Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Praha 7

Ahoj maminky,
jsem v 16 tt a rada bych se seznamila s někym z Vás. Jelikož je to moje první těhotenství, mam jak obavy tak jsem i plna nadseni, o které se v podstate nemam s kym podelit. Pokud budete chtit ozvete se.

Hezký den
paulie
16. kvě 2010
Hojky, jsem ještě uklízela … zas nějaký záchvat před návštěvou kamarádky (snad už to zítra dopadne 😃).

Ivi, to zní jako super nakupovací týden 🙂
Baru, tak ať zítra u mudry dobře dopadnete 😉

Teri, ahooooj – už jsem si říkala, kdepak jsi 🙂 Moc mě mrzí, co potkalo tvého kamaráda 😞
Myslím, že v Ikei mají metrové vaničky, ale nejsem si jistá … já čekám, až bude Martin stabilně sedět a pak ho budu ve sprcháči třeba sprchovat 😃 Ale zatím je v mojí vaně ve své vaničce 🙂
Multikulti den pro děti – no super, píšu si 😃
paulie
16. kvě 2010
než něco sepíšu, tak vy jste na další stránce ... divošky! 😃
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
jééé,drobeček 🙂 to je pravda,ve vaničce není celej ve vodě.Ptám se proto,že jsi zatím jediná koho znám s kyblíkem.Příště bych to asi zkusila taky 🙂
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
ahooooooooooooooooj Pavli,dnes jsme opět procházeli Osadní 😃
teriskaa
16. kvě 2010
Ivčo..hlavně fakt i když byl malinkej,tak se ničeho nebál,jak byl v tom uzavřeným prostoru,když to tak řeknu.. takže jakmile byl řev,tak hned ustal,když byl v kyblíčku..byla to fakt paráda.. 🙂 až bude sám sedět..tak mu pořídím nějakej velkej kýbl,aby se v něm mohl cachtat 😢
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
jo,jo,Pavli,těším se do Ikey,můj obchůdek milovaný a Oriflame jenom taková malá procházka to bude
teriskaa
16. kvě 2010
Ivčo..že ty tam Pavlínku chodíš pozorovat!!! 😎
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
no,jo,ty jsi mě odhalila teri 😃 😃 😃
madlena
16. kvě 2010
Holky, vy jedete 🙂
Teri, ten obchod je ousek od nás, takže vim, že tam tyhle vaničky mají, nijak zvlášť jsem jí nehledala. Musim říct, že jsi fakt ďábel, k tomu všemu co děláš ještě organizuješ multikulturní den pro děti. Smekám
Ahoj Pavli, taky jsem dneska uklízela když měla přijít kamarádka. Nakonec jsme se hodinu procházeli a zase jela 😞
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
chtěli jsme do Albertu,ale Davídek nechtěl usnout,tak jsme to vzali Osadní a nakonec jsme skončili v Bille 😃
paulie
16. kvě 2010
Ivi, dneska měl službu manžel ... vyhnala jsem ho do nečasu, tak chudák tu někde bloumal a poctivě se snažil vozit divocha 😃 Přišel a že je prý ofouknutý, tak jsem mu udělala taky čaj a koukali jsme na to naše nevrlé dítě 🙂

Teri 😃
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
Pavli,objevila jsem hezké dětské hřiště naproti Bille,víš o něm????
paulie
16. kvě 2010
Ivi, nevím 🙂 Kde?
efkas
16. kvě 2010
se omlouvám,že se vám sem vnucuji :-| ,jen jsem se chtěla zeptat,jestli už je to hřště u billy otevřené?
mě řekli na infu,že se to bude otevírat s velkou slávou,ale kdy,to nevěděli ]-(
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
je tam malinko schované,taky jsem ho objevila až teď a to občas chodíme do Billy 😃 je hned za tím barákem naproti Bille,v ulici Dělnická(teda myslím,že to ještě je Dělnická 🙂 )
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
efkas,já jsem ho dnes viděla přes ulici a jak bylo zima,tak se mi tam nechtělo podívat se,tak to přesně nevím,ale vypadalo že je v provozu
paulie
16. kvě 2010
jej, to vůbec nevím a chodím tam často 😃 Budu muset pečlivěji koukat 🙂
Jo, Ivi, tu někde je nějaká prodejna Oriflamu?
teriskaa
16. kvě 2010
achjo holky.. Nikouš se od sedmi vzbudil dvakrát na kojení.. já už uvažuju,že začnu s příkrmem..protože mi přijde,že mu to mlíko nějak přestává stačit,i přesto,že ho mám dost :-|
teriskaa
16. kvě 2010
není oriflame na maninách nebo je tam Avon? teď nevím 😃
efkas
16. kvě 2010
to ono se tak tváří,ale je zamčené,myslim,že ještě čekaji,až tam vyroste tráva 😞 jinak je moc hezké,ideální právě pro ty menší děcka
Jinak křupinky kupuji v Dělnické v takovém malém obchůdku kousek od papírnictví(naproti pizerii Lucky Luck...),má tam více druhů a vždy čerstvé :-p
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
taky jsem čuměla,když jsme to s manželem viděli 😃
ne,ne prodejna je ve Strašnicích,já to myslela,že to nebude moc dlouho trvat,než tam dolezeme s Davídkem,vybereme objednávku a polezeme domů 😃
madlena
16. kvě 2010
To by jsi Teri asi měla, my jsme dávali po večerním kojení ještě UM, který víc zasytí. Nebo zkus nějakou kaši. Za 3 hodiny 2x na kojení je už trochu na nervy
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
efkas,dnes jsm ten obchůdek objevila,úplně jsem na něj zapoměla 😃 dík za info 🙂
aha,tak to si ještě počkáme na trávičku 😃
na Maninách je Avon :-| teri jak často kojíš přes den???
madlena
16. kvě 2010
No ženy, hezky se bavte, jdu spát. Musim využít toho, že tu mužík není a ráno mě nebude budit. Dobrou
teriskaa
16. kvě 2010
noo ono to je takhle až poslední dobou..ještě před pár týdny jsme kojili přes den po třech hodinách a v noci maximálně dvakrát.. teď kojíme přes den po dvou a v noci taky daleko častějc..jenže ono se ani není co divit,když mám takovýho giganta 😃
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
teri,ale už mu to asi nebude stačit,když kojíš častěji 😉 nechceš zkusit kašičky,nebo pár krát mu dát UM???
kvetinkaivanka
16. kvě 2010
Baru,dobrou noc 🙂
paulie
16. kvě 2010
Teri, kdyby to bylo neúnosné, tak bych klidně dala buď UM nebo už nějakou kašičku ... za chvilku bude malému 5m, to už se dá ...
Nebo není třeba k večeru unavený a proto by si bral málo s tím, že se musí ještě několikrát dopít?

Ivi, já jsem na procházkách viděla už několik krámků s nabídkou Avonu, Oriflamu,... ale hergot, kde to bylo? 😃
paulie
16. kvě 2010
Baru, dobrou 🙂

Teri, a co spurtík? Oni si někdy ty naše potvůrky pak rády nechávají to častější kojení ... a některé obzvláště v noci 😃
teriskaa
16. kvě 2010
no holky, zejtra to ještě prokonzultuju s tetou,která má tři děti a dělá čínskou medicínu a dalších tisíc věcí.. a uvidíme.. na ní hodně dám 😃

Začni psát odpověď...

Odešli