• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
@dii
@paulie holky, co tedy pondeli? Mozna bude prset, ale muzeme u nas...
13. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Po nic nemáme :wink:
13. dub 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy taky v pondeli nic nemame :slight_smile:
13. dub 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie holky supr! Pokud bude destivo tak u nas:slight_smile:, jinak Zoo? Kubi uz spinka jednou behem poledne, ale zvlada to i v kocaru. Jak jste na tom vy s casem?
14. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy @dii - Klárka spí taky už jen po obědě (cca 12-14h), takže jsme mobilní :slight_smile: Jen předpověď se netváří moc příznivě :frowning2:
14. dub 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
@kathyxkathy
@paulie
me uz Filipek v kocarku nespi :unamused: spi doma mezi 12-15h, ale prizpusobime se, kdyztak to nejak posunem. Nam by vic vyhovovlao dopoledne a kldine ZOO, kdyz bude hezky.
15. dub 2012 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie koukala jsem na predpoved a zitra asi bude opravdu prset :(. Ale nevadi, klidne sraz u nas nebo treba v Lefikovi (navrhnete). Rano jedu na ockovani, ale tak do 10. bych mela byt urcite zpatky. Paulie - jak jste na tom dopoledne po 10.hod.nebo odpo. kolem treti? Kubi spinka tak 11-13, ale kazdy den se to lisi. :slight_smile:
15. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Katko, taky jsem koukala na predpoved a vypada to spatne :unamused: ..tak kdyby ti to nevadilo, muzeme sraz udelat u vas?! DO Lefika se mi moc nechce, on by ted Fida nemel mezi deti, aby neco nechytil a jak psaala @paulie ,tak z Lefika si vzdycky neco prinesou :unamused: .. Holky, s casem se zaridime podle vas!!! :wink:
15. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy @dii - tak předpověď nám na ZOO moc nepřeje :frowning2: Tak zítra u Katky? Nebo můžeme k nám :wink: Já bohužel musím teď Klárku držet taky dál od dětí, neb jde ve Čt na Priorix, takže Lefíku se k Martinově nelibosti vyhýbám :frowning2:
Časově asi preferuju spíš odpolko - Kláruška je dopo pořád ještě marná, takže bychom mohli okolo půl třetí až třetí.
15. dub 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie
@dii dobre, odpoledne. Budem se tesit.
16. dub 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy @dii - Děkujeme za bezvadné odpoledne - bylo to super :slight_smile: Už se těšíme na další srazík :slight_smile:
16. dub 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie bylo fajn. Dekujeme za navstevu :slight_smile:. Priste nam snad bude svitit slunicko a vyrazime do ZOO :slight_smile:
17. dub 2012 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,taky dekujeme s Filipekm za prijemne odpoledne, bylo to moc fajn!!! :wink: Uz se tesime do zoo :slight_smile: Papa a hezky den vsem!
17. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak jak se všechny máte? Já jsem si v pátek koupila novou permici do ZOO, tak jsme ready na nějaký výlet :slight_smile: Jinak vše při starém ... :slight_smile:
30. dub 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie @dii Ahoj, doufám, že jste si užili letní počasí. My byli v pondělí v Zoo. S tou permici na poslední chvíli :grinning: . Od 1.5. stojí 700 Kč/rok a je pouze na 12 vstupů! Budeme se těšit na nějakou procházku. Máme volno v pondělí. Jste v Praze? Dneska 18. měs. kontrola Kubík váží 11,5 kg a měří 81 cm :slight_smile:.
2. kvě 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy - jj, koukala jsem na nový ceník a moc mě nenadchl, pže 12 vstupů zřejmě uskutečním do prázdnin :grinning: Taky jsem v něm nenašla permice pro děti, takže jsem toho 27. pro jistotu koupila permici nejen pro sebe, ale i Martina, kterému budou tři :sweat_smile:
Příští týden bohužel volno nemám, ale ten další už jo, tak bychom v případě dobrého počasí mohli klidně udělat výlet :wink: Kláruška mi bohužel nechce moc chrupat v kočárku, takže bychom jeli mezi 14.30-15 do cca 17-17.30 ... to je na ty moje draky až až :grinning:

Jo, super míry :wink: My jdeme na konci června :grinning:
4. kvě 2012 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie no právě, my máme permici sotva měsíc a půl a už jsme byli v ZOO 3x! Další týden supr, měli by jsme být v Praze. Užijte prodloužený víkend :slight_smile:.
7. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy - Já loni chodila čtyři měsíce opravdu jednou týdně, takže 12 vstupů bylo fuč ihned :grinning: Letos si to taky ještě užiju co nejčastěji a příští jaro si koupím asi tu rodinnou ... pokud se mi podaří umístit malého do školky, tak budu s malou podnikat i jiné výlety :slight_smile:

Též si užijte prodloužený víkend (tu v HK je krásně podešťově slunečno, tak doufám, že v Pze je taky hezky :grinning:) a budeme se těšit :wink:
7. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, az pujdete do zoo, tak mi dejte vedet! Radi se s Fidou pridame!!! byli jsem tam minuly tyden a bylo to moc prima.
Taky mam jeste starou permici do konce cervence, tak ji chci jeste poradne vyuzit :wink:

@paulie
@kathyxkathy
14. kvě 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
u nás nic nového - pořád někde lítáme v luftě :grinning: Teď máme před sebou samé hektické víkendy, neb moje a manželova babi budou slavit narozky, do toho návštěva dvou svateb, ... Uf :grinning:
Přes týden pořád někde něco zařizujeme, zkoušíme (chceme M. koupit k narozkám velké odrážedlo nebo rovnou kolo), ... :slight_smile:

@dii @kathyxkathy
Do ZOO chci najít čas buď ve Čt nebo příští Po-St ... jak jste na tom vy? :wink:
14. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie jejda, tak ve ctvrtek mame zrovna odpo zubarku :unamused:
Tak za nas spis pristi pondeli nebo streda, v utery mame plavco.

Jinak u nas je novinka, ze si Filda asi vyrazil dva zuby. Cekame ted do ctvrtka a pak se uvidi, jestli mu je vyndaji uplne nebo co bude :confounded: ..Jednicku nahore uz mel ze ctvrtiny urazenou a ted ji asi odrovnal uplne + dvojku vedle.
Nejak se nas ted drzi smula nebo co? Uz jsem se dala i na modleni a treba se zuby jeste usadi :unamused:
Tak bacha na zoubky :wink:
14. kvě 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie Holky my muzeme ct., pa. a pouze pondeli z pristiho tydne :slight_smile:. Nejak se nam to taky vsechno trochu stosuje.

@dii Teda to je vazne smula :frowning2: . Snad mu ty zbytky zubu nejak zachrani, aby nemusely cele uplne ven.
15. kvě 2012 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uz jsem tu dlouho nebyla. Koukam, ze uz jste realizovaly hodne srazu. Mohli bychom se pridat k vam do te zoo?
15. kvě 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chloe09 za me urcite :slight_smile:. Holky, jen se musime domluvit kdy. Co pondeli?
16. kvě 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Pondeli je ok. Doufam,ze bude hezky! :wink:

@chloe09 uricte!!! :wink:
16. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas milacek prave dostal horecku, tak nam to v pondeli asi nevyjde :cry:
17. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, s Po počítám :wink: Doufám, že vyjde počasí :wink:
Od kolika plánujete? My většinou jezdíme tram v 14.23 (M. miluje tramvaje :grinning:) a vracíme se dom nejdéle o půl šesté :wink: Ale přizpůsobíme se :wink:

@chloe09 - to je škoda :frowning2: Tak ať je prďolovi lépe!
18. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nam je to jedno, prizpusobime se :slight_smile:. Pravdepodobne se k nam prida jeste jedna holcina s holcickou, snad to nebude nikomu vadit :slight_smile:. Tesime se na vas. :wink:
18. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chloe09 teda :frowning2: . Hlavne se brzy uzdravte, priste to urcite vyjde :slight_smile:.
18. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajimave, ze vzdycky kdyz jsem v tehle diskuzi planovala nejaky sraz, tak onemocnel. Snad to neni nejake znameni :slight_smile: Uzijte si to a priste uz to vyjde! ( mam totiz pocit, ze to zase chytnul v koutku v Kotve, vzdycky je nemocny v dobe, kdy jsme tam byli, nemate taky podobnou zkusenost? )
18. kvě 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek