky, že by měl umět paci paci 😃
Někdy lituju děti těchle soutěživých mamin ... kladou občas na děti moc velké nároky 😕

Super, že jste si užili sobotu po svém ... 😉 😃
madlena
16. kvě 2010
Ahoj holky, osm hodin a stále nikdo nikde. Nějak to flákáte. 🙂
Pavli, ten dnešek budu muset zrušit, včera večer mi volala kamarádka, kterou jsem neviděla už asi rok a prej kdy se uvidíme. Chtěla jít v úteý v pět na kafe, což kvůli našemu režimu nepřichází v úvahu, a tak že přijde dneska odpo. :-S Tak promiň. Ale můžeme jít kdykoliv v týdnu. Teda kromě čtvrtka, to jdeme k Dr. na 8 měsíční prohlídku. Jsem docela zvědavá, snad už bude mít Majda alespoň těch 7 kilo 🙂
paulie
16. kvě 2010
Ahoj Baru, já tu jsem od šesti, ale Martin je dneska protivnej, tak se ho snažím zabavit 😃
To je v pohodě - psala jsem ti do IP, že nejsem dneska nějak stoprocentní, tak se určo domluvíme na nějaký den v týdnu, ju? Užij si návštěvu 😉
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
ahojky holky,
Pavli,jsi hodná.Já na to nekoukám,prostě ho to nebere,tak ho nenutím.Ale tak jsem se připravovala na ty keci kolem toho 🙂
včera jsem nakonec chtěla do ikei,ale manželovi se nechtělo,tak jsme byli doma 🙂 dneska půjdeme opět s Davídkem na procházku,jenom uvažuji,kterým směrem se vydáme 😃 😃 😃
hezký den přejeme 🙂
madlena
16. kvě 2010
Tak hlásím výchovný úspěch. Zbavila jsem Majda strachu z luxu. Teď jsem doluxovala a kňourala jenom trochu a hlavně ne kvůli vysávání ale proto, že jí to rušilo při usínání. Sice to není ještě uplně 100%, ale myslim, že za pár dní di ho už ani nevšimne. Jsem prostě dobrá 😃
paulie
16. kvě 2010
já dneska asi vyšlu manžu - cítím se pořád drobně indisponovaně 🙂
Baru, no super 😃 Gratulace 😃
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
hurá,
zítra bude ikea a v úterý musím do oriflame 😃
jak se vám daří,holky????
madlena
16. kvě 2010
takže máš nabitý týden. My jdeme zítra s Majdou k očařce na měření dioptrií, tak doufám, že to bude v pohodě.
Dneska zamnou byla ta kamarádka a bylo to docela fajn. hlavně jsem byla ráda, že nakonec nepršelo. Ani zima nebyla taková, vlastně bylo docela hezky. Podle předpovědi má být za týden přes 20°C, tak jim to snad vyjde. To by jsme mohli udělat nějaký piknik ve Stromovce nebo tak.
Tak mě holky napadlo, nechystáte se některá chodit s dítkama na plavání, Dneska mi babička připomněla, že já jsme vlastně chtěla, jen jsem na to zapomněla, tak přemýšlim, že by jsme od 9 měsíců začli chodit. Co vy?
teriskaa
16. kvě 2010
holky,já vás zanedbávám,co..doufám,že se máte všechny krásně 😃
madlena
16. kvě 2010
Ahoj Teri, jak ti dopadla zkouška ve čtvrtek?
teriskaa
16. kvě 2010
madlen: Noo.. psychicky jsem to nějak neustála.. to ráno umřel mý dost blízký kamarádce přítel a zároveň můj kamarád..takže srpen,ale co.. musím makat na další 🙂
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
ahojky holky,
jo,jo,teri,zanedbáváš a hodně 😃
tak to mě mrzí,teri,jak to jinak zvládáš,dobrý??????
Baru,my jsme chtěli,ale nakonec asi nebudeme chodit plavat.A kam by jsi chodila s Majdou????
madlena
16. kvě 2010
To mi je líto. A co se mu stalo? Mám pocit, že květen je poslední dobou nějaký zakletý měsíc.
teriskaa
16. kvě 2010
No holky.. zabil se na motorce.. já to zvládám.. jen je mi ták líto tý mý drahý, která je úplně v hajzlu.. chudinka moje :-|
ale spíš mi řekněte něco pozitivního..

Ivčo,pro co jdete do Ikey?
Koukám Barča má bod za to, že se princezna nebojí vysavače,tak super.. 🙂
teriskaa
16. kvě 2010
🙂 Jinak holky, už jsem to říkala Pavlínce, ale i pro vás.. Klub Cross, který je v ulici Plynární, hned u metra Nádraží Holešovice..pořádá loutková představení pro dětičky.. za chvilku to bude aktuální pro všechny
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
teri,dík za info.Do Ikey jdeme jenom tak,podívat se 🙂 ráda tam chodím,určitě si něco vyberu 😃

Začni psát odpověď...

Odešli