• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
koukala jsem na předpoveď a lepší by byl asi pátek. To už nemá pršet na rozdíl od středy a čtvrtka
19. dub 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cooo holky??
21. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tu je pusto prázdno. Asi se celá Praha 7 někam odsťěhovala. Nu což, já jsem pro pátek, co ostatní?
21. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu v pátek už ráno pryč.. :confused:
21. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, tak zítra. A nebo to můžeme nechat na příští týden, aby byl čas na to, aby se všichni vyjádřili. Teda pokud sem ještě někdo kromě nás tří chodí :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to nechala na příští týden.. :wink: Ještě Kvetinkaivanka, takže bysme byly celkem 4.. :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky.. příští týden by ještě šel..ale až tak ve čt..u nás.. a jakpak se vlastně všechny mááte?
21. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se máme dobře, Karolínka právě usnula, resp. sem jí ukozila, předtím dostala ještě kašičku, tak sem zvědavá, za jak dlouho se probudí.. :slight_smile:

Teri, co studuješ?
21. dub 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vše nej Nicoláskovi k 4-měsíčninám! :dizzy_face:
21. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky byla pro příští týden, táta (můj táta)má v pátek narozky, tak musíme vyrazit do města mu něco pořídit.
Jinak my se máme dobře, manžel se dneska konečně vrátil, tak tu alespoň už nejsme samy.:slight_smile:
Malýmu všechno nej nej, ať vám dělá jenom radost
21. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
omlouvám se,nějak jsem se sem nedostala.Já jsem za ten příští týden :slight_smile: Už se těším,konečně nebudeme na procházce jenom já a Davídek,už mě to nebaví samotnou. :slight_smile: My se máme dobře,děkujeme :slight_smile:
jo,jo,taky se přidám ke gratulaci Nicoláskovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
heeeeeeeeezký večer
21. dub 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
oo,holky děkuje moc,už jsme velký chlapáci.. máme 68 cm a 8 690 g...trochu obr no :grinning: už se na vááás moc těšíme..
jinak luci studuju dálkově mediální studia :wink: vy už jíte kašičky,jo? a ty kojíš nebo ne?
21. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oops, tak to je trochu obřík. My jsme měli v 6 měsících 68 cm a 6,4 kg. Začínám mít pocit, že máme trochu podmíráčka. :grinning:
22. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,to jo to je velký chlapák :slight_smile: kojíš,nebo ne???? tak my měli v 6 měsících 7690 gramů :slight_smile:
madlen,neboj ona ti vyroste za chvíli :grinning:
22. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pradva, že u holky se možná lepší, když je menší. Já nejsem žádnej drobek, tak alespoň ona může být menší. I když teď jak začala jíst normální jídlo mi přijde, že roste a tloustne hrozně rychle. Asi dohání prvních pár měsíců kdy nám moc nešlo kojení a ona moc nepřibírala
22. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že šest kilo na půl roce je úplně v pohodě :wink: My jsme byli na neurologii a paní doktorka říkala,že je velkej jak sedmiměsíční dítě-ne li víc :slight_smile:
jojo, kojím.. a nikoušovi vyloženě chutná.. jen mě poslední týden úplně hypnotizuje při jídle :grinning:
22. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To známe. Když jim, tak na mě Majda kouká způsobem jak kdyby týden nejedla. Je to dobře, ještě něž jsem jí začala dávat normální jídlo tak viděla, co je normální jezení a asi i proto nemáme při jídle problém. :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já jsem z něj úplně nervózní :grinning: dneska to venku vypadá na hezký počasí,tak se snad půjdem na chvilku projít..i když bych spíš potřebovala,aby spal tak nejmíň dva dny v kuse,abych dodělala vše,co potřebuju do školy :grinning:
22. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si připadám jako zlá krkavčí matka, která nedá dítěti ani najíst. Nedávno jsem jí dala ochutnat (měla jsem zrovna jogurt), malá se zašklebila a byl klid. :slight_smile:Škoda že nemáte zahradu, viď. To by jsi ho vyšoupla v kočáru ven a měla by jsi klid.
22. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když Nikouš je dost akční,jeho to v kočárku moc nebaví.. když se jede,tak to ještě jde..ale jakmile se stojí,tak to ani náhodou :grinning:
22. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to taky znám. Hlavně dřív stačilo abych na chvíli zastavila a Majda byla vzhůru. A jak jsme se rozjili, tak zase vytuhla. Proště takový malý terorista :grinning:
22. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, to je teda pěknej obřík! :grinning: Na prosincový diskuzi nikdo přes 8kg nemá! Kája je prcek, možná těch 6,5 mít bude, ale už jí ta váha neleze nahoru takovou rychlostí jako dřív, narodila se s 2,84kg.. :wink:

Jj, kojím, ale večer bych jí ráda víc zaplácla, tak dostává kašičku, ta jí chutná, ale mrkvičku spíš plive.. :grinning:
22. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo on je prostě obr..velikost oblečení nosíme 74 a některé už nám jsou taky malé :unamused: ááchjo..já chci malinkatý miminko :slight_smile: my přibíráme každej měsíc kilo..

To my taky kojíme,ale s příkrmama ještě počkám..aspoň tak měsíc..:slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem velikkost 74 kupovala dneska, dupajdy 68 nám jsou už tak akorát.
Luci, asi hloupá otázka, ale vy dáváte mrkev na večer? Musim říct, že jse s příkrmama začali až teď v 6 měsících, předtím jsem kvůli problémům s kojením dokrmovala Bebou. A myslim, že to uplně stačilo začít až teď. Tím samozřejmě nechci říct, že to je ve 4 měsících brzy, ale já bych to asi tak neudělala
22. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nn, mrkev skoušíme kolem poledne, večer dávám kašičku.. No já vím, že bych klidně mohla ještě počkat, ale mě to kojení zas tak moc už nebaví, lžičkou je to něco jinýho, i když mrkvičce fakt moc nedává, takže to nijak nehrotím, ale večer se kaší aspoň víc zaplácne.. :slight_smile:

Nám dávali už ve 3 měsících šťávičky, tak jen ať si zvyká i na něco jinýho.. :wink:

To nám je 68 akorát, třeba některý bodýčka by snesla i větší, ale každej výrobce má ty velikosti jiný, jednu mikinku má dokonce pořád 56.. :grinning:
23. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Je pravda, že my jsme v tomhle věku už jedli kde co a taky žijeme. :slight_smile:
Včera jsem v Tescu koupila overaly 6-9 měsíců a přijde mi, že to je strašně obrovský. Ale obávám se, že až to obleče, zas tak velký to nebude. Mám pocit, že je den ze dne větší. Nedávno jsem uklízela starý dupajdy vel. 56 a vůbec si už nedokážu představit, že se do toho kdy vešla. Letí to hrozně rychle :frowning2:
23. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak mi baštíme mrkvičku už od 4 měsíců,protože někde v té době,jsem ho kvůli problémům s kojením dokrmovala nutrilonem.S tou mrkvičkou nám to řekla doktorka a ze začátku,jí taky plival,ale potom to už byla paráda.Teď baští vše,myslím zeleninku a už i masíčko :slight_smile:
Davídek má taky rád kašičky a dáváme je hlavně na večer :slight_smile: my máme práve v 74,ale taky nosíme některé věcičky v 56 :grinning: :grinning: :grinning: každý výrobce má různé ty velikosti,ale u nás platí:tesco oblečení podle označní a jinak máme většinu z Mothercare a to je větší,takže tak :slight_smile:
ps:byla jsem dva dny bez počítače
24. dub 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar děvčata, tak jak to vidíte tenhle týden? Jsem zvědavá, jestli se vůbec domluvíme, když sem skoro nikdo nevchodí.:slight_smile: Já bych byla pro úterý nebo středu, ve čtvrtek jdeme k očaři
26. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky madlenko a holky :slight_smile:
taky koukám,že tady dlouho nikdo nebyl.dnes jsem na to myslela,jestli bude ten srazík nebo ne :wink: my ve středu nemůžeme,ale jinak jsme k dispozici :grinning:
jak se máš a co Magdalenka??? hezký den :grinning: právě prší,ale celý týden má být hezky :grinning: :grinning: :grinning: pa pa pa
26. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se máme docela dobře. Dneska jsme zkusili květák a až jsem se divila, že ho snědla. Já jsem ho ochutnala a byl docela hnusnej (měli jsme skleničku od Hami). Zítra už uvařim narmální, tak snad bude chutnat líp.
Celý víkend jsem byli pryč, v sobotu slavila narozky tchýně a včera táta. Takže pěkněj záhul. Ještě že je už normální pracovní den.
Zrovna vysvitlo sluníčko,tak razíme ven :sunglasses:
26. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek