• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
pavlínko..jsem ti říkala,že my máme spurtík od narození :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,Pavli,tak to vůbec nevím.Ale já musím do Strašnic,tam musím podat objednávku a rovnou si jí tam vyzvednu.
16. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, já vím ... paměť naskakuje občas pomaleji :sweat_smile: Třeba teta něco poradí :wink:

Ivi, kde jsou Strašnice? :grinning: Kecám, koukám na mapu Phy .. :slight_smile:

Jdu do hajan ... ráno budu testovat znovu pečivo, tak doufám, že to tentokrát dopadne dobře a malý se neosype :-/ Tož dobrou, ránko tu zase budu strašit :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
potom dej vědět teri,co ti teta poradila :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou Pavli a Teri,já už jdu taky :slight_smile: ráno sraz tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, mlaďoch ve 4 na chvilku ukázal sílu hlasivek, tak jsme dneska vstávali až v 5.45 :grinning: Mno, už se to blíží té vysněné šesté, ale chtělo by to v kuse :grinning:
17. kvě 2010 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
no my jsme dnes na střídačku od 4:30 vzhůru.Davídek si stoupnul v postýlce,tak jsem si ho vzala k sobě,tam na chvíli usnul,potom spustil,opět usnul a takhle se nám to střídalo do 6:00 jsem z něho hotová :unamused:
vzbudila jsem manžela a hlídá ho on :grinning: :grinning: :grinning:
dnes večer jdou z práce na pivčo a já s nimi,hurá,těším se :grinning: taťka pohlídá prcka :slight_smile: jsem zvědavá jak to zvládnou :grinning:

Pavli,tak to je paráda :slight_smile:
17. kvě 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, vy máte taky veselo :slight_smile: Ale je super, že pohlídá manža ... v tomhle mám jaksi handicap :unamused:

Už jsme i po snídani - na chlebík se vrhal jako divý, tak jsem zvědavá, jak to dopadne ...
17. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vrátila z prochajdy - je tam krásně a kdyby tam nebyl ten děsný vítr, tak je tam přímo nádherně :slight_smile: Každopádně jsem okoukla to hřiště a vypadá v provozu (proháněla se tam nějaká děcka ... a rodiče seděli na lavičkách), nicméně je u vrat cedule s věkovými omezeními na jednotlivé "atrakce"
17. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, jeli jsme odpo přes Holešovice a hádej koho jsme viděli. No tebe. :grinning: Máme i tvojí foto z tramavaje. Jo, svět je prostě malej
17. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, faaakt? No ty brďo :grinning: To vědět, tak se culím víc :wink: :grinning:
17. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem se snažila mávat, ale měla jsi sluneční brejle a fakt jsi se nekoukala. Snad příště.
Dneska jsme byli u tý očařky a všechno v pohodě, ale za necelý rok zase musíme přijít. Manžel má blbý oči, tak se Dr bojí,aby to Majda neměla taky. Vyšetření teda bylo strašný, Majda se odmítala kouknout do takový přístroje co měří dioptrie, takže jsme jí nakonec museli držet a násilím jí otevřít očí. Děsnej řev :unamused: . Ale jak jsme jí pustili, byla v pohodě. Sranda byla, že jí nakapali něco na rozšíření zorniček, aby jí bylo vidět do oka a ještě teď večer má zorničky uplně rozšířený. Vypadá, jak kdyby byla něčim uplně sjetá :grinning:
Tak to jen malá veselá historka z návštěvy Dr :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, vás strašně zanedbávám, co? :confused:

Ale dočetla sem poctivě.. Vaničku sme měli z Ikey/i (podle vzoru žena?), ale už docela dlouho koupeme ve velký vaně, se nám tam nevešla, když sme kdysi předělávali koupelnu, tak sem chtěla sprcháč, ale teď sem ráda za vanu! :slight_smile:

Teri, to mě moc mrzí s kamarádem.. :pensive: A Nikoušovi bych začala dávat večer kaše, se fakt není čemu divit, že mu mlíko už nestačí, když je to takovej obřík! Já už začínám i s mrkvičkou.. :slight_smile:

Baru, teda takhle sfetovat dítě.. :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně že ste to zvládly, šikulky!

Kája se dneska vzbudila ve 4 a do půl šestý nemohla usnout, pak to zabalila ještě do 7, tak aspoň něco, ale já sem celý den nějaká mrtvá, takže jdu dát sprchu a půjdu chrnět.. :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, živě si to představuju :grinning: :grinning: :grinning:
No, já obvykle venku dost nevnímám, takže se na mě musí dost hulákat (a i to je často beznadějné :grinning:), ale zkusím občas jukat kolem sebe :wink:
17. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, v pohodě ... ona je i fuška občas dočítat :grinning:
A dobrou noc :wink:
17. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :grinning:
tak už jsem zpátky po flámu a bylo skvěle,jenom restauraci příště změníme(příšerná obsluha a všechno trvalo dva krát delší dobu,než by mělo) ale jinak super :grinning: dala jsem si mojito,mňaaaaaaaaaaaaaaam
manžel to doma zvládal na jedničku s Davídkem(ani jsem mu nechyběla :unamused: )

Baru,jste šikovné holky,jak jste to zvládli :slight_smile:

Pavli,paráda,tak máme poblíž hezké hřiště.Z dálky vypadalo skvěle,jaký máš z toho pocit ty??? a co ten chlebík,jak je Martínkovi?????

ahoj Luci :slight_smile: dnes jsme koupili kašičku v Dm od babylove,tak zítra zkusíme :slight_smile:

paaaaaaa holky
18. kvě 2010 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Dítě se v pět začalo nad něčím rozčilovat, takže msme opět veeelmi brzy na nohou :slight_smile:

Ivi, super, že sis to užila :slight_smile: Kdeže jste to byli ... ať tam nechodíme? :slight_smile: To hřiště vypadalo dobře, ale předpokládá min chodící dítko, což já zatím nemám :slight_smile:
Chlebík zatím vypadá ok, ale uvidíme pozítří, jak se to vyvrbí :slight_smile: Tentokrát by to mohlo být ok ...
18. kvě 2010 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:
my jsme nemohli najít dudlík,tak jsme vstávali v 6:15,jinak bychom možná spinkali delší dobu.No tak příště :grinning:
Martínkovi se něco po ránu nelíbilo ???? :grinning: :grinning: :grinning: chyběla mu maminka,proto se začal rozčilovat!!!!!!!!!!!!
tak doufám,že chlebíček bude v pohodě a může dál baštit
:slight_smile:
byli jsme na Chodově extreme restaurace,nebo tak nějak :unamused:
18. kvě 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, tak to jsme dneska vstávali dřív než vy, Majda koukala už v 6:10.Ještě jsme se spolu povalovali v posteli, ale spánek už veškerý žádný. :unamused: To je život
18. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vstávat v 5 by mě asi zabilo, stačí mi naše šestá.. :sweat_smile: a to se vždycky snažím Káju ještě ukecat, aby spinkala, marně.. :grinning:
18. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě konečně odpadlo a já se jdu dát do kupy :grinning: Ta pátá mě zabíjí denodenně, ale večer jsem stejně trubka, co nejde brzy spát, takže je to můj problém :slight_smile:
Dneska dostal další půlku chlebíka a opět mě seřval, že je to málo a by chtěl ještě :slight_smile: Každopádně to vypadá, že by to mohlo být bez následků ... zatím je relativně čistý :slight_smile:

Baru, kde tu máte oční mudru? Přemýšlím, kdy a kam půjdu s Martinem, jestli náhodou nebude slepý po nás :grinning:
18. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme do ordinace kam chodil manžel jako dítě, je to kousek od konečný tramvají Vozovna Kobylisy. Teď tam je nová mladá doktorka a přijde mi dost v pohodě. Ale mají slouvu jenom s VZP a OZP a ještě 211, což nevim, co je za pojisťovnu. A nový pacienty stále bere
18. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky ... já byla kdysi na Andělu, tak kdyby tam nebrali další, tak to zkusím sem :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata..dnes jsme byli s Nikoušem na očkování.. a má 9 580 gramů.. noo opravdu miminečko :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
211 je pojišťovna ministerstva vnitra.. :slight_smile:

Teri, teda, to je macek! :astonished: :grinning: a kolik měří?
18. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci..ona ho neměřila dneska..ale minule měl cca 70 cm.. no a všechno oblečení máme už 9-12 měs..některé větší..achjo :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nevím jestli už se tady o tom některá nezmiňovala, ale u Výstaviště otevřeli nové MC a fakt nemá chybu :wink: www.lefik.cz
18. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
teri,tak to teda není miminečko :slight_smile: jsem zvědavá na našeho,kolik bude vážit :slight_smile: a co doktorka,jaká byla,všechno v pořádku???
18. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mobina,na netu to vypadá fakt nádherně
18. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uspáno, uklizeno, najezeno … hurá na Koníka :grinning:

Teri, to je opravdu miminko :grinning: Co ta teta, poradila? :slight_smile:
Mobi, to MC vypadá dobře :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek