• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
to je zlatíčko Nikouš :slight_smile: kdy máš další zkoušku????
tak uvidíš,co poradí teta.A pořád se ti hodně budí a kojíš po dvou hodinách???
20. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivčoo.. je..:slight_smile: fakt pohodář.. další mám ve středu,ale tu prostě dát musím..
jináč jak kdy.. on někdy dovede bejt bez mlíka čtyři hodiny a někdy ne.. ale hlavně,jakmile je s tátou,tak je to v klidu,ale jakmile si ho vezmu já, ucejtí prsa a je po srandě :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo,on to prostě pozná :grinning:
budeme na tebe myslet ve středu :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránkooo Spali jsme až do půl6 Super, takhle vyspaná jsem už dlouho nebyla
Večer sice bylo trošku peklo, protože kulíškovi se zdálo něco ošklivého, tak se příšerně rozplakal, ale po čtvrthodině se nechal ukecat k opětovnému spánku ...

Farmářký trh zní zajímavě, ale jsme mimo ... :wink: Automat na mléko jsem už viděla a přišlo mi to zajímavé :grinning: Já teda mléčné výrobky konzumuju minimálně, ale čerstvé mléko musí být fakt super :slight_smile:

Teri, ve středu budeme držet palce :slight_smile:
21. kvě 2010 v 06:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem se včera neozvala, měla jsem nějakou depku, nechtělo se mi nic dělat, ani na počítači jsem nebyla.
Prohlídka nedopadla asi nic moc, myslim, že se Dr moc nezdálo, že ještě neleze, pozvala si nás už za měsíc, což asi není v tomhle věku uplně běžný. A sestra se ptala, jestli chodíme na rehabilitaci, asi má pocit, že by jsme to potřebovali. Tak jsem z toho trochu rozhozená. Ale jenom trochu. Jinak máme 71 cm a 7,2 kg (po obědě), takže jsme sedmičku už zdolali. :slight_smile: Jen jsem si při tom vzpomněla na Nikouše :grinning: Ještě máme co dohámět.
Ivi, kdy se chystáš do města?
21. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru,my už tam byli :unamused: musela jsem dopo abych byla na oběd doma :wink:
21. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda ženy, skoro devět a tady nikdo? Co se děje? Mužík mi odjel na volejbal, tak jsem myslela, že budu mít chvíli na vás...
Dneska jsem si byla nechat zvětšit snubák (od svatby jsem jaksi přibrala) a řekli mi, že o 3 velikosti to udělat nejde. Takže mi budou muset udělat zbrusu novej. :angry: Slečna byla strašně milá a ochotná, ale i tak jsem si připadala jako rychle kynoucí buchta.
Ale zase mě potěšilo, že tu bude v červenci vystupovat Pink, takže s mužem vyrazíme a za 5 let se chystáme na MS v hokeji. Určitě i s Majdou. Už se těšim. A zítra jdeme do ZOO, takže nás čeká pěkný den. Sice pak jdeme na večeři k tchánovcům, ale to už nějak zvládneme
21. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak jsme dneska přesídlili na víkend ke tchánovcům ... a malý se opět předvedl :frowning2: No, i když mám na tom dost svoji zásluhu :-/
Chtěla jsem, aby si hrál s tchyňkou a neplazil se po mně, tak jsem se vzdálila a šla si vyřídit pár věcí, a když se se vrátila, tak jsem ho pořád popošoupala k hraní si s ostatními, i když jsem viděla, že není v pohodě... no a po koupání, když jsem s ním byla v pokoji a začala zpívat ukolébavku, tak se strašně rozbrečel, chytil mě kolem krku a nebyl k uklidnění. Nakonec jsme uspávací rituál zvládli, dala jsem ho do postýlky a odešla jsem z pokoje, jako obvykle. No, a milé dítě dostalo strašný hysterický záchvat, jak už dlouho ne ... normálně se chvilkama nemohl ani nadechnout, tak jsem po chvilce chození a uklidňování rezignovala a snažila se ho uklidnit v náručí. Nakonec se nechal, ale já bych si prostě nafackovala - vidím, že není ok, že zrovna potřebuje být u mě, a přesto ho předhodím lačnému příbuzenstvu :frowning2:
Chjo, já jsem prostě kr... :frowning2: Tak doufám, že na to do zítra zapomene :frowning2:

Ale jinak vše ok - zítra jedeme slavit narozeniny mojí babičky, tak doufám, že jí tam malý zase bude rozveselovat :slight_smile:

Baru, to mě mrzí, že máš špatné pocity z té poradny ... každopádně gratulace k 7kg :slight_smile: Neboj, Madlenka třeba to lezení rovnou přeskočí ... víš, jak jsme my holky šikovné :wink:
21. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže tě čeká taky moc hezký a veselý víkend :slight_smile:. My se zkusíme Majdy v neděli na pár hodin zbavit, tak snad bude v pohodě. Říká se, že kolem 8 měsíce se začíná objevovat separační úzkost, tak uvidim. Snad to ještě půjde. Mužík má poslední volný víkend až do konce června, ta ho budeme chtít využít. Chceme jít do kina, kde jsme byli naposled v půlce září, tak snad to vyjde
O Martínka se neboj, zítra nebude vědět, že jsi mu dneska něco udělala. Děti mají naštěstí velice krátkou paměť :slight_smile: Teda alespoń doufám, jinak mě bude Majda nenávidět až do konce života
21. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, bude veselo ... k babičce se slítnou všichni další příbuzní jak Hujeři, tak zase budeme středem pozornosti :grinning:
Ta separačka se fakt objevuje okolo 8m - to poznáš :wink: Já už některé dny i zpívám lidovky na wc, aby nevyváděl, kde jsem :grinning: :grinning: :grinning:
Naštěstí - děti si opravdu špatně něco pamatují, takže budu doufat, že to tak bude i ráno a malý mě přivítá po ránu s jásotem, jako vždycky :grinning:
21. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Rodinné sešlosti znám. S rodinou z máminy strany slavíme každý svátek a narozky, naštěstí některý najednou, ale i tak to je každý měsíc minimálně jednou. Je nás 13 což se ne vždy dá vydržet. Zvlášť, když si začnou povídat babička, máma a teta. Naštěstí o Majda někteří zájem naprosto nejeví, takže má docela klid.
21. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, rodinné sešlosti jsou peklo :slight_smile:

Jdu spát ... a doufám, že se ráno zase vyspinkáme :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránko :slight_smile:
tak dnes jsme vstávali v 6 hodin a to asi v jednu byl příšerný křik a nedal se uklidnit,tak jsem ho vzala k sobě do postele a spinkali jsme společně :grinning:
svítí sluníčko,tak doufám,že bude hezky :wink:

holky,tak vy máte rodinné víkendy :wink:
Baru,ZOO,tam jsem byla naposled v srpnu s Davídkem v bříšku :slight_smile: taky se tam někdy těším,že vyrazíme :slight_smile: paráda,budeš mít nový snubáček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já ten můj už dlouho neměla,musím ho taky zkusit :grinning:
Kino,tak tam bych taky ráda a jak moc :unamused: ale nemám kam dát Davídka :unamused:
Hlavně si to hezky užijte,Baru :slight_smile:

Pavli,neboj,Martínek si nic pamatovat nebude :wink:
užijte si to tam
hezký den holky
22. kvě 2010 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, divočejší noci (Martin lezl ve spánku po posteli :grinning:) jsme se ráno hodinku spolu potulili a už je zase vše ok :slight_smile: Tak se teď musím zkulturnit na tu rodinnou oslavu, udělat malému oběd a sváču a doufat, že se probudí ve stejně dobré náladě, s jakou uléhal :slight_smile:

Hezký den všem, snad máte všude hezčí počasí, než je v upršeném a mlhavém Hradci :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer :slight_smile:

tak co,Pavli jaká byla oslava,co Martínek????Doufám,že jste si to užili :wink:

a Baru,co ZOO,jak bylo???Počasí vám vyšlo,tak to muselo být super :slight_smile:
hezký večer všem :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: S mezivzbuzením ve 4 jsme dneska vstávali až před šestou ... super :grinning:
Oslavu včera malý přežil, ukázal vše, co umí, tak sklidil pochvalu, a pak jsme zase hezky jeli dom :grinning:
23. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
paráda,vstávat před šestou to je u vás úspěch :wink: Davídek se celou noc strašně budil,vůbec nevím proč :unamused: ale dnes udělal rekord a vstávali jsme v 8:15 :grinning:
hezký den,holky :slight_smile:
23. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: vstávačka v šest byla, Ivi, opravdu nezvyklá :slight_smile: A vůbec ne špatná :grinning: Ale zítra to vidím dosti špatně, jelikož nám dítě vytuhlo už malinko po půl sedmé :-/ Nějak chudáček nemohl tentokrát v autě zabrat, tak spal méně než obvykle ...
23. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ti věřím,Pavli.Já doufám,že Martínek bude takové zlatíčko,že se co nejdřív naučí vstávat až po šesté hodine.
Budu držet palečky ať ti zítra ráno nevstane ještě před pátou :wink: po půl sedmé je dosti brzo,tak ať vydrží dlouho hajat,drobeček. Nám ten náš malý ďáblik začal usínat později a nějak nechce spát,začal dělat večer scény a dost se budí.
Dnes bylo nádherně,tak se těším na zítra na procházku :slight_smile:
hezký večer
23. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
23. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Zuzko a další, já jsem také ze 7,Přístavní to je kousek od tebe a od Olči,mám 11 měsíční holčičku a hledám tady kamarádky,tak by jsme se mohly někdy sejít,co?
Helča
25. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@helenak42 Ahoj Helčo, no jasně ... máš nějaké tipy na posezení? :slight_smile:
26. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vím, že vás strašně zanedbávám, ale snad mi odpustíte.. :confused: :wink:

Co se v úterý třeba hned dopo sejít??? Stromovka, piknik nebo tak něco.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie777 To víš, že jo :wink: :slight_smile:
já jsem teď na týden pryč, můžu až od příštího pondělka :slight_smile:
28. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.
Přidala bych se k pikniku bud ve Stromovce nebo na Letný,je mi jedno kdy,přizpůsobím se.
Dejte vědět,jak se vám to hodí a budu se brzy těšit na viděnou.
Pa Helča
PS: Lucko jak ty máš staré dítě?
1. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Helčo,
ok,dáme vědět :wink:
pa pa Ivana :slight_smile:
1. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé holky,já se těším,až vás uvidíme!!! i ty,které neznáme :grinning:
1. črc 2010 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
teri,to my taky :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Piknik zní skvěle :slight_smile: Zkusím se přidat :grinning: