• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Ahojky, taky se radi pridame. Utery odpoledne muzeme!
12. zář 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super! Tak v utery. Dorazime uz dopoledne, ale planuji tam stravit cely den, takze se tam nekde najdem. Tady je na me cislo : 722 289 777
12. zář 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisia @efkas holky,prosím Vás nevíte,co je s mudr Tomsovou???Byla jsem tam se synem na prohlídku ve 3letech a byla tam jiná mudra,která mi teda není zrovna sympatická :angry: Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den :wink: Ivana
14. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka ahojky,šla do důchodu :cry: .Já tam byla dnes s malou a taky jsem byla hodně zklamaná,co to tam je za novou pani.Přijde mi,že je to Ukrajinka nebo coooo???
Snad jí nebudeme moc potřebovat :slight_smile:
Kam budeš dávat malého,když jdeš do práce?Jestli se teda můžu zeptat?
14. zář 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas děkuji za odpověď.Myslela jsem si to,chtěla jsem se na to i zeptat,ale ta nová mudra mě vytočila tak,že jsem na to i zapomněla :angry: :angry: :angry: :angry: Je to Slovenka.Začínám se ohlížet po nové doktorce,tuhle nechci :frowning2: Řekla mi,že nemám dávat synovi tolik vody a když mu chci dát na oběd napít,tak před jídlem,po jídle ne :angry: Mám mu dávat nízkotučné mléko a ne polo nebo plnotučné :confused:
Malý už chodí do soukromé školky,ale až na Bílou horu.Školka tam stojí 6500kč a jsou tam všechny kroužky a dokonce i plavání.Je to neskutečně daleko,ale kolem nás jsem našla školky jenom za deset tisíc a víc a to teda je mazec :angry:
Malá ti chodí do školky???Davídka mi tady do státní samozřejmě nevzali :frowning2:
14. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka @efkas no holky nezartujte, to fakt? a vy si inac fakt mylite Slovakov s Ukrajincami? hmm, no to som dopadla :frowning2:
A odporucala nizkotucne mlieko pre 3 rocne dieta? No tak to sa desim, ked tam pojdeme... asi aj ja zacnem hladat niekde blizsie, tu u nas ... aspon tam nebudem musiet dochadzat ....
14. zář 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka Květinko,ty mě děsíš :frowning2: .Já na tu Vlastu tak spoléhala,že tam dosadí někoho solidního,ach jo.
Nám tu starší vzali,ale té už budou v lednu čtyři.Byla jsem s ní u zápisu už minulý rok a u letošního mi automaticky řekla,že nás berou.To ještě není tak děsivá cena,jen škoda toho cestování.Jak se mu tam líbí?Zase tam mají asi manší třídu a více se jim věnují?Tady jich je 25.Malá už chodí v pohodě,ale první týden jsme bojovali :cry:
15. zář 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisia Tak to pardon za tu Ukrajinku,ona jak huhńá,tak to šlo těžko rozlišit :sweat_smile: .Ale jinak mi nevadí ani jedna národnost :slight_smile:
Mám výbornou masérku a to je Ruska :wink: Boží baba!
15. zář 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas haha, to som zvedava, ked tam zavitame ... ci jej teda budem rozumiet, ked uz huhna po slovensky :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja potrebujem dobru maserku ako sol :wink: kde ju najdem?
15. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisia Bohužel je trochu z ruky,na Praze 6.Ale tramvají je to tak půlhodinka.Jen se musí na Hradčanské přesedat.Teda my bydlíme dole u vody,ty by jsi to třeba měla blíž,Za záda,šíji chce 250,-Za ta léta,co jí znám,nezdražila :slight_smile:
15. zář 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas no tahle paní doktorka mě nepadla do okna hned od začátku,byla taková divná.První co jsem se ptala,byl kinedryl,protože syn zvrací,když jedeme autem dál jak cca 30km :unamused: Chtěla jsem se zeptat,jestli není lepší něco jiného,protože po kinedrylu automaticky usne a nechtěla jsem mu pořád cpát ty prášky (jezdíme na Slovensko).Ona hned,ale to je dobrý,co by jste chtěli,to je super,co já bych dala za to kdyby mi děti spali :unamused: Potom začala s tím,že Davídek je tlustý ( váží 17 kg-oblečený a měří 96cm-jasně není hubený,ale dle mého názoru a okolí není ani tlustý),kdyby byl neřeknu ani slovo,ale tohle mě naštvalo :unamused: Dále nastoupila s tou vodou a potom s tím mlékem :frowning2: No,nevím ale moc jí nevěřím a děsím se nějaké nemoci,co nám naordinuje :confounded:
Školku Vám závidím :grinning: Doufám,že budeme mít taky příští rok štěstí,protože jsem z těch školek naprosto zoufalá :frowning2: :frowning2: :frowning2: A chodíte tady do U Uranie?To cestování na Bílou horu je děs. Dětiček je ve školce asi 25 možná méně a jsou tam pokaždé 2-3 učitelky,má tam spoustu kroužků,teď tam měli bublinkovou šou,příští týden bude divadlo... Ze začátku se mu líbilo,ale teď už ho to nebaví a nechce tam :cry: :cry: :cry: :cry: Nevím co mám dělat :frowning2: V pondělí už nastupuji do práce a to teda bude :cry:
jsem se nějak rozepsala :grinning:
15. zář 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka Tak to se těšim,co bude mít za řeči až za čtrnáct dní přijdeme na roční prohlídku :confused: ?17kg mi přijde v pohodě,snaž se ho vést ke sportu,on z toho vyroste :wink:
Obávám se,že místo kinedrylu nic jiného není :confounded: .Zázvorová lízátka.Homeopatika.
Do školky chodíme do Tusarky a jsem spokojená,ředitelka super,učitelky normální.Hlavně vydržte,on si zvykne.Taky co jiného mu zbývá,vid?
Taky uvažuju o práci,tak čtyřikrát do měsíce.Jen musí začít spolupracovat manžel a odnaučit malou v noci na prso :angry:
16. zář 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas máme malý byt,takže tady toho moc nevyběhal,ale u rodičů na zahradě vždy zhubne jak všude lítá :grinning:
Tak asi příští rok vyrazíme na den otevřených dveří do Tusarky,tento rok jsem byla líná a otrávená,protože jsem věděla,že Davídka nepřijmou :frowning2: Byla jsem jenom tady U Uranie.Jj,nic jiného nám nezbývá než vydržet :wink: Davídek je opět nemocný,takže zítra půjde navštívit tu divnou mudru a už teď se děsím co mu naordinuje :angry: Chtěla jsem mu koupit nějaké vitamínky něco na imunitu abych mu malinko pomohla,nemáš nějaký tip co by se hodilo???
Budu držet palečky aby se spolupráce s manželem povedla a malinká se odnaučila od nočního kojení :wink:
16. zář 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka Taky jsem měla v plánu,že té naší nasadim něco na imunitu,než půjde do školky,ale nějak na to nedošlo :fearful: Chválí si ty přípravky z hlívy ústřičné.Myslim,že je to i v sirupu pro ty prcky.A klasika probiotika.Jinak takové ty multivitamíny mi přijdou zbytečné.
Dej vědět,jak jste dopadli :wink: A at je malému lépe :slight_smile:
16. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas tu hlívu ústřičnou mi doporučila i kamarádka,tak to asi zkusím.V lékárně mi dali marťánky no tak je jednou zbaštíme,ale nevěřím jim :slight_smile:
Děkuji a určo napíšu.Zítra mám první den v práci,tak se ozvu až večer.
16. zář 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chloe09
@dii ahoj holky, omlouvam se, ale zitra do Zoo nemuzeme. Dostala jsem anginu, lezim v posteli :(. Doufam, ze priste to vyjde. Uzite si to, zitra mate mit krasne pocasi.
17. zář 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas dnes byl s Davídkem u mudry manžel a říkal,že byla v pohodě,ale no nevím,nevím :slight_smile: Davídkovi dala drosetux a uvidíme,jestli to pomůže nebo ne.
17. zář 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@kathyxkathy tak to me mrzi, ze jsi nemocna. At je ti brzo lip a nechytne to Kubik.
@chloe09 cislo mam opsane. Nakonec by nam vic vyhovovalo dopoledne. Plati to tedy u vas? Budete tam uz dopo? Dorazili bychom tak na 11h. Napiseme si :wink:
17. zář 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii Ahojky, plati. Budem to smerovat na tu 11 hodinu. Plus minus. Zavolame si. Cislo na tebe nemam, ale budu cekat sms.
18. zář 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii ahoj, jak se vam s Filipkem dari? Uz jste si zvykli v novem? Byli jsme v patek dopoledne na cviceni. Rikala jsem si jestli vas tam neuvidim... Kubi konecne zvlada cely dvou blok a docela ho to bavi! Nechystate se tento patek?
7. říj 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Ahojky, uz si celkem zvykame v novem :wink: A jak se mate vy? Vidis, tak zrovna minuly patek jsme na cvico nesli, protoze jsme byli s Fildou na kontrole v Motole- Tenhle patek mam v planu jit. Tak se tam uvidme? To je Kubik siklua, ze uz zvlada cely blok. Filda naopak zacal nektere casti sabotovat :sweat_smile:
9. říj 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy co jste na rodičovské dovolené. Už máte S kartu? Před pár dny mi přisel dopis s informacemi k vyrobené kartě, ale z úřadu Prahy 7 zatím nic. Mám si jí už jít vyzvednout, nebo počkat na dopis z úřadu Prahy 7? Volala jsem jim tam a nikdo to tam nebere.... Chtěla bych požádat o přesměrování rodičovské na můj dosavadní účet. Snad nebudou dělat scény. Máte s tím některá zkušenost?
23. říj 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy - Ahoj Káťo, předně gratulace k druhátku :grinning: (nějak jsem poslední dobou nebyla na pc ... :grinning:). A ad karta, dneska mi toto poslal manžel :wink: http://www.maminka.cz/clanek/penize-a-kariera/rodicovska-a-skarta-nelze-ji-odmitnout-ale-neni-nutne-ji-pouzivat
Mně zatím nikdo nic neposlal, tak jsem zvědavá, jak tahle bykratická story bude pokračovat :slight_smile: (ještě se trošku "zajímám" o to, proč náš jediný úřad kopíruje dětské průkazky ... jinde to nedělají :confounded:)
23. říj 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie ahoj Pavli díky :slight_smile:. Co vy jak se mate? Neplanujete opet Lefik? Co se ochladilo, jsme tam jeste nebyli. Obcas kouknu na FB na fotky a deti pekne povyrostli :slight_smile:.
3. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohledne "S" karty, dopis s hlavickou urady Phy 7 chodi tak 3-4 tydny po dopise s pinem. Tak me to mozna tento mesic jeste mine, ale budu si rodicovskou nechavat preposilat na stavajici ucet.
3. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
@kathyxkathy
@paulie
jak se mate? Nesejdeme se nekdy treba v Lefikovi?
Kato, moc gratuluji k tehu :dizzy_face: to je krasa :wink:
Pavli, deticky opravdu povyrostly, taky jsem ted koukla na FB :slight_smile:
K s karte: stale ji nemam :unamused: Pin ke karte mi prisel asi pred 2mesici, ale vyzva k vyzvednuti nikde :angry: . Taky si chci nechat preposilat na svuj ucet. Tak snad mi ta karta nekdy prijde.
4. lis 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie ahoj ja bych byla urco pro, jen pristi tyden nemuzu - mam tu na navsteve mamcu, nejvice me vyhovuji po. a ut., ale pokusime se prizpusobit.
5. lis 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@kathyxkathy
Lefík zní skvěle :slight_smile: Jak jste na tom časově? Martin teď začal chodit do školky, tak jsme s Klárou takové rozlítané, neuspořádané ... většinou můžeme nejlépe celé dopo, nebo odpo od cca 15dál :sweat_smile: Příští týden zatím můžeme každý den, jen ne pátek, ten další týden zatím celý :slight_smile:

Btw - už mi taky došel PIN :sweat_smile:
5. lis 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie
@kathyxkathy
Ahojky,
taky mi nejvic vyhovuje dopoledne.
Takze pristi tyden Kata nemuze, tak bud az ten presprisit a to muzeme kazdy den krome ctvrtka. A tenhle tyden muzeme jen v patek..ale to se vlastne nehodi Katce :wink:
Tak co pondeli 19.11? po 10hod v Lefikovi?:slight_smile:
6. lis 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chloe09 pridate se taky? :wink:
6. lis 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek