• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha Modřany. Je tu maminka na kočárkování?

19. srpna 2015 
Ahoj, hledam spriznenou dusi z Modran, abych se doma nezblaznila. Je tu nejaka takova dusicka ???? :slight_smile:
22. led 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jsem v Modranech vyrostla a pred mesicem jsme tady koupili byt. Mozna si vzpomenes - byla jsem i v diskuzi Podoli, ale nakonec jsem rodila v Krci. Jak se vam dari? Rada si zakocarkuju :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky z Modřan, tak jestli chcete můžeme se sejít a vyrazit s prďolkama. :slight_smile:
26. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem z Krče, ale do Modřan je to kousíček :slight_smile:
26. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem v jednom kole, nějak nestíhám :sweat_smile: Lessi a kde bydlíš? Marfusko, jj z krče je to kousek :wink:
31. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Verbalinko, bydlím na konečné tram a ty?
2. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já taky! To jsou mi věci :grinning: Tak to máme fakt kousek od sebe :wink:
4. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:55 • sonaz
autor
@verbalinka
@lessi
Zdravim holky, utekla pekna doba a nejak nemam s kym obcas jeste vyrazit na hriste - slo by to s Vama?
Vy uz asi kocarkujete spolu, coz?:slight_smile:
Jsem sice v jednom kole, ale zas trcet doma mne vazne nebavi:frowning2: A potrebuju si provetrat hlavu a pobavit se s nekym, kdo jen nebrebenti anebo nerve:slight_smile:
Taky bydlim na konecne tram....teda ted spis autobusu (pekna otrava to presedani)

Pokud by slo nekdy setkani, pisnete mi, prosim, do IP. Dekuju:slight_smile:
15. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jinak teda - je tu jeste nekdo z Modran? halo????? :slight_smile:
16. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, oživuju toto téma a hlásím, že kočárkujeme nejčastiji kolem modřanské polikliniky :wink:
25. bře 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky z Modřan - oblast Na Beránku a okollí (Poliklinika Modřany, Cholupice, Čechova čtvrť, Tylova, Tyršova čtvrť atd.. )
Máme skupinu na facebooku, první setkání v pátek
https://www.facebook.com/groups/1538411246414294/
19. srp 2015 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek