Praha 7

Ahoj maminky,
jsem v 16 tt a rada bych se seznamila s někym z Vás. Jelikož je to moje první těhotenství, mam jak obavy tak jsem i plna nadseni, o které se v podstate nemam s kym podelit. Pokud budete chtit ozvete se.

Hezký den
kathyxkathy
13. dub 2012
@dii
@paulie holky, co tedy pondeli? Mozna bude prset, ale muzeme u nas...
paulie
13. dub 2012
@kathyxkathy Po nic nemáme 😉
dii
13. dub 2012
@kathyxkathy taky v pondeli nic nemame 🙂
kathyxkathy
14. dub 2012
@dii
@paulie holky supr! Pokud bude destivo tak u nas🙂, jinak Zoo? Kubi uz spinka jednou behem poledne, ale zvlada to i v kocaru. Jak jste na tom vy s casem?
paulie
14. dub 2012
@kathyxkathy @dii - Klárka spí taky už jen po obědě (cca 12-14h), takže jsme mobilní 🙂 Jen předpověď se netváří moc příznivě 😞
dii
14. dub 2012
ahoj holky,
@kathyxkathy
@paulie
me uz Filipek v kocarku nespi :-| spi doma mezi 12-15h, ale prizpusobime se, kdyztak to nejak posunem. Nam by vic vyhovovlao dopoledne a kldine ZOO, kdyz bude hezky.
kathyxkathy
15. dub 2012
@dii
@paulie koukala jsem na predpoved a zitra asi bude opravdu prset 😞. Ale nevadi, klidne sraz u nas nebo treba v Lefikovi (navrhnete). Rano jedu na ockovani, ale tak do 10. bych mela byt urcite zpatky. Paulie - jak jste na tom dopoledne po 10.hod.nebo odpo. kolem treti? Kubi spinka tak 11-13, ale kazdy den se to lisi. 🙂
dii
15. dub 2012
@kathyxkathy Katko, taky jsem koukala na predpoved a vypada to spatne :-| ..tak kdyby ti to nevadilo, muzeme sraz udelat u vas?! DO Lefika se mi moc nechce, on by ted Fida nemel mezi deti, aby neco nechytil a jak psaala @paulie ,tak z Lefika si vzdycky neco prinesou :-| .. Holky, s casem se zaridime podle vas!!! 😉
paulie
15. dub 2012
@kathyxkathy @dii - tak předpověď nám na ZOO moc nepřeje 😞 Tak zítra u Katky? Nebo můžeme k nám 😉 Já bohužel musím teď Klárku držet taky dál od dětí, neb jde ve Čt na Priorix, takže Lefíku se k Martinově nelibosti vyhýbám 😞
Časově asi preferuju spíš odpolko - Kláruška je dopo pořád ještě marná, takže bychom mohli okolo půl třetí až třetí.
kathyxkathy
16. dub 2012
@paulie
@dii dobre, odpoledne. Budem se tesit.
paulie
16. dub 2012
@kathyxkathy @dii - Děkujeme za bezvadné odpoledne - bylo to super 🙂 Už se těšíme na další srazík 🙂
kathyxkathy
17. dub 2012
@dii
@paulie bylo fajn. Dekujeme za navstevu 🙂. Priste nam snad bude svitit slunicko a vyrazime do ZOO 🙂
dii
17. dub 2012
Holky,taky dekujeme s Filipekm za prijemne odpoledne, bylo to moc fajn!!! 😉 Uz se tesime do zoo 🙂 Papa a hezky den vsem!
paulie
30. dub 2012
Ahojky 🙂
tak jak se všechny máte? Já jsem si v pátek koupila novou permici do ZOO, tak jsme ready na nějaký výlet 🙂 Jinak vše při starém ... 🙂
kathyxkathy
2. kvě 2012
@paulie @dii Ahoj, doufám, že jste si užili letní počasí. My byli v pondělí v Zoo. S tou permici na poslední chvíli 😃 . Od 1.5. stojí 700 Kč/rok a je pouze na 12 vstupů! Budeme se těšit na nějakou procházku. Máme volno v pondělí. Jste v Praze? Dneska 18. měs. kontrola Kubík váží 11,5 kg a měří 81 cm 🙂.
paulie
3. kvě 2012
@kathyxkathy - jj, koukala jsem na nový ceník a moc mě nenadchl, pže 12 vstupů zřejmě uskutečním do prázdnin 😃 Taky jsem v něm nenašla permice pro děti, takže jsem toho 27. pro jistotu koupila permici nejen pro sebe, ale i Martina, kterému budou tři :-N
Příští týden bohužel volno nemám, ale ten další už jo, tak bychom v případě dobrého počasí mohli klidně udělat výlet 😉 Kláruška mi bohužel nechce moc chrupat v kočárku, takže bychom jeli mezi 14.30-15 do cca 17-17.30 ... to je na ty moje draky až až 😃

Jo, super míry 😉 My jdeme na konci června 😃
kathyxkathy
7. kvě 2012
@paulie no právě, my máme permici sotva měsíc a půl a už jsme byli v ZOO 3x! Další týden supr, měli by jsme být v Praze. Užijte prodloužený víkend 🙂.
paulie
7. kvě 2012
@kathyxkathy - Já loni chodila čtyři měsíce opravdu jednou týdně, takže 12 vstupů bylo fuč ihned 😃 Letos si to taky ještě užiju co nejčastěji a příští jaro si koupím asi tu rodinnou ... pokud se mi podaří umístit malého do školky, tak budu s malou podnikat i jiné výlety 🙂

Též si užijte prodloužený víkend (tu v HK je krásně podešťově slunečno, tak doufám, že v Pze je taky hezky 😃) a budeme se těšit 😉
dii
14. kvě 2012
Ahojky holky, az pujdete do zoo, tak mi dejte vedet! Radi se s Fidou pridame!!! byli jsem tam minuly tyden a bylo to moc prima.
Taky mam jeste starou permici do konce cervence, tak ji chci jeste poradne vyuzit 😉

@paulie
@kathyxkathy
paulie
14. kvě 2012
Ahojky 🙂
u nás nic nového - pořád někde lítáme v luftě 😃 Teď máme před sebou samé hektické víkendy, neb moje a manželova babi budou slavit narozky, do toho návštěva dvou svateb, ... Uf 😃
Přes týden pořád někde něco zařizujeme, zkoušíme (chceme M. koupit k narozkám velké odrážedlo nebo rovnou kolo), ... 🙂

@dii @kathyxkathy
Do ZOO chci najít čas buď ve Čt nebo příští Po-St ... jak jste na tom vy? 😉
dii
14. kvě 2012
@paulie jejda, tak ve ctvrtek mame zrovna odpo zubarku :-|
Tak za nas spis pristi pondeli nebo streda, v utery mame plavco.

Jinak u nas je novinka, ze si Filda asi vyrazil dva zuby. Cekame ted do ctvrtka a pak se uvidi, jestli mu je vyndaji uplne nebo co bude :-S ..Jednicku nahore uz mel ze ctvrtiny urazenou a ted ji asi odrovnal uplne + dvojku vedle.
Nejak se nas ted drzi smula nebo co? Uz jsem se dala i na modleni a treba se zuby jeste usadi :-|
Tak bacha na zoubky 😉
kathyxkathy
15. kvě 2012
@dii
@paulie Holky my muzeme ct., pa. a pouze pondeli z pristiho tydne 🙂. Nejak se nam to taky vsechno trochu stosuje.

@dii Teda to je vazne smula 😞 . Snad mu ty zbytky zubu nejak zachrani, aby nemusely cele uplne ven.
chloe09
15. kvě 2012
Ahoj holky, uz jsem tu dlouho nebyla. Koukam, ze uz jste realizovaly hodne srazu. Mohli bychom se pridat k vam do te zoo?
kathyxkathy
16. kvě 2012
@chloe09 za me urcite 🙂. Holky, jen se musime domluvit kdy. Co pondeli?
dii
16. kvě 2012
@kathyxkathy Pondeli je ok. Doufam,ze bude hezky! 😉

@chloe09 uricte!!! 😉
chloe09
17. kvě 2012
Nas milacek prave dostal horecku, tak nam to v pondeli asi nevyjde 😢
paulie
18. kvě 2012
ahojky, s Po počítám 😉 Doufám, že vyjde počasí 😉
Od kolika plánujete? My většinou jezdíme tram v 14.23 (M. miluje tramvaje 😃) a vracíme se dom nejdéle o půl šesté 😉 Ale přizpůsobíme se 😉

@chloe09 - to je škoda 😞 Tak ať je prďolovi lépe!
kathyxkathy
18. kvě 2012
Holky nam je to jedno, prizpusobime se 🙂. Pravdepodobne se k nam prida jeste jedna holcina s holcickou, snad to nebude nikomu vadit 🙂. Tesime se na vas. 😉
kathyxkathy
18. kvě 2012
@chloe09 teda 😞 . Hlavne se brzy uzdravte, priste to urcite vyjde 🙂.
chloe09
18. kvě 2012
Zajimave, ze vzdycky kdyz jsem v tehle diskuzi planovala nejaky sraz, tak onemocnel. Snad to neni nejake znameni 🙂 Uzijte si to a priste uz to vyjde! ( mam totiz pocit, ze to zase chytnul v koutku v Kotve, vzdycky je nemocny v dobe, kdy jsme tam byli, nemate taky podobnou zkusenost? )

Začni psát odpověď...

Odešli