• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Zuzi,tak to těch 5 kilo závidím,i když já to mám spíš z toho,že se mi v těle hromadí voda,takže nejen že mám oteklý nohy,ale uplně všechno . Je fakt,že si za to můžu sama,strašně milujou rajčata a melouny tak jsem se tím celý léto živila a chyba je na světě :unamused: teď to mám zakázaný.
Já jsem doma už skoro půl roku na neschopence takže do práce chodím jen odevzdávat lístky na peníze.
Já ani to cvičení nepotřebuju,stačí co se nalítám doma aby bylo všude čisto ,navíc většina těch cviků mi připomíná sex a ten s manžou máme denně :wink: :grinning:
29. srp 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: tak to bude zajimavy sviceni........no ja bych mela jit taky ted uz z prace....uz se tesim ale rikam si co doma :unamused: ale je fakt ze jsem minulej tejden byla jeden den doma a kdyz pritel prisel domu tak to tam nepoznal......splhala jsem i po oknech abych je umyla :grinning:
29. srp 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,ono si něco najdeš,já už mám třeba skoro vypraný věci pro miminko :wink: akorát je teď musím vyžehlit. To já když mě manža viděl jak meju okna dostala kázání ,že chci malý ublížit atd. Ale já ho beztak moc neposlouchám,takže celý byt je čistý,mám uvařeno a upečeno :slight_smile: Teď se musím,ale opravdu šetřit jelikož jsem před 14 dny měla kontrakce,takže mám jen ležet :unamused:
Včera jsme se s manželem koukali na porod na videu.Manža v pohodě a já se málem skácela ,takže jsem celkem zvědavá jaká bude moje premiéra :grinning:
29. srp 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No o porodu mi ani nerikej.....na to se fakt netesim.....videla jsem to taky na videu a malem jsem hodila savly.....sice me to ceka az za dlouho...ale nechci to.... :astonished:
29. srp 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se tomu asi nevyhneme :sweat_smile: každopádně,jak jsem teď měla ty kontrakce,tak si říkám,že porod už být o moc horší nemůže :wink: a to jsem strašnej srab,kterej se bojí i injekce
29. srp 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja si to pigaro necham dat....musim se jit projit protoze jsem od toho stolu cela stuhla.......uz abych sekla s tou praci :angry:
29. srp 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,procházky jsou nejlepší,já od stolu utíkám k prknu :grinning:
29. srp 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem dnes byla na velkem utz a vse je v poradku.........a zjistili ze budu mit HOLKU :wink:
31. srp 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,tak to moc a moc gratuluju k holčičce :wink: aspoň nedopadneš jako já,mě to zjistila až v 28tt a mám skoro celou výbavu modrou
3. zář 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to neznamena ze se to nemuze zmenit........i kdyz teda doufam ze se to uz nezmeni..... :slight_smile:
4. zář 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,tak v to doufám taky,že malý něco dole nepřiroste :wink:
4. zář 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já budu brzo taky ze sedmičky, protože se tam budem stěhovat, konkrétně na Veletržní. A termín mám 3.ledna :slight_smile:
4. zář 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sharii: zdravim, konecne sem taky nekdo pribyl......je nas tu nak malo :frowning2:
5. zář 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuziiku, no moc nás tu tedy není...
A už chodíš někam cvičit? Koukala jsem na Rodinné centrum Letná, je tam jóga pro těhule a pak i jóga po porodu - na tu bych asi chodila, jestli budou peníze. Ta pro těhule je tam dopoledne a to jsem v práci,tak hledám něco jinýho. Zatím jsem se celý těhotenství skoro nehýbala, jen sedím celej den v kanceláři :frowning2: Musím začít něco dělat....
6. zář 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja taky cely den sedim za pocitacem v kancelari :unamused: coz neni nejlepsi.....asi zacnu chodit na cviceni do Vodickovi ulice...je tam joga i cviceni na balonech.....uz bych mela taky zacit......
7. zář 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemyslíš Studio pro ženy? Já na něj právě koukám na webu a taky to asi zkusím tam :wink:
7. zář 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to myslim....byla jsem se tam tento tyden podivat. Vypada to tam prijemne.
7. zář 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem na to slyšela chválu...budeš chodit na ten kurz, tj. cvičení+povídání? Orientuješ se v těch cenách? Já moc ne, na tom webu mají něco přes tisícovku za měsíc, když tam budu chodit jednou týdně tak se mi to zdá jako opravdu přehnaná cena, ale možná, že se to pak snižuje podle toho na jak dlouho si kurz zaplatíš? Jsem z toho jelen...asi tam nejdřív půjdu někdy třeba na gravid jogu za 150,- a ty kurzy omrknu na místě :slight_smile:
7. zář 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zatim pujdu na tu jogu.....prihlasim se totiz na predporodní kurzy na Bulovku, takze si myslim ze to nebudu prehanet.....tech kurzu je tolik ze bych nedelala nic jinyho.....
10. zář 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zuzi,ty kurzy na bulovce jsou fakt super,zítra tam jdu znova :slight_smile:
10. zář 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ja mam volat zitra a prihlasit se. Uz se na to tesim.......a co tam tak delate??? Vcera mala pekne radila...porad se tam prevalovala a v sobotu jsme byli na oslave svatby....byla tam diskoteka a mela jsem pocit ze taky tancovala:slight_smile:
10. zář 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já bych taky šla na svatbu,ale tu jsme s malou absolvovaly už ve 20tt :grinning: no a jakožto nevěsta jsem si taky pěkně zatancovala,ale malá naštěstí byla v klidu. Většinou tam posloucháme co nám porodní asistenka říka a pak když máme problém nebo dotaz tak se jí zeptáme. No zítra by jsme měli koukat na video,což pro mě bude asi horší :sweat_smile: viděla jsem porod na videu jen jednou s manželem,já byla zelená strachy a začala jsem brečet,že tohle nezvládnu a manža naprosto v pohodě ,ještě mě utěšoval :grinning:
10. zář 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to se tam asi slozim, stacily mi fotky. ja tam pujdu sama...pochybuju ze ten muj tam pujde semnou.....
10. zář 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,my chodíme v úterý večer od 6 do 8 a není tam jediná maminka která by sebou tatínka neměla,ale to je asi proto,že to je večer jinak by se mnou manža taky nemohl chodit. Takhle si dělá poznámky a prej se toho porodu bojí míň. Občas si připadám jako by měl rodit on a ne já :grinning:
10. zář 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ales nechce jit k porodu...jeste jsem s nim nemluvila aby semnou chodil na kurzy......uvidime az na to prijde cas
10. zář 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda,to Zdenda se na porod těší,jeho kamarád to před lety absolvoval a vyprávěl mu o tom jako o tom nejhezčím zážitku :wink: . Třeba si to rozmyslí,ono až tě do tý porodnice odveze tak se mu nebude chtít jen sedět venku :wink:
10. zář 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uvidime......ja si stejne myslim ze v tu chvili mi bude jedno jestli tam nekdo je...budu mit myslenky na neco jinyho.....ale uz se na druhou stranu tesim az ji budu mit v naruci.....
10. zář 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi o tom mi ani nemluv,já jsem ráda,že nám dneska řekl doktor,že to vypadá ,že se narodí dřív. Tp jsem měla 11,11 a teď podle ultrazvuku už to bylo 7,11 :slight_smile:
Teda měla bych jít něco dělat,ale vůbec se mi nechce. Vstávala jsem dneska s manžou v 5 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic nedelej......nalitas se az az ......az bude mimi na svete
10. zář 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,jenže mě to prostě nedá no :unamused: připadám si pak strašně neužitečná a to ani nemluvím o tom,že dneska nevařím,včera jsem do noci pekla vdolky manžovy do práce tak má dneska smůlu,beztak musíme na nákup,jelikož už nemám z čeho vařit :wink:
10. zář 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek