• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
S těma dětma je to fakt dobrá náhoda :slight_smile: Procházku bych dala, třeba koncem týdne nebo ten příští. Manžel ve čtvrtek na týden odjíždí, tak budu doma sama a ráda si vyrazim mezi lidi.
12. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy, a jakej hořčík bereš? Ja jsem měla Magne B6 a ten byl bez problémů. Je lepší, že ti není dobře teď když je hnusně, alespoň tě to netáhne ven. My bohužel chodíme ven každý den, protože malý těžko vysvětlim, že se mi tam nechce protože je zima. :slight_smile:
Já jsem hodně výbavičky kupovala přes net. Když mě vzali do nemocnice, tak jsem s hrůzou zjistlila, že toho moc nemám a kdyby se Majda narodila, tak bych byla v háji. Takže mi manžel donesl počítač a za dva dny bylo nakoupeno :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuje se to Magnesii Lactecii nebo tak nějak. Mám brát dvě tablety třikrát denně, ale dnes jsem si měla vzít dvakrát tři. Ale přijde mi, že se to akorát ještě zhoršilo. Mno uvidíme. mělo by to zabrat.
12. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To toho bereš docela dost. Tolik jsem toho brala, když jsem šla z nemocnice. Myslim, že nejvíc pomůže, když budeš ležet a odpočívat. Ono v tomhle počasí se snad ani nic jinýho dělat nedá :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,omlouvám se,dnes jsem se dostala na PC až teď :slight_smile: Moc děkuji za krásné přivítání,Teddy :slight_smile: no jo,Alza,tržnice,pošta tam chodíme pěšky :slight_smile: holky, tak to je fakt náhoda s těmi dětmi :grinning: jo,já jsem pro hromadnou procházku Stromajdou :grinning: :grinning: :grinning: to bude paráda,jenom doufám,že ten můj malý ďáblik bude v klidu sedět v kočárku.Dnes vůbec nechtěl sedět :frowning2:
teddy,já jsem taky brala magnesium,stejně jak ty.Brala jsem ho dva krát,nejdřív jedna tabletka tři krát za den a potom dvě tři krát za den.
hezký večer holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno jo Madluš, já ty stahy mám fakt hrozně často. I dneska několikrát za den a to už beru ty bobule. Snad to k něčemu bude :unamused: Já odpočívám, ale nevydržim celej den v pelechu :wink:
13. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ležení zkus vydržet. Je to pořád lepší než pak nedejbože ležet v nemocnici. Mě stačilo 14 dní, kdy jsem mohla jen na záchod a zpátky. I jídlo mi nosili na pokoj. Nehledě na permanentně zapíchnutou kapačku s magnesiem v ruce. Samozřejmě tě vůbec nechci strašit, ale prevenceje nejlepší.

Květi, tobě Davídek už v kočárku sedí? Majda je naštěstí docela v pohodě, pololeží, kouká co se děje, hraje si s dudlíkem a pak usne. Dneska jsme udělala asi dost chybu. Byli jsme s manžele v centru na procházce a malou jsem v dobré náladě vzala na chvíli do náručí, aby líp viděla a pěkně se mi to vymstilo. Když jsem jela zpátky tramvají, tak tak řvala, že jsem musela vystoupit dřív a dopadla jsem tak, že jsem jedou rukou tlačila kočár a ve druhý držela malou. Prostě si to vyřvala. Na to,že jí je půl roku, tak už se mnou umí fakt dobře manipulovat :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlenko,já to napsala blbě,my už jezdíme se sporťákem,protože v hlubokém kočárku to už nebylo možné :frowning2: Když byl menší,tak tam ještě vydržel,ale teď nevím,nevím.Hlavně teda nesnáší nakupování :frowning2: Dnes jsme byli s manželem v tescu a taky jsme ho tahali na rukách,protože řval o život.Jinak včera jsem s ním byla venku a všechno ok,usnul a tak za hoďku se vzbudil a nechtěl přestat řvát za nic na světě.Taky jsem ho musela vzít na ruce a tlačit kočárek. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mozem sa pridat? na kona chodim uz davno, ale tuto diskusiu som si nevsimla ... kedze sme pristahovalci, vela kamaratov nemame a stle hladame ... chodime vacsinou do letnej, ale aj do stromovky, byvame uprostred ...
13. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kveti, tak to jo, říkala jsem si, že na sezení je přeci jenom trochu brzo. My jsme na sporťák přesedlali hned první teplý dny, Majda už taky byla k neudržení. My dneska byly v Palladium a Majda to překvapivě dobře nesla. Usnula 2 minuty poté, co jsme vešly :slight_smile:. Musim říct, že mě začíná její chování trochu děsit, na to jak je malá, tak mi přijde že je až neuvěřitelně svéhlavá. Docela dlouho jsem si myslela, že jí opravdu něco je, přeci jenom je dlouho trápilo bříško, tak jsem myslela, že to je z toho. I teď mě někdy zatrne když ječí tak, že skoro nemůže dýchat a to jenom pro to, že třeba nechce ležet na zemi. Tak malá a už má naprosto jasno v tom, co chce a co ne :slight_smile:

Denis, vítej. I když já jsem tak uplně nepatřím (jsem přespolní - resp. přesříční), ale i tak :wink:
13. dub 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
on malinko sedí ale plácne sebou do stran :slight_smile: ,jinak se trošičku udrží.Tak to je Magdalenka skvělá,když usnula.To Davídek ani náhodou a ještě kdyby spinkal a my vešly do nákupního centra,tak je hned vzhůru :frowning2: on to prostě pozná :grinning:
jo,jo,Denis,vítej.
jinak přeji hezký den všeeeeeeeem :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
14. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Denisia, kluci mají krásný jména! :slight_smile: Sebastian byl můj favorit, ale u manžela by neprošel..

Já už se těším, až Káju taky šoupnu do sporťáku, nejpozději v červnu.. :slight_smile: A v kočáru mi občas řve, jak se oteplilo, dokud byla velká zima, tak spala jak zabitá..

Já byla teď po dlouhé době na Letný, tak sem čučela, že je tam nová hospoda u toho hřiště, co je nějak rozestavěný, tam sem se něco nachodila na tělocvik.. :grinning:
14. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, u nás stále ještě vítězí hmota nad duchem, takže když je Majda fakt unavená tak usne. Trochu se děsim chvíle, kdy to tak nebude a ona bude unavená a protivná ale spát chtít nebude
14. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak,jak bylo venku zima,tak Davídek krásně spinkal a teď to dá malinko zabrat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
na Letný jsem už dlouho nebyla,ale pořád si říkám,musím se tam podívat.Chtěla jsem bruslit i s Davídkem,ale nějak se k tomu nemůžu dokopat :frowning2:
14. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,v porodnici jsme vypisovali jméno pro holčičku Karolína,takže kdyby byl Davídek holčička,taky je Karolínka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlen, to závidím, Kája sama usnout neumí.. :sweat_smile:

Kveti, já byla bruslit jen jednou s kočárem, taky sem lenoch.. Davídek je taky hezký jméno, jen má blbě svátek.. :grinning: Já mám vše v prosinci, narozky 26., tak sem toho chtěla vyvarovat aspoň svoje děti, my chtěli původně holčičku první Natálku..
14. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kamarádka má taky narozky 26.12. Docela náhoda. Slavíme to vždycky před Vánocema ještě s kamarádem, který je má 22.12. Před svátkama máme opravdu veselo. :slight_smile:

Holkky nemyslete, že je Majda nějaký přeborník v usínání. Třeba před spaním v poledne jí uspávám hodinu i dýl. Teď je už půl hodiny v postýlce a nevypadá to, že by v nejbližší době usnula. Nakonec jí spánek přemůže, ale trvá to. Jo, zima byla super, to usnula jak jsme vylezli ven. Teď dlouho kouká, když je teplo tak se vyvalíme na deku a to jí většinou tak unaví, že usne. Ale už to není co bývalo :unamused:

David je hezký jméno, my kdyby jsme měli kluka, byl by Magdalenka. Nevim, jak je to možný, ale když jsem vyplňovala papíry, tak jsem přehodila jmena pro holku a pro kluka. A to jsem to psala doma v klidu 6 týdnů před porodem. Ještě že to v porodnici pochopily, skoro byl z Majdy Péťa :grinning:

Ještě se omlouvám za překlepy a dvojitý písmena, pořád se nemůžu dostat k tomu, abych si ostříhala dlouhý nehty na ruce, tak se mi píše trochu hůř
14. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dik ... dufam, ze sa niekedy na tej Letnej alebo v Stromovke stretneme. Ked uvidite draka na odrazadle a za nim zbesnenu maminu s kociarom, co reve stoj, stoj Sebik, a bezi za nim ... to budeme my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na Letnu ideme aj teraz ...
14. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídek taky neumí sám usnout.Už dlouho se to učíme a nějak se to nedaří :unamused:
Luci,to já nebyla bruslit ještě ani jednou :frowning2: Nedávno jsem byla na procházku ve stromovce a tak jsem záviděla těm maminkám,co bruslili a říkala si,musím taky a do teď nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: To jo,máme blbě svátek,ale vybírali jsme dlouho :slight_smile: my zase máme všechno v září,já mám narozky,moje mamča,ta ma i svátek a taky Davídek se narodil v září,takže toho máme hodně :grinning: hele,to je náhodička,právě nedávno jsme si s manželem povídali,že když bude druhé mimi a bude to holčička bude Natálka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hezký zbytek dne,holky :slight_smile:
14. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady se to rozjelo holky..tak bychom co nejdřív mohli dát tu hromadnou procházku,až bude hezky..co příští týden někdy?protože my pak s Nikoušem odjíždíme nejmíň na 14 dní do Krkonoš..aneb ať žije zkouškové
14. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co takhle příští úterý? Mělo by by být hezky a já zrovna náhodou nic nemám :slight_smile:. Ale nevim, jestli se shodneme na čase. My chodíme kolem půl třetí, třetí.

teri, ty ještě studuješ? Docela obdivuju
14. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já proti úterku nic nemám.. já si myslím, že čas snad nebude problém, ne? Pokavaď jednou vyrazíme s bejbátky jinak,než jak jsme zvyklí tak se snad niic nestane..:slight_smile:

madlena: Jojo,studuju a do toho se snažím i jakžtakž pracovat.. mě to baví..i když někdy padám na hubu :grinning:
14. dub 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tě fakt obdivuju. Já jsem ráda, že tak nějak zvládám dítě a sem tam i trochu domácnost. Loni jsem studovala, ale na letošek jsem to přerušila, protože mi bylo jasný, že bych to nezvládala. Zatim mám v plánu zase nastoupit v září, ale ještě uvidim. Snad to vyjde
15. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri taky tě obdivuju :slight_smile: já jsem ráda,že jsem ráda :grinning: :grinning: :grinning:
hezký večer všem :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
á holky neobdivujte a vyjádřete se k té společné procházce:slight_smile:
17. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,tak my s Davídkem jsme za to úterý.Co vy,holky?????
hezký večer :slight_smile:
17. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženy, kde to vázne.. :grinning:

Já sem zítra pryč, ale středa by šla! :slight_smile:
19. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáj..já zapomněla,že zítra jdem na kyčle a k doktorce..tak jsem taky pro středu..ale hlásej nějaký velký ochlazení,tak nevím..
19. dub 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla radši za čtvrtek nebo pátek, ve středu se vrátí manžel, takže možná půjde s malou ven on. A možná by mohlo být i hezčí počasí.
19. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám je to jedno,my zatím nic nemáme :slight_smile: ale záleží na vás,holky :slight_smile: hezký den :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
19. dub 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek