Praha. Najde se tu maminka z Chodova, Petrovic,...?

Najde se nějaká maminka z Prahy-Chodov,Háje,Petrovice,Měcholupy,Hostivař a okolí 🙂 ?Na procházky,popovídání,kávičku....Je mi 23let a mám skoro dvouletého syna Filípka.Klidně můžeme podniknout i nějaký větší sraz maminek a dětiček.
1909
29. říj 2011
AHojdaaaaaa 🙂 jsem z Dolnich Jircan!!a jsem tady kratce,mam skoro dvou letou holcicku Julinku!nemam tady zadne zname,budu rada,kdyz neco podnikneme 🙂 s pozdravem Monca,mrkvova.monika@seznam.cz 608619432
cernucha
5. říj 2012
@binibeca ahoj, pozde ale preci, bydlim na chodove, puvodne jsem z Mecholup 😉 mam dve deti , Emmicka 4,5 let a Kubicek 9 mesicu
hypo
5. říj 2012
@binibeca
@cernucha ja jsem puvodne v Opatova a ted z Mecholup 🙂 mam dve holky 2,5 a 2 mesice
cernucha
5. říj 2012
Hornich nebo dolnich?
svija
7. bře 2013
@cernucha, @binibeca - já jsem z Hostivaře a nějak mi všechny kamarádky utekly zpět do práce, tak hledám někoho na společné procházky 🙂.
binibecaautor
7. bře 2013
Je holky skoda,my uz jsme prestehovani v ricanech 😞
svija
8. bře 2013
@binibeca - tak nic, třeba se chytne někdo jiný 🙂 .
abby003
10. bře 2013
Ahoj holky, praha 4 Zabehlice, cekam teprve v cervnu prvni mimi🙂
karolina_
7. zář 2014
@abby003 ahoj,čtu tvůj příšpěvek po víc jak roce,ale já mám holčičku narozenou 5/2013 takže jsou mrňouskové skoro stejně staří a bydlíme na Roztylech, tak kdybys měla někdy chuť vyrazit společně na procházku nebo na hřiště, budu ráda, malá je z ostatních dětí nadšená a já si ráda pokecám 🙂
abby003
8. zář 2014
Cauky, urcite muzeme vyrazit, alorat netusim kdy tento tyden, malej ma hroznou rymu. Tak mi pisni ma sebe meil do zprav a ja se ozvu, jakmile bude ok😉
abby003
8. zář 2014
@karolina_ Cauky, urcite muzeme vyrazit, alorat netusim kdy tento tyden, malej ma hroznou rymu. Tak mi pisni ma sebe meil do zprav a ja se ozvu, jakmile bude ok😉

Začni psát odpověď...

Odešli