• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
ahoj holky,

@efkas nam prisla pozvanka asi tak 5mesicu po tom, co jsem Fildu na vitani objednala :wink: Pani tenkrat rikala, ze je moc deti, tak to trva..

Jinak vcera jsem byli s @kathyxkathy a klukama v klubiku, ale tentokrat tam bylo moc deti :unamused: ..minule nas tam bylo 6 a to byla pohodicka. Pristi tyden v patek je tam maskarni, takze musim vymyslet masku :wink:
25. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii objednala???Já si řikala,jestli nemám někam zavolat a optat se?
26. únor 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas ahoj :slight_smile: ano, tady to maji i na strankach, ze si tam musis zavolat a prihlasit se.
http://www.praha7.cz/usek-obcanskych-zalezitosti.html
26. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
letmo zdravím z HK :slight_smile:
Pozvánky nám přišly u obou cca půl roku po narození (samy, nikam jsem nevolala :slight_smile:), ale na vítání jsme nebyli, neb se nám to časově nikdy nehodilo (pokaždé to měli na ČT v 14.30, což manžel prostě nestíhal a oba měli nekompatibilní spací režim :grinning:)
26. únor 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za informace a kontakt :slight_smile: ,zkusím tam zavolat.Teda,ne že by to bylo životně důležité,ale proč nemít důvod se zase jednou načančat :slight_smile:
26. únor 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když tu čtu slovíčko "čančat", tak mi to úplně připomnělo ... chodíte na sedmičce do nějakého kosmetického salonu nebo k nějaké kosmetičce? Po nějaké se poohlížím a osobní reference jsou vždycky lepší :sweat_smile:
26. únor 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas ja jsem Jakuba taky objednala přímo v kanceláři úřadu MČ P7 (Jakub měl při narození ještě trv.bydliště na moravě). Na vítání jsem přišla jako jediná maminka :unamused:, ale i tak to bylo pěkný. Zvou si vždycky tak pět maminek s dětmi kolem půl ročku.
27. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky se přidávám, že mne téma kosmetičky zajímá. Pokud máte nějaká zkušenost s kosmetickým salonem, nebo šikovou kosmetičkou v okolí budu ráda. Zrovna minulý týden jsem se poohlížela po něčem v okolí. Spíše jsem hledala, jestli nemají nějaký salón - kde by i pohlídali děti. Já se jinak neutrhnu, nemám kde malého dát. S hlídánim jsem našla toto: http://www.relaxandbeauty.cz/Kosmeticke-osetreni-manikura-pedikura-detsky-koutek_15.html - ale bez recenze.
27. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsme objednané na 12.4.,ale prý jinak chodí pozvánky kolem půl roku

@kathyxkathy to jsi mě překvapila,že jsi tam byla jediná :unamused: ,já myslela,že je o to zájem...To mě tenkrát nenapadlo,nahlásit tu první,když měla trvalé bydliště jinde :frowning2:

kosmetičku jsem tady taky hledala,ale po několika zklamáních a vyhozených penězích jsem to vzdala.Měla jsem úžasnou kosmetičku u rodičů na venkově,takže to,co jsem zažila tady,fakt hrůzaChce to opravdu na doporučení.S pedikůrou jsem byla spokojená v Donabelle.
27. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii promiň, že jsem Tě dneska nepoznala... to víš, zamyšlená z nákupem rychle domů a říkám si jestli mám všechno...a to jsem vás viděla vycházet z domu a říkám si ... malej má super čepici a ani mi nedošlo, že je to v kočáru Filípek :unamused: . V pátek jdete?
27. únor 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy nic se nedeje, taky jsem vas nejdriv nepoznala :wink: ...ale pak uz jsi vedela s kym mluvis, ze ano :grinning: :grinning:
V patek pujdeme urcite do klubiku a ma byt karneval, tak prave vymyslim masku. Vy pujdete?
A co ve stredu kaficko u nas doma?
27. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my jsme měli "zajímavý týden" Jakub začal mít už v neděli večer zvýšenou teplotu. Myslela jsem si, že roustu zuby. A rostly. Ukňouraný, nic ho nebavilo.... Slintal a stále něco strkal do pusiny. Ve středu jsem jako bonus objevila aftíky na dásních a jazyku - nechtěl jíst a u pití plakal. :(. Večer stále zvýšená teplota. Bez čípku. Dnes ráno se probudil s nebývale dobrou náladou, tak jsem si říkala supr - už se mu to lepší :slight_smile:. Ale jen do chvíle než spal z našeho jediného pidi schodu - směr vzad a rozsekl si ret a dáseň :frowning2: (schod zná od malinka a nikdy z něho nespadl ani jako kojenec). Bylo mi ho fakt, líto, strašně plakal, krve hodně, chvíli to vypadalo, že pojedeme na pohotovost. Já už se bojím té jeho pusy dotknout :unamused:. Tak se to tak nekupí ve stejnou chvíli a vždy to schytně jeho pusina :(. Do ted´ jsem znala u něj jedině rýmu :(. Snad alespoň u vás dobře.
2. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii v pondělí se budeme těšit :slight_smile:. To už snad opravdu budeme úplně OK. Pěkný víkend.
2. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy taky se v pondeli tesime! :wink: a v kolik to tak s Kubikem vidite?
3. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii kdy se vám to hodí? U nás raději odpoledne. Co dát procházku, pokud bude sluníčko :slight_smile:. Zítra si napíšem :slight_smile:. Pěknou neděli.
4. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Filda mi spi tak do 15h, tak pak muzeme klidne na prochazku :wink: uvidme podle pocasi a napiseme si zitra. Vam taky peknou nedeli!
4. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
poctivě dočítám, ale poslední dobou máme doma jednoho bacila za druhým ... naposledy jsme tu hostili o víkendu jednoho s názvem "horem dolem ven" :sweat_smile:
Raději ani zatím neplánuju žádné aktivity ... už si připadám trapně, jak pořád něco domlouvám a potom to zase ruším :sweat_smile: (tento týden plánuju ve Čt Lefíka :grinning:)

PS - neplánujete některá návštěvu tohoto? http://www.intercharm.cz/index.php :grinning:
12. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: koukám, že skoro žádná aktivita :(. My se o víkendu vrátili z Alp. Bylo tam už jaro jako tady :slight_smile:. Musím zaklepat, ale od té šílené Aftové stomatitidy jsme už byli zdraví. Koupila jsem si permici do Zoo... pokud by se někdo chtěl k nám někdy přidat, budu ráda.
26. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Já bych byla aktivní, až bych brečela, ale pokaždé si z Lefíka přineseme dom nějakou virozu, tak furt trčíme doma :confounded: Už nám z toho pěkně hrabe :sweat_smile:
ZOO je super nápad - taky permici někde mám a měla bych ji zase pořádně využít :slight_smile: Co týden po Velikonocích, když bude pěkně? :wink:
1. dub 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala, jsem snažilka z Prahy 8 před IVF v květnu.
3. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
chci vas moc pozdravit a taky se pripomenout :slight_smile:
jsme ted s Filipkem uz 10 dni v nemocnici (nejspis hodne spatna reakce na ockovani), ale snad nas do patku maji pustit. Pak asi jeste budeme chvili doma, ale pak bych se k vam rada pridala, zoo je super napad!!!
papa
4. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie @dii ahoj holky, tyden po velikonocich (Pavli, myslis od 16.4)? jsme v Praze a nic nemame naplanovano. Zatim nemuzeme pouze patek 13. (nejsme povercivi, ale prijedou pribuzni :grinning: ). Co treba utery 17. nebo streda 18.?
4. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii teda to je hrozny :(. To uz se vam tahne tak strasne dlouho...prijde mi to doba, kdy vam zacaly ty teploty :(. Nejak to tam zvladnete. Musi to byt tezky s prodolou v nemocnici, do toho venku slunicko .... At jste co nejdrive OK!!! Brzy pa
4. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Ahoj Kathy, ano takhle dlouho se nam to vlece. Vlastne od te doby, jak jsem meli jit s prckama na prochazku :unamused: Ten tyden mel porad pres 39, tak v patek uz jsem sla k doktorce, ale nic nezjisitla, ani nekaslal ani ryma. Tak se cekalo do pondeli a od pondeli mel teploty pres 40 stupnu, nejvyssi 41,6. Byli jsem 2x na pohotovsti, do toho nase dr onemocnela, takze nas vzdycky videl nejaky zaskok a nikdo nepomohl. Na pohotovsti nas vzdycky odpinkli k obvodnimu doktorvoi a obvodak k dalsimu zaskuku atd. Takhle se to vleklo az do dalsiho pondeli (tedy 15dni), to uz tam byla nase doktorka a hned vypsala zadanku o hospitalizaci. Jeli jsem do motola a opet byl problem s prijetim, nevedli kam nas dat. Po trech hodinach litani po motole (filda s teplotou 40,5) nas laskave vzali na pediatrii, kde najednou kolem nas zacali strasne litat a rekli mi, ze to vypada na zanet mozku :frowning2: Hned druhy den sel Filipek na lumbalni punkci, ale nastesti se nic nepotvrdilo...prisla jsem tam minimalne o 10let zivota..byl to strasny stres + tech 15 neprosnanych noci predtim. Ted FIlipka dal porzoruji a behame po ruznych vysetrenich a na nic nemuzou prijit. Nejvic se doktori priklaneji k tomu, ze to zpusobilo ockovani..asi to tak opravdu je, do te doby byl zdravy a od injekce horecky. Do toho tady Fida chytil zanet stredniho ucha (v noci mu prasklo ousko) a spalovy bacil... No doufam, ze uz mame vybrano. zitra nas pusti, ale jeste musime doma dobrat atb a pak tyden byt jeste zavreni doma.
tak takove novinky jsou u nas :confounded:
jestli uz budeme fit, tak se k vam radi pridame!!
4. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii to je šílený :(. doufám, že už jste doma a užíváte Velikonočních svátků! ...není nic příjemného, hlavně ta šílená bezmoc..... kdy týden jen obíháš doktory a doprošuješ se, aby vám pomohli a konečně řekli co tomu malému vlastně je. Snad opravdu jen reakce na očkování a budete v pořádku. Pěkné Velikonoce.
8. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky vim ze to jsem nepatri ale hledam dve maminky ktere maji dite s martinem Radoušem narozenym 5.8.1987 bytem v Usti nad labem prosim aby se mi ozvali jedna by mela bydlet v Děčine na klucinu v cervenci mu budou 4 roky a druha mamina by mela bydlet v Praze mela by mit dceru narozenou po řijnu 2009.
8. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy - to je super - úterý 17.4. nic nemáme :wink: Tak ZOO? Co v případě špatného počasí? :slight_smile:

@dii - Deni, to je prostě strašný :frowning2: Nejen ta hrozná bezmoc, ale hlavně chování mudrů a ve finále ještě nákaza dalšími nemocemi, což prostě nepochopím ... co sakra v té nemocnici dělají???
Hlavně ať už je všechno za vámi a ať je malý v pořádku!

@coralin - Ahoj, to víš, že se můžeš přidat :slight_smile:
10. dub 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie
@dii ahoj holky, jajaj v utery asi nebudeme moct :(. Holky, jak jste na tom ve st.? Muzete? Pokud bude prset, muzeme i k nam "na kafe". :slight_smile:.
11. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsme uz skoro tyden doma a zdravy :slight_smile:..musim rict, ze ted mame nadstandarti peci od vsech doktoru..i nase obvodni doktorka se ted hodne snazi..asi to nebylo cele uplne v poradku :angry:
nam by se taky vic hodila streda!!! uz se strane tesime ven, jsme pres mesic zavreni..
Hezky den vsem :slight_smile:
@kathyxkathy
@paulie
12. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, to byl zase den ... dneska jsme byli na zápise do Uranie a Tusarky. Hmmm, aspoň jsem to zkusila :sweat_smile: V obou je volných tak 40 míst, přihlášek je až třikrát tolik :sweat_smile: Jediné pozitivum bylo, že narozdíl od včerejška nebyly nikde hodinové fronty :slight_smile:

@kathyxkathy - Příští týden můžeme jen v Po a Út, pak jedeme na prodloužený víkend do HK, neb naše mladší dostane první dávku Priorixu ... chjo, trošku se bojím po zkušenostech s Martinem :confounded:

@dii - super, že jste zdraví!!!!! Oni mají mudři asi pěkné máslo na hlavě ... :frowning2: Hlavně, že je Filípkovi lépe!!!
13. dub 2012 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek