• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
@chloe09 tak to me mrzi, ze se nepridate? a jak je prckovi ted?

@paulie
@kathyxkathy Holky, tak v kolik budete davat sraz? v tech 14.20 u tramvaje? ja uvidm, jestli to stihneme, kdyztak bych si vas nasla nekde v zoo. Filda spi tak do 15, ale pokusim se ho dat spat driv a vyrazit driv (snad to pujde, protoze dopo mame neurologii a doufam, ze to nebude nadlouho). Cislo na vas myslim mam.
Katko, at se kamaradka urcite prida.
20. kvě 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii @kathyxkathy
Zrovna jsem začala psát, jak zítra :grinning: Tak 14.20 u tramvaje? oki :wink:
A na co se půjdeme povídat? :slight_smile: Máte nějaká přání nebo chcete do dětské části :wink: Ještě je hřiště nahoře u bizonů, ale to je spíše pro větší děti ...
Kamarádku určo bereme :wink:
20. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nevim jak budeme pruzni (mozna uz tam vyrazime drive), spise by nam vyhovoval srazik tam. Co tedy nejak pred treti v detske casti - v detske Zoo? Napiseme si? Tak se na vas tesime :slight_smile:. Papa
21. kvě 2012 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy oki :slight_smile: My dorazime okolo 14:45 k bráně ZOO, takže okolo třetí budeme v dětské části :wink:
My se budeme muset zastavit u tramvaje (Martin :grinning:), ale to se dá doladit na místě :wink:))
21. kvě 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, budeme se snazit v 15 byt v detske źoo :wink: kdyztak budu volat a nekde si vas najdu :wink: . Tesim se!
21. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, moc dekujeme za prijemne odpoledne v Zoo! my jsme nakonec odchazeli az v 18.30 :grinning: Prosli jsme i horni cast a ani potom jsem Fildu nemohla dostat k vychodu :wink:
21. kvě 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také děkujeme za krásné odpolko! Bylo to vážně bezva ... obzvláště ten večer, kdy děťátka po umrčeném příjezdu dom a po večeři s koupáním vytuhla, než jsem dozpívala Pásla ovečky :grinning: :grinning: :grinning:

Fotky vypadají na první pohled povedeně, tak mi prosím napište do IP maily :wink: Pošlu je přes "úschovnu" :wink:
21. kvě 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkujeme za příjemné odpoledne. Kubi byl z toho všeho přetažený, usnul už po cestě domů :confused:. Jen jsem ho převlekla do pyžamka, dala mlíčko a pokračoval ve spánku do svých 5. hod ráno :slight_smile: . Těšíme se na fotky.
22. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky :slight_smile:
jak se všechny máte?
My si teď užíváme českého zdravotnictví, pže Martin musel nakonec na operaci s tou svojí původní rozdrbanou záděrou, se kterou jsme zvládli i ZOO s vámi :sweat_smile: Nakonec se to zanítilo, potom spadl na kamarádčině svatbě do špinavé strouhy, takže v tom měl i bakteriální infekci a do toho všeho mu tam začal dělat problémy zarůstající nehtík, takže jsme pořád lítali na Bulovku na převazy a čištění a nakonec podstoupil ve čtvrtek tu v HK zákrok, kde se mu to pokusila jedna šikovná mudra spravit :sweat_smile:
Zatím je to dost na budku, ale až ho to přestane bolet, tak to bude konečně lepší :sweat_smile:

Kláruška je naše neuvěřitelné sluníčko ... pořád se nás snaží tulit (holka jedna netulivá :grinning:), snaží se žvatlat (samá důležitá slova jako kraťasy, čepice, krokodýl, .. :grinning:) a od té doby, co dostala svoji motorku, tak je z ní motorkářka s velkým M :grinning: Aneb děkujeme, teto Katko, enduro je srdcovka :grinning:

Jinak vše pořád při starém :slight_smile: V příštím týdnu se nám snad podaří vrátit se do Phy, tak bychom zase mohli něco uspořádat, co vy na to? :wink:
12. čer 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja jsem pro, uz jsme zdravi, tak bychom se k vam mohli konecne pridat :slight_smile:
13. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby...ak pridem zo slovenska do prahy..neviete či bude problem so školkou? viete mi poradit nejaku pracu v prahe?popripade ubytko?
14. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jedna záděra a pak je z toho až hospitalizace v nemocnici, tééda :(. Snad už to máte lepší a nehtík nebolí. :slight_smile: S kubíkem ted budeme nějaký čas mimo Prahu, ale začátkem července by jsem měli být zpátky. Takže na mne ohledy neberte :slight_smile:. Buď se přizpůsobím nebo se přidáme na další akci. Holky užijte krásné počasí o víkendu!!! :slight_smile:
15. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 ahoj ohledně školky - záleží v které části Phy budeš bydlet, každá MČ má své požadavky na přijetí do školky. Záleží hlavně na věku dítěte a někde se přihlíží i na trvalé bydliště. Zápisy na příští školní rok už ale byly.....:(.
ohledně práce bych koukala na net, třeba na jobs.cz nebo prace.cz ...
15. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že je to tu pěkně rozjeté, je tu nějaká těhulka, zatím bezdětná?taky bych někam vyrazila :unamused:
21. čer 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a deticky,
tak po dlouhe dobe prispevecek od nas :slight_smile: Mame ted docela frmol, litame mezi holesovicema a prosekem, do toh Filipek mel nabeh na laryngitidu (malem si nas nechali na Bulovce, ale pak jsme to zvladli ambulantne a bez ATB) a za chvili uz se snad budeme stehovat :slight_smile: ...tak me napada, jestli sem, az se prestehujeme, muzu jeste vubec chodit :grinning: ?
tak co nejaky srazik? @paulie
@kathyxkathy @chloe09
Pavli, chudak Maritnek, snad uz je to se zaderkou dobre a neboli ho to !!!

Filipek ma zitra narozeniny, tak vymyslim a planuju nejakou oslavu na vikend. Snad nam vyjde pocasi.
Tak zatim papa
26. čer 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak co dat tu zoo tenhle patek a nebo pristi stredu? My pak budem cele leto pryc, tak bych vas jeste rada potkala, nez odjedem. A nebo treba na hristi na Letne, je tam jedno nove v Kostelni ulici... Jinak laryngitidu jsme meli taky, bala jsem se, ze se maly udusi :frowning2:
27. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
@chloe09 jsem pro zoo, ale az tu pristi stredu. V zoo jsme byli zrovna dneska :wink: a v patek mame posledni cviceni.
Jinak to duseni bylo strasny :frowning2:
28. čer 2012 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii Ze se mohl udusit mi pak sdelila moje doktorka. Volali jsme na pohotovost a rekli, ze to nic neni. Ted uz mame doma pro jistotu takovy cipek, kdyby se mu to zase stalo.
Jinak maji ted byt hrozna vedra, takze by to stejne asi nebylo nic moc. Tu stredu si jeste potvrdime. Ve ctvrtek odjizdime na dovolenou, tak nevim, jestli nebudu mit nejake zarizovani.
28. čer 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chloe09 ahojky, tak podle pocasi to na zoo zitra moc nevypda, ze? :unamused:
3. črc 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaky byl srazik? My jsme opet po trech tydnech v Pze. Nechcete dat nejakou dalsi spolecnou akci? Uzijte letni dny. :slight_smile: K
10. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zadny srazik nebyl, bylo strasne vedro. Ja jsem ted do pulky srpna pryc, tak snad se pak sejdeme...
12. črc 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, diky za info. Ja se na to chystam, uz mam vyplneny formular :slight_smile:. http://portal.mpsv.cz/upcr/gr/aktuality/2012/2012_08_31_prohlaseni_o_bydlisti_obecne.pdf . Nevite nekdo do kdy se ma odevzdat, jestli do konce nebo zacatku rijna? Diky
4. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy píšou do 31.10. :slight_smile: Ještě hledám, jestli tam musím jít nebo stačí poslat doporučeně .-D
4. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak uz mam zarizeno. Okopirovali si tam i Ockovaci prukaz Jakuba. Takze na nej nezapomente. :slight_smile:
6. zář 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,
Nemate nekdo zajem o prodlouzeni ras? nebo nevite o nekom, kdo by zajem mel?
Sestrence vypadla modelka na zitrejsim veletrhu v Letnanech, je to od 12h nebo do 14.30 za 1000kc(coz je pry za hubicku)normalne to stoji pres 4tis :astonished: . kdybys o nekom vedely, dejte mi pls vedet. Dekuju.
7. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky, tak uz mam chvilku napsat neco vic.
Jak se mate po prazdninach? dekuju za info k rodicaku, stale to nemam vyrizene. Musim na ot vlitnout.
My uz jsme uplne prestehovani na proseku, jen je mi tu zatim tak nejak smutno. Nikoho tu neznam fnuk :sweat_smile: ani jsem jeste neobjevila zadny klubik,skolicku pro deticky apod. Proste bez kontaktu je to na prd.
Dneksa jsme byli s Fildikem v klubiku v Holesovicich a bylo to prima :wink:
Holky a co nejaky srazik?
7. zář 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jsem našla první diskuzi k Praze 7, ale asi tu nastávající mamča není, co :slight_smile: mám TP březen 13
10. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co se sejit v te zoo pristi utery nebo patek? Uz rada bych vas konecne videla :slight_smile:
10. zář 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem pro a rada se pridam. Nemuzeme ut.dopoledne :slight_smile:. Jak jste na tom casove v utery odpoledne? :slight_smile:))
11. zář 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek