• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
no jo,květák,na ten jsem zapoměla.Taky koupím Davídkovi,uvidíme jak mu bude chutnat :slight_smile: Davídek zatím baští vše,tak jsem ráda.Já vyrážím ven hned jak se mi vzbudí,právě spinká :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majda taky naštěstí jí všechno, i když jí to nechutná. To teda nechápu, ale jsem za to ráda. Tak mě napadlo, co kdyby jsme si zítra dali sraz my dvě, teda pokud se nepřidá někdo jiný. Lepší dvě než nic :slight_smile:
26. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, sorry, som sa k vam pridala a potom som to na chvilu nechala plavat... ale vidim, ze srazik este nebol ... a kedyze sa chystate, madlenka?
26. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoolky, my se k vám přidáme až tak za 14 dní..do středy hlídáme tři dětičky navíc.. a ve čt jedeme domů do Krkonoš..ale pak to musí vyjít..jak se všechny máááte?:slight_smile:
26. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, to neva, času na vidění se bude ještě dost. Ty jsi z Krkonoš, To musí být paráda. Minulý víkend jsme byli na svatbě v Bedřichově a bylo to tam fakt krásný.

Denis, my chodíme ven mezi druhou a třetí, dost záleží na tom, kdy Majda vstává a jka dlouho dopoledne spí
26. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo.. tak se jedem nadejchat čerstvýho vzduchu trošku.. Nikymu se tam vždycky daleko líp spí :slight_smile:

joo..holky..nemáte někdo tip na nějakej supr dětskej sekáč? o tom u zastávky U průhonu vím
26. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,tak to máš doma veselo,tolik dětiček :slight_smile: my se máme dobře,děkujeme a co vy????Neznám žádný sekáč,jenom ten u průhonu u zastávky :frowning2:
Madlen,v pohodě,můžeme dát zítra mini srazík :grinning: my nemáme zítra nic :slight_smile: Denis,přidáš se????
26. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo.. ale řeknu vám..čtyři děti nechci ani náhodou :grinning:
my se taky mááme fajn..jen je toho nějak mooc teď.. už aby bylo po zkouškovém období.. teda úspěšně.. :grinning:
26. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlen, my vacsinou spime medzi 12-3 - nie cely cas, ale v tomto rozmezi ... takze okolo 3 . Ale zajtra idem na gyndu na kontrolu po sestinedeli .. s dvoma detmi, boze, to bude zas adrenalin .. a v stredu prave volala kamoska, ze bude oslava 2. narodenin, takze az pristi tyden
26. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si myslím,teri :grinning: mě postačí ten můj malý prcek a ne ještě další tři k tomu :slight_smile:
neboj,jak tak na to koukám,co píšeš,tak to zmákneš!!!!!stíháš se starat o čtyři dětičky a do toho se učit,tak to uděláš levou zadnou!!!!!!!!!!!!!!!
26. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mu chodime do sekaca Krtecek, to je blizko Veletrzni ... na mojej strane Holesovi :grinning: :grinning: :grinning: . sekac dobry, ale tie zenske ma uz parkrat vytocili ... stale okrikuju Sebika, aby nesahal na to, na hento ... proste na nic, lebo asi tam maju tovar za x-tisic korun :rolling_eyes:
26. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kveti, tak to se domluvíme na ten zítřek.Napsala bych ti tak kolem poledního, to bych měla vědět, jak to bude vypadat.

Denis, klidně se uvidíme i jindy, myslim, že to není poslední příležitost.Já jsem byla na šestinedělsí prohlídce 3 měsíce po porodu, nevim proč, ale myslela jsem, že po šestinedělí přijde MS, tak jsem se chtěla objednat až po ní. Fakt nevim, kde jsem to vzala.:slight_smile: Alespoň byla Majda dost velká na to, aby ji manžel mohl na tu dobu pohlídat. Zítra ti budu držet palce ať to nějka zvládnete. Já si to nedovedu představit s jedním dítěte, natož se dvěma. Kam chodíš k Dr.?
26. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodim k dr. Vachove, bola na Strossmayeraku, ale prestahovala sa na Andel ... takze celkom vylet ... dufam, ze nebudem musiet velmi cakat a ze ma sestricka vezme trochu skor ... aj ked asi nastveme ine pacientky :frowning2:
urco sa dohodneme na inokedy, budem sa tesit ...
26. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,madlen,budu čekat na zprávičku zítra kolem poledne :grinning:
fúúú,Denis tak to taky nezávidím,to teda bude :unamused: klobouk dole za tu odvahu!já byla s manželem a ten pohlídal v čekárne Davídka,jinak nevím jak bych to udělala :unamused:
hezký večer holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky madlenko,moc moc moc se omlouvám,ale mě je dnes už od rána strašně špatně,ležím a manžel je s Davídkem.promiň,že jsem nenapslala dřív.Co jiný den?????nezlob se.budu se moc těšit,pa pa pa
27. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zrovna jsem ti chtěla psát. Škoda, že ti není dobře, docela jsem se těšila. Ale nic si z toho nedělej, hlavně aby ti bylo líp. Alespoň dneska dojdu na nákup, už tu nemáme pomalu co jíst. :slight_smile: Určitě neí všem dnům konec, jednou to vyjde :wink:
27. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem se chtěla ptát,jak jste si to užily..no nic.. však my až se vrátíme,tak musíme něco spáchat..jestli bude hezky..tak můžem vzít deky a trochu v parku pobejt :grinning:
27. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky madlenko,ještě jednou se omlouvám.Taky jsem se moc těšila.Zítra nemůžu,ale co říkáš na pátek dát ten srazík ?????Má být hezky.
teri,skvělý nápad vzít deky a trochu v parku pobejt,to by bala paráda :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kveti, to je v pohodě, hlavně že ti je líp. Pátek by šel, pokud vim, tak nic nemáme. Deku určitě vezmu, my se takhle válíme u nás v parku. I když mě napadá, že než k vám dojedeme, tak bude Majda spát. No uvidíme, nějak to dopadne
27. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,večer mi už bylo dobře.Nechápu co to bylo :frowning2: tak paráda,když to vyjde tak v pátek se sejdem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Kam chodíš s malou do parku????
28. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme u nás kousek od Vysočanský do parku. Je docela pěknej, nově udělanej a má dvě hřiště a nesmějí tam psy na trávník. Jediný trochu blbý je, že to je jedinej park široko dalek, takže to tam někdy vypadá jako na Václaváku. Zas na druhou stranu se Majda aledpoň naučí co to jsou ostrý lokty, když bude chtít na hřišti na houpačku :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je paráda,že máš tak blízko park a ještě k tomu nový :slight_smile: my,když se nám nechce,tak chodím kolem baráku a tak a když se nám chce,tak do stromovky,ale to ne moc často.Většinou procházku spojím i s nákupem,ale jak kdy :grinning: Já jsem tady ještě moc nezkoumala hřiště pro děti,ale už začnu :slight_smile: pa pa pa
28. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není tu náhodou někdo, kdo se chystá zrovna ven? :sunglasses: Co kdybysme se daly čísla, abysme se kdyžtak mohly kontaktovat? Já sem ve Stromovce každý den.. :wink:

Máte některá pejska?
29. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Luci a co takhle zítra srazík ve stromovce i s Madlenkou,když nic nebudou mít????V kolik chodíte ven???
pejska nemáme :slight_smile: máš pejska?????
29. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivanko, já jedu zítra zas nějak dopoledně pryč, ale příští týden už musí klapnout! :wink: My chodíme někdy i dopoledne, to tak kolem desátý a odpo pak mězi dvanáctou až druhou, podle toho, jak spí, ale když se domluvíme na nějakej čas, tak se přizpůsobíme! Máme labradorku, tady to vypadá na nepejskaře, když Madlenka nadšeně psala, že tam nesmí psi na trávník (ale vysvětli to těm psům :grinning:), ale my máme hodnýho a poslušnýhho pejska a děti má ráda.. :slight_smile:
29. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,no tak teda sa na vás holky budeme těšit příští týden někdy :slight_smile: to neva :slight_smile: jo,to my se taky přizpůsobíme,to není problém :wink: to jsou moc hezký pejskové :slight_smile: my pejska nemáme,ale mám je ráda :slight_smile: Vlastně máme,ale u rodičů,ale to je pes,ne pejsek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ten mě teda rozhodně neposlouchá :grinning: Tak to Karolínka bude doma řádit s pejsekm,když bude větší :slight_smile:
tak hezký večer holky :slight_smile:
29. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že my pejska nemáme, ale měli jsme králíky a potkánky. Proti psům nic nemám, jen jsem ráda, že se u nás můžeš natáhnout na trávu a nebát se, že si nějaký dárreček odneseš domu. Ale Vysočany jsou bohatý, takže pejsci sice nesmí na trávník, zato mají vlastní oplocené hřiště, kde si můžou dělat, co se jim zlíbí :slight_smile:
Jinak Květi, počítám, že by to zítra byla zase kolem třetí, ale ještě ti dám dopo vědět. Hezký večer
29. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlenko,v pohodě,budu čekat.kdybych dlouho nepsala,tak se omlouvám,musím s malým doktorce,začal mi hodně blinkat a už nevím,co s ním :frowning2: a musím ještě skočit na zličín do ikei,potřebujeme nový botník a na čerňáku bude až někdy příští týden.tak doufám,že tam nepolezeme zbytečně :angry:
30. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš fakt nabitý den. Doufám, že bude Davídek v pořádku. Kdyby něco, tak se nic neděje, zkusíme to zse jindy :slight_smile:
30. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoolky,kam chodíte k doktorovi/doktorce?
30. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek