• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha. Najde se tu maminka z Chodova, Petrovic,...?

8. září 2014 
Najde se nějaká maminka z Prahy-Chodov,Háje,Petrovice,Měcholupy,Hostivař a okolí :slight_smile: ?Na procházky,popovídání,kávičku....Je mi 23let a mám skoro dvouletého syna Filípka.Klidně můžeme podniknout i nějaký větší sraz maminek a dětiček.
29. říj 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojdaaaaaa :slight_smile: jsem z Dolnich Jircan!!a jsem tady kratce,mam skoro dvou letou holcicku Julinku!nemam tady zadne zname,budu rada,kdyz neco podnikneme :slight_smile: s pozdravem Monca,mrkvova.monika@seznam.cz 608619432
29. říj 2011 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@binibeca ahoj, pozde ale preci, bydlim na chodove, puvodne jsem z Mecholup :wink: mam dve deti , Emmicka 4,5 let a Kubicek 9 mesicu
5. říj 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@binibeca
@cernucha ja jsem puvodne v Opatova a ted z Mecholup :slight_smile: mam dve holky 2,5 a 2 mesice
5. říj 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hornich nebo dolnich?
5. říj 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha, @binibeca - já jsem z Hostivaře a nějak mi všechny kamarádky utekly zpět do práce, tak hledám někoho na společné procházky :slight_smile:.
7. bře 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je holky skoda,my uz jsme prestehovani v ricanech :frowning2:
7. bře 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@binibeca - tak nic, třeba se chytne někdo jiný :slight_smile: .
8. bře 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, praha 4 Zabehlice, cekam teprve v cervnu prvni mimi:slight_smile:
10. bře 2013 v 11:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abby003 ahoj,čtu tvůj příšpěvek po víc jak roce,ale já mám holčičku narozenou 5/2013 takže jsou mrňouskové skoro stejně staří a bydlíme na Roztylech, tak kdybys měla někdy chuť vyrazit společně na procházku nebo na hřiště, budu ráda, malá je z ostatních dětí nadšená a já si ráda pokecám =)
7. zář 2014 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, urcite muzeme vyrazit, alorat netusim kdy tento tyden, malej ma hroznou rymu. Tak mi pisni ma sebe meil do zprav a ja se ozvu, jakmile bude ok;)
8. zář 2014 v 07:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolina_ Cauky, urcite muzeme vyrazit, alorat netusim kdy tento tyden, malej ma hroznou rymu. Tak mi pisni ma sebe meil do zprav a ja se ozvu, jakmile bude ok;)
8. zář 2014 v 07:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek