• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
@teriskaa Teri, průšvih ... mně hranolky začaly děsně smrdět :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,

prosím Vás,nevíte někdo jak se dostanu na hřiště,které je ve vnitrobloku ulice U Průhonu???????? :frowning2:
moc děkuji za pomoc!!!!!!
27. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tady některá mamina z Phy 7 stále na mateřské? Nechce se vám sednout si na kafe a na pokec? Kde jsou ty časy, kdy mi Kubík spal v kočárku. :slight_smile: Teď chce řádit, bavit se s kamarády. Tak hledáme malou kamarádku či kamaráda na společné procházky, výlety a podobně. Katka
12. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Ahojky :slight_smile: Jj, je nás ještě stále dost :grinning: Kafčo zní skvěle - znáš nějaký koutek, kde by mohla být dítka vypuštěna bez obav, že někam ulezou? :sweat_smile: Rádi poznáme nové tváře :slight_smile:
16. led 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, ja sa tiez rada pridam ...
16. led 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Ahoj Paulie a Denisia. Jsem tu nová, snad odpověď dorazí kam má :wink: . No já znám pěknou pizzerii na Palmovce - Čásek. Je tam pěkný dětský koutek, žádny hračky co by se daly "ožužlávat" :stuck_out_tongue_closed_eyes: a super posezení pro maminy. Taky je super, že koutek je oddělený plůtkem. Taky mne napadá Lefík. V prosincovém Hobuletu vyšel článek Restaurace a kavárny na Pze 7, kde se děti nudit nebudou. Nevím jestli jste četly, ale jsou tam hlavně cukrárny a kavárny (nikde jsme zatím nebyli), třeba prozkoumat :grinning: . Například Erhartova cukrárna, Choco Loco Café, Cukrárna Alchymista, Kavárna Kumbál, Vila Baltika ... Vozovna Stromovka, Potrefená husa ... No právě hledám maminy co to s námi všechno projdou a otestují :slight_smile:)). Holky, v které části Phy 7 bydlíte? My jsme z Holešovic kousek od Ortenova náměstí. Bydlíme tu něco přes rok, tak se vším seznamujeme :slight_smile:. Znáte vy nějaké dětské koutky s posezením? Budeme se těšit na odpověďi a na to společné kafčo :slight_smile: ... Katka
17. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja som z druhej strany Holesovic, kusok od Strossu. Takze vacsinu tych zariadeni poznam, akurat hladam novu partiu, lebo i tych par kamaratok, co sme si nasli, uz ma deti v skolke a su v praci ... tiez sme len pristahovalci :slight_smile: Kumbal je moja 'naj' zastavka, aj ked tam nie je klasicky detsky kutik ... pravidelne tam chodievam uz 4 roky :wink: S detmi je to tam v pohode, ale musia sediet a hrat sa pri stole, a to ten moj mladsi uz neda, zaujima ho viac pult, chladnicka s vinom, schody dole do WC ... a ja aby som furt odskakaovala od stola ... A este radi chodime do Kotvy, do detskeho kutika, s tymi do 3 rokov tam sice musi byt rodic, ale moze si dnu priniest kafe - a deti sa tam vyhraju ...
18. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisia Ahoj Denisia, teďkom máme Stross a vlastně celé Holešovice kousek :slight_smile:. Začal nám u domu jezdit miniautobus 156 a propojuje krásně celé Holešovice. Často teď využíváme... No právě ... byl by fajn nějaký pěkný dětský koutek s plůtkem. U stolu by mi Jakub ještě nevydržel sedět a bez plotu bych ho všude lovila. :unamused: Jak máš starě děti? V Kotvě jsme ještě nebyli, pokud budete vyrážet rádi se přidáme (teda kromě všech střed odpoledne a čtvrtků dopoledne kdy máme kurzy)...Katka
18. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
19. led 2012 v 09:36 • majdakotkova
@kathyxkathy buduci tyzden ideme na hory, ozvem sa, ked sa vratime do Prahy. Starsi ma 4 roky, mladsi bude mat v breznu 2 ... kludne mozeme i do Lefika ...
20. led 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy @denisia
Ahoj holky :slight_smile: Já bydlím hned vedle Orteňáku na Osadní (Katko, nejsme třeba sousedky? :grinning:), ale na Strossu to taky znám :slight_smile: Dětské koutky právě moc neznám - v létě jsem s divochy chodila do zoo nebo do Stromovky, vím, že je tam poblíž i Lefík, a na Palmovce jsem byla párkrát v pizzerii s ohromným dětským koutkem (Katko, asi máme na mysli tu samou - je naproti divadlu :slight_smile:)
Deni, jaký je ten koutek v Kotvě? Zrovna přemýšlím, že bychom se tam podívali :slight_smile: Jo, užijte si hory :wink:
21. led 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisia Ahoj Denisia, super. Budeme se tesit. Uzijte hory!
22. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Ahoj Paulie. No jsme skoro sousedky :slight_smile:. Já bydlím na druhé straně Orteňáku - Varhulíková ulice (kousek od Vltavy).... no v létě to bylo super, Kubík ještě vydržel celé dny v kočáru, taky jsme taky jezdili hodně po Stromovce, na Letnou nebo jen tak podél Vltavy. V ZOO jsme ještě s malým nebyli. Paulie, určitě myslíme tu stejnou Pizzerku jojo je to ta naproti divadla :slight_smile:. Jestli budeš s dětmi někam vyrážet dejte vědět, rádi se k vám přidáme. V Lefíku, jsme byli zatím jednou a Kubík si tam konečně užil poprvé pískoviště, byl nadšený :slight_smile: (v létě a na podzim mi nechodil...). Mějte se.
22. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy - Ahoj :slight_smile: Vaši ulici znám ... chodila jsem tam ještě s tím starším, když jsem toho uječence zkoušela uspat :grinning: :grinning: :grinning:
Jak to s vámi vypadá tento čtvrtek nebo příští týden? Přemýšlím nad tím Lefíkem ... my tam ještě nebyli :wink:
23. led 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Ahoj jojo naše ulice plná plechových garáží :grinning:. Jsme teď oba trošku nachlazení. Co další pondělí, to už určitě budme fit. Lefík by byl fajn. Jen to chce nějakou obyč. teplákovku - na to pískoviště. Já minule Jakuba vyoblíkala jako na bál a dost se tam "vylepšil" :slight_smile:. Oni ten písek nějak navlhčujou, aby šly dělat bábovičky :slight_smile:.
24. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy jj, je to tam takové odlehlé :grinning: Martinův řev se tam skvěle rozléhal :grinning:
Na pondělí nic nemám, tak s tím předběžně počítám :wink: A díky za tip :wink:

Jak to míváte časově? Já musím buď po obědě okolo jedné, abych dala ve dvě Kláře sváču, nebo až okolo půl druhé, třetí ...
24. led 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie tak supr v pondělí. Co teda o půl druhé přímo tam? Můžeš mi prosím napsat Tvoje tel. číslo na tento e-mail: kathyxkathy@centrum.cz ... abychom se tam nenaháněly :slight_smile:. Ještě si to raději potvrdíme :slight_smile:)
25. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
muzu se k vam pridat?
taky jsem z Prahy 7, Osadni ul. Hledam kamaradky-maminky na venceni deticek :slight_smile:
Zrovna dneska jsme byli s Filipkem v Lefikovi, chodim tam tak cca 1xtydne na dopoledne.
Casek na Palmovce taky znam - tam je fajn jidlo i pro deti. Pak jsem jeste objevila kavarnicku s malym koutkem http://www.chocoloco.cz/ ..mozna uz tu o ni byla rec, jeste jsem nedocitala..maji tam moc dobrou cokoladu a jogurtove koktejly.
Moc vas tu vsechny zdravim :dizzy_face:
27. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a samozrejme Vozovna ve stromovce, tam chodim taky casto..bohuzel je ted zavrena-snad do konce unora :confounded:
27. led 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, take bych se rada pridala, jsem z Ohrady. Lefika, Pizzerii Casek a detsky koutek v Kotve znam taky. Mam 16 mesicniho kluka.
27. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,taky bych se ráda přidala,bydlme v ulici Přístavní
koukám,že máte většinou kluky :slight_smile: ,to je příjemná změna,jsme obklopené holčičkama
bohužel Lefík pro nás není ideální,ta starší je hrozně divoká a tu malinkou bych tam musela nosit na ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Když by jste se vydaly někam jinam,ráda se přidám :slight_smile: ,pizoška na Palmovce je dobrá,dostatek prostoru i pro dost kočárků.V tržnici je nová pizerie s koutkem,ale je to tam natěsno :frowning2:
27. led 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne se hodne libi ted ten novy koutek v Kotve. Myslim,ze divoke dite se tam hezky vyradi a pro ty malinkate je tam takova ohradka. Navic je na ne vsechny hezky videt. Rada bych neco podnikla. Malej je ted ale nemocnej, takze bych mohla az tak za tyden...
27. led 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tady se to hezky rozjelo :wink: jsem taky za procházku a nebo nějaký srazík,ale máme teď složitější situaci,tak nic neslibuji :unamused: Bydlíme U uranie :slight_smile: Většinou chodíme do Stromovky a nebo na hřiště,v zimě je to horší.

@efkas v tržnici je nová pizerie?to ani nevím,ale je pravda že jsem tam delší dobu nebyla :slight_smile:
27. led 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že je taky dneska živo :wink:. Pokud se některá přidáte s námi do Lefíku, budu ráda :slight_smile:. Když nás je tolik, tak můžeme uspořádat i nějaký srazík :slight_smile:. Byla jste některá s dětmi v Rodinném klubu ve čtvrteční zimní herně? http://www.rodinnyklub.com/rozvrh.htm
27. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy ten rodinný klub vypadá skvěle!Vůbec jsem nevěděla,že něco takové je tady kousek od nás :slight_smile:
27. led 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, do Lefika rada dorazim. Budem moct tak za tyden, tak se jeste ozvu.
28. led 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@kathyxkathy klub vypada opravdu skvele, taky jsem nevedela, ze tady neco takoveho mame :slight_smile: sla bych to ve ctvrtek vyzkouset!
a koutek v kotve taky neznam.

v pondeli do Lefika se rada pridam! :wink:
28. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zde odkaz na tu Kotvu. Maji tam i obedy :wink:
http://www.kuliskov.cz/palladium/o-nas/
28. led 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka
www.pizzamercato.cz moc příjemné prostředí,žádná přeplácaná pizoška,jídlo výborné,příjemná obsluha
28. led 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta Kotva vypadá super
o tom rodinném klubu vím,ale nikdy jsem se tam nedokopala :frowning2:
určitě se některé potkáváme třeba na hřišti nebo ve městě,ale já jsem hrozný stydlín a mám problém se zapojit jen tak do hovoru :sunglasses:
28. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek