• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 7

20. května 2014 
jo,právě že jsem si myslela,že to bude dobrý,ale začal fakt hodně blinkat,tak už musíme skočit k té doktorce.A s tím botníkem fakt nechci čekat,protože zase nebude a to mě potom už asi ani nevím co :grinning: já doufám,že to stihneme,nechi to opět rušit,to je už blbý :unamused: jinak,děkuji,taky doufám,že to bude ok.
teri,chodíme tady U uranie,doktorka Tomsová.Kam chodíš ty???
30. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je manžel doma,tak proto ještě chci sním skočit do ikei,protože potom zase bude dlouho dělat a máme po botníku :unamused:
30. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčoo..tak ať je broukovi dobře:wink:

my chodíme k paní doktorce Horové.. a ptám se,protože uvažuju o změně no..
30. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme,teri,jsi hodná
no o té doktorce jsme uvažovali,ale Tomsovou máme přes ulici,tak vyhrála a je hondá a setřička je ještě hodnější :slight_smile:)))
30. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,už musím letět ať to stihneme :slight_smile: přejeme vám hezký den
madlen,já se nejpozději ve dvě ozvu,teď vyrážíme doktorce a potom rychle pro ten botník :slight_smile: pa pa pa
30. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kveti, tak předpokádám, že jste to nestihli. Snad je Davídkovi lépe a my vyrážíme ven. Jednou to určitě vyjde :grinning:
30. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky madlenko,já se mooooooooooooooooooooc moc moc omlouvám.Teď jsme dorazili domů a hned jsem vlítla na počítač :frowning2: Ještě jednou se moc omlouvám,mě to hrozně mrzí a nechci aby jste si ty a ostatní mysleli,že se na něčem domluvím a potom to ruším.To vůbec ne.Fakt mě to mrzí.Docela jsme se zdrželi u doktorky,vypisovala nám papír na konzultaci někam pod petřín,teď nevím jak se to jmenuje.Musím tam objednat Davídka.Hned potom jsme letěli na zličín.Celou dobu jsem se snažila připojit na koníka přes mobil,abych ti napsala,ale vůbec mi nešlo přihlásit se.MADLENKO,JEŠTĚ JENDOU SE MOC MOC MOC OMLOUVÁM A STRAŠNĚ MĚ TO MRZÍ,ŽE JSEM TO UŽ PODRUHÉ ZRUŠILA.PROMIŇ!
přeji hezký den,je tam fakt krásně
30. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim tě, to je uplně v pohodě. Dyť se omlouváš jako kdyby jsi mi vyvraždila půlku rodiny nebo tak něco. Vždyť se sejdeme jindy, je to jedno. Měla jsem domluvenou ještě kamarádku, tak alespoň mohla přijed dřív. Fakt si z toho nic nedělej
30. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi hodná,děkuji!ale vážně me to moc mrzelo :unamused: budu se těšit na příště :slight_smile:
hezký večer holky
30. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoolky, však ono nám to vyjjde:slight_smile: až se vrátíme,tak uděláme nějakej piknik třeba ve Stromovce :grinning:
30. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri,to doufám,že vo vyjde :slight_smile: kdy se to vracíte zpátky????
1. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, tak my sme od pátku na venkově, sem se těšila, jak se budeme slunit, ale nějak to to počasí nezvládlo, aspoň že v pátek bylo krásně.. Doufám, že bude zas teplo, páč takhle mě ty procházky moc nebaví.. :confounded:

Co čarodky, neulítly jste? :wink:
2. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, to jste si opravdu nevybrali zrovna ukázkový víkend. My jsme byli včera v ZOO a byl to docela děs, strašná spousta lidí. Ke všemu hlísili déšť, tak jsme vzali deštníky a místo toho mi chyběl krém na opalování a sluneční brýle. Ne vždy se předpověď vydaří. Zato dneska je fakt hnusně, ještě že s Majdou půjde ven manžel a ne já :slight_smile:
2. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Madlen, tady ani včera nebylo moc slunečno, a to sme jen 30km od Prahy.. Kája spinká v kočárku na terase, uvozil jí nbrácha, tak mám taky klídek.. :grinning:
2. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde jste? Možná sluníčko zas tolik nesvítilo, ale jak mi bylo vedro, tak jsem myslela, že to je furt. :slight_smile: Manžel od s Majdou odjeli, tak mám chvíli klid. Trochu poklidim a půjdu spát, Majda poslední dobou v noci nějak blbě spít. Pořád se kroutí a pokňourává, dneska jsem k ní ve tři vstávala, protože brečela že nemá dudlík. A ráno my vstává už před sedmou, tak nevim, kde bere energii. Zato já jsem docela grogy
2. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Davídek taky blbě spinká a hlavně,vstává už v šest,tak jsem někdy docela hotová :unamused:
jak se vám jinak daří,holky?????
2. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, berete další Pražandy ze sedmičky do party? :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak vidíš, tak nám to tu někdy trochu vázne, ale samozřejmě vítej. :grinning: Koukám, že jsi po Denis druhou nejzkušenější matkou. Tak to máme z koho tahat moudra :slight_smile: Kde přesně bydlíš?
Kveti, a v kolik chodíte spát? Majda chodí kolem půl jedenáctý, takže spí docela málol. Ale dneska jsme se to rozhodli změnit, takže půjde spát o jedno kojení dřív. Doufám, že to bude v pohodě a zítra nebude vstávat v pět ráno :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítej,Paulie :slight_smile:
madlenko,tak to Davídek teda chodí spát kolem osmé,deváté hodiny,ale začal se hodně budit a jak jsem psala,tak vstává v šest.Ale když jsem ho ještě kojila,tak chodil spát kolem deváté,desáté hodiny a budil se přesně po třech hodinách na kojení :unamused: teď už nechce večer papání a vydrží s jídlem až do rána.
Jinak to fakt Magdalenka nespí hodně :unamused: a přes den ti spí jak dlouho???
pa pa pa pa
3. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopoledne spí necelou hodinu, odpoledne v kočárku 1-2 hodiny a pak asi půl hodiny večer. Proto taky chodí spát ta pozdě. Bylo to kvůli kojení, protože cca od 2 měsíců spala bez nočního kojení, takže i proto moc nepřibírala. Tak jsem se jí snažila do dne nacpat alespoń 6 kojení, i když jich mělá mít tak 8 a nějak nám to zůstalo. Tak jsem na ní zvědavá, jak to buded ráno vypadat.
A co srazík? Zkusila bych středu, to by nemělo být tak hnusně, i když tenhle týden si člověk nevybere :unamused:
3. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,od 2 měsíců bez nočního kojení,paráda :slight_smile: tak doufám,že se vyspinkáte hezky holky :wink:
jo,beru srazík,doufám,že nebude pršet :unamused:
3. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky za přivítání :slight_smile:
Já bydlím kousek od Ortenova nám. a jako zkušená matka si vážně nepřipadám :grinning: Mrňous mě testuje na všech frontách :slight_smile:
Teď zrovna hledám nějaké cvíčo poblíž a když už jsem jedno sympatické našla, tak dopadne bohužel až od září :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulie,taky bydlím kousek od Ortenova náměstí a teri taky :grinning: já bydlím U uranie a ty???
3. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Osadní :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam bydlela mého manžela ségra :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
Je fakt, že nejsem v Pze tak dlouho ... a Holeškama brouzdám až teprve s malým :slight_smile:
Jestli se můžu zeptat, máte tip na nějakou prima dětskou mudru?
3. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bydlíííme U pergamenky:wink:
vítej paulie..
na mudru jsem se taky ptala..ale moc tipů nepadlo.. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hledala na netu doktorku aby byla blízko a rozhodovali jsme se mezi Horovou,ke které chodí teri a Tomsovou,která to vyhrála,protože bydlíme přes ulici.Je hodná,sestřička taky.Takže si zatím nemůžu stěžovat.
paaaaaaaaaaa
4. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě slyšela o jednéé,která má ordinaci v ulici Milady Horákové..že je prej supeeer..:slight_smile:
holky a jak je v Holešovicích?Už se nám stejská :grinning:
víte,že by prej měla probíhat nějaká rekonstrukce Orteňáku? pak by tam mělo být i jezíírko a mělo by to býýýt moooc krásné :grinning:
4. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
v ulici Milady Horákové???tak to nevím.s Horovou nejsi spokojena???
V Holešovicích nic moc momentálně,právě jsou tady popeláři,tekže dělají kravál :grinning:
No něco s Orteňákem jsem slyšela,ale už nevím co to bylo.Když to chtějí dělat,tak ak už začnou,ať máme kam chodit :grinning: :grinning: :grinning:
jak se vám daří teri??????????????
4. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek