Praha 7

Ahoj maminky,
jsem v 16 tt a rada bych se seznamila s někym z Vás. Jelikož je to moje první těhotenství, mam jak obavy tak jsem i plna nadseni, o které se v podstate nemam s kym podelit. Pokud budete chtit ozvete se.

Hezký den
kvetinkaivanka
19. kvě 2010
já mám taky jenom malý skládací deštník a je to ale děs tlačit kočárek,v ruce držet deštník 🙂
kvetinkaivanka
19. kvě 2010
ne,ne myslela jsem na kočárek 🙂
madlena
19. kvě 2010
chuť na jogurt ne, máma mi koupila asi 5l od nějakýho farmáře či co a od víkendu řeší, jak ho se dopravit. Bohužel táta chodí všude pozdě, akže dorazí tak o půlnoci.
Nějak jsme se do pláštěnek zamotali. Já myslela pláštěnku na kočár, deštník v ruce mi nevadí, docela mi to s nim, tak mě nenapdla varianta pláštěnka na člověka. Už bych ty pláštěnky radši nechala
paulie
19. kvě 2010
já taky ... jinak si budu muset vždycky poposednout 😃 Dneska jsem viděla tolik dětí v pláštěnkách, že mi to automaticky cvaklo tímhle směrem 😃
lucie777
19. kvě 2010
😃 já to teda taky nejdřív pochopila jako pláštěnku na člověka.. 😃 na kočár mám totiž pořád v kočáru a já moknu, dnes sem měla kšiltovku a bundu s kapucou, deštník mě s kočárem neba.. 😃
kvetinkaivanka
19. kvě 2010
no já tu pláštěnku většinou taky nosím sebou,ale musela jsem jí nechat odkapat po pátečním dešti a zapoměla jsem jí dát do kočárku,tak se omlouvám za to nedorozumění tady,holky 🙂
paulie
20. kvě 2010
Dobré ránko 🙂 Já to dítě asi zakousnu! Nejenže se vzbudil už ve 4.50, ale po kojení se pořád tvářil stylem "já chci spáááát", tak jsem si ho vzala do postele ... a on se totálně probudil, začal dělat scény a vztekat se, tak jsem to vzdala a "hrajeme si" (= on si hraje, já se snažím spát v sedě 🙂) ... jsem zvědává, kdy začne spinkat trošinku déle 🙂

Ivi, vůbec se neomlouvej 🙂 U nás se té "věci na kočárek" říká slída 😃
kvetinkaivanka
20. kvě 2010
dobré ráno,

tak Martínek tě opět takhle trápí?????Příšerná doba na vstávání,jak to ty dětičky dělají,že jsou v takovou hodinu vzhůru a ještě jsou svěží?????Já jsem vždy K.O. :-| Davídek zase večer nechtěl usnout,dělal scény,brečel........ ale za to jsme vstávali v 7:20 🙂 tak konečně normál hodiny 😉
doufám,že dnes nebude pršet,těším se ven an procházku 🙂
drž se,Pavli 😉
hezký den všeeeem 🙂 🙂 🙂
paulie
20. kvě 2010
Ivi, no, fakt jsem udělal chybu, když jsem chtěla zrušit to společné dospávání ... teď už nemá zájem, ale sám v postýlce taky nechce být 😕 No, nebude to trvat věčně ... nejdéle na podzim bude ráno zase tma 😉 🙂
Taky se odpo chystám ven - musím do Krtečka a pak ještě někam pro nějakou libůstku babi k narozeninám 🙂
lucie777
20. kvě 2010
Pavli, ve 4:50??? :-o No to bych asi umřela, to by Káje neprošlo, taky se o to párkrát snažila, ale ucpu jí pusinku kozou, že je ještě noc a má spát! 😃 I když teda párkrát se vzbudila ve 3 nebo ve 4 a trvalo třeba hoďku, než zase usnula.. Zlatá naše šestá hodina..
paulie
20. kvě 2010
Luci, jj, připadám si značně na odpis 😃 A to ještě ráno kojím, takže by čistě teoreticky měl blaženě usínat ... 😕
madlena
20. kvě 2010
Ahoj holky, u nás to vypadalo,že budeme vstávat v 5:50, ale nakonec jsem jí ještě přesvědčila a vstávali jsme v 7:40. A teď zase chrápe. Je to prostě anděl.
Dneska razíme na 8 měsíční prohlídku, tak jsem docela zvědavá. Neleze, nesedí, na kolínka se nevytahuje a možná už bude mít celých 7 kilo. Asi Dr mod nepotěšíme 🙂
paulie
20. kvě 2010
Baru, Martin se na 8m tak maximálně kulil a hekal, když se měl plazit, jediné, co uměl, bylo přitáhnout se do sedu ... a je prý normální 🙂
madlena
20. kvě 2010
Já vim, že to je normální. Dneska se mi zdálo, že začala chodit, tak třeba to je nějaký znamení. I když nevim čeho 🙂
Co si dát tu procházku v centru zítra? Má být hezky, takže určitě vyrazim. Už se docela těšim mezi lidi
paulie
20. kvě 2010
Bohužel zítra nemůžu ... jedeme pryč 😕 Ale v příštím týdnu nic (kromě pátku) nemám ... 😉
madlena
20. kvě 2010
Ok, tak uvidíme, na příští týden ještě žádný plány nemám
kvetinkaivanka
20. kvě 2010
Baru,tak jak dopadla B měsíční prochlídka????Kolik váží ten tvůj malý drobeček 🙂 My musíme na 8 měsíční prohlídku příští týden,taky jsem zvědavá kolik váží,měří....... ale my jsme určo těžší než vy 😃
Zítra chci Davídka zkusit opět objednat do nemocnice na ten ultrazvuk a nebo jenom k paní doktorce,uvidíme 😉

Pavli,co mají hezkého u Krtečka????
No Davídek taky občas nemá zájem o společné dospávání.V kolik ti chodí večer spinkat????
paulie
20. kvě 2010
Ivi, u Krtečka jsem kupovala nočník 😃 Už se s ním pomalu začínáme pro jistotu kamarádit, aby se ho pak nebál, až jednou nastane čas 🙂 JInak Martin večer odpadá v sedm, takže v pět ráno má za sebou úspěšných (a na něj krásných) 10hodin 🙂 Dneska to taky zkusím zabalit dřív, abych aspoň do deseti už spala ... 🙂

Baru, jak na prohlídce? 🙂
kvetinkaivanka
20. kvě 2010
nočník jsme už koupili taky,ale ještě jsme ho nezkoušeli 🙂 jenom jsem ho zkoušela posadit na něj, co udělá a nezklamal mě,nezdržel se na něm dlouho 😃 to jsem čekala,že tam ani nevydrží chvíli sedět.jeho teď vůbec nezajímají žádné hračky,nic.Všechno ho zabaví tak na 2 minuty a hotovo.Jediné,co ho bere je lození po podlaze a kolem nábytku 😃
Pavli a nezkoušela jsi dát Martínka spát malinko později????
jinak ti přejeme hezké sníčky a ať se zítra Martínek vzbudí až po šesté hodině,nebo až po sedmé 🙂

Baru,zítra asi taky vyrážím do centra když bude hezky 🙂
paulie
20. kvě 2010
Ivi, Martinovi se nočník stráááášně líbí ... jen se při přebalování zkusmo zeptám, jestli budeme dělat ee do nočníku, tak už se zubí a natahuje ruce 🙂 A po výkonu se vždycky chce kouknout, jak se mu to povedlo ...tak hrooozně moc chválím 😃
Martina jsem původně uspávala až koelm osmé, ale vždycky byl strašně přetažený a brečel, koupání stálo za prd, atd. atd. ... a navíc se stejně budil kolem páté (nicméně dřív ještě většinou usnul). Tak jsem ho nakonec začala dávat spát v sedm a vím, že má aspoň další hodinu spánku k dobru 🙂

Jdu do hajan, tak dobrou noc 🙂
kvetinkaivanka
20. kvě 2010
jééééééééééééééééééééj,to je zlastíčko 🙂 a je šikovnej,brouček malinkej 🙂
já jsem se jenom tak ptala.U nás to bylo a je taky tak,že i když jsem ho dala spát pozdě,tak se vzbudil tak či tak v šest,nebo ještě před :-| teď zkouším už druhý den ho dát spinkat po osmé,tak uvidím,jestli to bude mít úspěch 😉

dobrou noc a ať spinkáte dlouho 😉 🙂
teriskaa
20. kvě 2010
hooolky.. nepůjdete se s náma někdo podívat na farmářský trh 22. na Pražskou tržnici? 🙂
kvetinkaivanka
20. kvě 2010
farmářský trh???Co to bude????
kvetinkaivanka
20. kvě 2010
už jsem se podívala na netu 🙂 je to v sobotu???? 🙂 v kolik se tam chystáš????
teriskaa
20. kvě 2010
Jinak vás všechny s Nikouškem zdravíme a tak..ale mám to teď nějak víc,než bych chtěla..

Ivčoo..prostě farmáři a zemědělci tam budou prodávat svoje produkty..mlíko,uzeniny,medíček,mošty,chleba a všechno podobné 🙂
teriskaa
20. kvě 2010
jináč asi nějak dopolko se půjdem podívat..šli byste s broukem s náma?
kvetinkaivanka
20. kvě 2010
tak super 🙂 my bychom se docela rádi podívali 🙂
teriskaa
20. kvě 2010
jéé,to by bylo fajn..já jsem na to taky zvědavá..u Výtoně někde otevíraj spešl farmářský tržiště,ke bude automat na mlíko z farmy 😃
jak se jinak máte.. a jak se bobečkovi? Už neblindí?
kvetinkaivanka
20. kvě 2010
ten automat na mlíko z farmy je i na slovensku 🙂 hodně lidí si tam bere mlíčko 🙂
docela se těším na ty trhy,už delší dobu jsem nebyla na tržnici 🙂
děkujeme,máme se fajn.Davídek už naštěstí neblinká,tak jsem ráda.A co vy,co tvůj velký chlap???
co ti poradila ta teta???
teriskaa
20. kvě 2010
Noo my toho máme moooc.. moc zařizování,moc školy,furt někde lítáme..ale Nikouš je teda zlato,má trpělivost,když někde čekáme a na všechny se směje 🙂
Já se s tetou nakonec neviděla..máme toho obě dost,takže jsme se minuly..ale naštěstí má na mě zdarma volání,tak říkala,že mi o víkendu večer zavolá a proberem to.. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli