• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Ahoj holky, v solnicce bylo fajn. :wink: Radi neco dalsiho spachame. My jsme ted s Kubikem taky oba nemocni. Vyrazili jsme za babickou na moravu a celou dobu se tady davame dohromady. A jeste jsem si tady polezela v nemocnici :(, ale nastesti nic vazneho. Mimi je v poradku. Babicka si nas tady vazne "uzila". :(. Pristi tyden mame kontroly u lekaru, ale nevim jestli to uz bude na kolektiv...
S tim ouskem je mi Martinka lito, ja sama na pichani ucha vzpominam jako na jednu z nejdesivejsich veci z detstvi. :frowning2: .

Dano, my klubik na Ortenaku bohuzel nedavame-kryje se mi s Gravid jogou. Diky za pochvalu jmena, my se shodli jen trech, dve uz mame tedy vybrane ;)))). Rodit se chystam v terminu, takze casu neco podniknout je stale dost :slight_smile:. Pokud bude uz trochu tepleji, tak by jsme mohli i do Zoo. Mejte se.
16. únor 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zase oficiálně zdraví - všechny odevzdané vzorky prošly na výbornou, ouško je krásně zahojené a prý učebnicové ... tak čekám, kdy zase odpadneme :grinning: Ne, tento týden by to mohlo být poklidné, pže má Martin ve školce prázdniny :grinning:
Každopádně tlačím očima kalendář směrem k jaru, pže Kláruška se asi jinak té svojí zadní rýmy nezbaví ... chudák ji má od října a jakmile na ni zaútočí nějaký bacil, tak má v krku vodopád :-/ Jenže i homeopatika jsou na ni nějak krátká :-/

@kathyxkathy - jejda, co se stalo? Ta nemocnice zní závažně :frowning2: A Kubík už je lepší? Myslím na vás, ať je brzy líp, a rozhodně jsem pro ZOO i cokoli dalšího :slight_smile:
18. únor 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my už snad budeme zdraví příští týden. Nechcete něco podniknout? Nemůžeme, ale po., ct., pa. dopoledne.
@Paulie, @dii
22. únor 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pristi tyden by sel, nemuzeme taky v pondeli a ve ctvrtek.
Jen Filipek je po otresu mozku:frowning2: lezeli jsem 4 dny na bulovce a ted ma byt 2-3tydny v klidu :unamused: tak jsem pro solnou nebo neco jineho nenarocneho :confounded:
@paulie Pavli, tak drzim palce, at uz se vam bacily vyhybaji!

@kathyxkathy Katko, tak snad uz je vsechno v poradku a taky jsem zvedava, co se stalo.
22. únor 2013 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dii
@paulie holky co teda solná? Ut. nebo opět St.? Dejte vědět.
Jinak i ostatním maminkám - na Amplion.cz mají nabídku do Lefíka za 44,- Kč. Asi si pár vstupů koupím, je to s platností až do června.
23. únor 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tenhle týden moc nestíhám - pořád s děckama honím nějaké mudry a navíc ještě stále hledám v Pze zubaře, tak je pořád obcházím a okukuju další možnosti :slight_smile:

@dii - jejda, co se malému stalo? :frowning2: Doufám, že budete brzy fit!
@kathyxkathy - díky za tip - koupila jsem si 5 vstupů :grinning: A rozhodně je hodlám v nejbližsí době použít :grinning:
28. únor 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jak se vede? :slight_smile: My jsme stále marní - stále marodi :confounded: :sweat_smile: Mám takový ošklivý pocit, že se až do léta nikam nedostanem :sweat_smile:
Každopádně jsem koukala na webovky ZOO a 30. zahajují další sezonu otevíráním Údolí slonů, tak máme cíl být fit a jít se podívat :grinning: A taky na gorilátko, orangutaňátko, atd. :slight_smile:

Co vy? :slight_smile:
10. bře 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme byli fit cely tri tydny :/. I tu Zoo jsme zvladli, dokonce 2x. je tam i maly zirafi miminko.Ted o vik. Kubi opet nejaka viroza....Horecky, ale vypada to ze se toho brzy zbavime. Dnes treti den a uz ma jen lehce zvysenou teplotu. Mam takovy podezreni, ze je to mozna i tou skolickou. Nepamatuji, ze by predesle dva roky nejak marodil. No uvidime. Mejte se, zadny nemoci a snad brzy na videnou... teda pokud jsem jeste 2v1 ;)
11. bře 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Káťo, ty jo, ty už jsi 34tt??? Ten čas vážně letí! :slight_smile:
My jsme nějací prokletí ... konečně jsme dosmrkali, dokašlali, Klára dobírá atb a ve školce se objevily ve třídě neštovice! :confounded: Takže Martina 3x denně prohlížím a čekám, jestli budeme mít to "štěstí" nebo ne ... Panebože, to je peklo! :sweat_smile:
Jinak jsme samozřejmě stále veselého ducha a aspoň doma si hrajeme na jaro a na blížící se Velikonoce :grinning:
12. bře 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nemáte některá zkušenost s ambulancí pediatra na Ortenově náměstí v Praze -ResTrial???????Děkuji za odpovědě všem!!
7. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisia
@efkas
holky,pořád ještě chodíte k mudr Petrusové tady U Uranie???? jste spokojené????moc děkuji za odpověď :wink:
17. lis 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka byla tam kámoška,protože v pátek šla k Petrusové a ta tam nebyla,protože se stěhovali do jiné ordinace
Její přístup poněkud nechápu.Plánovala to dlouho dopředu,že se budou stěhovat a ani se neobtěžovala tam napsat ceduli nebo nějak aktivně informovat rodiče!!!
Prý je to na netu...
ten doktor na Ortenáku se jí zdál sympatický,profesionální přístup,uvažuje,že by přešla
18. lis 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efkas moc děkuji za odpověď!Já právě už delší dobu uvažuji o změně.Paní doktorka si popovídá,je docela milí ale pokaždé odcházíme a dostaneme antibiotika.Teď naposled jsem se ptala zda to jsou antibiotika a tvrdila mi,že ne.V lékárně mi řekli,že je to lehčí forma antibiotik.Na tom orteňáku jsem to objevila nedávno,jenom nikde nemůžu na ně najít recenze :frowning2: :slight_smile:
koukám a na netu má napsáno,že se přestěhovala.Taky bych to nevěděla.
18. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take me nova ordinace zaujala, videla jsem na Res trial reklamu v Hobuletu. Hledala jsem a nic nenasla. Nevite, jak se ten pediatr u Ortenova nam. jmenuje? Mame supr lekarku na Pze 9, ale s dvema detma se mi uz moc nechce dojizdet.
19. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy taky jsem zatím nikde nenašla nějakého lékaře co tam pracuje :frowning2: Reklamu jsem objevila taky v Hobuletu a potom mi posílala info letáček kamarádka tady z koníka-paulie :wink:
19. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy ta kámoška,co tam byla s dcerou,je paní Matoušková,učitelka z Pramínku,tak se jí poptejte :slight_smile:
Já taky zkusím zjistit více informací.Má nemocné holčičky,tak se ted nevidíme.
Já jsem ta druhá úča,co chodí čtvrtek pátek.
20. lis 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvetinkaivanka zkusím zjistit více
20. lis 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemate prosim nekdo dobreho gynekologa tady na sedmicce? Dik
21. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verde198 ja mám až na P9 gyncentrum,Kateřina Bollardt :wink:
22. lis 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme sa odstahovali, takze uz nechodime, ale prave mi prislo, ze ATB dava menej ako davala MUDr Tomsova ... Aspon teda nam ...
23. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka dik, to uz je moc z ruky :unamused:
25. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verde198 myslela jsem si :wink: držím palečky při hledání :wink:
25. lis 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verde198 doporučuji Mudr.V.Vacka na Palmovce - jsem u něj asi 5 let (+2 těhotenství). http://gynekologiezenklova.cz/o-nas/, kouknete na recenze na znamylekar.cz
27. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohledne pediatru - toto je vyveseno na dverich, hledala jsem recenze lekaru, ale nic nenesla :frowning2:
27. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy na Mudr.Jana Karase jsem našla,že je výborný lékař,jinak nic.Ještě paní doktorka pracovala v Motole.V příštím roce to vidím na přestup do této ordinace.
19. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsem zaregistrovala Marecka do Restrial na Ortenovo nam.a chystam se zaregistrovat i Kubika. Byl tam zrovna pan doktor Valovic. Sestricka i pan doktor byli mili, peclive prohlidl, vse vysvetlil, zadny spech nebo pocit, ze otravuju (jak se to nekdy stava). Jak jsou tam chvili, tak cekarna prazdna, pekne prostredi cekarny i ordinace, vse nove, docela prostorne a ciste... ani jsem se nastacila rozkoukat a hned jsme sli na radu.
Webovky se uz pripravuji.
Nevyhody: schody, pro maminky s kocarky nic moc (dole docela dost prostoru na kocary) a stridaji se tri lekari (takze takovy ten "osobnejsi" vztah s lekarem asi nebude)... :slight_smile:
21. led 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kathyxkathy super,já se k tomu zatím nedostala.Davídek zatím naštěstí od té doby nebyl nemocný,tak jsem ráda.Ale pořád na to myslím :grinning: Jestli neva,budu ráda za další info ohledně doktorů a přístupu.Moc moc děkuji!!!
přeji hezký den :slight_smile:
21. led 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy Kati, ako sa mate???
17. kvě 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisia Jee Zdeni ahoj, chystam se napsat Ti mejlik, ale znas to :confused: ... U nas ted celkem dost zmen... Napisu!!! Co vy jak se vam tam dari?
20. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek