• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
já mám taky jenom malý skládací deštník a je to ale děs tlačit kočárek,v ruce držet deštník :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne,ne myslela jsem na kočárek :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuť na jogurt ne, máma mi koupila asi 5l od nějakýho farmáře či co a od víkendu řeší, jak ho se dopravit. Bohužel táta chodí všude pozdě, akže dorazí tak o půlnoci.
Nějak jsme se do pláštěnek zamotali. Já myslela pláštěnku na kočár, deštník v ruce mi nevadí, docela mi to s nim, tak mě nenapdla varianta pláštěnka na člověka. Už bych ty pláštěnky radši nechala
19. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ... jinak si budu muset vždycky poposednout :grinning: Dneska jsem viděla tolik dětí v pláštěnkách, že mi to automaticky cvaklo tímhle směrem :grinning:
19. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já to teda taky nejdřív pochopila jako pláštěnku na člověka.. :grinning: na kočár mám totiž pořád v kočáru a já moknu, dnes sem měla kšiltovku a bundu s kapucou, deštník mě s kočárem neba.. :grinning:
19. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tu pláštěnku většinou taky nosím sebou,ale musela jsem jí nechat odkapat po pátečním dešti a zapoměla jsem jí dát do kočárku,tak se omlouvám za to nedorozumění tady,holky :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Já to dítě asi zakousnu! Nejenže se vzbudil už ve 4.50, ale po kojení se pořád tvářil stylem "já chci spáááát", tak jsem si ho vzala do postele ... a on se totálně probudil, začal dělat scény a vztekat se, tak jsem to vzdala a "hrajeme si" (= on si hraje, já se snažím spát v sedě :slight_smile:) ... jsem zvědává, kdy začne spinkat trošinku déle :slight_smile:

Ivi, vůbec se neomlouvej :slight_smile: U nás se té "věci na kočárek" říká slída :grinning:
20. kvě 2010 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

tak Martínek tě opět takhle trápí?????Příšerná doba na vstávání,jak to ty dětičky dělají,že jsou v takovou hodinu vzhůru a ještě jsou svěží?????Já jsem vždy K.O. :unamused: Davídek zase večer nechtěl usnout,dělal scény,brečel........ ale za to jsme vstávali v 7:20 :slight_smile: tak konečně normál hodiny :wink:
doufám,že dnes nebude pršet,těším se ven an procházku :slight_smile:
drž se,Pavli :wink:
hezký den všeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, no, fakt jsem udělal chybu, když jsem chtěla zrušit to společné dospávání ... teď už nemá zájem, ale sám v postýlce taky nechce být :-/ No, nebude to trvat věčně ... nejdéle na podzim bude ráno zase tma :wink: :slight_smile:
Taky se odpo chystám ven - musím do Krtečka a pak ještě někam pro nějakou libůstku babi k narozeninám :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ve 4:50??? :astonished: No to bych asi umřela, to by Káje neprošlo, taky se o to párkrát snažila, ale ucpu jí pusinku kozou, že je ještě noc a má spát! :grinning: I když teda párkrát se vzbudila ve 3 nebo ve 4 a trvalo třeba hoďku, než zase usnula.. Zlatá naše šestá hodina..
20. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, připadám si značně na odpis :grinning: A to ještě ráno kojím, takže by čistě teoreticky měl blaženě usínat ... :-/
20. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás to vypadalo,že budeme vstávat v 5:50, ale nakonec jsem jí ještě přesvědčila a vstávali jsme v 7:40. A teď zase chrápe. Je to prostě anděl.
Dneska razíme na 8 měsíční prohlídku, tak jsem docela zvědavá. Neleze, nesedí, na kolínka se nevytahuje a možná už bude mít celých 7 kilo. Asi Dr mod nepotěšíme :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, Martin se na 8m tak maximálně kulil a hekal, když se měl plazit, jediné, co uměl, bylo přitáhnout se do sedu ... a je prý normální :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vim, že to je normální. Dneska se mi zdálo, že začala chodit, tak třeba to je nějaký znamení. I když nevim čeho :slight_smile:
Co si dát tu procházku v centru zítra? Má být hezky, takže určitě vyrazim. Už se docela těšim mezi lidi
20. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel zítra nemůžu ... jedeme pryč :-/ Ale v příštím týdnu nic (kromě pátku) nemám ... :wink:
20. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak uvidíme, na příští týden ještě žádný plány nemám
20. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru,tak jak dopadla B měsíční prochlídka????Kolik váží ten tvůj malý drobeček :slight_smile: My musíme na 8 měsíční prohlídku příští týden,taky jsem zvědavá kolik váží,měří....... ale my jsme určo těžší než vy :grinning:
Zítra chci Davídka zkusit opět objednat do nemocnice na ten ultrazvuk a nebo jenom k paní doktorce,uvidíme :wink:

Pavli,co mají hezkého u Krtečka????
No Davídek taky občas nemá zájem o společné dospávání.V kolik ti chodí večer spinkat????
20. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, u Krtečka jsem kupovala nočník :grinning: Už se s ním pomalu začínáme pro jistotu kamarádit, aby se ho pak nebál, až jednou nastane čas :slight_smile: JInak Martin večer odpadá v sedm, takže v pět ráno má za sebou úspěšných (a na něj krásných) 10hodin :slight_smile: Dneska to taky zkusím zabalit dřív, abych aspoň do deseti už spala ... :slight_smile:

Baru, jak na prohlídce? :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nočník jsme už koupili taky,ale ještě jsme ho nezkoušeli :slight_smile: jenom jsem ho zkoušela posadit na něj, co udělá a nezklamal mě,nezdržel se na něm dlouho :grinning: to jsem čekala,že tam ani nevydrží chvíli sedět.jeho teď vůbec nezajímají žádné hračky,nic.Všechno ho zabaví tak na 2 minuty a hotovo.Jediné,co ho bere je lození po podlaze a kolem nábytku :grinning:
Pavli a nezkoušela jsi dát Martínka spát malinko později????
jinak ti přejeme hezké sníčky a ať se zítra Martínek vzbudí až po šesté hodině,nebo až po sedmé :slight_smile:

Baru,zítra asi taky vyrážím do centra když bude hezky :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, Martinovi se nočník stráááášně líbí ... jen se při přebalování zkusmo zeptám, jestli budeme dělat ee do nočníku, tak už se zubí a natahuje ruce :slight_smile: A po výkonu se vždycky chce kouknout, jak se mu to povedlo ...tak hrooozně moc chválím :grinning:
Martina jsem původně uspávala až koelm osmé, ale vždycky byl strašně přetažený a brečel, koupání stálo za prd, atd. atd. ... a navíc se stejně budil kolem páté (nicméně dřív ještě většinou usnul). Tak jsem ho nakonec začala dávat spát v sedm a vím, že má aspoň další hodinu spánku k dobru :slight_smile:

Jdu do hajan, tak dobrou noc :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééééééééj,to je zlastíčko :slight_smile: a je šikovnej,brouček malinkej :slight_smile:
já jsem se jenom tak ptala.U nás to bylo a je taky tak,že i když jsem ho dala spát pozdě,tak se vzbudil tak či tak v šest,nebo ještě před :unamused: teď zkouším už druhý den ho dát spinkat po osmé,tak uvidím,jestli to bude mít úspěch :wink:

dobrou noc a ať spinkáte dlouho :wink: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky.. nepůjdete se s náma někdo podívat na farmářský trh 22. na Pražskou tržnici? :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmářský trh???Co to bude????
20. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem se podívala na netu :slight_smile: je to v sobotu???? :slight_smile: v kolik se tam chystáš????
20. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vás všechny s Nikouškem zdravíme a tak..ale mám to teď nějak víc,než bych chtěla..

Ivčoo..prostě farmáři a zemědělci tam budou prodávat svoje produkty..mlíko,uzeniny,medíček,mošty,chleba a všechno podobné :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jináč asi nějak dopolko se půjdem podívat..šli byste s broukem s náma?
20. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super :slight_smile: my bychom se docela rádi podívali :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,to by bylo fajn..já jsem na to taky zvědavá..u Výtoně někde otevíraj spešl farmářský tržiště,ke bude automat na mlíko z farmy :grinning:
jak se jinak máte.. a jak se bobečkovi? Už neblindí?
20. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten automat na mlíko z farmy je i na slovensku :slight_smile: hodně lidí si tam bere mlíčko :slight_smile:
docela se těším na ty trhy,už delší dobu jsem nebyla na tržnici :slight_smile:
děkujeme,máme se fajn.Davídek už naštěstí neblinká,tak jsem ráda.A co vy,co tvůj velký chlap???
co ti poradila ta teta???
20. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo my toho máme moooc.. moc zařizování,moc školy,furt někde lítáme..ale Nikouš je teda zlato,má trpělivost,když někde čekáme a na všechny se směje :slight_smile:
Já se s tetou nakonec neviděla..máme toho obě dost,takže jsme se minuly..ale naštěstí má na mě zdarma volání,tak říkala,že mi o víkendu večer zavolá a proberem to.. :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek