• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
autor
Taky bych si dala vdolky......uz jsem je dlouho nemela.....to me pritel vcera upek tvarohovy buchty.....trochu se mu pripekly ze spoda ale jinak byly dobry...az budu doma tak taky budu varit a pect porad....
10. zář 2007 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi,tak to závidím,můj manžel je sice vyučenej kuchař(seznámily jsme se na učňáku :slight_smile: ) ale v životě to nedělal,takže mi spíš pomáhá ,ale na druhou stranu umý bezvadný nakládaný masíčka :dizzy_face:
10. zář 2007 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to ja vyucena nejsem ale hrozne rada pecu......takze kolegyne budou mit na vanoce upeceno:slight_smile:
10. zář 2007 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuz,teda ty jsi si to datum porodu uměla vybrat,já taky strašně ráda peču na vánoce,jenže to už bude mít malá asi 6 týdnů,takže jsem zvědavá jak to budu zvládat :slight_smile: :confused:
11. zář 2007 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No otazka je jestli na to budu mit potom naladu :wink:
11. zář 2007 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm,tak to těžko říct,já bych poslední dobou jen spala a cpala se krupicovou kaší :grinning: jediný co mě hodně baví jsou ty kurzy a návštěva doktora :wink:
12. zář 2007 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj maminy, tak po dlouhy dobe jsem zalezla na prahu 7. Moc nas tu neni......
4. led 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

můžu se k vám vtírnou? :slight_smile:
já si založila mininky praha 9 letňany a prosek ani jedna :frowning2:
ale Praha 7není tak daleko :wink:
a na 7jsem chodila na učňák do jablonského a na Genett ještě když byla malá v bříšku

tak zatím ahoj snad se to tu znovu rozjede :slight_smile:
16. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy, tak jsem sem po dlooouhe dobe vlezla (a zemi to dalo praci tu diskuzi vubec najit) a mam hnedka prosbicku....k jake pediatricce se svyma robatkama chodite? Ja si musim urychlene vybrat, par referenci mam, lae rada bych jeste nejake...
5. čer 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
to neee, tahle diskuze porad zapadava do konskych hlubin...to mi pak nidko neodpovi :unamused: ...
5. čer 2008 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim Prahu 7 :o) Mam dotaz, jestli nekdo neznate nejakou ordinaci s kozni na Praze 7 ?? diiiky
21. črc 2008 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte je tu este niekdo z Ph 7? :slight_smile:
30. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, stale hloubs a hloubs :sweat_smile: .
12. únor 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:11 • radus.b.
No zdravim, asi neni koho :sweat_smile: . Ale stejne to risknu.. maminy kam chodite s detickama k zubari? My mame na prvni prohlidku jestechvili cas, ale radeji zjistuji dopredu.
25. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jen nakukuju, v těhu jsem do téhle diskuze taky občas psala. V prosinci jsme se ale přestěhovali na Prahu 8, takže sem už nepatřím, přesto všechny zdravím :slight_smile:
Dokud jsme bydleli v Holešovicích chodila jsem s malou k MUDr. Elišce Sládkové, dostala jsem na ní reference a byla jsem opravdu moc spokojená. Celkem je mi líto, že jsme jí museli teď po přestěhování vyměnit. Ale pediatričku už máš Olino asi vyřešenou, že. Koukám, že ses na to ptala už v červnu...zubaře na P7 neporadím. My si ho našli až tady na P8...tak kdybys náhodou nikoho na sedmičce nesehnala, můžu ti dát kontakt...
Plechajdo, taky už to asi není aktuální, ale třeba to pomůže někomu jinému, pokud sem zavítá. U kožní jsme byly u této: http://www.volny.cz/dr.safran/ Hned naproti jsme bydleli:slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, jsem maminka 29 v očekávání a hledám tady v praze 7 kamarádku. Termín máme za měsíc :slight_smile:. Nejsem zdejší, pocházím ze Zlína a pořádně tu nikoho neznám, tak budu ráda, když se mi někdo ozve. Můj mail je sofee@seznam.cz... :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
haloooo halooooo,jsem novopečená mamina na Praze 7 a hledáme s malou nějakou kámošku na prochajdy a jiné zábavy :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Efkas, já jsem teprve na začátku těhu, ale protože jsem na neschopence a je mi doma dlouho, když je Drahý v práci, ráda s váma někdy zajdu na procházku. Zvlášť, když je teď tak pěkně :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jitutuli,a kde bydlíš?My v Přístavní,to je hned u Libenského mostu
rády tě poznáme,malá je děsný nespavec,naštěstí jen přes den,takže hodně času trávíme venku s kočárkem,v něm si alespon trochu dáchne a moje ruce si odpočinou od věčného nošení
31. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Bydlíme U Parního mlýna, to je kousíček. Tak já se ráda přidám,
nechce se mi sedět celé dny doma a samotnou mě procházení moc nebaví :unamused:
31. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jé,tak to je fakt kousek
tak si dáme spicha třeba ve čtvrtek po obědě,jestli se ti to hodí?
hodinu by jsme si ještě upřesnily,já nikdy nevim,jak mi to s malou vyjde
31. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No, ve čtvrtek se zrovna chystám se kamarádce na Vysočinu,
a v patek už mám taky něco domluveného :cry:
tak buď zítra nebo jindy...
Do IP Ti napíšu číslo na sebe, ju?
31. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

neznate nejakyho dobryho gynekologa na praze 7 ? Chodim k dr Hanzelkovi na strosmayeraku ale rada bych zmenu...diky :wink:
18. kvě 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, je tu někdo z Prahy 7? :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:53 • sonaz
Hm, tak koukám, že poslední příspěvek je ode mě, tak ani nepředpokládám, že by se to tu rozjelo, ale zkusím to.. :grinning:
27. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ještě jeden pokus... :sunglasses:
29. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Holešovic. Mimís se ale narodí až začátkem června......Najde se tu někdo?
4. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já sice bydlim na Palmovce, což Holešovice zas tak uplně nejsou, ale jinak to je co by kamenem dohodil :wink:
5. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek