• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
@dii
@paulie ahoj holky, to pondeli pro nas supr :slight_smile:
6. lis 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy @dii ... budeme tam :wink:
9. lis 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii @kathyxkathy - chjo, tak my zítra nedojdeme :frowning2: Martin přinesl ze školky nějakého zákeřného bacila ... Obzvláště zákeřného, neb posmrkávám i já :sweat_smile:
Omlouvám se, těšíme se jindy :slight_smile:
18. lis 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie to je skoda Pavli, ale hlavne se brzy uzdravte. At se bacila co nejdrive zbavite!!!
18. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii ahojky Dano, pujdete zitra do toho Lefiku, nebo to nechame az se Pavla s detmi uzdravi? Pekny vecer.
18. lis 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy - no, zatím to spíše decimuje mě :sweat_smile: - děcka už jsou na ty svoje bacílky už pár týdnů zvyklá, ale já jsem se během víkendu ještě potkala s nemocným příbuzenstvem (grrr!) a taky jsem trochu školácky v pátek prochladla, takže se tu nalívám čajem a baštím Oscillo :grinning:
Jinak do Lefíka máme v plánu pořídit permanentku, takže se tam budeme s drobky v průběhu zimy určitě zdržovat :wink: :slight_smile:
18. lis 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie
@kathyxkathy Ahoj holky, omlouvam se, ze jsem nereagovala, musela jsem narychlo na vikend na moravu a byla jsem bez netu. Pred chvili jsem prijela a palo mi hlasil, ze ma Fidalka teplotu :frowning2:
Kato, tak to musime bohuzel presunout :unamused: jeeee me to tak mrzi :frowning2:
Pavli, at je martinkovi brzo lip!
18. lis 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Pavli, at je Martinkovi I TOBE brzo lip! :wink:
18. lis 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie holky, vsichni se brzy uzdravte! To je ted tim pocasim a do toho vsude vsichni prskaji :(. My urco vyrazime, musim nechat vybit Kubika :slight_smile:. Hodne caje s citronem, hodne ovoce a z zatim papa. :slight_smile:
19. lis 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? My jsme už druhý týden doma (tentokrát už s atb :confounded:), tak se tu snažíme všichni nepřizabít :sweat_smile: Jinak stále vše při starém :slight_smile:
2. pro 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie ahoj Pavli, doufam, ze atb zabraly a uz jste vsichni fit! dva tydny doma, to muselo byt docela narocny :slight_smile:

@kathyxkathy jak se mate vy? zrovna jsem prehrabovala fotky z leta (snazim se vytvorit foto-kalendare k vanocum) a naroazila jsem na fotky nasich kluku ze dvora...musim ti je poslat konecne :wink: . A jkoukam, ze uz jsi za pulkou tehu :astonished: ..to je neuveritelny, jak to leti :slight_smile:

holky, kdyby se vam chtelo treba do Lefika, tak dejte vedet. Nam uz skoncilo plavani i cviceni, v patek bych chtela do klubiku na ortenaku, ale jinak nemame na tento tyden zadny plan. Radi vas uvidime :dizzy_face: a taky jsem zvedava, jak deticky povyrostly :slight_smile:
11. pro 2012 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii - ráda bych napsala, že už jsme provozuschopní, ale Marťa od včerejška zase leží :confounded: Ta školka je fakt masakr :sweat_smile: Ale doufám, že se dá do víkendu do pořádku a od pondělí zase pofrčí do školky :grinning: My bychom si s Klárinkou Lefíka s chutí zopakovaly - byly jsme tam začátkem listopadu a malé se tam mooooc líbilo :grinning:
11. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

@paulie ahoj Pavli, tak co Martinek? uz je zdravy? Musim rict, ze na skolku a nemoci se vubec netesim :unamused:
ja se moc omlouam,ale asi mi to tento tyden nevyjde:frowning2: nejak se mi to vsecchno nakupilo a nestiham pripravu vanoc a ani vsechny darky jeste nemam :unamused:
17. pro 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Snažím se trošku zvolnit v tom vánočním šílenství, ale moc mi to nejde :confounded: Aneb stále ještě nemám dárky pro mého taťku s přítelkyní (tedy mám kalendář s fotkami dětí, ale ještě bych chtěla nějakou maličkost každému …). Uáááá :sweat_smile:
Jinak celé dny teď s Kláruš cestujeme po Pze a vyzvedáváme balíčky :grinning: Kláruška je přímo nadšená – pokaždé, když vstoupíme do nějaké tramvaje, tak se na mě nekompromisně otočí a spustí „puosím puosím Ktečka“ :grinning: Aneb telefon plný pohádek je mojí spásou :grinning:
Martina jsem v pondělí vypustila zpátky do školky a zůstala jsem při příchodu do třídy koukat jako puk … ve třídě bylo max. šest dětí, dneska už jen čtyři. Podle toho, jak všichni kašlou a nudlí, očekávám krušné Vánoce :sweat_smile: Na druhou stranu si Martin zítra užije třídní nadílky pod stromečkem a když vydrží, tak ve čtvrtek půjde se třídou do Pidivadla :slight_smile: Aspoň si konečně užije nějakou třídní akci :sweat_smile:

Tož tak u nás :sweat_smile:

@dii - já jsem čekala, že bude Marťa častěji nemocný, ale toto je fakt masakr ... :confounded: Jsem opravdu moc ráda, že jsem ještě rok doma, pže jinak nevím nevím :sweat_smile: No, uvidíme, jak se bude držet příští rok Klára :sweat_smile:
Tento týden asi taky toho moc nezvládneme, max. o víkendu se chci (konečně!) jet podívat na Staromák a kdyby byli kuliši zdraví, tak třeba na chvíli do ZOO, ale jinak asi budeme zalezlí a schovávat se před bacilama :sweat_smile:

@kathyxkathy - tyy jo, už 22tt :slight_smile: To to letí :slight_smile:
18. pro 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie @dii ahoj holky, konečně jsem se rozhoupala se napsat :unamused: . Už máme trochu volněji po vánočních svátcích, takže jsme najeli do starých kolejí. Kubík mi začal chodit každé pondělí do školičky v Tusarově. Je to sice jen na tři hodiny, ale alespoň bude prostor na těhotenskou poradnu a později na návštěvy pediatra. S Danou jsme se nečekaně potkaly včera v Lefíku :wink: Jinak až na občasnou rýmu jsme s Kubíkem zdraví. Navrhovala jsem Solnou jeskyni v Holešovickém pivovaru. Dana byla pro, nechceš se Pavli s dětmi také přidat? I některá s ostatních maminek? Ještě jsme nebyli, podle obr.to vypadá dobře. Jsou tam i nějaký hračky, lopatičky a hrabičky na hraní se solí. Přejí všem hezký start do nového roku! :slight_smile:
9. led 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :grinning:
nějak poslední dobou nestíhám pc ... :sweat_smile: Vánoce jsme promarodili, začátek roku proleželi s rýmičkou a kašlíčkem a teď jsme týden zdraví ... otázkou je, na jak dlouho, neb Martin začíná pokašlávat :confounded:

@kathyxkathy @dii - solná jeskyně zní dobře ... už jste ji zkusily? :slight_smile: Děti to tam zvládají? :slight_smile:
18. led 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Ahoj Pavli, snad už jste lepší. Kubi stále rýma, chvílí ji má -chvíli ne, ale asi se mu jen tak čistí v zimě nos :slight_smile:. @dii V Solné jeskyni jsem ještě nebyli. Chystám se tento týden, pokud bude chvíli čas. Nechcete se přidat? Spíše by nám vyhovovalo po poledním spánku. Dopoledne můžeme jen tuto středu. :slight_smile:
21. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy @dii Ahoj holky, tak máme za sebou další kašlíček a rýmičku a snad aspoň týden bude klid :sweat_smile: Martin samozřejmě neustále umírá, Klára to nese zase typicky žensky, takže občas skoro netuším, že jí vůbec něco je :sweat_smile:
Co ta solná jeskyně? My bychom se docela s Kláruš přidaly ... můžeme mezi od 9 do 11:30 nebo odpo od 16 do 18 :slight_smile:

Káťo, jak se líbí malému ve školičce? :slight_smile: Přemýšlím, že bych třeba od září zkoušela takhle Kláru připravovat na školku ... :slight_smile:
28. led 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@kathyxkathy
@paulie
omluvam se, ze odpovidam tak pozde :unamused:
moc radi se pridame do jeskyne!! pro nas je lepsi dopoledne...odpo Fida spi do 17 :sweat_smile: ale pokud to nepujde jinak, tak proste spat nepujde a basta. A muzeme kazdy den krome ctvrtku. :wink:
Tak snad se nam podari domluvit :wink:
30. led 2013 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie ahoj holky, já jsem zkoušela se 2x do solničky objednat a nikdy to nevyšlo. Já zamlouvala ráno na ten den odpoledne a potvrzovací e-mail mi nepřišel. Na webovkách píšou něco o 24 hodinách, tak asi to nebylo s dostatečným předstihem. Pokud by jsme se domluvily, byla bych ráda. My příští týden můžeme dopoledne v úterý a středu, odpoledne můžeme každý den kromě úterý. Otevřeno mají už od 10:00 ráno. Navrhněte, zamluvím s předstihem. :slight_smile:
30. led 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie Ve školičče se Kubíkovi líbí. Byl tam zatím jen 3x. Nejhorší byl ten druhý příchod, když si uvědomil, že tam bude sám. Vždy když pro něj přijdu, tak se mu ani nechce domů a musím ho tahat :slight_smile:. Pěkně vybije energii, usne mi vždy za první zatáčkou po cestě domů v kočárku. Mají tam i herečku a vedle tělocvičnu, kde se pořádně vyskotačí. Ve které školce máš Martínka? Od září bych chtěla zkusit normální školku na dopoledne, ale nevím jestli mi Kubu vezmou, když je listopadový :(. Zkusíme uvidíme.
30. led 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro všechny maminky ohledně Masopustního průvodu: Sraz je v úterý 5.2. v 16:00 u kostela sv. Antonína na Strossmayerově náměstí. Odtud půjde průvod masek s hudbou do herny Rodinného centra Letná, kde bude připravena masopustní veselice s občerstvením. Vstup dobrovolný. V pátek 1.2. a úterý 5.2. dopoledne je možnost výroby masek v Rodinném centru.
30. led 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy @dii - my máme zatím příští týden volný :slight_smile: A ta desátá by se nám hodila :slight_smile: Jestli jsem to někde dobře vyčetla, tak jeskyně je tak na hodinku, čili bychom s Kláruš stíhaly být po jedenácté doma na oběd :slight_smile:

Káťo, to je super, že se tam malému takhle líbí ... mám tuhle školičku v záloze pro letošní podzim :slight_smile: Jinak Martin je v Letohradské (nad Strossmayerákem) a je tam docela spokojený :slight_smile: Občas (pořád :grinning:) tedy ráno vyvádí, že tam nepůjde, že nepůjde do třídy, atd., ale odpoledne mi nadšeně vypráví, co všechno dělal a tvořil :slight_smile: Má štěstí na dvě mladé učitelky, takže se s nima vyblbne :slight_smile: Určo zkus podat někam kolem přihlášku a uvidíš, jestli se dostanete :wink: Já letos zkusím s Klárou jen tu Letohradskou a budu si držet palce, aby to vyšlo :grinning:
30. led 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

@paulie
@kathyxkathy
Z utery nebo stredy se mi pristi tyden dopoledne spis hodi streda a 10hod by sla :slight_smile:
a je to tahle jeskyne? http://www.solnajeskyne-praha.cz/kontakt.html
Kato, prosim te, zamluvis to teda? Snad budou mit jeste volno.
Budeme se s Filipkem tesit :slight_smile:
31. led 2013 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie zamluvím to tedy na středu v 10:00. Děti pouze 3? Martínek předpokládám bude ve školce. Ano, je to ta v pivovaru http://www.solnajeskyne-praha.cz/
31. led 2013 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie holky tak zamluveno, mozna nas bude i vic maminek. Tak snad nevadi :slight_smile:))
31. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Mám to zapsáno a s Kláruš se těšíme :slight_smile:
31. led 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy taky se tesime :wink:
1. únor 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak jsme vás s Kláruš chtěly vytáhnout zase do jeskyně (u nás měla velký úspěch :grinning:) nebo do Lefíka a místo toho jsme zase doma :confounded: Za tuhle zimu řeším už asi stodvacátýpátý bacil z MŠ a začínám být dost nevrlá, kdykoli tam vidím kašlající děcko se skelnýma očima ... grrr :sweat_smile:
Tentokrát to odnesl víc Martin, který celou nedělní noc probrečel s uchem (v noci jsem s ním jela na Bulovku - horor) a včera mu to na ORL píchali ... sice je to od té doby lepší, ale stejně se mi tu oba dusí rýmou a kašlou jako špatně sehrané duo ... Já už chci jarooooo :grinning:

Jinak jsme vás moooc rády po dlouhé době viděly a doufám, že ještě něco stihneme, než se narodí Mareček :wink:
(btw krásné jméno :grinning: Měla jsem ho vybrané pro Kláru, kdyby se u porodu zničehonic přeměnila v kloučka :grinning:)
12. únor 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@paulie Pavli, tak to me mrzi, ze zase marodite:frowning2: uz aby bylo jaro. A chudak Martinek, ten si teda uzil s ouskem :unamused:
Taky jsme vas moc radi videli a az se uzdravite, tak neco domluvime. Filipkovi se v solne taky moc libilo. Tak at se vas bacily brzo pusti!
Zitra se chystam s Fildou do klubiku u vas. Byli jsem minuly tyden po pul roce a Filpek byl nadseny (zatim jsem asi lepsi cviceni nenasla)...kdyby vam to @kathyxkathy taky vyslo, budeme radi:slight_smile:
A Marecek je opravdu moc hezke jmeno...ja jsem mela byt Marek :grinning:
Mejte se hezky!
14. únor 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek