• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Hojky, jsem ještě uklízela … zas nějaký záchvat před návštěvou kamarádky (snad už to zítra dopadne :grinning:).

Ivi, to zní jako super nakupovací týden :slight_smile:
Baru, tak ať zítra u mudry dobře dopadnete :wink:

Teri, ahooooj – už jsem si říkala, kdepak jsi :slight_smile: Moc mě mrzí, co potkalo tvého kamaráda :frowning2:
Myslím, že v Ikei mají metrové vaničky, ale nejsem si jistá … já čekám, až bude Martin stabilně sedět a pak ho budu ve sprcháči třeba sprchovat :grinning: Ale zatím je v mojí vaně ve své vaničce :slight_smile:
Multikulti den pro děti – no super, píšu si :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
než něco sepíšu, tak vy jste na další stránce ... divošky! :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé,drobeček :slight_smile: to je pravda,ve vaničce není celej ve vodě.Ptám se proto,že jsi zatím jediná koho znám s kyblíkem.Příště bych to asi zkusila taky :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooooooooj Pavli,dnes jsme opět procházeli Osadní :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo..hlavně fakt i když byl malinkej,tak se ničeho nebál,jak byl v tom uzavřeným prostoru,když to tak řeknu.. takže jakmile byl řev,tak hned ustal,když byl v kyblíčku..byla to fakt paráda.. :slight_smile: až bude sám sedět..tak mu pořídím nějakej velkej kýbl,aby se v něm mohl cachtat :cry:
16. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,Pavli,těším se do Ikey,můj obchůdek milovaný a Oriflame jenom taková malá procházka to bude
Ivčo..že ty tam Pavlínku chodíš pozorovat!!! :sunglasses:
no,jo,ty jsi mě odhalila teri :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jedete :slight_smile:
Teri, ten obchod je ousek od nás, takže vim, že tam tyhle vaničky mají, nijak zvlášť jsem jí nehledala. Musim říct, že jsi fakt ďábel, k tomu všemu co děláš ještě organizuješ multikulturní den pro děti. Smekám
Ahoj Pavli, taky jsem dneska uklízela když měla přijít kamarádka. Nakonec jsme se hodinu procházeli a zase jela :frowning2:
16. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěli jsme do Albertu,ale Davídek nechtěl usnout,tak jsme to vzali Osadní a nakonec jsme skončili v Bille :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, dneska měl službu manžel ... vyhnala jsem ho do nečasu, tak chudák tu někde bloumal a poctivě se snažil vozit divocha :grinning: Přišel a že je prý ofouknutý, tak jsem mu udělala taky čaj a koukali jsme na to naše nevrlé dítě :slight_smile:

Teri :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli,objevila jsem hezké dětské hřiště naproti Bille,víš o něm????
16. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, nevím :slight_smile: Kde?
16. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
se omlouvám,že se vám sem vnucuji :unamused: ,jen jsem se chtěla zeptat,jestli už je to hřště u billy otevřené?
mě řekli na infu,že se to bude otevírat s velkou slávou,ale kdy,to nevěděli :angry:
16. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam malinko schované,taky jsem ho objevila až teď a to občas chodíme do Billy :grinning: je hned za tím barákem naproti Bille,v ulici Dělnická(teda myslím,že to ještě je Dělnická :slight_smile: )
16. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
efkas,já jsem ho dnes viděla přes ulici a jak bylo zima,tak se mi tam nechtělo podívat se,tak to přesně nevím,ale vypadalo že je v provozu
16. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, to vůbec nevím a chodím tam často :grinning: Budu muset pečlivěji koukat :slight_smile:
Jo, Ivi, tu někde je nějaká prodejna Oriflamu?
16. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo holky.. Nikouš se od sedmi vzbudil dvakrát na kojení.. já už uvažuju,že začnu s příkrmem..protože mi přijde,že mu to mlíko nějak přestává stačit,i přesto,že ho mám dost :unamused:
16. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
není oriflame na maninách nebo je tam Avon? teď nevím :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ono se tak tváří,ale je zamčené,myslim,že ještě čekaji,až tam vyroste tráva :frowning2: jinak je moc hezké,ideální právě pro ty menší děcka
Jinak křupinky kupuji v Dělnické v takovém malém obchůdku kousek od papírnictví(naproti pizerii Lucky Luck...),má tam více druhů a vždy čerstvé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem čuměla,když jsme to s manželem viděli :grinning:
ne,ne prodejna je ve Strašnicích,já to myslela,že to nebude moc dlouho trvat,než tam dolezeme s Davídkem,vybereme objednávku a polezeme domů :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by jsi Teri asi měla, my jsme dávali po večerním kojení ještě UM, který víc zasytí. Nebo zkus nějakou kaši. Za 3 hodiny 2x na kojení je už trochu na nervy
16. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
efkas,dnes jsm ten obchůdek objevila,úplně jsem na něj zapoměla :grinning: dík za info :slight_smile:
aha,tak to si ještě počkáme na trávičku :grinning:
na Maninách je Avon :unamused: teri jak často kojíš přes den???
16. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ženy, hezky se bavte, jdu spát. Musim využít toho, že tu mužík není a ráno mě nebude budit. Dobrou
16. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo ono to je takhle až poslední dobou..ještě před pár týdny jsme kojili přes den po třech hodinách a v noci maximálně dvakrát.. teď kojíme přes den po dvou a v noci taky daleko častějc..jenže ono se ani není co divit,když mám takovýho giganta :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,ale už mu to asi nebude stačit,když kojíš častěji :wink: nechceš zkusit kašičky,nebo pár krát mu dát UM???
16. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru,dobrou noc :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, kdyby to bylo neúnosné, tak bych klidně dala buď UM nebo už nějakou kašičku ... za chvilku bude malému 5m, to už se dá ...
Nebo není třeba k večeru unavený a proto by si bral málo s tím, že se musí ještě několikrát dopít?

Ivi, já jsem na procházkách viděla už několik krámků s nabídkou Avonu, Oriflamu,... ale hergot, kde to bylo? :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, dobrou :slight_smile:

Teri, a co spurtík? Oni si někdy ty naše potvůrky pak rády nechávají to častější kojení ... a některé obzvláště v noci :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, zejtra to ještě prokonzultuju s tetou,která má tři děti a dělá čínskou medicínu a dalších tisíc věcí.. a uvidíme.. na ní hodně dám :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek