• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Joo holky, poraďte nezkušené.. v čem koupat Nikouše,když máme sprchovej kout? Měli jsme kyblík,tam už se nevejdem.. vaničky maj v průměru 70 cm..to už je taky marný.. :unamused:

Jinak my se do Ikey chystáme v út.. a taky se těším :slight_smile: koukala jsem,že jste byli ve Valdštejnské zahradě..tam je nádherně :wink:
16. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, to je blbý. Napsala bych ti něco pozitivního, ale nějak mě nic nenapadá. Viděla jsem nový fotky, Nikouš je fakt sladkej. Jinak jsem Majdě pořídila křupky a je s nima moc spokojená. Jsou to takový ty hodně rozpustný, takže v puse nemá nic, zato na oblečení a na ručičkách toho má hromadu. je to prostě holka šikovná.
Ivi, s tim plaváním nevim, našla jsem bazén v Karlíně, vypadá to tam docela fajn a začínají tam každý 3 měsíce, tzn teď od června. Ale nevim, samotný se mi tam chodit nechce, tak hledám stejně starý dítě. Nevíš o nějakym? :grinning:
16. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky přemejšlela o plavání..ale furt váhám.. ono strašně záleží na lektorce,na kterou člověk narazí..
16. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru,nad tím Karlínem jsem taky uvažovala :slight_smile: kde jis koupila ty křupky????My máme ty z dm a jsou moc tvrdé,ale taky jsou na ručičkách :slight_smile:
teri,my máve vaničku z ikey a taky nám bude malá :slight_smile: viděl jsem větší,ale nevím kolik maj cm
16. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo teri, se sprcháčem to je těžký. Ale určitě jsem viděla vadičku 100 cm, tak tu by jste mohli mít, dokud nebude sedět, pak to v tom sprcháku snad půjde. Já jsem přesně kvůli tomuhle chtěla vanu když jsme předělávali koupelnu.
Je pravda, že vždycky můžeš narazit na někoho, kdo ti nebude vyhovovat, ale řekla bych, že na těch plaváních jsou ty ženský příjemný. Kdo jinej by to taky dělal. A dětem se plavání asi fakt líbí, Majda je třeba uplně nadšená když jí polévám sprchou nebo s ní jezdim po vaně.
16. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,Valdštejnskou zahradu miluju!!!!! je nádherná a je tam klídeček.
jééé,vy budete v Ikey v úterý????Vyber si něco hezké
16. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš, super fotečky, Davča je úžasnej. Křupky mi koupila máma u nás v Úvalech v obchodě se zdravou výživou, tady v Praze jsem je ještě neobjevila. Ale mám v merku jeden obchůdek, tak se kouknu jestli je nemají tam.
Karlín vypadal dobře, mám pocit, že ta jsou dokonce dva kluby, co tam chodí. Nevim přesně. Co kdyby jsme to zkusili?
16. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vím.. taky jsem chtěla vanu.. jenže tenhle byt byl super nabídka.. :slight_smile: nějak to snad zvládnem.. :grinning:
jinak s tím plaváním.. kamarádka chodila na ty vaničky.. a paní nerespektovala ten postupnej vývoj,jak se ty miminka učej na postupný potápění na nějaký povely a rovnou jí šoupla pod vodu a holčička z toho byla dost v šoku, nejen že se nalokala pekelně..ale zas věřím, že většina je dobré..

Ivčo, potřebuju toho hodně.. :grinning: plus ještě koupím jako vždy nějaké blbosti.. a ráda bych si zašla na masové kuličky :grinning:
16. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi, to jdou Davídkovy sluneční brýle? Já se ptala očařky a ta mi řekla, že je pořizovat nemám, aby si Majda zvykla na sluníčko a nebyla světloplachá. Ale před UV zářením by se snad oči chránit měli. Tak nevim
16. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, masový kuličky, taky bych si dala :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme,Baru.
Karlín,se mi taky líbil.souhlasím,ale my s Davídekm tady nebudeme půlku června a celý srpen,tak tě asi moc nepotěšíme :frowning2:
16. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brýle jsou z Mothercare,ale koupili jsme lepší u nás v DM.Jsou pro menší dětičky a máme je jenom tak,když bude větší :slight_smile:
masový kuličky,mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: už jsme si je koupili i domů
taky nakoupim spoustu blbostí i když manžel to ještě neví :grinning:
jinak,teri,taky máme sprcháč,ale zatím jde koupání ve vaničce
16. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava,Baru nebudeme tady půlku července a celý srpen
16. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčo..vy nás takhle opustíte,jo? Kam jedete? :slight_smile: na Slovensko?
16. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,vnitřní délka vaničky 59cm je málo,že jo???
16. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,teri,na Slovensko,naši si chtějí Davídka užít a v srpnu má ségra svatbu
16. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale budete nám chybět
16. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo.. no Nikouš už má cca 70 cm.. :sunglasses:
jinak jéé svatba.. já chci taky na nějakou svatbu.. :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to tušila,že to bude málo.No prostě je to chlap,jak se patří :slight_smile:
taky se těším,poslední svatba na které jsem byla,byla ta moje :grinning: já jsem svatební blázen.Tenhle rok jsem byla i na svatební veletrh v hotelu Diplomat,to byla paráda :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, nějak mi uplně uniklo, že by jsi byla ze Slovenska. Asi bych se měla víc soustředit na to, co kdo říká a píše. Stydim se.
Na svatbu bych taky jela. Byli jsme před měsícem a bohužel nás už letos žádná nečeká :unamused:
16. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a ještě něco.. jsem jednou z organizátorek Multikulturního dne dětí..:slight_smile: Což neberte tak, že tam budou jen děti cizinců.. ba naopak..když přijdou i české děti, naplní se podstata toho projektu.. a budou tam samé fajn aktivity..jak pro malý mimča tak pro větší děti..tak kdybyste neměly co dělat,tak prvního června to propukne kousíček od metra I.P.Pavlova :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru,já jsem to tady nepsala,takže v pohodě.Říkala jsem to Terezce cestou ze Stromovky,proto to ví :slight_smile:
tys byla na svatbě???A jak bylo???Co Majda,jak to zvládla???
16. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
první červen,tak to ještě nemáme nic :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Baru.. vanička je fááájn :grinning: a koukala jsem,že by měli mít i kamennou prodejnu v Praze..
16. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskezbozi.com/inshop/vanicky-a-veci-na-koupani/detska-vanicka-100-cm.html

teri,taky jsem objevila ještě jednu vaničku a je to tady v Holešovicích
16. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky..vy jste zlata,já tu dělám něco do školy a vy hledáte vaničky :grinning:
jinak Ivčo..to je Krteček..to znám ten obchod.. a ještě je ta vanička levnější..paráda :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,jak se ti koupalo v tom kyblíku?????
16. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak super,že to znáš,šikovná holka :slight_smile: to mě teď napadlo,že je to tady kousíček
16. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo..já kyblíček milovala :grinning: hlavně se mi líbilo,že je celej ponořenej v teplý vodě.párkrát nám to i pomohlo v krušném období prvních třech měsíců,kdy se do vody pekelně pokadil :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek