• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Juu, tady se to hezky rozjelo :grinning:
Rodinný klub je super - chodívala jsem tam cvičit k Radce Neubertové :grinning: Ale místní školičku ani kroužky neznám, neb Kláruš byla prostě malá na nějaký doprovod :sweat_smile: Každopádně se určitě chystám nějakou erničku vyzkoušet (jinak se doma sežereme :grinning:)

V pondělí se těším - dvě hlasitější děti a červený sourozenecký kočár patří ke mně :wink: :grinning:
28. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@efkas super,dík za info.Vypadá to skvěle.Taky nejsem typ,co se jenom tak zapojí do hovoru :slight_smile:

ta Kotva vypadá super,líbí se mi víc než Lefík a to jsem nebyla ještě ani tam :grinning:
28. led 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka to prostředí té pizerie je opravdu velmi příjemné,já byla okouzlená i ze záchodů :dizzy_face: ,hlavně jsem si snad poprvé užila oběd v klidu a pokecela si s kámoškou aniž bych musela neustále lítat za tou naší průzkumnicí :angry:
V Lefíku jsem byla jen jednou a přijde mi to skoro moc velké,ted si to nedovedu představit,tam navíc běhat ještě s tím mimčem v náručí!Musim juknout na fotky,asi se to tam taky dost změnilo,byli jsme tam někdy v začátcích.
28. led 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas fakt jo?No já právě nikam do kaváren a restaurací moc nechodím,protože můj Davídek taky všechno zkoumá,všude musí být a všechno vidět :unamused: To teda jo,lítat za holčičkou s miminkem v ruce nezní vůbec hezky.Tu Kotvu určo někdy zkusíme a pizzerii v tržnici taky.Byla jsem jednou v pizzerii Lucky Luciano a nebylo to špatné,ale Davídek nevydržel ani tam a to tam byl takový mini koutek pro děti :unamused:
28. led 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
WOW, tady to ale žije! :grinning: Já bydlím asi tak 3 minuty od Lefíka, ale byly sme tam jen jednou, nějak mě to nenadchlo, ale já tyhle centra zas tak úplně nemusím, venkovní hřiště mi přijdou lepší, jen teda v zimě trpíme a mezi lidi nechodíme, navíc mám pocit, že všude děti smrkaj a kýchaj a Kája to pak taky odmarodí, takže přes zimu sme trochu samotáři.. :slight_smile:
29. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave Lefik mi prijde dost narocny na premistovani a na sledovani deti. Sednu si ke stolu z dite uz nevidim.... Navic jsou tam hodne i schody a rvat se do nich s ditetem a s vecmi.. nic moc. Zvlast kdyz si dite za 10 minut vzpomene, ze chce jit zase dolu... Kdyz jdu s partnerem nebo bezdetnou kamaradkou tak to jde. Navic kocary se musi nechat hned na zacatku, takze si vsechno tahate porad s sebou. Sama je to horsi, ale ted v zime jsem rada, ze vubec nekam vypadneme, byt s nim porad doma, to je blazinec. Na druhou stranu tim jak je to vetsi, tak se maly aspon na 3 hodiny zabavi. Klasicke hernicky v materskych centrech jsou malinkate a tam ho to brzy nebavi. Ta Kotva me nadchla prave tim, ze je to prostoren,,ze clovek od stolu na deti hezky vidi, zaparkuje kocar hned u stolu a uz se nikam nepremistuje. No, uz aby byl maly zdravy a my mohli vyrazit!
29. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas

Prosim te a v te pizzerii Mercato maji take koutek pro deti? Koukam na tu fotogalerii, ale nic se mi tam nezobrazuje.
My jsme zkusili pizzerii Ambiente u Kotvy a maji tam pekny novy koutek a vyborne vari.
29. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@kathyxkathy
@paulie
zitra bych za vama rada do Lefika dorazila, jen koukam, ze jste to daly o pul druhe. To je trochu problem, protoze Filipek mi spi do 14,30..myslite, ze tam jeste budete?byla bych tam tak na 15hod :unamused:
a paulie, podle kocarku se nepozname, protoze ty se nechavaji v kocarkarne :slight_smile: .
Tak treba vas tam zitra zastihnu!

Jeste k Lefikovi, me se tam celkem libi, ale spis dopoledne..to tam neni tolik deti,odpo to byl vzdycky mazec.
jo a ve ctvrtek pujdu urcite zkusit ten klubik na Ortenaku PRIDA SE NEKDO?!?!?!?!
29. led 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii Ahoj Dii, my tam určitě zítra odpoledne budeme. Malý bude pravděpodobně na pískovišti - minule jsem ho nemohla dostat ven :slight_smile:. Bude mít zelenou teplákovku, myslím že bychom se mohly poznat :slight_smile:. Čtvrteční hernu bychom rádi vyzkoušeli, ale tento týden se mám to bohužel nehodí.... Budeme se těšit :wink:
29. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chloe09 ono v té fotogalerii nic není :angry: ,koutekl tam je malý,ale holky si tam vyhrály,klouzačka,tabule,koše s ,,krámama",není to tam na dlouho,ale tak na oběd se v klidu najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Ještě jsem nakoukla a docela mi zatrnulo ... holkyyy ( @kathyxkathy @dii ), v tom Lefíku fakt nelze mít kočárek poblíž??? Tak to jsem v háji, neb Klárka mi spí mezi 14.30 a 16tou! :frowning2: Nevím, jak to tam vypadá, ale neumím si představit, že ji v kočárku někde odložím a půjdu od ní pryč ... :confused: :confused: :confused:
Tak teď fakt netuším, co dělat ... kdybych měla čekat do jejího probuzení, tak dojdeme až někdy okolo 16té a za cca 1,5h bychom zase museli dom, abych byla kvůli staršímu doma okolo šesté ...
29. led 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie myslim, ze se to da domluvit. Uz jsem videla i ve vnitr maminky s kocarkem :wink: hlavne teda s uplnyma mrnouskama, ale kdyz jim reknes, ze jen na vyspinkani, tak myslim, ze to je ok!! a vlatsne do kocarkarny vidis i z herny..

@paulie @kathyxkathy zitra se tesim!
29. led 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii tak to by bylo fajn ... sice tam asi budu lítat jak hadr na holi, ale uvidím ... v nejhorším prostě budeme muset jít :sweat_smile:
Těším se :wink:

PS - takhle vypadáme (= netuším, co budeme mít na sobě :grinning:)
29. led 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paulie urcite te tam s kocarkem pusti! a je prave vyhoda chodit s nekym dalsim do herny.. kdyztak ti jedno ditko pohlidame a ty muzes bezet za druhym :wink: ...jo a mas muj obdiv, deti o rok a pul od sobe :astonished: :slight_smile: nedovedu si predstavit k tomu nasemu prckovi jeste druhe :slight_smile:
zitra ahoj :slight_smile:
29. led 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii :grinning: Mno, já si to neumím představit doteď :grinning: A to mám doma dva vzdorovité předpuberťáky :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra ahoj :wink:
29. led 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie
@dii Ahoj holky, včera to bylo fajn. Brzy na viděnou :slight_smile:. Kubík se tak vyřádil tak, že prospal celou noc bez probuzení!!! Jen ten budíček opět v pět ráno :(.
31. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas Díky za tip na pizzerii Merato :slight_smile:. Dneska jsme tam byli s dětmi na oběd a supr! Je fajn, že je to posezení oddělené od ostatních stolů a já neměla pocit, že otravujeme ostatní hosty dětským křikem, a že se malý nemotá obsluze pod nohama. Všechno čisté, nové ... Místnost na přebalování... Byla jsem příjemně překvapená. Doteď jsem tady znala jen pizzerii Lucky Luciano a ten kouteček je tam opravdu hodně provizorní a Kubík tam nevydržel moc dlouho.
31. led 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@kathyxkathy
@paulie vcera to bylo moc prima!! :wink: my jsem v Lefkovoi zustali s Filipkem az do 6 a taky vecer padnul do postele :slight_smile:
Tesim se, ze domluvime neco dalsiho :wink:
31. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, no zrazu aka aktivita :wink: to je super, uz teraz sa tesime na novych kamaratov :grinning:
Na horach bolo uplne bajecne, fakt dokonale, zalyzovali sme si vsetci okrem drobca, Sebik sa dokonca sam spustal na tej somarskej luke a chodil sam na vlek ... Aj si rozbil bradu, ale od lyzovania ho to neodradilo :wink:
Inac my kazdy stvrtok doobedu chodime do Rodinneho centra na Janovskeho, to je na tej nasej strane Holesovic, som tam ako dobrovolnica a davam pozor na hernicku. Je sice mala, ale v pohode.
buduci tyzden nemozeme, ale ten potom by nam to vyslo ... tak nieco naplanujeme, nie?
1. únor 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisia ahoj Denisia. Malý je šikula, že už takhle lyžuje :slight_smile:. Na kterých horách jste byli lyžovat? My se chystáme teď v únoru na pár dní do Tater. Chybí nám sníh :slight_smile:. Budu poprvé bez malého, tak jsem zvědavá, jak to psychicky zvládnu. Bude to takový můj malý test. Ale vím, že u našich bude v nejlepších rukou.
@denisia @dii @paulie jinak nám se ten začátek příštího týdne už trochu naplnil. Říkám si, jestli nechcete vyzkoušet tu čtvrteční hernu v Rodinném klubu (15-17 hod). Nebo máme ještě volný pátek. Napadá mne opět Lefík, Kotva nebo návštěva i u nás doma. To si nejvíce pokecáme a děti si vyhrají :slight_smile:. dejte vědět :slight_smile:
2. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme dneska byly u doktorky a rekla nam, ze maly uz je sice zdravy, ale tyden by mel jeste odpocivat doma v klidu, takze pristi tyden zase nebudem moct. A to jsem se uz tak tesila, ze se s vama setkame... Uz to bude mesic, co jsme se vubec nedostali ven... :unamused: No, kazdopadne za tech 14 dni bychom radi vyrazili do Kotvy nebo Lefika, tak doufam, ze neco zorganizujeme!
2. únor 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byli dneska dopoledne s Filipkem v klubiku na Ortenaku a musim to vychvalit do nebes :wink: fakt super! Byli jsem na dvouhodinovem pasmu Broucek pro deti 1-3let od 9,30-11,30..parada, opravdu doporucuji! Tak treba se tam pristi tyden sejdeme :slight_smile: Moc se nam to s Fildou libilo! Cca hodku se "cvici",tanci,zpiva, pak je pauza na jidlo a pak si deti chvili hraji a na zaver jsme malovali vodovkami.
3. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii a bylo tam hodně plno?zvládnu to s tříletou kozou a miminem?že bych se té větší nemusela tolik věnovat a zapojila se sama??? nebo jsou tam spíš menší děcka a maminky dělají vše s nima?
6. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas bylo tam 8 deti a vetsinou kolem tech 2let, ale pani mi rikala, ze tam chodi i "dvojmatky" :slight_smile: , mimco maji treba v lehatku a se starsim cvici, nebo to starsi chvili cvici samo a ony s venuji mladsimu.. zkusila bych to. Je to tam opravdu prijemne. My bohuzel tento tyden asi nepujdeme, Filipek je nemocny :unamused: ..nerada bych tam nekoho ohrozovala, ale jeste uvidime, treba kasel do patku prejde a dorazime :wink:
6. únor 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii děkuji,to bych to mohla zkusit,nic horšího,než,že odejdeme předčasně se snad stát nemůže :confused:
koukám,že máš Filípka :slight_smile: ,my máme Filipku po tátovi :slight_smile:
6. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas presne, prinejhorsim odejdete, ale myslim, ze ne :wink:
a Filipa je moc hezke jmeno...takove neobvykle. Uz jsem ho jednou zaslechla, mylsim ze na Prime u jedne reporterky, taky rikala, ze ho ma po tatinkovi a navic ji to jmeno moc slusi :slight_smile:
Tak ja doufam, ze se dame do patku do kupy a treba se tam sejdeme :wink:
6. únor 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty dve hodky jsou za 150kc..
6. únor 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii koukala jsem na toho Broučka v rozvrhu a myslela jsem si, že je to předplacený kurz... pokud jde takhle přijít kdykoli, tak to je fajn. Myslíš, že bych to zvládla i s 15. měs. Kubíkem? Myslíš, že už by ho to mohlo bavit?
6. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy ahoj :wink:
to me prave taky prekvapilo,ze se nemusi platit dopredu a to je super..proste muzes prijit kdy chces :wink: a myslim, ze to zvladnete..min patek tam byl 14mesicni chlapecek a pekne cvicl i kreslil a bavilo ho to :wink:
6. únor 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak uvidime, ako to bude s nami buduci tyzden. momentalne mam pocit, ze ideme z rymy do rymy, kasle do kasle ... raz jeden, raz druhy, potom obaja ... vcera v noci mal Seb horucku tesne nad 40, som skoro odpadla ... dnes rano nic ... sme boli u dr (chodime k dr. Tomsovej tam u vas), tak zatial bez ATB, ak mu vysoka horucka neustupi do stredy, mame sa ukazat.
Lyzovanie ho bavi, zacal uz minuly rok, tak je asi na to celkom sikovny :slight_smile: boli sme v Janskych Laznich a parada. Hned by som tam sla na rodinnu lyzovacku znova, lebo je to raj pre deti ... v tatrach som naposled bola pred 2 rokmi, aj ked v podstate pochadzam spod Tatier :wink:
ak pojdeme do broucka, tak dam vediet ... alebo aj tu kotvu ... lefik je sice blizsie ale nejako ma to tam az tam nelaka ...
6. únor 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek