• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
Jé,ahoj holky.. my s Nikym taky bydlíme v Holešovicích:slight_smile:) krásný místo.. :grinning:
5. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů, lidi! :grinning:

Kdepak v Holešovicích bydlíte? Chodíte do Stromovky?
6. dub 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bydlíme .. U pergamenky..kousek od Orteňáku a Stromovka je jasná volba..kde vy,Luci?
6. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madleno, já bydlim hned za tržnicí, takže Palmovka je fakt kousek :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlíme dole u Veletržní, U Smaltovny.. :slight_smile:

Teri, máme skoro stejně starý dítka, Nicolas je slaďounkej! :slight_smile:

Tak kdy dáme společnou procházku? :sunglasses: My chodíme každý den, většinou kolem 13h, ale třeba dnes se teprve chystáme..
6. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: No joo,koukám, jste jen o dvanáct dnů starší :grinning: ale rozhodně šikovnější, poněvadž my jsme tlusťoušci, máme osm kilo a přetáčet se rozhodně nechystáme :slight_smile:

já vyrazím kdykoli v týdnu,když bude pěkně:slight_smile:
6. dub 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, tý jó, 8 kilo, my sme se byly dnes zvážit a má jen 6150g, ale narodila se prťavá-2840g.. :slight_smile: tak to ještě jde.. :slight_smile: On se taky začne přetáčet, to neboj! Já jdu zrovna teď do stromajdy, nějak to máme dnes šouplý..tak to bude krátká procházka..
6. dub 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak to přibrala hodně.. šest kilo je parádní :grinning:

tak se nějak musíme domluvit,ale když chodíte denně,tak to my se k vám rádi připojíme..ona ti Karolínka vydrží celou dobu spát?
6. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, jj, ona totiž jinak nespí, takže aspoň většinou v kočárku, i když občas taky řve, ale většinou zas usne.. :slight_smile: Co zítra? jestli bude zas hezky.. :sunglasses:
7. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci..zítra by to šlo.. v kolik sraz na Výstavišti? nejspíš se asi poznáme podle kočárku, ne? My máme modrej Quinny,viz dnešní foto :grinning:
7. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ty seš tu.. :slight_smile: Tak třeba ve 13h? My máme šedej s tyrkysovou Jané.. :slight_smile:
7. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok.. :slight_smile: tak v jednu :slight_smile:
7. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: tak to je kousek. od nás tam jedou dvě tramvaje a většinou i nízkopodlažní, takže to je opravdu kousek. Koukám, že ty ješět s kočárkem nejezdíš, zatím jsi ještě v dost pohodlnější v praktičtější verzi 2v1. :slight_smile: Ale na procházky chodíš, ne?
7. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Madlenko, jo zatím jsem pořád chodící kindervajíčko :grinning: Na procházky chodím, ale moc toho neujdu. Otejkaj mi nohy i ruce, takže jdu většinou tak na hodinku, přihodím trochu domácích prací a jsem vyřízená po zbytek dne :unamused: Zrovna dneska plánuju trošku větší přes Letnou na Malou Stranu, tak jsem zvědavá, co to se mnou provede
8. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si ještě pamatuju. Rodila jsem na konci září, takže léto jsem si docela užila :slight_smile:. I když jsem zas tolik neotejkala, ale i tak to stálo za to. Ráno jsesm si naplánovala, co všechno doma udělám, jak půjdu na procházku a na nákupy a nakonec z toho nebylo skoro nic. Tak mě napadlo, ty už nechodíš do práce, že jsi doma?
8. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrůza s těma otokama. A to ještě nejsou žádný vedra. Jsem zvědavá, jak budu přežívat v květnu. dneska jsem si plánovala špacír přes letnou, ve finále jsem šla pěšky jednu stanici tramvaje a měla jsem toho plný brejle. :unamused:
Já jsem už doma. Domluvila jsem se v práci a vybrala 4 týdny dovolený ještě před nástupem na mateřskou. Na mateřskou nastupuju prakticky za tři tejdny, takže pohoda.
8. dub 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba bude v květnu zima. A když ne, tak si hezky poležíš doma a rozšíříš si svoje literární obzory :slight_smile: Hlavně se moc nepřepínej, já jsem byla pořád v zápřahu, moc jsem neodpočítavala a nakonec to dopadlo tak, že jsem po dovolený místo do práce nastoupila v 33tt do nemocnice, protože jsem měla zkrácený čípek a Dr. se bála, abych neporodila dřív. Takže myslim, že jedna zastávka tramvaje je dost. S tou prací to máš dobrý, jen doma v klidu odpočívej, veř tomu, že to je na dlouhou dobu naposled.:slight_smile: Já se teď malý na půl hodiny zbavila a připadám si jako v ráji.
8. dub 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předčasnýho porodu se bojim jak čert :confounded: v pondělí jdu k dr a už se těšim, až mě prohlídne. To je jediná chvíle, kdy se nebojim, myslim, když jdu od něj a vim, že je všechno v cajku. Jinak jsem vyřízená z každýho tvrdnutí :unamused:
Myslim, že odpočívám dostatečně. Moje jediná starost je, abych udělala řidičák a poscháněla zbytek výbavičky :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že já jsem po každý návštěvě Dr. byla o dost klidnější. Břicho mi taky tvrdlo, brala jsem na to magnesium. Pak jsem měla několikrát bolesti jako při mentruaci, který jsem se snažila prodýchat. Překvapivě mě to neznepokojilo, jen se se o tom jen tam mimochodem zmínila na UTZ, kde zrovna náhodou byla moje Dr., ta mě prohlídla a už jsem jela. Ale byla jsem docela klidná, říkala jsem si, že v 33tt už je docela velká šance, že to bude dobrý. Kolik ti je, že si děláš řidičák?
8. dub 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy, já se taky pořád bála, abych malou donosila v pořádku a nakonec mi jí museli vyvolávat, 3 dny jí trvalo, než si rozmyslela, že teda ty vyvolávačky poslechne a půjde ven, to bylo 13 dní po termínu.. :grinning: Ale úplně tě chápu, mě pořád s něčím strašili až do nějakýho 25tt..

A s výbavičkou to nepřeháněj, já měla všeho mraky a polovinu z toho neměla ani na sobě, fakt toho stačí málo, navíc v létě to i hned uschne, takže stačí pár kousků.. :slight_smile:

Teri, kam ses zatoulala? :confused:
9. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se naopak moc nebála, což byla asi taky chyba. Po propuštění z nemocnice jsem měla mít klid na lůžku a místo toho jsem další den montovala postýlku, protože jsem se na ní už hrozně těšila. Teď zpětně to vidim jako blbost, měla jsem víc odpočívat. Zas na druhou stranu jsem rodila 4 dny před termínem, což je na prvorodičku dobrý výkon :slight_smile:

S výbavičkou to je těžký. já měla hodně věcí od kamarádky, takže jsem moc nenakupovala. Nakonec to dopadlo tak, že v říjnu přišla zima a já neměla nic teplýho. Takže jsme narychlo sháněli kombinézu. Tu co jsem měla byla velikost 62, což jsem si myslela, že na zimu bude tak akorát ale malá v ní mohla být až v únoru, protože předtím v ní hrozně plavala. Takže třeba kupovat teď něco na zimu je riskantní, protože nevíš, jak bude holka velká. Prostě všeho s mírou :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luuci,promiň, bylo toho teď nějak moc.Jinak vzkaz jsem četla,nakonec jsme šli s kamarádkou,doufám,že to příští týden vyjde..

přidá se někdo?
10. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky,my jsme taky z Holešovic :slight_smile: můžeme se tady k vám přidat????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, určitě! :slight_smile: Ty tu máš kamarádky s mimčama?

Kveti, to je jasný, přidej se! Kdepak bydlíte? :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,bydlíme U uranie,kousíček od orteňáku :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kveti, koukám, že je váš Davídek o 4 dny starší než naše Majda. To už máte doma pěkně veselo jako my, co? :slight_smile:

Na procházku bych příští týden šla, ale my chodíme tak kolem třetí, to je na vás asi pozdě.
11. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj madlenko,
jéééé,tak to máme skoro stejně staré dítka :grinning: jo,jo doma je veselo :grinning: :grinning: :grinning: teď už spinká jenom dva krát přes den.Když byl menší,tak spal celou dobu,v kočárku.Když jsem byla venku pět hodín,tak pět,když dvě tak dvě :grinning: to bylo perfektní :slight_smile: ale teď je s ním větší sranda,ale letí to :wink:
11. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: máš pravdu, letí to uplně šíleně. Už se koukám po ohrádne, pomalu se začínám bát nechat malou samotnou na zemi. Dám jí na deku a když přijdu ze sprchy, tak je o dva metry dál. :grinning: Je to prostě šikula. Spání zatim máme tři za den, ale to se mi daří vetšinou silou vůle. Dohromady to dá 2-3 hodiny, jak kdy. Naštěstí spí celou noc (i když teď slyšim,jak se z ložnice směje, takže to zas tak celá noc neni), tak se to dá. Venku už dost kouká, takže moc nespí. Jo, kde jou ty časy, kdy byla tuhá celou dobu, kdy jsme byli venku :slight_smile:
11. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hezký, že máte stejně staré děti! Já a Teri máme zas o 2 měsíce a kousek mladší, než ste vy! :slight_smile: Tak dáme někdy hromadnou procházku Stromjadou? :sunglasses: Teda až se počasí vzpamatuje, teď máme za oknem 4°, to bych blil, velebnosti.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kveti, Teri bydlí taky u Orteňáku a mým směrem nikdo..
12. dub 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byli jsme s manžou o víkendu pryč na chatě. Dnes jsem byla u Dr na kontrole a dostala jsem koňskou dávku hořčíku, protože se mi zhoršily ještě víc stahy. Ze včera na dnešek jsem skoro nespala. no hrůza. Měla jsem si teď vzít tři prášky najednou a řeknu vám, že to byl boj. Přijde mi, že se mi vrací ty nevolnosti, co jsem měla na začátku těhu :confounded: Snad se to zas urovná.
Madlo je mi 24. Dřív jsem ho nedělala a to z důvodu, že nebylo auto, tak mi to přišlo k ničemu, protože bych nemohla hned jezdit.
Jinak co se týče výbavičky, tak oblečení mám tolik, že bych jí musela převlíkat každou hodinu, aby to stihla unosit. Nic jsem ale nekupovala (jen pár kousků), protože jsme všechno dostali. Jedná se mi spíš o ty plíny, lékárničku, sterilizátor lahví a tydle nesmysly.
Jinak vítám Kvetinku mezi náma. To jsme sousedy, já bydlím u Alzy.
To počasí je fakt hroznýýýý. Ani mi tak nevadí to, že leje, ale ta zima. Už jsem se těšila, že budu moct zakoupit kraťasy a vypadá to, že zkejsnu ještě min. 2 tejdny v manžestrákách. To jsou totiž jediný gatě, který teď oblíknu a nový si prostě kupovat za boha nechci. Na tu chvíli to nemá cenu.
12. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek