Praha 7

Ahoj maminky,
jsem v 16 tt a rada bych se seznamila s někym z Vás. Jelikož je to moje první těhotenství, mam jak obavy tak jsem i plna nadseni, o které se v podstate nemam s kym podelit. Pokud budete chtit ozvete se.

Hezký den
kathyxkathy
16. únor 2013
Ahoj holky, v solnicce bylo fajn. 😉 Radi neco dalsiho spachame. My jsme ted s Kubikem taky oba nemocni. Vyrazili jsme za babickou na moravu a celou dobu se tady davame dohromady. A jeste jsem si tady polezela v nemocnici 😞, ale nastesti nic vazneho. Mimi je v poradku. Babicka si nas tady vazne "uzila". 😞. Pristi tyden mame kontroly u lekaru, ale nevim jestli to uz bude na kolektiv...
S tim ouskem je mi Martinka lito, ja sama na pichani ucha vzpominam jako na jednu z nejdesivejsich veci z detstvi. 😞 .

Dano, my klubik na Ortenaku bohuzel nedavame-kryje se mi s Gravid jogou. Diky za pochvalu jmena, my se shodli jen trech, dve uz mame tedy vybrane 😉))). Rodit se chystam v terminu, takze casu neco podniknout je stale dost 🙂. Pokud bude uz trochu tepleji, tak by jsme mohli i do Zoo. Mejte se.
paulie
18. únor 2013
Tak my jsme zase oficiálně zdraví - všechny odevzdané vzorky prošly na výbornou, ouško je krásně zahojené a prý učebnicové ... tak čekám, kdy zase odpadneme 😃 Ne, tento týden by to mohlo být poklidné, pže má Martin ve školce prázdniny 😃
Každopádně tlačím očima kalendář směrem k jaru, pže Kláruška se asi jinak té svojí zadní rýmy nezbaví ... chudák ji má od října a jakmile na ni zaútočí nějaký bacil, tak má v krku vodopád 😕 Jenže i homeopatika jsou na ni nějak krátká 😕

@kathyxkathy - jejda, co se stalo? Ta nemocnice zní závažně 😞 A Kubík už je lepší? Myslím na vás, ať je brzy líp, a rozhodně jsem pro ZOO i cokoli dalšího 🙂
kathyxkathy
22. únor 2013
Holky, my už snad budeme zdraví příští týden. Nechcete něco podniknout? Nemůžeme, ale po., ct., pa. dopoledne.
@paulie, @dii
dii
22. únor 2013
ahoj holky,
pristi tyden by sel, nemuzeme taky v pondeli a ve ctvrtek.
Jen Filipek je po otresu mozku😞 lezeli jsem 4 dny na bulovce a ted ma byt 2-3tydny v klidu :-| tak jsem pro solnou nebo neco jineho nenarocneho :-S
@paulie Pavli, tak drzim palce, at uz se vam bacily vyhybaji!

@kathyxkathy Katko, tak snad uz je vsechno v poradku a taky jsem zvedava, co se stalo.
kathyxkathy
23. únor 2013
@dii
@paulie holky co teda solná? Ut. nebo opět St.? Dejte vědět.
Jinak i ostatním maminkám - na Amplion.cz mají nabídku do Lefíka za 44,- Kč. Asi si pár vstupů koupím, je to s platností až do června.
paulie
28. únor 2013
Ahojky 🙂
tenhle týden moc nestíhám - pořád s děckama honím nějaké mudry a navíc ještě stále hledám v Pze zubaře, tak je pořád obcházím a okukuju další možnosti 🙂

@dii - jejda, co se malému stalo? 😞 Doufám, že budete brzy fit!
@kathyxkathy - díky za tip - koupila jsem si 5 vstupů 😃 A rozhodně je hodlám v nejbližsí době použít 😃
paulie
10. bře 2013
Ahoj holky 🙂
jak se vede? 🙂 My jsme stále marní - stále marodi :-S :-N Mám takový ošklivý pocit, že se až do léta nikam nedostanem :-N
Každopádně jsem koukala na webovky ZOO a 30. zahajují další sezonu otevíráním Údolí slonů, tak máme cíl být fit a jít se podívat 😃 A taky na gorilátko, orangutaňátko, atd. 🙂

Co vy? 🙂
kathyxkathy
11. bře 2013
Ahoj holky, my jsme byli fit cely tri tydny :/. I tu Zoo jsme zvladli, dokonce 2x. je tam i maly zirafi miminko.Ted o vik. Kubi opet nejaka viroza....Horecky, ale vypada to ze se toho brzy zbavime. Dnes treti den a uz ma jen lehce zvysenou teplotu. Mam takovy podezreni, ze je to mozna i tou skolickou. Nepamatuji, ze by predesle dva roky nejak marodil. No uvidime. Mejte se, zadny nemoci a snad brzy na videnou... teda pokud jsem jeste 2v1 😉
paulie
12. bře 2013
@kathyxkathy Káťo, ty jo, ty už jsi 34tt??? Ten čas vážně letí! 🙂
My jsme nějací prokletí ... konečně jsme dosmrkali, dokašlali, Klára dobírá atb a ve školce se objevily ve třídě neštovice! :-S Takže Martina 3x denně prohlížím a čekám, jestli budeme mít to "štěstí" nebo ne ... Panebože, to je peklo! :-N
Jinak jsme samozřejmě stále veselého ducha a aspoň doma si hrajeme na jaro a na blížící se Velikonoce 😃
kvetinkaivanka
7. lis 2013
Holky,nemáte některá zkušenost s ambulancí pediatra na Ortenově náměstí v Praze -ResTrial???????Děkuji za odpovědě všem!!
kvetinkaivanka
17. lis 2013
@denisia
@efkas
holky,pořád ještě chodíte k mudr Petrusové tady U Uranie???? jste spokojené????moc děkuji za odpověď 😉
efkas
18. lis 2013
@kvetinkaivanka byla tam kámoška,protože v pátek šla k Petrusové a ta tam nebyla,protože se stěhovali do jiné ordinace
Její přístup poněkud nechápu.Plánovala to dlouho dopředu,že se budou stěhovat a ani se neobtěžovala tam napsat ceduli nebo nějak aktivně informovat rodiče!!!
Prý je to na netu...
ten doktor na Ortenáku se jí zdál sympatický,profesionální přístup,uvažuje,že by přešla
kvetinkaivanka
18. lis 2013
@efkas moc děkuji za odpověď!Já právě už delší dobu uvažuji o změně.Paní doktorka si popovídá,je docela milí ale pokaždé odcházíme a dostaneme antibiotika.Teď naposled jsem se ptala zda to jsou antibiotika a tvrdila mi,že ne.V lékárně mi řekli,že je to lehčí forma antibiotik.Na tom orteňáku jsem to objevila nedávno,jenom nikde nemůžu na ně najít recenze 😞 🙂
koukám a na netu má napsáno,že se přestěhovala.Taky bych to nevěděla.
kathyxkathy
19. lis 2013
Take me nova ordinace zaujala, videla jsem na Res trial reklamu v Hobuletu. Hledala jsem a nic nenasla. Nevite, jak se ten pediatr u Ortenova nam. jmenuje? Mame supr lekarku na Pze 9, ale s dvema detma se mi uz moc nechce dojizdet.
kvetinkaivanka
19. lis 2013
@kathyxkathy taky jsem zatím nikde nenašla nějakého lékaře co tam pracuje 😞 Reklamu jsem objevila taky v Hobuletu a potom mi posílala info letáček kamarádka tady z koníka-paulie 😉
efkas
20. lis 2013
@kathyxkathy ta kámoška,co tam byla s dcerou,je paní Matoušková,učitelka z Pramínku,tak se jí poptejte 🙂
Já taky zkusím zjistit více informací.Má nemocné holčičky,tak se ted nevidíme.
Já jsem ta druhá úča,co chodí čtvrtek pátek.
efkas
20. lis 2013
@kvetinkaivanka zkusím zjistit více
kvetinkaivanka
20. lis 2013
@efkas děkuji 😉
verde198
21. lis 2013
Ahoj holky, nemate prosim nekdo dobreho gynekologa tady na sedmicce? Dik
kvetinkaivanka
22. lis 2013
@verde198 ja mám až na P9 gyncentrum,Kateřina Bollardt 😉
denisia
23. lis 2013
My sme sa odstahovali, takze uz nechodime, ale prave mi prislo, ze ATB dava menej ako davala MUDr Tomsova ... Aspon teda nam ...
verde198
25. lis 2013
@kvetinkaivanka dik, to uz je moc z ruky :-|
kvetinkaivanka
25. lis 2013
@verde198 myslela jsem si 😉 držím palečky při hledání 😉
kathyxkathy
27. lis 2013
@verde198 doporučuji Mudr.V.Vacka na Palmovce - jsem u něj asi 5 let (+2 těhotenství). http://gynekologiezenklova.cz/o-nas/, kouknete na recenze na znamylekar.cz
kathyxkathy
27. lis 2013
ohledne pediatru - toto je vyveseno na dverich, hledala jsem recenze lekaru, ale nic nenesla 😞
kvetinkaivanka
19. pro 2013
@kathyxkathy na Mudr.Jana Karase jsem našla,že je výborný lékař,jinak nic.Ještě paní doktorka pracovala v Motole.V příštím roce to vidím na přestup do této ordinace.
kathyxkathy
21. led 2014
Dneska jsem zaregistrovala Marecka do Restrial na Ortenovo nam.a chystam se zaregistrovat i Kubika. Byl tam zrovna pan doktor Valovic. Sestricka i pan doktor byli mili, peclive prohlidl, vse vysvetlil, zadny spech nebo pocit, ze otravuju (jak se to nekdy stava). Jak jsou tam chvili, tak cekarna prazdna, pekne prostredi cekarny i ordinace, vse nove, docela prostorne a ciste... ani jsem se nastacila rozkoukat a hned jsme sli na radu.
Webovky se uz pripravuji.
Nevyhody: schody, pro maminky s kocarky nic moc (dole docela dost prostoru na kocary) a stridaji se tri lekari (takze takovy ten "osobnejsi" vztah s lekarem asi nebude)... 🙂
kvetinkaivanka
21. led 2014
@kathyxkathy super,já se k tomu zatím nedostala.Davídek zatím naštěstí od té doby nebyl nemocný,tak jsem ráda.Ale pořád na to myslím 😃 Jestli neva,budu ráda za další info ohledně doktorů a přístupu.Moc moc děkuji!!!
přeji hezký den 🙂
denisia
17. kvě 2014
@kathyxkathy Kati, ako sa mate???
kathyxkathy
Autor odpověď smazal
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli