• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Dobré ránko :slight_smile: Tak to vypadá, že bychom mohli malinko posunout dobu vstávání ... už potřetí jsme vstávali až o půl šesté :grinning: Možná by to šlo prodloužit až třeba do šesti .... :grinning:

Ivi, tak to já se neptala ... a kupodivu mě ani nikdo nestavěl a nevynadal mi :slight_smile: Manža pracuje v auditu :slight_smile: A neodolala jsem :grinning: Bylo to silnější jak já ...
15. kvě 2010 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
no my dnes taky vstávali až v 7:20,ale opět jsem si vzala Davídka k sobě do postele,protože to na mě zkoušel v pět :grinning: :grinning: :grinning:
Včera večer usnul jak malé miminko,byl úplně vyřízený :slight_smile:
To je Martínek zlatíčko,že mamince dává půlhodiné bonusy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale byla by to paráda,kdyby vstával až v šest,protože v pět je za trest :grinning: to tě obdivuju,že vůbec vstaneš,já bych byla asi úplně mimo celý den :grinning: :grinning: :grinning:
To je jasný,Pavli,děkuji za odpověď :slight_smile:
15. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, já fakt lituju, že jsem se snažila zrušit to ranní dospávání :grinning: Teď už u mě nechce ležet a spát, ale chce si hrát :slight_smile:
Obdivovat nemusíš :grinning: Kdysi jsem v pět vstávala do práce - já jsem totiž po ránu tak strašně nemožná, že na všechno potřebuju dvojnásobek času ... :grinning: A protože jsem jezdila v 6 tramvají na Smíchov, tak to jinak nešlo :slight_smile:
Nejpozději během Martinova dopo spánku se vždycky dávám do kupy, takže už nejsem za čarodějnici :slight_smile:

Btw - před chvílí dítě asi pochopilo, že to vstávání, co aplikuje na mně, by mohlo vést k zajímavé činnosti ... :grinning:
15. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé,ten je sladkej na fotkách :grinning: musí prozkoumat všechny věcičky :slight_smile: no je kouzelnej :slight_smile: nemá ten proužkovanej overálek na spinkání z tesca???My je máme a jsou skvělé.
15. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to zvědavka :slight_smile: Málem jsem nestihla doběhnout pro foťák :grinning:
A ten overálek jsi poznala na jedničku :wink: Měli jsme dřív i taková trička - byla super :grinning:
15. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji,tak to máme v noci stejně prožkované dětičky :grinning: ráda nakupuju Davídkovi věcičky v tescu,jsou hezké a levné :slight_smile: overálky mu kupuju jenom v tescu,jsou nejlepší :slight_smile:
ty dvě fotečky jsou z dnešního rána :grinning:
15. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, to jo :slight_smile: Já mu vždycky říkám "malý trestanec" :grinning: Zvlášť, když si ještě chvilku hraje a vykukuje zpoza šprušlí :grinning:
Výborné fotečky - tomu se říká velké prádlo? :grinning:
15. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mu taky říkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo,jo,to je velké prádlo a těžké :grinning:
15. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, hoj :slight_smile:
Malý opět bez keců usnul, já tu konzumuju pizzu, co dneska manžel upekl (mňam ) a přemýšlím, kde sehnat pevnější dětské knížky, aby je ten můj malý ničitel nezdemoloval při prvním použití :grinning: Nevíte, kde sehnat knížky s tlustými stránkami?

Tak jak jste dneska přežily den? Byla jsem i venku a docela to šlo ... snad to zítra vyjde, Baru :wink:
15. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooooooooj,
no to jsem ještě ani nezkoušela dát Davídkovi knížku,protože by jí hned zdemoloval a nacpal do pusinky :slight_smile: ale zkusila bych knihkupectví někde
15. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, to já mám pořád snahu si s malým číst, ale jeho to moc nebaví (z čehož mám občas trauma :grinning:), ale rozhodně se mu mooooooc líbí, když může ty stránky trhat a cupovat :grinning: Potvůrka :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už se asi dva měsíce snažím občas dělat s Davídkem paci,paci a vůbec ho to nebere :unamused:
když vidí noviny,časopis... tak letí přes celý byt,jenom aby to trhla,strkal do pusy..... :grinning: jsou to čísla,ty dětičky :slight_smile:
ale když objevíš někde tu knížku,dej vědět,koupím taky pro Davídka,ať má nějakou novinku :grinning:
15. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, z toho si nic nedělej ... Martin absolutně nesnáší cokoli spojeného s rukami :-/ Je mu skoro 11m a občas mě nechá udělat Vařila myšička kašičku :slight_smile: Už jsem si zvykla ... :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík,Pavli za podporu,jsi hodná.Právě ta malinká Davídkova sestřenice-Evička,ta to uměla už v jeho věku a jeho maminka je příšerná pečlivka,tak už jsem měla obavy z těch keců,ale naštěstí se nic nekonalo.Dnes ráno volali,že jsou nemocné,tak jsme tam nemuseli na tu oslavu.
jinak přejeme hezký večer :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, na to opravdu nekoukej - co já poslouchám keců ohledně toho, co všechno ostatní (a mladší) děti už umí, co ty starší v jeho věku už uměly, atd. atd. Na rovinu - občas mě tak trošinku ten červík zahlodá, že bych se mu měla ještě více věnovat, aby dokázal někomu udělat třeba "malá, malá", ale pak se na něj kouknu a pošlu všechny dopr... :grinning: Je zdravý, chytrý, velmi pohyblivý a to je mi přednější než poučky, že by měl umět paci paci :grinning:
Někdy lituju děti těchle soutěživých mamin ... kladou občas na děti moc velké nároky :-/

Super, že jste si užili sobotu po svém ... :wink: :grinning:
15. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, osm hodin a stále nikdo nikde. Nějak to flákáte. :slight_smile:
Pavli, ten dnešek budu muset zrušit, včera večer mi volala kamarádka, kterou jsem neviděla už asi rok a prej kdy se uvidíme. Chtěla jít v úteý v pět na kafe, což kvůli našemu režimu nepřichází v úvahu, a tak že přijde dneska odpo. :confounded: Tak promiň. Ale můžeme jít kdykoliv v týdnu. Teda kromě čtvrtka, to jdeme k Dr. na 8 měsíční prohlídku. Jsem docela zvědavá, snad už bude mít Majda alespoň těch 7 kilo :slight_smile:
16. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baru, já tu jsem od šesti, ale Martin je dneska protivnej, tak se ho snažím zabavit :grinning:
To je v pohodě - psala jsem ti do IP, že nejsem dneska nějak stoprocentní, tak se určo domluvíme na nějaký den v týdnu, ju? Užij si návštěvu :wink:
16. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Pavli,jsi hodná.Já na to nekoukám,prostě ho to nebere,tak ho nenutím.Ale tak jsem se připravovala na ty keci kolem toho :slight_smile:
včera jsem nakonec chtěla do ikei,ale manželovi se nechtělo,tak jsme byli doma :slight_smile: dneska půjdeme opět s Davídkem na procházku,jenom uvažuji,kterým směrem se vydáme :grinning: :grinning: :grinning:
hezký den přejeme :slight_smile:
16. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím výchovný úspěch. Zbavila jsem Majda strachu z luxu. Teď jsem doluxovala a kňourala jenom trochu a hlavně ne kvůli vysávání ale proto, že jí to rušilo při usínání. Sice to není ještě uplně 100%, ale myslim, že za pár dní di ho už ani nevšimne. Jsem prostě dobrá :grinning:
16. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska asi vyšlu manžu - cítím se pořád drobně indisponovaně :slight_smile:
Baru, no super :grinning: Gratulace :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá,
zítra bude ikea a v úterý musím do oriflame :grinning:
jak se vám daří,holky????
16. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže máš nabitý týden. My jdeme zítra s Majdou k očařce na měření dioptrií, tak doufám, že to bude v pohodě.
Dneska zamnou byla ta kamarádka a bylo to docela fajn. hlavně jsem byla ráda, že nakonec nepršelo. Ani zima nebyla taková, vlastně bylo docela hezky. Podle předpovědi má být za týden přes 20°C, tak jim to snad vyjde. To by jsme mohli udělat nějaký piknik ve Stromovce nebo tak.
Tak mě holky napadlo, nechystáte se některá chodit s dítkama na plavání, Dneska mi babička připomněla, že já jsme vlastně chtěla, jen jsem na to zapomněla, tak přemýšlim, že by jsme od 9 měsíců začli chodit. Co vy?
16. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já vás zanedbávám,co..doufám,že se máte všechny krásně :grinning:
16. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Teri, jak ti dopadla zkouška ve čtvrtek?
16. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlen: Noo.. psychicky jsem to nějak neustála.. to ráno umřel mý dost blízký kamarádce přítel a zároveň můj kamarád..takže srpen,ale co.. musím makat na další :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
jo,jo,teri,zanedbáváš a hodně :grinning:
tak to mě mrzí,teri,jak to jinak zvládáš,dobrý??????
Baru,my jsme chtěli,ale nakonec asi nebudeme chodit plavat.A kam by jsi chodila s Majdou????
16. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi je líto. A co se mu stalo? Mám pocit, že květen je poslední dobou nějaký zakletý měsíc.
16. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky.. zabil se na motorce.. já to zvládám.. jen je mi ták líto tý mý drahý, která je úplně v hajzlu.. chudinka moje :unamused:
ale spíš mi řekněte něco pozitivního..

Ivčo,pro co jdete do Ikey?
Koukám Barča má bod za to, že se princezna nebojí vysavače,tak super.. :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Jinak holky, už jsem to říkala Pavlínce, ale i pro vás.. Klub Cross, který je v ulici Plynární, hned u metra Nádraží Holešovice..pořádá loutková představení pro dětičky.. za chvilku to bude aktuální pro všechny
16. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,dík za info.Do Ikey jdeme jenom tak,podívat se :slight_smile: ráda tam chodím,určitě si něco vyberu :grinning:
16. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek