• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
ahojky Pavli
18. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,byli jste na vítání občánků?????
18. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ivi, my nebyli ... bylo to pro nás v naprosto nevhodný čas a den :frowning2: Bylo a je mi to líto, ale prostě to tehdy nešlo :frowning2:
18. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale můžeš ještě dodatečně,ne???Nám přišla taky pozvánka,ale taky v blbý den,tak uvažuji,jestli to ještě máme nebo nemáme zkusit
18. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teď už by to u nás šlo, ale Martinovi bude skoro rok ... :confused:
18. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to neva,ne???Já vím,že jsou tam většinou malé miminka,ale viděla jsem i větší :wink:
18. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to by bylo prima :slight_smile: ale pořád by tam s námi nemohl manžel, pže musí být v práci :-/
18. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,nemůže si vzít mini volníčko????
18. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel ... je většinou u klientů, ne v kanclu :-/
18. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda :unamused: já právě váhám,jestli se mám zeptat na úřadě na vítání občánků :unamused:
18. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, zeptat se můžeš :slight_smile: Účast tím neslibuješ :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na vítání občánků musela sama objednat a pak mi přijde pozvánka, ale sami od sebe to neposílají.. :confused:
18. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy
Teri, obávám se, že vy nemáte miminko ale obříka (nebo zlobříka :grinning: ). Počítám, že my se k týhle váze dostaneme tak v roce.
Nechtěla by jste zítra náhodou některá na procházku do centra? Musim něco zařídit na Náměstí republiky a pak se tam tak nějak budu toulat, tak by se mohl někdo přidat. Přeci jenom je centrum trochu hezčí než Holešovice
18. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to možná zkusíme,tak co :slight_smile: teď jse se dívala a je to dva krát od měsíce :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,my jsme se neobjednávali,poslali to sami.Kdy jste byli vy???Bylo to hezké???
18. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlen, ale to nesmíš chodit po ulicích v Holešovicích! :grinning: V centru sou zas davy lidí, to nesnáším.. To víš, já mám tu svou Stromovku.. :grinning: Ale když takhle někam musím, taky jdu pěšky..

Ivčo, my sme ještě nebyli, jdeme 17.6., je to Nad Královskou oborou, sem se nějak nemohla dokopat k tomu, abych tam právě zavolala..
18. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme tu pozvánku dostali bez jakéhokoli přičinění, ale Martin by to tenkrát nezvládl :frowning2: Já bych teď klidně i šla, ale zase nevím, jak jít bez tatínka ... přijde mi to "ošizené" :frowning2:

Baru, na kolikátou ten "výlet" plánuješ?
18. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, asi tak kolem třetí, dost záleží na tom, kdy Majda ráno vstane a jak bude spát dopoledne. Vy myslim chodíte tak nějak podobně, ne?
18. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,to je tam tolik lidí,nebo jste to chtěli vy tak???

Pavli,my tam taky něchtěli bez tatínka :unamused: tak, jestli chceš,tak tam jdi s nějakou dobrou kamarádkou,nebo s maminkou.Já vím,že taťka bude chybět,ale myslím,že by to taky šlo :wink: ale,určo tam zkusím zavolat.Viděl jsem nějaké foto a nevypadá to zle.Vlastně my tam měli svatbu,tak vím,jak to tam vypadá :grinning:
hezký večer
18. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, dneska to vypadalo hoooodně nadějně, ale nakonec se liška probral ... chjo :slight_smile:

Baru, už jsem chtěla psát, že se přidám, ale já mám odpoledne naplánovanou mudru, takže jindy :frowning2:
Ivi, no, příbuzenstvo by se s chutí sjelo jak Hujeři, ale mně by prostě chyběla ta fotka s tatínkem :frowning2: Jenže manža až do prázdnin volno prostě nedostane ...
19. kvě 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, prý už měli rozeslaný pozvánky, tak proto až za tak dlouho, já to chtěla dřív, ale tak tzřeba aspoň bude hezky a teplo..

Pavli, já si myslím, že to vítání není zas tak důležitý, já nás tam objednala jen kvůli šatičkám, aby je měla aspoň jednou na sobě, ale nakonec to vypadá, že už jí budou malý.. :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jak koukám, tak nikam nejdu, ten déšť je fakt děsnej. Jsem zvědavá, jestli usnu a jak dlouho bude spát. Před obědem taky vstávala brzo, takže dneska asi jdeme spát v šest večer. Snad jí nějak udržim
19. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, tak na ten déšť koukám s nevolí ... ven na pár minutek musím, pže malý mi jinak moc neusne :frowning2:
19. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,dík za odpověď.Tak ať máš hezké počasí a ať Karolínka ještě nevyroste z šatiček :wink:
volat tam teda nebudu,protože pravděpodobně odjíždíme 4.června a do té doby to nestihneme :frowning2:

ach jo,to je počasí :frowning2:
19. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak - vše hotovo, hurá k pc ... musím zpracovat další fotky, atd. atd. :slight_smile:

Dneska jsem byla na procházce a měla jsem fakt štěstí na počasí :slight_smile: Jak jsem vyšla z baráku, tak přestalo pršet, tak jsem stihla malého uspat a zase pěkně v klidu dojít domů :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli,tak to se ti povedlo hezky :slight_smile: já dnes vylezla z baráku,musela jsem se vrátit pro pláštěnku a po 20 minutách začalo pršeeeeeet a pršelo celou dobu.Ještě že jsem se vrátila po tu pláštěnku,jinak nevím,nevím :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, jj, byla jsem jsem moc ráda, že jsem se tomu lijáku vyhnula ... vlastním jen malý skládací deštník :grinning:
19. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme dneska nevystrčili hlavu z baráku. Musim říct, že majda spí v kočárku o dost líp než doma v posteli. :unamused: Snad už bude zítra líp. Teď bych šla klidně spát, ale musim počkat na tátu, až my přiveze jogurt. Neptejte se, je to dlouhá historie
19. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, vy nemáte pláštěnku na kočárek?
19. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru :grinning: :grinning: :grinning: Chuť na jogurta? :grinning:
Jo, tuhle pláštěnku máme ... já myslela, že se řeší pláštěnka jako oblečení :sweat_smile:
19. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek